Protokol Callisto: 5 nejlepších upgradů pro zbraně a vybavení., Nejlepší upgrady protokolu Callisto | PCGamesn

Nejlepší upgrady protokolu Callisto

Vlastně doporučujeme upřednostňovat upgrade časopisu pro všechny zbraně, zejména těžké hittery, jako je skunk zbraň a brokovnice. Upgrade časopisu Hand Cannon je však ten, který z dlouhodobého hlediska získáte největší výhodu: nejen to umožňuje dostat více výstřelů s nejlepší zbraní ve hře, ale také uvolňuje další slot další slot pro nepodstatné údaje, které můžete prodat u reportéru, odemknout se více z nejlepších upgradů rychleji než kdy jindy. Pokud bojujete se svými sloty pro inventář, podívejte se na náš průvodce, jak zvětšit prostor pro inventář protokolu Callisto.

Protokol Callisto: 5 nejlepších upgradů pro zbraně a vybavení

v Protokol Callisto, Pomoc Jacobovi v útěku z noční můry z vězení Black Iron není snadný podnik. Biofág a další zmrzačené příšery jsou nejen děsivé, ale také nesmírně obtížné zabíjet. Vážně, někteří z těchto přísavců opravdu nechtějí jít dolů. Proto budete chtít vědět, které zbraně jsou nejlepší pro zabití ohavností, na které se setkáte Protokol Callisto. Kromě toho budete chtít vědět, jaké jsou nejlepší upgrady pro tyto zbraně.

Je to proto, že upgradování vašich zbraní a vybavení Protokol Callisto je pravděpodobně důležitější než samotná zbraň. V podstatě jsou upgrady to, co dělá každá zbraň výkonná. Bez nich nejsou prostě tak efektivní. Proto budete chtít znát ty nejlepší upgrady, které jsou nejúčinnější při zabíjení monster, se kterými se setkáte ve hře. K tomu přidat některé upgrady jsou nutností přijímat tvrdší nepřátele pozdní hry. Pokud tedy chcete dát Jacobovi nejlepší výstřel při úniku z vězení Black Iron, jedná se o nejlepší upgrady pro vaše zbraně a vybavení, které vám pomohou dokončit práci.

5. Hand Cannon – TK23 „Boom Bullets“

Hand Cannon je první zbraň, ve které se dostanete Protokol Callisto. Může to být zbraň dovedností s vysokým poškozením a omezenou municí, ale stále je to zbraň, kterou budete chtít hlavní po celou dobu hry. Důvodem je, že to představuje jednu z nejlepších upgradů ve hře, to je téměř nutností se sundat šéfy hry. To je upgrade třetích tk23 boom kuliček. To přidává alternativní režim požáru do zbraně, která střílí výbušná kola.

Je zřejmé, že je zcela jasné, proč jsou výbušná kola pro tuto zbraň tak účinným upgradem. Vystřelte jeden do biofágu a vyhodíte ho do sto různých kusů. Kromě toho je vysoké poškození výbušných kol obzvláště silné pro to, aby se rozsvítilo zdraví bojů šéfů. I když to stále může trvat mag nebo dva na některých tvrdších šéfů pozdních her, určitě to dělá trik.

4. Upgrady projektoru gravitačního omezení

Nejlepší upgrady

Jeden z nejlepších upgradů zařízení ve hře lze získat pro projektor Gravity Restlarity, který získáte během kapitoly Aftermath. Tento důmyslný kus technologie vám umožňuje vyzvednout nepřátele pomocí síly gravitace a dvůr je prodávat po celé místnosti, do výbušných předmětů, stěny hrotů nebo jiného nepřítele, pokud si to vyberete. Je nekonečně zábavné používat a často vás může dostat z vazby, když jste v rohu nebo se znovu načtěte.

Po zakoupení úrovně One, Two a Three, GRP Rychlost, energii a rychlost, však může být ještě silnější. Posunutí všech těchto tří stupňů tří úrovně pro GRP je něco, co opravdu chcete zvážit. AS, pokud ano, budete moci vyzvednout více nepřátel najednou a ještě větší, chunkier nepřátelé. To nejenže hodně otevírá hru, ale může to být vaším nejlepším přítelem, který vás dostane z špetce nebo když čelí davům nepřátel.

3. Stun Baton Upgrades

Omračující obušek je vaše primární zbraň na blízko během hry. Nejen, že je to hlavní zbraň, kterou použijete pro prvních pár kapitol, ale vzhledem k tomu, jak zásadní je zachování vaší munice, budete se na to chtít spolehnout během celé hry. Chcete -li to udělat, musíte za to získat nějaké velmi specifické upgrady. To je zvýšená rychlost úrovně, umožňuje upgrade pláště a upgrady poškození úrovně dva a úroveň tři.

Zvýšená rychlost umožňuje upgrade pláště, takže můžete zasáhnout nepřátele dále a rozšířit svůj kombo útok. Toto je s největší pravděpodobností první a pravděpodobně nejlepší upgrade, který budete chtít získat pro omráčený obušek. Poté budete chtít získat dvě upgrady poškození, aby zbraň zůstala účinná později ve hře. I když můžete investovat do blokovacích upgradů, pokud jste dobří s mechanikem dodge hry, to opravdu nebude potřeba. Pak můžete uložit své kredity Callisto utratit za upgrady za jiné zbraně a vybavení.

2. TK4 Riot Shotgun – Magnum kulaté poškození

Nejlepší upgrady

Stejně jako my, mnozí považují brokovnici TK4 za nejlepší zbraň ve hře. Tato vysoce výkonná brokovnice je již silná ve svém základním modelu, který vyvolává vysoké poškození a může se pochlubit velkým časopisem pro brokovnici. I když to dostanete docela pozdě do hry, a zajistit, že jste uložili nějaké kredity, takže můžete ji okamžitě upgradovat. Proto se budete chtít soustředit na získání upgradu poškození magnum na úrovni Magnum na 300 kreditů Callisto.

Upgrade kulatého poškození magnum pro brokovnici TK4 bude jeho výstup poškození ještě silnější. Což má za následek, že TK4 je v důsledku toho ještě silnější zbraň. Nyní se můžete také podívat na upgrade třístupů tří výbušných kol na neuvěřitelných 2 700 kreditů Callisto. Výstup poškození pro TK4 s upgradem poškození magnum je však příliš silný na to, aby byl příliš silný na to. Navíc můžete vždy získat levnější upgrade kuliček TK23 pro ruční dělo. To také dává zbraně alternativní výbušný režim střelby za levnější náklady než stejný upgrade pro TK4.

1. Skunk pistole

Nejlepší upgrady

Vedle nepokojových zbraní z hlediska nejlepších zbraní ve hře je pro nás brokovnice Skunkworks. Tato brokovnice může vypadat malá, ale může zabalit velký úder. A ještě více, pokud se zaměříte na získání upgradu poškození úrovně One a Two Magnum. Tyto upgrady jednoduše zvyšují poškození této brokovnice, která je již na vysokém výkonu, čím více poškození je veselejší. Proto budete opravdu chtít zvážit upgrady poškození magnum pro obě brokovnice. Pokud ano, pak se vyrazíte na zmrzačené příšery Protokol Callisto s lehkostí.

Nejlepší upgrady protokolu Callisto

Nejlepší upgrady Callisto: Jacob se dívá nahoru, oblečený v jeho uniformě černé železné vězení zdobené identifikačním číslem vězně

Pokud hledáte Nejlepší upgrady protokolu Callisto Pro své zbraně jste přišli na správné místo. Upgrady v protokolu Callisto mohou drasticky změnit výkon vaší zbraně, otevřít nové možnosti a učinit rizikovější strategie trochu životaschopnější. Reportger je váš nejlepší přítel na Callisto, ale pokud plánujete vyzvednout každou upgrade, které vás vaše kredity mohou činit, bude to stát pěkně penny.

Pokud neděláte nějaké vážné žonglování zásob, pravděpodobně dosáhnete končícího protokolu Callisto, aniž byste odemkli nejlepší upgrady, což vás může postavit do strašlivých úžin proti konečnému šéfovi. Upřednostňováním nejlepších upgradů v našem seznamu níže jste zaručeni, že získáte nejvíce třesk za své peníze v jedné z nejlepších hororových her v roce 2022. Pojďme.

Nejlepší upgrady protokolu Callisto pro odemknutí

Zde jsou nejlepší upgrady v protokolu Callisto. Stojí za zmínku, že se nejedná o přísně upgrady, které poskytují zbraně protokolu Callisto s poškozením; Také dělají váš celkový pokrok prostřednictvím černého železa znatelně hladší. Je to směs užitečnosti, kontroly davu a ano, poškození. Nejsou ani příliš drahé, takže si můžete dát několik kreditů stranou, aby se vytvořil váš styl Play.

Nejlepší upgrady protokolu Callisto: Elias gestikující na terminál Reforge v strážní věži, protože Jacob stojí drží přijímač zbraní

Baton – Upgrade poškození

Protokol Callisto vám vyhovuje řadě zbraní na dálku, ale stísněné podmínky černého železa vyžadují boje v těsných čtvrtích. Váš obušek je vaším nejlepším přítelem v těchto situacích, ale čas potřebný k obchodu s jedním nepřítelem může způsobit, že se ohromíte. Vy umět Maximální výstup poškození Batona tím, že vystřelíte pro upgrade úroveň dva-ale vzhledem k tomu, že to stojí neuvěřitelných 2 700 kreditů, bychom to nedoporučili, zejména v pozdní hře, když se zakázky s protokolem Callisto Two-Head šéfů odpovědí Zabijte vás.

Baton – Block Break Upgrade

Blokovní přestávka je nezbytná pro setkání s drsnými melee. Už ne! Při upgradu blokové přestávky můžete snadno rozbít jejich obranu. Pokud jste částečný na houpání obušku kolem, je tato upgrade zaručena, že zachrání váš život v tvrdých setkáních tím.

Hand Cannon – vysokokapacitní upgrade časopisu

V protokolu Callisto máte omezené sloty inventáře a munice se může rychle naskládat. Naštěstí je jedním jednoduchým způsobem, jak uvolnit prostor, udržení munice v časopise vaší zbraně.

Vlastně doporučujeme upřednostňovat upgrade časopisu pro všechny zbraně, zejména těžké hittery, jako je skunk zbraň a brokovnice. Upgrade časopisu Hand Cannon je však ten, který z dlouhodobého hlediska získáte největší výhodu: nejen to umožňuje dostat více výstřelů s nejlepší zbraní ve hře, ale také uvolňuje další slot další slot pro nepodstatné údaje, které můžete prodat u reportéru, odemknout se více z nejlepších upgradů rychleji než kdy jindy. Pokud bojujete se svými sloty pro inventář, podívejte se na náš průvodce, jak zvětšit prostor pro inventář protokolu Callisto.

GRP – Energetická upgrade

Energetické upgrady dělají to, co říkají na plechovce, zvyšují vaši energii, abyste mohli získat další využití z vašeho GRP, než bude potřeba dobít. GRP rukavice je jedním z vašich nejspolehlivějších nástrojů ve vězení Black Iron, užitečný v obou užitečnosti a boj. Výsledky omezujícího se však nevyhnutelně v okamžicích drcení duše, kdy se pokusíte zastavit nepřítele ve svých stopách. Střední upgrade vás udrží pohodlně doplnit, zatímco maximální upgrade je pro ty, kteří si přejí učinit GRP základní součástí jejich arzenálu.

GRP – Nabíjení upgrade rychlosti

Již jsme zmínili nebezpečí, že budete chyceni na GRP Energy, takže by nemělo být žádným překvapením, že jsme také zahrnuli na tomto seznamu nejlepších upgradů protokol Callisto protokol aktualizace rychlosti napětí. Kromě svých zřejmých výhod, rychlost dobíjení GRP také odlehčí zátěž vašeho inventáře, protože se spoléhá na svůj GRP na dobití samo o sobě znamená, že se nemusíte starat o zásoby baterií a ponechat prostor pro více cenných zdrojů, které se můžete vzít do Reportger.

Nejlepší upgrady Callisto Protocol: Rozhraní Reforge zobrazující vybranou zbraň a její odpovídající strom upgradu, spolu s tím, kolik nákladů na aktualizaci na nákup

Shotgun – výbušná kola upgrade

Alternativní režim požáru může být odemčen při vyvrcholení stromu upgradu každé zbraně a drasticky měnit způsob, jakým provádí. Vyžadují více munice, ale jejich síla je bezkonkurenční a umožňuje vám lépe reagovat na nastier hrozby později ve hře. Výbušná kola vyžadují místo jednoho z nich čtyři kulky, ale vybuchnou při nárazu a způsobují poškození jakýmkoli dalším nepřátelům zachyceným v poloměru výbuchu, což je ideální pro ohromující rychle se pohybující nepřátele, kteří se mohou objevit, zatímco budete brát brutální.

Nejlepší upgrady protokolu Callisto vás pohodlně uvidí až do konečných kreditů. Pokud zametáte úspěchy, nezapomeňte se podívat na to, jak odhalit tajemství protokolu Callisto Kallipolis. Alternativně, pokud vás zajímá, jak zachránit uvězněného pracovníka v protokolu Callisto, nebo zda je možnost New Game Plus protokol Callisto, máme všechny odpovědi, které potřebujete.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.