Projekt L Postavy: Které šampióny jsou dosud potvrzeny? |, Všech 7 znaků projektu l dosud potvrzeno pro seznam | Načtení

Všech 7 znaků projektu L dosud potvrdilo seznam

Tento seznam bude samozřejmě růst, jakmile se přiblížíme ke spuštění hry. Ale prozatím najdete hlubší ponor do každého z nich níže:

Projekt L Postavy: Které šampióny jsou dosud potvrzeny?

Projekt L Postavy: Které šampióny jsou dosud potvrzeny? Obrázek krytí

Pravidelně aktualizovaný seznam se všemi potvrzenými znaky projektu L zatím.

Projekt Riot Games je jednou z nejočekávanějších her v komunitě FGC. Ve vesmíru Runeterra se bude konat dosud pojmenovaná bojová hra a představí několik známých šampionů. Je důležité si uvědomit, že ne všichni šampióni z League of Legends se dostanou do projektu L. Šampióni mohou mít také různé schopnosti přizpůsobit se stylu bojové hry a přinést rovnováhu projektu L.

Co bude šampióni League of Legends v projektu L?

Ahri

Ahriho agilita v projektu L je jednou z jejích největších silných stránek. S magickými koulemi, které jí pomohou postavit se a čelit poloze nepřítele, může Ahri snadno překonat soupeře a kvůli její rychlosti způsobit vysoké poškození.

S projektem L nastaveno na odměnu agresivní hry, Ahriho herní styl by se mohl stát populární po vydání hry.

Darius

Riot Games potvrdil, že Darius bude součástí projektu L. Je to jeden z šampionů prominentně vystupoval v několika hraních záběrech. Ruka Noxus ovládá velkou sekeru, je pohled na pohled. Obávaná a sekera vůdce zdobená bitva způsobuje nesmírné poškození. Šampion nemá stejnou úroveň mobility jako někteří jiní šampióni projektu L, ale nahradí to s vysokým poškozením výstupem.

Ekko

Manipulátor času ze Zaunu se může dostat přes překvapivé soupeře a dostat horní ruku v boji. Ekkoovy schopnosti mu umožňují poškození obušku, aby mu umožnily rychle se pohybovat kolem soupeře a dostat se do nepoškozených poškození.

Uhranout

Jeden z výbušnějších šampionů ve vesmíru League of Legends, Jinx bude jedním z nejoblíbenějších šampionů v projektu L. Šampion Arcane slávy má minigun i zapper. Tyto funkce jsou v souladu s jejím chaosovým rysem způsobujícím chaos. Má také raketový kulička a bude zajímavé sledovat, jak Riot Games začleňuje tohoto šampiona do projektu L.

Jinx je extrémně smrtící v těsném boji i v dosahu a poskytuje jedinečnou všestrannost, která není vidět v jiných šampiónech projektu L.

Katarina

Assassin, Katarina je nesmírně agilní a používá pěsti k poškození. Katarina má také schopnost teleportu, která jí pomáhá přemístění a poskytuje slušnou přestávku v boji.

Poté, co původně odhalil Katarinu v jednom ze svých nejranějších videí projektu L, neposkytly žádné další aktualizace o šampionovi.

Illaoi

Illaoi je výtržník s velkým tělem a používá své chapadla k maximálnímu poškození protivníků. Šampion s tmavou pletí s fluorescenčními tetováními a zelenýma očima Illaoi je charakterizován její fyzickou zdatností. Může použít své chapadla k plácnutí soupeřů.

Zatím se jedná o šampióni, kteří jsou potvrzeni nebo byli spatřeni v projektu Riot Games L Videos. Tento článek budeme aktualizovat, jakmile bude k dispozici další informace.

Zůstaňte naladěni na eSports pro nejnovější zprávy a aktualizace FGC. Náš zpravodajství projektu L najdete zde.

Všech 7 znaků projektu L dosud potvrdilo seznam

Zjistěte, co lze očekávat od všech postav projektu L v této bojové hře a odkud z League of Legends Universe Riot se tahají.

Postavy projektu L: Jinx je vidět

Publikováno: 4. srpna 2023

Co je vše potvrzeno Projekt l znaky? Projekt L se vyvíjí po dlouhou dobu, ale Riot konečně představil první hratelnou sestavu hry a pomalu jsme viděli stále více a více postav. Ale kdo byl v současné době potvrzen?

S více než 140 mistry League of Legends, z nichž si můžete vybrat, má Riot obrovskou knihovnu bojovníků, které by mohli přenést do své bojové hry v době, kdy se datum vydání projektu L převádí kolem. Ale zatím jsme většinou viděli zřejmá volba, včetně některých oblíbených fanoušků, jako jsou Jinx a Ekko.

