Postavy Gotham Knights – Přehled rodiny netopýrů | The LoadOut, Gotham Knights Character Guide: Batgirl, Red Hood, Robin nebo Nightwing? Polygon

V jakém postavě Gotham Knights je nejlepší

Zdá se, že tučňák nabízí našim čtyřem protagonistům užitečné informace více než jednání jako hrozba. Na jedné straně víme, že tučňák není ničím jiným než hrozbou pro Batmana, způsobuje chaos a potíže, kamkoli jde – ale ví více o soudu Owls než téměř kdokoli jiný v Gothamu.

Postavy Gotham Knights – Přehled rodiny netopýrů

Seznam postav Gotham Knights; Představuje Batgirl, Robin, Red Hood a Nightwing, když se vydali, aby zastavili soud Owls předjíždět Gotham

Gotham Knights je tady a bude vás nechat projít střechami Gothamu a sejmout mnoho zločinců, kteří přetrvávají uvnitř jeho zdí. Tentokrát však Batman na obrázku chybí. Plášť bude vyzvednut čtyřmi z ikonických pomocníků DC, nejlépe známý pro své podpůrné role spolu s Caped Crusader – Batgirl, Nightwing, Robin a Red Hood. Všichni se chystají do centra pozornosti a chrání Gotham. Pojďme se tedy blíže podívat na Postavy Gotham Knights kdo byl dosud odhalen. Spolu s těmi čtyřmi hrdiny se objevují někteří zajímaví darebáci, včetně – pan Freeze, Clayface a hlavní antagonisté soud Owls. Upozorňujeme, že níže jsou spoilery.

Postavy Gotham Knights

Úplný seznam postav Gotham Knights je následující:

Postavy Gotham Knights: Batgirl je vidět

Batgirl – Barbara Gordon

Batgirl, dříve známá jako Oracle je jednou ze čtyř hlavních hratelných postav. Je dcerou nyní pronajatého komisaře GCPD Jim Gordona, který zemřel v tomto vesmíru. Batgirl je technologický guru, zdůrazněný její minulostí jako Oracle, kde pomáhala Batmanovi nespočetkrát využívat své dovednosti, pokud jde o hackování nebo kódování v počítačích, a při kopání prostřednictvím technologických systémů pro informace.

Batgirl je vybavena její rozpoznatelnou Tonfa, kterou může použít k tomu, aby se sundal mnoho nepřátel, s nimiž narazí. Tonfa také rozšiřuje a smlouvy, což umožňuje Batgirl zasáhnout nepřátele mírně dále od ní. Batgirl má zápach, který může použít k připojení k stranám budov, aby se umožnila stoupat.

Postavy Gotham Knights: Robin je vidět

Robin – Tim Drake

Robin je nejmladší ze čtyř hratelných postav – je to také třetí iterace, která se zabývá robinem pláštěm. Nenechte se oklamat mládí, Tim je vysoce schopný bojovník, který inteligentní využívá všechny své gadgety a zbraně.

Robin přichází připraven se skládacím čtvrtstafkem, který používá k tomu, aby sundal své nepřátele; Může je také dusit s personálem, pokud je schopen tiše dostat se za ně. Robin má k dispozici řadu pomůcek, kterou může použít k proklouznutí kolem bojiště a sundat své nepřátele.

Postavy Gotham Knights: Nightwing je vidět

Nightwing – Dick Grayson

Nightwing se také připojí k seznamu hratelných postav, které můžete využít na misích kolem Gothamu. Dick Grayson je známý tím, že je vůbec první iterací Robina-vzal tyto zkušenosti s Batmanem a proměnil se v jeden z velkých vigilantů Gothamu. Nightwing je vybaven jeho ikonickými tyčinkami Escrima, které může použít k tomu, aby pummel své nepřátele do země – nebo mimo budovy. Nightwing je také nejpříjemnější ze všech hratelných postav, zdánlivě schopný se ping-pongem po ulicích a střechách stylem a lehkostí.

Nightwing má také k dispozici spoustu gizmos jako všichni ostatní, může střílet střely ze svých zápěstí, které se podobají bleskovým bangům, což mu umožňuje vzít dech uprostřed bitvy a soustředit svou pozornost jinde jinde. Jeho tyčinky Escrima mohou také emitovat elementární rázové vlny, které mohou způsobit účinky elementárního stavu.

