Postižené materiály a questy anomálie – průvodce Endgame Sunbreak – Průvodce vzestupem Monster Hunter – IGN, kde získat každý postižený materiál – tipy – hraní | Monster Hunter Rise: Sunbreak | Gamer Guides®

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Dokončení anomálií v MH Rise: Sunbreak’s End Game vás odmění různými postiženými materiály, které jsou potřebné k vytvoření nových, mocných zbraní. Tento průvodce Sunbreak obsahuje konkrétní pokyny, jak získat každý postižený materiál a jak odemknout všechny zbraně Rarity 10.

Postižené materiály a questy anomálie – průvodce endgame Sunbreak

Dokončení anomálií v MH Rise: Sunbreak’s End Game vás odmění různými postiženými materiály, které jsou potřebné k vytvoření nových, mocných zbraní. Tento průvodce Sunbreak obsahuje konkrétní pokyny, jak získat každý postižený materiál a jak odemknout všechny zbraně Rarity 10.

 • Průvodce uzavřením sluneční hry
 • Jak odemknout všechny postižené materiály
 • Seznam postižených materiálů
 • Jak odemknout všechny rarity 10 zbraní
 • Jak rychle vyrovnat hlavní hodnost

Průvodce uzavřením sluneční hry

Pro rychlý odkaz na to, co odemknete, když v Monster Hunter Rise: Sunbreak’s Endgame, odkazujte na tento graf. Vše je podrobně vysvětleno v samostatných sekcích na této stránce. Mějte také na paměti, že každý nový postižený materiál a materiály monster také odemknou nové dekorace.

 • ★★ questy anomálie
 • Master Rank Ibushi
 • A ★★★ questy anomálie
 • Master Rank Narwa
 • A ★★★★ questy anomálie
 • Zuřivý Rajang

Master Rank Layered Armor
Dokončení questů anomálie také odměňuje outfit voucher+, které se používají k vytvoření hlavního vrstveného brnění Master Rank.

Jak odemknout všechny postižené materiály

IMG 7353.JPG

Celkem existuje osm různých postižených materiálů. Každý postižený materiál lze získat několika různými příšerami v určité úrovni anomálie. Materiál, který získáte, závisí na konkrétním monstrum. Chcete -li odemknout všechny úrovně quest anomálie pro přístup ke všem postiženým materiálům, budete muset zvýšit svou hlavní hodnost na Master Rank 50 a porazit zuřivý Rajang.

Například najdete pouze příšery, která upustí postižená a postižená kost v 1hvězdičkové anomálii. Zde je návod, jak odemknout všechny úrovně quest anomálie, a tím všechny postižené materiály.

 1. Nejprve dokončete finální úkol Sunbreak, důkaz odvahy
 2. Dokončete hlavní pořadí urgentní quest – anomálie výzkum, který odemkne ★ anomálie quests
 3. Dokončete Master Rank 20 Urgent Quest – odplata odemkněte ★★ Anomaly Quests
 4. Dokončete mistrovský pořadí 30 Naléhavé quest – Divinity pro páteře, abyste odemkli ★★★ Anomaly Quests
 5. Dokončete Master Rank 50 Urgent Quest – nepřiměřený vztek k odemčení ★★★★ Anomaly Quests

Seznam postižených materiálů

Postižená krev.png

Zde je seznam všech postižených materiálů a na které úrovni anomálií je najdete. Klikněte na jednotlivý materiál, kde najdete podrobnosti o tom, jak jej přesně odemknout a které příšery musíte lovit, abyste jej vydělali.

 • Aflicted Pelt – A ★
 • Postižená kost – a ★
 • Postižená krev – a ★★
 • Aflicted Monster Bone – A ★★
 • Postižené měřítko – A ★★★
 • Aflicted Shell – A ★★★
 • Aflicted Fang – A ★★★★
 • Aflicted Claw – A ★★★★

Bez ohledu na to, jaký materiál jste po nebo jaké monstrum lovíte, nezapomeňte rozbít monstrum díly. Máte zaručenou alespoň jednu postiženou část (a jeden outfit voucher +) za anomálie, ale získejte další šance na obrazovku odměn za rozbité díly. Budete mít také další šance při vyřezávání postiženého monstra a jeho ocasu (a pamatujte, že na ně můžete použít pasti, ale nemůžete je zachytit.)