Seznam znaků projektu L

7 potvrzených znaků projektu L jsou:

Thumbnail YouTube

Tento seznam bude samozřejmě růst, jakmile se přiblížíme ke spuštění hry. Ale prozatím najdete hlubší ponor do každého z nich níže:

Projekt L Postavy: Ahri lze vidět

Ahri

Nejprve je Ahri. Tento mág nasměruje magii, aby spěchali soupeře a terorizovali je sekvencí vysokotlakých útoků. Zahrnují směs výšin, minima, zametání, komba a další.

Projekt L Postavy: Darius je vidět

Darius

Darius je velký, brutální. Ovládá těžkou sekeru, může připnout soupeře, ovládnout střední třídu a neúnavně stisknout trestný čin. Může také resetovat svou neutrální pozici, aby opakoval řadu útoků znovu a znovu.

Projekt L Postavy: Ekko je vidět

Ekko

Ekko využívá své síly v časovém manipulaci, aby se vrhla dovnitř a ven z boje a udržovala soupeře hádání. Díky tomu je neuvěřitelně těžké potrestat a on může také ovládat střední třídu projektil kdykoli.

Postavy projektu L: Jinx je vidět

Uhranout

Oblíbený specialista na zbraně každého je tady v projektu L. Pomocí různých zbraní, nástrojů, výbušnin a kusů zařízení je Jinx schopen pokrýt širokou škálu rozsahů v zápase a také pokrývat celé obrazovky s dlouhým dosahem zbraně.

Projekt L Postavy: Katarina je vidět na monitoru

Katarina

Katarina byla velmi krátce viděna v deníku hry pro projekt L. O jejím hraní a bojovém stylu ještě není známo mnoho.

Projekt L Postavy: Illaoi lze vidět

Illaoi

Illaoi je jednou z tankier postav ve hře. Se může pochlubit jejím obřím Božím. Řídí idol, vytrhává duše z jejich hostitelských těl a zabouchne do nich silnými útoky. Zatímco její útoky jsou pomalejší, může způsobit nesmírné poškození.

Projekt L Postavy: Yasuo lze vidět

Yasuo

Nejnovější odhalený bojovník, Yasuo, byl vyhlášen na Evo 2023 a přináší do seznamu své klasické dovednosti rychlosti a boje s meči. Yasuo má přístup k všestrannému postoji, ze kterého může zrušit a ven, což mu umožňuje bojovat ve všech druzích situací a převzít každého soupeře s různými pohyby.

Thumbnail YouTube

To pokrývá to, co víme o každém z projektu L znaky. Hra se téměř jistě stane jednou z nejlepších bojových her všech dob, když se uvolní.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z načtení Sledujte nás pro denní zprávy o videoher na Facebooku, Twitteru, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Riotův projekt L: Datum vydání, postavy, přívěsy, úniky a další

Projekt l Podrobnosti, datum vydání, úniky a zprávy

Projekt l od Riot Games je možná jednou z nejočekávanějších bojových her. Součástí důvodu je zapojení bratrů Cannon, dva z uznávaných členů bojové herní scény. Vzhledem k tomu, že Riot Games konečně představí spoustu herních záběrů pro projekt L Uprostřed EVO Weekend (4. srpna až 6. srpna), zde je vše, co víme o nadcházející bojové hře založené na League of Legends. Zahrnuli jsme datum vydání projektu L, funkce hraní, postavy a další.

Datum vydání projektu L

Pokud bychom měli spekulovat, očekáváme Projekt L se spustí někdy příští rok s oficiálním názvem, možná před Evo 2024. Nebo můžete dokonce očekávat oficiální oznámení během akce EVO 2024 s úvodním turnajem.

Hra je již ve stavu, kde je hratelná, s mnoha pozvanými profesionály ze scény to zkouší během události Evo 2023. Se stálým časem vývoje tedy můžeme očekávat, že brzy uslyšíme datum spuštění. Dále to bude pěkné přikývnutí, pokud se Riot Games rozhodne oznámit datum vydání projektu L v EVO 2024 příští rok. Pamatujte, že existence hry byla nejprve potvrzena na EVO 2019 během talk show.

Projekt L podporované platformy

Pokud jste fanouškem bojových her jako Tekken, Street Fighter a Mortal Combat, dychtí byste vědět, zda bude projekt L k dispozici na vaší preferované platformě. Posuzujeme, jak většina her posunula zaměření na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S, očekáváme, že Riot bude následovat a spustí svou hru na všech těchto platformách.

Navíc tweet od Uživatelské jméno @riotfgc Sdílel obrázek zobrazující Projekt L Běží na PS5 na výstavním patře demo během Evo 2023. I když to rozhodně potvrzuje jednu z platforem, předpokládáme, že vývojáři investují svůj čas a úsilí o zpřístupnění hry na jiných platformách také. Riot Games ještě musí potvrdit podporované platformy.