Postavy Gotham Knights: Red Hood lze vidět

Red Hood – Jason Todd

Poslední hratelná postava v Gotham Knights není nikdo jiný než The Red Hood. Jason Todd měl ve vesmíru DC zajímavou trajektorii, od druhého člověka, který vyzvedl Robin Mantle, až po obdržení začarovaného bití a zabití v rukou Joker. Příběh Jasona Todda tam zjevně nekončí, i když v Gotham Knights, jak je nakonec vzkříšen, kde vezme plášť červené kapuce.

Red Hood začíná svůj život jako hlavní antihrdin, při mnoha příležitostech s rodinou netopýrů s rodinou netopýrů. Ačkoli záměry Red Hood jsou dobré, Batman a Co nikdy nemohli schválit vraždu – s něčím, s čím Red Hood už nějakou dobu nesouhlasil.

Red Hood používá dvojčata pistolí, která střílí kola navržená k neschopnosti, ale nikoli zabíjí. Hráči, kteří si užívají přístup k boji na dálku, s největší pravděpodobností považují bojový styl Red Hood docela lákavý, protože Red Hood Blossoms na bojišti nejlépe pomocí svých dvojčat pistolí z dálky. Pro blížící se setkání může Red Hood použít svou hrubou sílu k sundávání nepřátel, i když útoky jsou velmi pomalé ve srovnání se zbytkem seznamu. Stejně jako ostatní členové týmu, Red Hood má také své vlastní schopnosti navigovat po střechách – jeho bytí mnohem neortodoxnější než ostatní tři členové týmu, přičemž Red Hood využívá svou duši energii k mystickému skoku kolem nebe. Zajímavý.

Postavy Gotham Knights: Bruce Wayne je vidět

Batman – Bruce Wayne

Bruce Wayne, nejlépe známý jako Crusader, Batman, bude na Gotham Knights chybět, když zemře. Batman žádá svou rodinu netopýrů, aby pokračovala v boji s dobrým bojem a chránila Gotham před těmi, kteří si to přejí ublížit.

Hra zaměřená na Batmanovy chráněné a ne on bude velmi odlišná tempo, Batman je konec konců jednou z hlavních tváří, když si vzpomenete na DC. Přestože to vypadalo bezútěšné pro Batmanovy šance na to, že se zpočátku vrátí, mnoho fanoušků spekuluje, že ve skutečnosti nemusí být mrtvý. Byl by to odvážný krok ze strany WB zabít takovou ikonickou postavu. Fanoušci spekulovali o různých možných výsledcích pro The Dark Knight – od jeho únosu v rukou soudu Owls, který byl přeměněn na jeden z drápů.

Postavy Gotham Knights: Pan Feeze lze vidět

Mr Freeze – Victor Fries

Pan Freeze je nastaven na jeden z antagonistů pro Gotham Knights. Mr Freeze je vedlejší antagonista, který se sem a tam objeví, aby vám způsobil nějaké problémy v souboru případu.

Pan Freeze je ještě jednou hrozbou pro společnost a využívá nějakou formu zbraní, která způsobuje bouřky a led zametat přes ulice Gotham. Karnage a chaos následují, jak jste si dokázali představit, a je na rodině netopýrů, aby se zastavil svému schématu mimo kontrolu.

Gotham Knights The Penguin: Penguin je vidět

Penguin – Oswald Cobblepot

Další ikonický a notoricky známý darebák, který se objeví, není nikdo jiný než Oswald Cobblepot, lépe známý jako tučňák.

Zdá se, že tučňák nabízí našim čtyřem protagonistům užitečné informace více než jednání jako hrozba. Na jedné straně víme, že tučňák není ničím jiným než hrozbou pro Batmana, způsobuje chaos a potíže, kamkoli jde – ale ví více o soudu Owls než téměř kdokoli jiný v Gothamu.

Postavy Gotham Knights: Clayface lze vidět na útoku na někoho

Clayface – Basil Karlo

Basil Karlo je jedním z supervillainů působících v Gotham City. Zdá se, že pomáhá Harleymu Quinnovi na jejím pozemku, aby způsobil chaos a rozběhl nepokoje kolem Gotham City po učení Batmanovy smrti.

Nevíme, jak velká je jeho role ve hře, ale tento článek aktualizujeme s dalšími informacemi, jakmile uvidíme více z Clayface.

Postavy Gotham Knights: Harley Quinn je vidět

Harley Quinn – Harleen Quinzel

Harley Quinn se zdá být nejvyšším mistrem všech chaosů, který se vyskytuje v Gothamu, za soudem Owls, a ona co nejvíce využívá zprávy o Batmanově smrti. Vede spoustu skupin po městě, aby způsobila škody a hrozby, zaměřuje se na rodinu netopýrů.

Ještě nevíme, jak velká je její role ve hře nebo jakékoli zvraty, které by její postava mohla mít, ale budeme tuto příručku aktualizovat, jakmile půjdeme s Gotham Knights.

Postavy Gotham Knights: Court of Owls lze vidět

Soud sovy

Dalšími hlavními antagonisté, kteří se chystají pronásledovat ulice Gothamu a způsobit problém po problému pro naše Gotham Knights jsou organizací Court of Owls. Soud je všude, vždy sleduje, vždy se plánuje. Penguin říká našim hrdinům, že soud Owls vytáhne všechny struny v Gothamu a že Batman nikdy neměl kontrolu nad městem – můžeme také spekulovat, že soud Owls je klíčem k Batmanově předpokládané „smrti“.

Soud Owls byl poprvé představen do DC Universe v roce 2011 v nové komické sérii 52. Soud Owls je skupina bohatých socialitů, které Gotham ovládaly od koloniálních dob.

Postavy Gotham Knights: RA

Ra’s Al Ghul

RA je vidět při otevření hry a provozuje League of Shadows. Během exploze Batcave umírá, takže ho jen krátce uvidíme, ale má dlouhou historii v DC Comics. Je příčinou toho, jak Batman zemřel v Gotham Knights.

Postavy Gotham Knights: Talia Ghul je vidět

Talia Al Ghul

Talia je dcerou Ra’s Al Ghul a po jeho smrti na konci hry převezme Ra’s Running of Shadows po jeho smrti. Cílem Talia je svrhnout Gothama, zničit jej a znovu ho postavit.

To je Seznam postav Gotham Knights Zatím a jak je odhaleno více postav, budeme tuto příručku podle toho aktualizovat. Proč se podívat na tuto příručku na Gotham Knights Co-op Multiplayer Details and Featus, abyste viděli, jak můžete hrát jako tyto postavy nebo sundat některé z těchto darebáků.

Více z načtení

Sean Lawson, vášnivý hráč, milovník téměř každého žánru a všestranný geek. Sean je nadšený z budoucnosti PS5 a nemůže se dočkat, až se datum vydání Bradavic stane.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

V jakém postavě Gotham Knights je nejlepší

Nightwing, Batgirl, Red Hood nebo Robin? Rozhodnutí, rozhodnutí.

Mike Rougeau 21. října 2022, 7:00 EDT

Sdílejte tento příběh

  • Sdílejte to na Facebooku
  • Sdílejte to na Twitteru

Podíl Všechny možnosti sdílení pro: jaký je každý postava Gotham Knights

Robin, Nightwing, Batgirl a Red Hood chodí po mokré uličce v uměleckých dílech od Gotham Knights

Gotham Knights, Akční hra s otevřeným světem v Gotham City vám umožňuje hrát jako čtyři postavy z DC Comics Canon: Nightwing, Batgirl, Red Hood a Robin. V podstatě můžete hrát jako jakákoli postava, kterou chcete po celou dobu hry. Ale to neznamená, že každý ze čtyř hratelných hrdinů hry je stejný.

Ve skutečnosti má každý člen rodiny Bat své vlastní silné stránky, jedinečné schopnosti, bojové strategie a další. Jejich komba jsou prováděna odlišně; Například, časované útoky Red Hood zahrnují své zbraně tak, aby se nepoužívaly útoky jiných postav na dálku. A ačkoli to není nutné, je dobré smíchat věci a vyměňovat postavy často, protože s každým zažijete různé příběhové rytmy. Míra, do které se herní svět ohýbá v závislosti na tom, kdo hrajete, jako je jedním z působivých triků hry.

Na druhou stranu, hej, možná si chcete vybrat své oblíbené a držet se s nimi prostřednictvím kreditů. Ať tak či onak, může být užitečné mít rukojeť na jednotlivých vlastnostech každé postavy.

Dick Grayson, aka Nightwing, čelí dvěma goonům v Gotham Knights

Dick Grayson (Nightwing)

Primární silné stránky: akrobacie a týmová práce

Hnutí: Vzhledem k Dickově pozadí jako cirkusového umělce je jeho bojový styl do značné míry soustředěn kolem akrobacie, což mu umožňuje plynule pohybovat přes bojiště. Mezi jeho dovednostní stromy patří schopnosti, které mu umožňují používat nepřátele jako odrazové desky, aby skočil vysoko do vzduchu a vyhýbal se útokům působivými zády. Tyto schopnosti mohou být rozšířeny o moc srážet nepřátele a rychleji získat energii hybnosti, což mu umožňuje častěji používat speciální útoky.