Odemčení dalších anomálií

Chtějí bojovat s konkrétním postiženým monstrem? Porazte mistrovskou verzi tohoto monstra a může být k dispozici jako anomálie quest! Konkrétní monstra najdete v každé stránce jednotlivého materiálu.

Jak odemknout všechny rarity 10 zbraní

IMG 7357.JPG

Ačkoli většina zbraní Rarity 10 vyžaduje specifickou postiženou materiáluL, některé vyžadují materiály z různých naléhavých úkolů, včetně:

 • Ibushi Master Rank zbraně a brnění – Dokončete hlavní pořadí 20 Naléhavé úkoly odemkněte Master Rank Ibushi Dokončete Master Rank 50 Urgent Quest
 • Narwa Master Rank zbraně a brnění – Dokončete hlavní pořadí 30 Naléhavé hledání odemknutí Master Rank Narwa a její zbraně a brnění Master Rank
 • Shagaru Magala Rarity 10 zbraní – Dokončete hlavní pořadí 50 Naléhavé úkoly odemknout zuřivý Rajang. Konečné formy zbraně Shagaru Magala vyžadují zuřivé materiály Rajang.
 • RARITY 10 Zbraně pro starší draky Teostra, Kushala Daora, Chameleos a Crimson Glow Valstrax Vyžadujte další materiály, které lze získat pouze proveďte naléhavou úkolem představeného na Master Rank 70, který odhalí .
 • Rarita 10 Magnamalo zbraně – Nakonec je v Master Rank 100 odemčena další monstrum – Klepněte na odhalení . Lov, že monstrum odemkne zbraň rarity 10 magnamalo, která je na konci . Strom pod stromem magnamalo.
 • RARITY 10 MALZENO Zbraně – Vyžadujte materiály z MR 100 naléhavé quest monstrum

Jak rychle vyrovnat hlavní hodnost

Odemčení všeho, co je v Monster Hunter Rise: Sunbreak se může stát trochu fuškou, takže zde jsou vaše nejlepší možnosti, když se snažíte zvýšit úroveň své hlavní hodnosti:

 1. Konkrétní úkoly speciální polohy – Úkoly v jedné malé oblasti s duhovou spibird dostupnou na začátku jsou obecně dobré volby – jako je konečný šéf. Nebudete muset ztrácet čas běháním po mapě a opakování stejného úkolu by mělo zlepšit rychlé dokončení při rychlém dokončení. V MR30 odemknete 6hvězdičkový hlavní hodnost v aréně s názvem Unbridled Mayhem. S tímto časem získáte nejvíce třesku, pokud jej můžete spolehlivě dokončit. Nevýhoda: Monotónní a nebudete vydělávat širokou škálu materiálů, které budete potřebovat později.
 2. Úkoly anomálie – Tyto nejen poskytují docela značné množství hlavních „bodů“, ale mají další výhodu v odměňování postižených materiálů a outfitového poukázky+, které potřebujete k tomu, abyste udělali chladné nové vrstvené brnění.Nevýhoda: Tyto úkoly mohou trvat dlouho v souvislosti s tím, kolik mistrovských hodností získáte pro každého.
 3. Vyčistit úkol – Vyplňte vynikající volitelné úkoly, které máte s A “. „Symbol pro odemknutí nového Danga, vrstveného brnění a dalších. Nevýhoda: Pravděpodobně to nejsou tak efektivní, pokud jste jen na vás, abyste se vyrovnali, ale pravděpodobně byste je měli stejně udělat!
 4. Brousit proNové brněníSady: Myslíme si, že je to nejzábavnější a nejpřínosnější způsob, jak zvýšit své hlavní hodnost v Sunbreak, i když je to pravděpodobně nejméně efektivní. Hity úspěchu stanovením malých cílů a jejich dokončení! Vždy si můžete vybrat questy anomálie s příšerami, ze kterých potřebujete díly, aby se zvýšila účinnost grindu.

Kde získat každý postižený materiál

Když se blížíte k koncové hře lovce monster, vzestup: Sunbreak, odemknete anomálie, které zahrnovaly bojové monstra postižené z Qurios. Tyto boje mají svou vlastní mechaniku a jakmile bude loveno postižené monstrum, budou mít šanci upustit postižený materiál spolu s jejich současným kořistí. Budete je potřebovat, abyste vytvořili mnoho zbraní po řadách. Existuje osm postižených materiálů, které můžete získat, a každá z nich klesá z různých příšer. Tato stránka vám ukáže, kde je můžete získat.