Projekt L hraní

První věc, která přijde na mysl někoho, je to, jaká druh bojové hry je budování nepokojů s postavami League of Legends. Koneckonců, máme v bojových hrách spoustu sub-žáků. Máme bojové hry založené na značkách jako Marvel vs Capcom, tradiční 1 vs 1 hry jako pouliční bojovníci, 3D bojové hry jako Tekken a další.

To znamená, že projekt L bude Hra založená na asistenci kde hráči mohou vybrat dva znaky ze seznamu a označit je v polovině zápasu. Během zápasu můžete buď zavolat na druhou postavu, která vám pomůže při rozšiřování komba, nebo můžete označit a ovládat druhou postavu. Sleduje to nadaci stanovené tituly jako Marvel vs Capcom, Skullgirls, Power Rangers: Battle of the Grid a další.

Project L bude navíc týmovou bojovou hrou, kde tým dvou hráčů může vévodit proti jinému týmu a ovládat dvě různé postavy.

Funkce hry pro projekt L (potvrzeno)

Projekt L tlačítko Moveset

Jak již bylo zmíněno, tato hra bude týmovou asistenční bojovou hrou, což znamená, že tým dvou hráčů může ovládat své příslušné postavy a bojovat proti jinému týmu. Můžete to také hrát jako tradiční bojová hra založená na asistencích a ovládat obě postavy v zápase. Kromě toho existuje také možnost přehrát jej 2 vs 1. V nedávném videu sdíleném týmem je potvrzeno, že projekt L bude bojovou hrou na šest tlačítek.

Tlačítka a útočné možnosti

Projekt L Ofensive Gameplay

Bude mít tlačítka pro lehké, střední a těžké útoky. Zbytek tlačítek jsou přiřazeni ke dvěma speciálním tahům dostupným pro každý znak. Tyto speciální pohyby se dále překládají na Ultimate, což přichází ve třech variacích. Stisknutím tlačítka dolů dvakrát a tlačítka S1 nebo S2 provede jeden ze dvou konečných útoků na úrovni.

Tímto stejným vstupem, očekávejte, že budete spojit obě speciality a provést filmovou úroveň 2 Ultimate. Míchání a přizpůsobení uvedených vstupů povede k tomu, že ve hře stahujete komba, kde čím vyšší je kombo, tím lepší je poškození.

Obranné možnosti a asistenční možnosti

Obrázek Dariuse obhajuje proti Ekko

Pro obranu máte různé způsoby, jak se chránit. Můžete udělat blok zadní nebo dolů. Navíc hra přidává měřič založený na push-block, který tlačí soupeře pryč, ustupující stráž, kde se během blokování vracíte zpět, a dokonce máte nízké a stojící parry.

The Tlačítko asistence se používá k zavolání člena týmu, aby vám pomohl. Riot Games k tomu také přidalo určitou hloubku, kde můžete během nouzové situace rychle zavolat na jinou postavu nebo hráč.

Nakonec, před začátkem zápasu, můžete si vybrat jeden z modifikátorů z Pojistkový systém. Mohou změnit vaši hraní a přidat do zápasu různé výhody. Například vám umožňuje propojit váš konečný, zatímco druhý poskytuje podporu útoku.

Potvrzené znaky projektu L

Yasuo odhalí

  • Katarina
  • Darius
  • Ekko
  • Ahri
  • Illaoi
  • Uhranout
  • Yasuo

Kromě toho, pokud musíme předvídat, jaké další postavy se připojí ke hře, očekáváme postavy League of Legends, jako jsou VI, Caitlyn, Pantheon, Miss Fortune, Lee Sin, Warwick a Akali, aby byly k dispozici v projektu L po silnici. Každá z těchto postav dokonale zapadá do archetypu bojové hry. Například VI je postava založená na melee v League of Legends. Podobně může být Caitlyn postavou založenou na Zoner/Trap, vzhledem k tomu, jak používá odstřelovač a pasti, aby obtěžoval soupeře v lize.

Jedna skvělá věc o Lize Legend IP je, že téměř každá postava se může připojit k bojové hře. Je tedy na vývojářích, pokud jde o doplnění seznamu a s kým chtějí přidat a experimentovat.

Projekt L Teasers & Trailers

Spuštěno Agon League of Legends Gaming Monitor

Existence projektu L by Riot Games byla poprvé potvrzeno během EVO 2019 jedním z bratrů Cannon. Později, během oslavy 10. výročí League of Legends, Tom Cannon oficiálně odhalil hru. Video mělo probíhající záběry Jinx bojující proti Katrině a konceptu umění pro Darius. Podívejte se na to: