Postavy protokolu Callisto – všichni ve vězení v Black Iron | Načtení, který hraje hlavní postavu protokolu Callisto, Jacob Lee?

Elias Porter je vaším hlavním spojencem na začátku hry poté, co překročil svou cestu a objevil vězení. Jakmile otevřete jeho celu, pomůže vám provést vězení poté, co tam stráví desetiletí.

Znaky protokolu Callisto – všichni ve vězení Black Iron

Znaky protokolu Callisto: Warden je vidět

. Znaky protokolu Callisto sahá od naprosto rozdrceného po přátelské a ochotné a než budete uveden do černého železa, budete chtít stručný přehled toho, koho tam uvidíte.

Níže najdete seznam hlavních postav, které hrají roli v hlavním příběhu hry, s jejich popisy také. Pokud chcete vědět, kdo je hraje, a propůjčuje postavám své tváře a hlasy, pak vám náš průvodce hlasoví a obsazení protokolu Callisto protokolu vám mohou pomoci po přečtení tohoto článku a než začnete projít délkou délky protokolu Callisto.

Znaky protokolu Callisto

Znaky protokolu Callisto koho potkáte a kdo vám pomůže na vaší cestě:

Níže najdete přehled jejich postavy ve hře. Budeme se však vyhnout jakýmkoli hlavním spoilerům. .

Znaky protokolu Callisto: Jacob lze vidět

Jacob Lee

. Je to pilot nákladní lodi, který se ocitne po narazivém vězení do Black Iron, který se narazil do Callisto a do systému byl do systému zatažen do systému.

Znaky protokolu Callisto: Dani lze vidět

Dani Nakamura

Dani Nakamura je jednou z podpůrných postav ve hře. Má hlubokou nenávist pro společnost United Jupiter a je členem skupiny Outer Way Group. .

Znaky protokolu Callisto: Max lze vidět

Max Barrow

Max je Jacobův ko-pilot, který se ocitne uvízl na Callisto spolu s Jacobem po přistání na nárazu.

Elias Porter

Elias Porter je vaším hlavním spojencem na začátku hry poté, co překročil svou cestu a objevil vězení. Jakmile otevřete jeho celu, pomůže vám provést vězení poté, co tam stráví desetiletí.

Znaky protokolu Callisto: Leon Ferris je vidět

Kapitán Leon Ferris

. S hlubokou nenávistí vězňů ve vězení je to nemilosrdný a chrlící člověk.

. Caitlyn Mahler

Caitlyn Mahler je jedním ze zaměstnanců ve vězení Black Iron, hlavně provozující lékařské křídlo. .

Warden Duncan Cole

Strážce je záhadná postava s zastřešujícím dosahem a kontrolou vězení. Vede ze stínů jen zřídka ukazující jeho tvář a místo toho nechá Leon Ferris dělat svou práci pro něj.

A to pokrývá jádro postavy protokolu Callisto, které se objevují v hlavním příběhu. V zvukových protokolech jsou samozřejmě nalezeny některé menší postavy, ale to je dobrý krátký, o kterém musíte vědět, o čem musíte vědět. Ale pokud hledáte tipy, které vám pomohou ve hře, naše průvodce a tipy najdete v našem průchodu protokolu The Callisto protokol.

Více z načtení

. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. . Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .

Kdo hraje hlavní postavu protokolu Callisto, Jacob Lee?

Protokol Callisto obsahuje některé z nejstrašnějších scén, které vývojář dokázal vařit, ale také některé monumentální talent, který pochází přímo z Hollywoodu a do hry. Jedním z těchto lidí je herec za hlavní postavou, Jacob Lee.

Během své cesty ve vězení budou hráči vidět, jak tento herec umírá desítky časů skrz širokou škálu scén smrti. Zde je vše, co potřebujete vědět o hlasu a tváři Protokol Callisto hlavní postava.

Protokol Callisto?

. . Toto, spárované s jeho ikonickým hraním ve hře, jde dlouhou cestu k propůjčení určitého realismu Protokol Callisto.

Láska, Simon, a kapitán Lennox Transformátory. Nejedná se ani o jeho první vpád do hlasu, který působí pro hry, dříve se objevil jeho vlastní tvář Call of Duty: WWII jako tsgt. . Mnoho fanoušků Treska franšíza si pravděpodobně bude pamatovat tuto ikonickou roli.

Kluci’ Karen Fukuhara a Být lidskýSam Witwer. James c. Mathis, Louise Barnes, Zeke Alton a Max Barrow tvoří zbytek obsazení, každý zobrazuje postavy s jejich tvářemi ve hře.

V průběhu hry budou hráči vidět, jak tyto herce vydávají skvělá představení, když reagují na to, aby byli uvízli uvnitř vězení Black Iron. To je vše, co potřebujete vědět o tom, kdo hraje Jacoba Lee Protokol Callisto.

. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.