Jak získat postiženou krve

Řezbářství můžete získat postiženou krví Bishaten, Daimyo Hermitaur, Khezu, a Tetranadon. Dále jej lze získat jako rozbitá odměny za úkol. Obě tyto metody mají 20% šanci získat materiál.

Postižená krev Monstra
AfflictedBlooDonicMonsterhuntersUnbreak.png BishatenmontermonsterhunterrisesUnbreak.png DaimyohermitaurMonsternSsterhunterrisesUnbreak.png KHEZUMONSTERONSTERTHUNTERRISESUNBREAM.PNG TetranadonmonMonsternsterHunterrisesUnbreak.png

Jak získat postižené kosti

Postižené kosti můžete získat vyřezáváním Arzuros, Lagombi, a Volvidon. Dále jej lze získat jako rozbitá odměny za úkol. Obě tyto metody mají 20% šanci získat materiál.

Postižená kost Monstra
AfflictedBoneiconsMonsterHuntersUnbreak.png ArzurosMonsternsterhunterrisesUnbreak.png LagombimontermonsterhunterrisesUnbreak.png VolvidonmonMonsternsterhunterrisesUnbreak.png

Jak získat postižené drápy

Řezbání můžete získat postižené drápy Almudron, Aurora Somnacanth, Goss Harag, a Rakna-Kadaki. Dále jej lze získat jako rozbitá odměny za úkol. Obě tyto metody mají 20% šanci získat materiál.

Postižený dráp Monstra
AfflictclawiconsMonsterhuntersUnbreak.png AlmudronMonsternsterHunterrisesUnbreak.png AurorasomnacantMonsternSsterhunterrisesUnbreak.png GosharagMonsternsterhunterrisesUnbreak.png RaknakadaKadakiMonsternSsterhunterrisesUnbreak.png

Jak získat postižené Fangs¶

Řezbami můžete získat postižené tesáky Barioth, Garangolm, Nargacuga, a Magnamalo. Dále jej lze získat jako rozbitá odměny za úkol. Obě tyto metody mají 20% šanci získat materiál.

Postižený Fang Monstra
AfflictclawiconsMonsterhuntersUnbreak.png BariothMonsternsterHunterrisesUnbreak.png GarangolmMonsternsterHunterrisesUnbreak.png NargacugaMonsternSsterhunterrisesUnbreak.png MagnamalomonshermonsterhunterrisesUnbreak.png

Jak získat postižené monster Bones¶

Řezbáním můžete získat postižené monsterské kosti Aknosom, Royal Ludroth, Barroth, a Basarios. Dále jej lze získat jako rozbitá odměny za úkol. Obě tyto metody mají 20% šanci získat materiál.

Postižená monsterská kost Monstra
AfflictedBoneiconsMonsterHuntersUnbreak.png AKNOSOMONMONSTENSTERSUNTERRISESUNBREAK.PNG RoyalluDrothMonsternsterHunterrisesUnbreak.png BarrothMonsternSsterhunterrisesUnbreak.png BASARIOSMONSTERMSTERSUNTERRISESUNBREAK.PNG

Jak získat postižené kolíky

Řezbání můžete získat postižené opěrky Skvělý baggi, Skvělý Izuchi, Skvělý wroggi, a Kulu-ya-ku. Dále jej lze získat jako rozbitá odměny za úkol. Obě tyto metody mají 20% šanci získat materiál.

Postižený Pelt Monstra
AfflictedPeltIconsterHuntersUnUnbreak.png GreatBaggiMonsternsterHunterrisesUnbreak.png GigaizuchiMonsternsterhunterrisesUnbreak.png GREGOGGOGGIMONSTERMONSTERTHUNTERRISESUNBREAM.PNG KuluyakumonshermonsterhunterrisesUnbreak.png

Jak získat postižené měřítka

Řezbářství můžete získat postiženou měřítkem Anjanath, Pukei-Pukei, Rathian, a Tobi-Kadachi. Dále jej lze získat jako rozbitá odměny za úkol. Obě tyto metody mají 20% šanci získat materiál.

