Project Zomboid Barricade Guide – Jak zabarizovat okno, projekt Zomboid: Jak barikádovat dveře a okna – GameSinny

Project Zomboid: Jak barikádovat dveře a okna

Plech a kov jsou identické, každý s 5 000 koní, ale vyžadují různé materiály. Dřevěné barikády mají 1 000 koní na dřevěné prkno. Požadované materiály pro výrobu každé z těchto tří barikád jsou:

Project Zomboid Barricade Guide – Jak zabarikádovat okno

V Projekt zomboid vesmír, něco tak neškodného jako otevřené okno může označit konec života vaší postavy. Neexistuje žádný únik z směšně podrobných funkcí hry, ale jakmile se naučíte, jak kolem nich pracovat, vaše šance na přežití se výrazně zvýší.

Tato příručka vás naučí, jak zabarizovat okno Projekt zomboid Takže můžete udržet všechny ty nechtěné návštěvníky na uzdě.

Jak zabarikádovat okno – projekt zomboid

Kroky k vytvoření a Projekt zomboid Barikáda je dostatečně jednoduchá, ale předem budete potřebovat nějaké materiály. Za účelem zabarikády okna Projekt zomboid, Musíte shromáždit:

 • Kladivo
 • Dřevěná prkna (až čtyři)
 • Hřebíky (dva na prkno)
 • Poté klepněte pravým tlačítkem myši na okno a vyberte barikádu (prkna)

Všechny tyto položky lze obvykle nalézt ve skříních, přístřešcích nástrojích, garážích nebo skladnách. Plus, Nepotřebujete žádnou úroveň tesařství k barikádovému Windows. Pokud jste přemýšleli, jak zaručit dveře Projekt zomboid, Kroky jsou stejné.

To je jeho podstata, ale tohoto mechanika je mnohem víc. Spolu s prkny můžete vytvářet barikády se silnějšími materiály. Barikády kovových plechů vyžadují propanovou pochodní, svařovanou masku a kovový list na okno. Na druhé straně barikády kovových barů také vyžadují také propanovou pochodní a svařovanou masku kromě tří kovových tyčí na okno.

Každý typ barikády má specifické chování, které může ovlivnit vaši viditelnost. Barikáda dřevěných prkna je zdaleka nejslabší z parta, zatímco zombie bude trvat déle, než zničí kovové listy a bary. Vzhůru je, že si můžete vybrat, kolik prkny chcete použít v okně. Dvě prkna mohou stále poskytovat dostatek místa, které můžete vidět, ale tři nebo čtyři prkna budou blokovat váš pohled z okna.

Pokud používáte kovový list, viditelnost je zcela zablokována, ale obrana je v důsledku toho větší. Nakonec, Kovové tyče jsou ideální pro barikádu, protože mají stejnou odolnost jako kovové listy, ale neblokujte svůj pohled.

Proč se zaměření na viditelnost? Spolu s hlukem je to klíčová součást, jak zůstat skrytý před nedalekými zombie, což může být rozdíl mezi nimi, které právě procházejí nebo okamžitě zacílíte. Barikády poskytují ochranu, ale netrvají věčně – zvláště pokud je to skupina, která chce zlomit okno nebo dveře, na rozdíl od jediného zombie, které můžete bezpečně nalákat do zadní části domu pro klidné zastavení zastavení. Můžete použít záclony na Windows zvládnout viditelnost v závislosti na situaci. Z tohoto důvodu musíte jen chytit listy z jakéhokoli domu, který bude fungovat perfektně jako záclony.

Odtud je strategie, kterou používáte kolem barikád. Je důležité si to poznamenat Barikády můžete umístit venku i uvnitř oken. Pokud zabalíte obě strany, poskytne to další ochranu-nebo v nejhorším případě vám koupte nějaký čas navíc na plánování vašeho útěku.

Mohlo by se vám také líbit:

 • Průvodce zemědělstvím projektu Zomboid – zemědělské nástroje, semena a zahradní tipy
 • Project Zomboid Multiplayer – Jak hrát s přáteli v sestavení 41
 • Projekt Elektrické vodítko pro projekt – Elektrické vyrovnávání a jak ovládat generátory

Pokud chcete umožnit nejbezpečnější pevnost, zaručit všechny dveře a okna, můžete Použijte lano. Můžete je vyrobit z listů, vest, halebů, svetrů, kalhot, sukní atd. Pak, pokud máte kladivo a alespoň jeden hřebík, zamířte k oknu ve druhém patře nebo vyšší, klikněte na něj pravým tlačítkem a umístěte lano list.