Týmová práce: Grayson se také specializuje na týmovou práci. Může získat šipky, které uzdravují nebo dokonce oživují spojence z dálky, a síly v oblasti efektu, které buff a uzdravení spoluhráčů.

Traversal: Každý ze čtyř hrdinů má jedinečné přechodné schopnosti, které můžete odemknout dokončením jejich „Knighthood“. Nightwing’s je mini dron, který mu umožňuje klouzat kolem.

Barbara Gordon, aka Batgirl, stojí před kamerou, s domovskou základnou Belfry v pozadí v Gotham Knights

Barbara Gordon (Batgirl)

Primární silné stránky: Hacking, tankness a Stealth

Hackování planety: Barbarova zdatnost se všemi věcmi technologická jí umožňuje zajímavým způsobem hacknout bojiště. Například některé z jejích schopností ji nechaly tankovat poškozením, aniž by její útoky byly přerušeny, nebo přerušit silné nepřátelské útoky svými normálními komba. Po sestřelení se může také oživit a uzdravit se porážkou nepřátel.

Stealth: Batgirl může dělat environmentální hackování a snažit se být tajná, což z ní dělá dobrou volbu, kdykoli byste raději vytáhli nepřátele rychle, než se vypořádat s dlouhými bojovými setkáními. Má schopnosti, díky nimž je nezjistitelná pro elektronická bezpečnostní zařízení, jako jsou senzory a kamery, a může vyrobit environmentální objekty, jako jsou elektrické panely, explodují z dálky.

Traversal: Prostřednictvím jejích výzev na rytířství Barbara odemkne schopnost klouzat po městě na jejích Batwings. Tato traverzální síla je nejvíce podobná těm, které se nacházejí ve hrách Arkham.

Červená kapuce stojí před bránou v průčelí v Gotham Knights

Jason Todd (Red Hood)

Primární síly: Brute Force/Gunplay

Hrubou silou: Červená kapuce je nejjednodušší postavou. To, co mu chybí v ozdobném utajení a hackerských schopnostech, se vyrovnává se surovými poškozeními. Jeho útoky na pistole na blízko a na dálku jsou silné, stejně jako jeho tahové pohyby. Oblíbeným je jeho schopnost připojit otřesené doly k popadnutí nepřátel, než je vrhne zpět na své kamarády a odpálit je dobře umístěným výstřelem.

Boj na dálku: Jasonovy zbraně jsou užitečnější než zbraně na dálku. Pokud si udržíte odstup od nepřátel, můžete využít mechaniky manuálního zaměření na hru, abyste mohli nashromáždit velké poškození multiplikátory. Jeho schopnosti dynamiky mu umožňují vykládat klipy rychlé palby a rychle se znovu načíst.

Traversal: Jedinečná schopnost Traversal Red Hood umožňuje ho teleportovat kolem magických plovoucích platforem.

Robin má personál, zatímco čelí proti nepřátelům na nádvoří v Gotham Knights

Tim Drake (Robin)

Primární silné stránky: Efekty utajení/stavu

Stealth: Robin má ještě lepší tajné schopnosti než Batgirl. Spíše než se zaměřit na hackování, jeho síly mu přímo pomáhají zůstat nezjištěny. Například je to jediná postava, která může získat schopnost, kterou měl Batman ve hrách Arkham, přivázal nepřátele z Grapple Points. Po provedení tajných útoků může také automaticky nasadit kouřovou bombu a zápasit se zpět do krytu a může si sundat větší nepřátele pomocí Stealth. Timovy záludné tendence mohou pomoci také během celého boje; Například může nasadit návnadu, která rozptyluje nepřátele a poté exploduje.

Stavové účinky: Další specialitou Robin jsou stavové účinky. Několik jeho schopností, včetně jeho útoků na dálku a výše uvedených návnad, způsobuje poškození elementárních škod. Přesný prvek se může lišit, včetně efektů, jako je jed, zmrazení a další. Vyrovnávání ho dále může zvýšit účinnost a dostávání těchto účinků a také zhodnotit Robina odolnějšího, když je způsoben nepřáteli.

Traversal: Robinova traverzní schopnost je možná nejpodivnější z parta. Pomocí mystické satelitní technologie může teleportovat na dlouhé vzdálenosti, což účinně znamená držet se správný spouštěč a pomalu manévrovat kurzor na místo, kde se chcete znovu objevit.