Postižené měřítko Monstra
AffictictescaleiconsMonsterhuntersUnbreak.png AnjanathmonstermonsterhunterrisesUnbreak.png PukeipukeimonterMonsterShinterRisesUnbreak.png RathianMonsternsterhunterrisesUnbreak.png TobikadachiMonsternsterHunterrisesUnbreak.png

Jak získat postižené skořápky

Řezbářství můžete získat postižené skořápky Krevní oranžová bishaten, Jyuratodas, Somnacanth, a Shogun Ceanataur. Dále jej lze získat jako rozbitá odměny za úkol. Obě tyto metody mají 20% šanci získat materiál.

Postižená skořápka Monstra
AfflictedShelliconsMonsterhuntersUnbreak.png BloodorangebisHatenmonMonsternsterhunterrisesUnbreak.png JyuratodasmonSondermonsterHunterrisesUnbreak.png SomnacantMonsternSsterhunterrisesUnbreak.png ShogunceanaurMonsternSsterhunterrisesUnbreak.png

Postižené materiály Sunbreak

Sunbreak | Seznam postižených materiálů | Monster Hunter Rise - Gamewith

Sunbreak | Monster Hunter Rise
Seznam postižených materiálů

Poslední aktualizace: 2022/8/18 06:07

 • Tvůrce brnění se aktualizoval!
 • Tvůrce brnění nyní podporuje zvědavé crafting!
 • Doporučené články pro sluneční útěk
 • 1. aktualizace titulu zdarma pro Sunbre je živá!
 • Nový obsah: Úkoly pro vyšetřování anomálie
 • Aktualizováno: Seznam cen (1. aktualizace Sunbreak)
 • Nový obsah: Anomaly Research Lab

Seznam postižených materiálů – Jak se dostat do Monster Hunter Rise Sunbreak (MHR Sunbreak). Zahrnuje, jak odemknout, postižený seznam materiálů, rarita 10 zbraní a dekorací a další!

Obsah

Postižený materiál – jak získat

K dispozici během anomálií

K dispozici během anomálií

Úkoly k účasti – Úkoly anomálie
– Vyšetřování anomálie
Odměna za úkol Potvrzeno získat postižené materiály
Těžká/zlomená část Získejte dalších 20% za každou část

Všechny postižené materiály mohou být získány z „anomálií“, které lze odemknout provedením anomálie a vyšetřování anomálie. Můžete to získat zničením těla příšer a clearingové úkoly.

Jak získat postižené materiály

Materiál Získané z příšer
Postižený PeltPostižený Pelt
A ★ 1 (MR10) Postižená skrýt+Postižená skrýt+
Vyšetřování a ★ 1
(LV31 a vyšší)
Skvělý IzuchiSkvělý Izuchi Kulu-ya-kuKulu-ya-ku Skvělý wroggiSkvělý wroggi Skvělý baggiSkvělý baggi
Postižená kostPostižená kost
A ★ 1 (MR10) Postižená kost+Postižená kost+
Vyšetřování a ★ 1
(LV31 a vyšší)
ArzurosArzuros LagombiLagombi VolvidonVolvidon
Postižená krevPostižená krev
A ★ 2 (MR20) Postižená dračí krevPostižená dračí krev
Vyšetřování ★ 2
(LV31 a vyšší)
Daimyo HermitaurDaimyo Hermitaur TetranadonTetranadon KhezuKhezu BishatenBishaten
Postižená monsterská kostPostižená monsterská kost
A ★ 2 (MR20) Postižená monstrum hardbonePostižená monstrum hardbone
Vyšetřování ★ 2
(LV31 a vyšší)
BasariosBasarios Royal LudrothRoyal Ludroth BarrothBarroth AknosomAknosom
Postižené měřítkoPostižené měřítko
A ★ 3 (MR30) Postižená stupnice+Postižené měřítko+
Vyšetřování ★ 3
(LV31 a vyšší)
RathianRathian AnjanathAnjanath Tobi-KadachiTobi-Kadachi Pukei-PukeiPukei-Pukei
Postižená skořápkaPostižená skořápka
A ★ 3 (MR30) Postižený krunýřPostižený krunýř
Vyšetřování
A ★ 3 (LV31 a výše)
Shogun CeanataurShogun Ceanataur Krevní oranžová bishatenKrevní oranžová bishaten SomnacanthSomnacanth JyuratodusJyuratodus
Postižený drápPostižený dráp
A ★ 4 (MR50) Postižený dráp+Postižený dráp+
Vyšetřování
A ★ 4 (LV31 a vyšší)
Goss HaragGoss Harag AlmudronAlmudron Rakna-KadakiRakna-Kadaki Aurora SomnacanthAurora Somnacanth
Postižený FangPostižený Fang
A ★ 4 (MR50) Postižený fang+Postižený Fang+
Vyšetřování anomálie
A ★ 4 (LV31 a vyšší)
GarangolmGarangolm MagnamaloMagnamalo NargacugaNargacuga BariothBarioth
Postižená strašná stupnicePostižená strašná stupnice
Vyšetřování a ★ 5
(LV51 a vyšší)
RathalosRathalos MizutsuneMizutsune AstalosAstalos
Postižená strašná kostPostižené vyšetřování kostí a ★ 5
LV51 a vyšší)
TigrexTigrex LunagaronLunagaron Magma AlmudronMagma Almudron
Postižená strašná kostPostižené vyšetřování kostí a ★ 5
(LV51 a vyšší)
SeregiosSeregios DiablosDiablos ZinogreZinogre

