Prodej banneru Genshin Impact Dehya je tak nízký, jak byste očekávali | PCGamesn, Genshin Impact Dehya Banner Datum vydání Zvěsti, schopnosti a další | Načtení

Dopad do Impact Dehya Banner Datum vydání Zvěsti, schopnosti a další

Pokud, když je tato schopnost uvolněna, existuje pole ohnivého Sanctum vytvořeného vlastním elementárním dovedností Dehya „roztavená pek. Toto pole zabere doba trvání načteného pole v okamžiku jeho vyhledávání.

Prodej banneru dehya genshin je tak nízký, jak byste očekávali

Bannery Dehya a Cyno Genshin Impact se uzavřely a jejich odhadovaný celkový tržby nejsou překvapivé vzhledem k probíhající kontroverzi.

Genshin Impact Dehya Celkový prodej banneru je tak nízký, jak byste očekávali: Anime Girl s hnědými vlasy a modrýma očima

Publikováno: 22. března 2023

Genshin Impact Dehya a Cyno Banners fungovaly o tom, jak byste očekávali. Při pohledu na jejich nízké celkové odhady prodeje z první poloviny verze 3 Anime Game.5 Aktualizace, zdá se, že se mezi fanoušky neprokázala jako oblíbená. Toto je očekávaný výsledek, vzhledem k tomu, že fanoušci Dehya založili hashtag #FixDehya, aby si uvědomil, jak ohromující je pro pětihvězdičkový charakter.

Doposud Hoyoverse neprováděl žádné smysluplné úpravy sady Dehya uprostřed rozrušení fanoušků. Hráči měli podobnou reakci, když byl Zhongli představen jako první pětihvězdičkový geo charakter. Komunita ho zjistila, že vážně chybí, dokud se Hoyoverse rozhodl ho oblékat krátce po jeho propuštění.

Ten čas ještě nepřišel pro Dehya a existuje šance, že to nikdy nebude. Fanoušci na ni tedy ve srovnání s jinými nedávnými pětihvězdičkovými bannery utrácí mnohem méně. Nepomáhá také, že Cyno není nejoblíbenější postavou, která by se tahá tahá – je ve své roli solidní, ale většina lidí, kteří ho chtěli, za něj pravděpodobně přitáhla, když byl poprvé propuštěn.

Níže uvedená čísla Dehya a Cyno jsou výrazným kontrastem k nedávným opakováním Hu Tao a Yelana, kde se hráči dokonce snažili získat obě postavy spolu se svými špičkovými zbraněmi. A to neznamená, že někteří se dokonce snažili dostat Yelana až do C6.

Prodej banneru Genshin Impact Dehya je stejně nízký jako vy

Výše uvedená čísla pocházejí z Genshinlabu – webu, který používá údaje o čínském obchodě s aplikacemi k provedení odhadů prodeje pro tuto velkou část komunity RPG.

Dehya a Cyno se podařilo vydělat asi 12 934 126 USD (10 566 534 GBP GBP), což je téměř čtyřikrát menší než to, co mají Hu Tao a Yelan na samém vrcholu grafu.

S běh Dehya a Cyno, Genshin Impact verze 3.5 nyní nabízí kryo trio Ayaka, Shenhe a Mika ve svých druhé polovině bannerů.

Ethan Anderson Lover z RPG her a všechny věci Zelda, Pokémon, Dragon Age nebo Tales související. V současné době pokrývá spoustu dopadu Genshin na weby, jako jsou Gamespot a PCGamesn.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Dopad do Impact Dehya Banner Datum vydání Zvěsti, schopnosti a další

Banner Genshin Impact Dehya by mohl být velmi dobře na cestě, s úniky, které naznačují, že uživatel Pyro Claymore dorazí do 3 ARPG 3.5 Aktualizace.

Genshin Impact Dehya Banner Datum vydání: Dehya

Publikováno: 17. února 2023

Genshin Impact 3.5 může být ještě trochu cesty v dálce, ale hráči dychtivě vědí, které postavy by se mohly dostat na banner verze. No, na základě renomovaných úniků to vypadá jako dopad na genshin Dehya Banner Datum vydání by mohlo být velmi dobře jedním z nich.