Všimněte si, že pro každé patro budete potřebovat další lano. Nevýhodou je, že je zombie nemohou vyšplhat (i když se je mohou pokusit zničit, pokud jsou okna otevřena – ujistěte se, že je udržují zavřená), takže plechové lana mohou poskytnout skvělý plán odchodu.

To je vše, co potřebujete vědět, abyste vytvořili a Projekt zomboid barikáda. Pokud hledáte další pomoc, máme průvodce o potížích, jak zhubnout, hotwiring auta a jak sifonový plyn.

Project Zomboid: Jak barikádovat dveře a okna

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak barikádovat stěny a okna pro vaši základnu v projektu Zomboid.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak barikádovat stěny a okna pro vaši základnu v projektu Zomboid.

Abychom přežili hrůzy Projekt zomboid, Budete se muset ujistit, že máte dobře formovanou základnu Jak barikádovat dveře a okna. Zombie se v noci pokusí proniknout do vaší základny, aby na vás dostali skok, když spíš, a necháte vám málo času na to, abyste se reagovali nebo se bránili.

V tomhle Projekt ZomboiD Průvodce, Řekneme vám, jak jít o zabarikádu vašich dveří a oken, aby se zombie zabránilo dostat se do vaší základny.

Jak zabarikátovat vaši základnu v Projekt zomboid

Jak vytvořit barikádu

V jsou tři různé druhy barikád Projekt zomboid:

Plech a kov jsou identické, každý s 5 000 koní, ale vyžadují různé materiály. Dřevěné barikády mají 1 000 koní na dřevěné prkno. Požadované materiály pro výrobu každé z těchto tří barikád jsou:

 • Dřevěná barikáda: Kladivo, dvě nehty, až čtyři prkna.
 • Barikáda plechu: Propanová pochodeň, svařování masky, kovový list.
 • Kovová barikáda: Propane Torch, svařování masky, tři kovové tyče.

Nastavit barikádu, Klepněte pravým tlačítkem myši na dveře nebo okno a vyberte „Barikáda“ z nabídky, která se objeví, poté si můžete vybrat, jaký druh barikády chcete vytvořit.

Jak získat barikádové materiály

Požadované materiály pro vytváření barikád dveří a stěn lze nalézt na různých místech v celém světě Projekt zomboid. Níže jsou uvedeny všechny oblasti, kde jsou tyto konkrétní položky nalezeny:

 • Kladivo: Hardwarové obchody, na armádní základně a v bednách a na kovových policích.
 • Hřebíky: Hardwarové obchody, přístřešky, garáže a protokolování. Lze je také získat demontáží dřevěného nábytku.
 • Prkna: Sklad a úložné bedny nebo z demontážních dveří. Můžete také vidět protokoly a vytvořit je.
 • Propanový pochodeň: Hardwarové obchody, protokolování továrny, přístřešky nebo garáže, bedny a úložné jednotky. Můžete je také občas najít v kufru kovového svářeče, ve vozidle, které patřilo ke stavebnímu dělníkovi.
 • Maska svářeče: Lze nalézt na všech stejných místech jako propanová pochodeň, jakož i ji nesení zombie mechaniky.
 • Kovový list: Hardwarové obchody, protokolování továrny, přístřešky nebo garáže, na kovových policích nebo pultech nebo v bedrech nebo zásobnících. Může se také vynořit v kufrech kovových pracovníků nebo stavebních dělníků.
 • Kovová tyč: Stejně jako plechový kov najdete ve vozidlech kovových pracovníků nebo stavebních dělníků. Najdete ji také v hardwarových obchodech, protokolování továrnách, přístřešcích nebo garážích, bednách a úložných jednotkách.

Jak můžete říct, hardwarový obchod je pravděpodobně dobrým místem pro začátek. Naštěstí se při použití nekonzumují kladiva, svařovací masky a propanové pochodně. Na druhou stranu nehty, prkna a kov budete muset najít více pro každou barikádu, kterou jste nastavili.

To je vše, o čem byste měli vědět Jak zabarizovat dveře a okna Projekt zomboid. Pokud máte zájem dozvědět se více o této hře na přežití, zvažte odhlášení našich dalších průvodců v našem Vedení Hub.