Zvyšte úroveň výzkumu anomálie, abyste získali nějaké postižené materiály

Některé materiály na vysoké úrovni, jako je například postižená zoufalá stupnice, lze získat pouze prostřednictvím úkolů pro vyšetřování anomálie. Existují také podmínky, jako je úroveň výzkumu 31 nebo vyšší, což je nejprve vysokou prioritou zvýšit úroveň před shromažďováním materiálů .

Postižený materiál – jak používat

Používá se k upgradu zbraní a dekorací

Používá se k upgradu zbraní a dekorací

Postižené materiály jsou potřebné k upgradu Rarity 10 zbraní a pro vytváření silných dekorací. Všimněte si, že pro každou upgrade je zapotřebí mnoho postižených materiálů, takže zkuste sbírat co nejvíce materiálů.

Používá se pro praktické tvorby

Používá se k posílení zbraní a brnění

Postižené materiály jsou také potřebné pro „orgánní řemeslné“, ve kterých mohou posílit zbraně a brnění a rozdávat náhodné statistiky. Bude však vyžadovat, aby s upgradem pokračovala velký součet materiálů, takže se ujistěte, že se na těchto konkrétních materiálech obdělávejte.

Seznam dekorace a postižený materiál potřebný

Postižená kost
Hard Bolt Jewel 3 (× 7) Hard Dragon Jewel 3 (× 1)
Mighty Bow Jewel 4 (× 3)
Postižená skořápka
KOLEWEM+ 4 (× 7) Jewel Physique+ 4 (x 7)
Obnovit klenot+ 4 (× 7)
Postižený Pelt
Hard Blaze Jewel 3 (× 7) Hard Stream Jewel 3 (× 7)
Hard Frost Jewel 3
Postižená monsterská kost
Tvrdý odtokový klenot 4 (× 7) Hard Brace Jewel 4 (× 7)
FOOLING JEWER+ 4 (× 7)
Postižená krev
Hard Grinder Jewel 4 (× 7) Rezistor klenot+ 4 (× 7)
Postižený dráp
Fungiform Jewel+ 4 (× 7) Nakreslete klenot+ 4 (× 7)
Přesný šperk+ 4 (× 7)
Postižené měřítko
Mind’s Eye Jewel+ 4 (× 7) Sprinter Jewel+ 4 (× 7)
Bubble Jewel+ 4 (× 7)
Postižený Fang
Osudový klenot+ 4 (× 7) Hellfire Jewel+ 4 (× 7)
Enhancer Jewel+ 4 (× 7) Špičkový šperk+ 4 (× 7)
Wirebug Jewel+ 4 (× 7)

Monster Hunter Rise – související články

zpět na začátekZpět na horní stránku
Příručky související s materiálem
VšechnoVšechny seznam materiálů
NetvorMonster Materials RostlinaRostliny
HmyzHmyzí materiály RudaRudy
KostKosti
Příručky související s dalšími položkami
RybaRyba