Dehya, známá jako „Flame-Mane“, je mocný Eremite s Pyro vizí. Během řady Archon Quest pro Sumeru jsme jí představeni jako jeden z bodyguardů pověřených ochranou Dunyarzad. S trochou štěstí bude novým přírůstkem do znaků dopadu Genshin na Genshin Impact 3.5 bannerů.

I když už víme, jaký typ prvku a zbraně má, existuje jen málo informací o tom, jak by se uskutečnila jako hratelná postava, pokud jde o možné schopnosti, souhvězdí a další. S tím řekl, tady je to, co o ní v současné době víme.

Genshin Impact Dehya Banner Datum vydání Spekulace

Ton genshin dopad dehya banner datum vydání vydání bude někdy 1. března 2023 nebo později. Je to založeno na v současné době šestidenní aktualizační cyklus, přičemž údržba opravy obvykle dokončuje ve středu.

Dehya má dorazit do první fáze Genshin Impact 3.5 bannerů, spolu s opakováním pro Cyno. Dehya poté bude trvale dostupná na standardním banneru z verze 3.6.

Genshin Impact Dehya schopnosti spekulace

Ačkoli ještě jednou není nic oficiálního ohledně schopností Dehya, máme však datovou soupravu, která ji označuje jako prodejce poškození z pyro z pole mimo pole mimo pole.

Zatímco Genshin 3.5 LiveStream představilo texty chuti pro Dehyiny elementární dovednosti a výbuch elementárních, jména musí být ještě potvrzena. Proto si uvědomte, že stále mohou přicházet změny.

Thumbnail YouTube

Normální útok – útok písečné bouře

 • Normální útok – Provádí až 4 po sobě jdoucí stávky pomocí jejího Claymore a jejího bojového umění.
 • Nabitý útok – V průběhu času vypouští výdrž k provádění nepřetržitých lomítků. Na konci sekvence provádí výkonnější lomítko.
 • Ponoření útoku -vrhá se ze středního vzduchu, aby udeřil na zem, poškodil soupeře podél cesty a zabýval Aoe DMG po dopadu.

Elementární dovednost – roztavená pekla

Elementární dovednost Dehya bude mít různé účinky na základě situace podle úniků:

 • Neprovozující plamen – Tato dovednost bude uvolněna, pokud nebude v té době přítomno žádné ohnivé sanctumské pole vytvořené samotnou Dehya.
  Nabídky Aoe Pyro DMG a vytvoří pole známé jako Fiery Sanctum.
 • Zuřící plamen -Tato dovednost bude uvolněna, pokud již existuje pole ohnivého svatyně vytvořeného samotnou Dehya. Dehya provede skákající útok a zabývá Aoe Pyro DMG, než znovu vytvoří ohnivé pole sanctum na své nové pozici. Tímto způsobem vytvořené ohnivé sanctum pole zdědí zbývající doba trvání předchozího pole. Plamen lze použít pouze jednou po celou dobu trvání jednoho ohnivého Sanctum Field.
 • Ohnivé svatyně – Když soupeř v poli ohnivého Sanctum vezme DMG, pole uvolní koordinovaný útok a jedná s nimi Aoe Pyro DMG na základě ATK a Max HP Dehya a Max. Tento efekt může být spuštěn jednou za 2.5s. Aktivní znaky v tomto poli se zvýšily odolnost vůči přerušení, a když takové postavy berou DMG, část tohoto poškození bude zmírněna a proudí do Redmaneovy krve. Dehya pak tento DMG vezme přes 10s. Když zmírněný DMG uložený Redmaneovou krví dosáhne nebo překročí určité procento Max HP Dehya, přestane tímto způsobem zmírňovat DMG. Současně může existovat pouze 1 ohnivá svatá.

Elemental Burst – Leonine Bite

Dehya vstoupí do planoucí lvice a získá odpor vůči přerušení, uvolní svůj hořící hněv a odhodí její čepel stranou. V tomto stavu Dehya automaticky uvolní pěsti plamene-mane a zabývá Pyro DMG na základě jejího ATK a Max HP, a až skončí jeho trvání, Dehya uvolní kop spalování a jedná se o Aoe Pyro DMG na základě jejího ATK a Max HP.

Pokud, když je tato schopnost uvolněna, existuje pole ohnivého Sanctum vytvořeného vlastním elementárním dovedností Dehya „roztavená pek. Toto pole zabere doba trvání načteného pole v okamžiku jeho vyhledávání.

V tomto stavu nebude Dehya schopna vrhnout své elementární dovednosti nebo provádět normální, nabité a ponořené útoky. „Normální útok: Assault Sandstorm Assault“ a Elemental Skill „Molten Inferno“ budou nahrazeny „Roaring Barrage.“

 • Řvoucí palba – Uvolnění řvoucí barvy v rámci 0.4s po každém pěstním úderu každého plamene-mane zvýší rychlost, při které bude spuštěna další úder Flame-Mane.

Genshin Impact Dehya pasivní talent

Uncinting Suckor

Během šesti sekund poté, co Dehya načte ohnivé sanctum pole přes roztavené pekla: plamen nebo kousnutí leoninu, bude při přijímání DMG z krve DMG o 60% méně DMG. Tento efekt může být spuštěn jednou za dvě sekundy.

Navíc, do devíti sekund po Dehya uvolní roztavené peklo: Neprovozující plamen udělí všem členům strany zlaté formy formuláře. Tento stav dále zvýší odpor postavy vůči přerušení, když jsou v ohnivém po poli ohnivé svatyně. Zlatá kovaná forma může být aktivována jednou za 18 sekund.

Odložený a pravdivý

Když je její HP menší než 40%, Dehya obnoví 20% svého maximálního HP a obnoví 6% svého maximálního HP každé dvě sekundy po dalších 10 sekundách. Tento efekt může být spuštěn jednou za 20 sekund.

Sluneční cesta

Zvyšuje pohyb SPD členů vaší strany o 10% během dne (06:00 – 18:00). Neprovádí účinnost v doménách, doménách Tounce nebo Spiral Abyss. To nelze stohovatelné s pasivními talenty, které poskytují stejné účinky.

Genshin Impact Dehya Constellations

Plamen žárovka

Dehya’s Max HP je zvýšena o 20%a při použití následujících útoků způsobuje bonusové poškození na základě jejího Max HP:

 • Poškození roztaveného Inferna se zvýší o 3.6% jejího maximálního HP.
 • Poškození kousnutí lvice se zvýší o 6% jejího maximálního HP.

Třpytící se písečné listy

Když Dehya použije roztavené inferno: zuřící plamen, doba trvání znovu vytvořeného ohnivého Sanctum se zvýší o šest sekund. Navíc, když na poli existuje ohnivý svatyně, aktivní charakter v poli zvýší škodu způsobenou dalším ohnivým koordinovaným útokem o 50%, když jsou napadeny.

Vztek rychlý jako oheň

Zvyšuje úroveň kousnutí lvice (Elemental Burst) o tři. Maximální úroveň upgradu je 15.

Přísaha dodržování

Když se útoky na pěst a spalování plamene-mane uvolnily během kousnutí lvice (Elemental Burst) zasáhly soupeře, obnoví 1.5 energie pro dehya a 2.5% její maximální HP. Tento efekt může nastat jednou každý 0.2 sekundy.

Alfa se uvolnil

Zvyšuje úroveň roztaveného pekla (elementární dovednost) o tři. Maximální úroveň upgradu je 15.

Štěpení hořících drápů

Míra kritiky kousnutí lvice se zvyšuje o 10%. Poté, co útok na pěst plamene-mane zasáhne soupeře a při jediném využití schopnosti zasáhne kritické hity, způsobí, že se kritická DMG kousnutí lvice po zbytek trvání zvýší o 15% a prodlužuje dobu trvání a prodlouží dobu trvání o 0.5 sekund. Tento efekt může spustit jednou každých 0.2 sekundy. Trvání může být prodlouženo maximálně dvě sekundy a kritický DMG lze zvýšit o maximálně 60%.

A to je zatím všechno, co máme na dehya banneru. Nezapomeňte zkontrolovat zpět, jak se blížíme k dopadu Genshin.5 Datum vydání pro další aktualizace.

Více z načtení

Aaron Down, když Aaron nestřílí prsty na nohou MW3 nebo ve Starfield Hole, zjistíte, že předstírají, že jsou v LOL Worlds v League of Legends, nebo si prožijte své dny nedělní ligy ve FC 24 (on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ on/ Ony).

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.