První potomek – Steam, první spekulace s vydáním vydání, otevřená beta a další | PCGamesn

Prostřednictvím 4 hráčů kooperativní hry můžete zacílit na obrovské příšery s různými vzhledy a schopnostmi. Různé potíže stimulují vašeho konkurenčního ducha a můžete zničit nebo extrahovat různé části obrovských šéfů prostřednictvím 4-hráčové kooperativní hry. Zaměřením na obrovské triky šéfa budete moci zažít kompaktnější týmovou hru.

Присоединиться: První potomek Crossplay Beta

Запросите доступ, и ы п уведомление, когда раззаботчик б orв ч б б г г г г г г гототов болшотов болшотов.

Открыть центр сообщества

Klikněte na seznam přání a sledujte!

Об эой игре

Crossplay Open beta období

První potomek je bezplatná kooperativní akční střelec třetí osoby s vysoce kvalitní grafikou. Zažijte zábavu ze strategického šéfa bojů prostřednictvím 4-hráčového kooperačního a různých jedinečných postav, vzrušující zbraně a rabování. Pro růst je nezbytná řada vybavení a můžete je získat prostřednictvím clearingových scénářů ve hře nebo ve světových misích, kde je spolupráce a bitvy s obrovskými šéfy.

Hráč se stává potomkem ve hře a má misi bojovat proti útočníkům za přežití lidí a chránit „Ingrisový kontinent“. . Můžete také cítit jedinečnou atmosféru prvního potomka prostřednictvím vysoce kvalitních polí vyvinutých s Unreal Engine 5 a získat nový zážitek z reality a SF fantazie koexistující na jednom místě.

Okouzlující a jedinečné postavy

Můžete hrát různé postavy s výraznými koncepty a bitevními styly. .

Vzrušující bitvy a dynamické akce pomocí různých dovedností a střelných zbraní

Zažijte vzrušující bitvy prvního potomka složené z různých postav s jedinečnými sadami dovedností, pohyby zdarma a řetězovými akcemi prostřednictvím háčků, barevných střelných zbraní a dalších účinků. S nimi může hráč vytvořit jakýkoli bitevní styl, který si přejí.

Prostřednictvím 4 hráčů kooperativní hry můžete zacílit na obrovské příšery s různými vzhledy a schopnostmi. . Zaměřením na obrovské triky šéfa budete moci zažít kompaktnější týmovou hru.

Motivace hry a růstu

Postavu můžete vybavit 3 zbraněmi, 4 sekundárním příslušenstvím a různými dílčími zbraněmi. Samozřejmě budou také existovat položky pro vylepšení postavy nebo jejich statistik střelných zbraní nebo přidat novou schopnost dohromady. Různé vybavení je nezbytným prvkem pro růst a můžete je získat prostřednictvím clearingových misí ve hře nebo ve světových misích, kde je spolupráce rozhodující a bitvy s obrovskými šéfy. Poskytujeme vybavení, takže můžete postavy vyvinout nepřetržitě prostřednictvím růstu postav a získávání a kombinace různých zařízení. Použijte jej, abyste se vyzvali k obtížnějším úkolům a užili si vzrušení z jejich vyčištění.

Разработчики описывают контент та: Prvním potomkem je TPS (střelec třetí osoby), který obsahuje násilí zahrnující zbraně a výbušniny proti příšerám podobným nebo ne jako lidské bytosti, opakující se, ale ne příliš intenzivní. Krevní účinky zobrazené při napadení nebo útoku na soupeře nejsou realistické, ale doprovázejí VFX/SFX.

  Минининининnakыные:

  • О: Windows 10 x64
  • Процессор: Intel I5-3570 / AMD FX-8350
  • Оперативная память: 8 GB озу
  • Видеокарта: Geforce GTX 1050Ti nebo AMD Radeon RX 570 Video Memory 4GB
  • DirectX: Версии 12
  • Сеть: Широкополосное подкan
  • Место на диске: 30 GB
  • Дополнительно: .Nexon.com/podmínky/710
   Рекомендованные:

   • Windows 10 x64
   • Процессор: Intel I7-7700K / AMD Ryzen 5 2600X
   • Оперативная память: 16 GB озу
   • Видеокарта: Geforce RTX 2060 nebo AMD Radeon RX 5600XT
   • DirectX:
   • Сеть: Широкополосное подкan

   První spekulace s vydáním potopu, otevřená beta a další

   Pokud se chcete dozvědět více o tom, kdy může dorazit první datum vydání potopu.

   První datum vydání potonu: modrooký potomek se nakloní, modrá helmy dokonale odpovídá barvě jejích očí

   Publikováno: 22. září 2023

   Kdy je první datum vydání potomka? Na jeho cestě je nový looter střelec z Nexonu a již se ukáže být velmi populární. Pokud jeho popularita během prvních hodin svého křížového testu beta beta je co projít, zdá se, že Nexon znovu zasáhl zlato.

   V prvním potopu si vyberete jednoho z řady futuristických potomků, aby se vypořádal s řadou brutálních nepřátel. . Přečtěte si další zprávy o akční hře a její spekulativní datum úplného vydání.

   Thumbnail YouTube

   Očekává se, že první datum vydání potopu dorazí do konce února 2024, protože hry Nexon obvykle spustí během několika měsíců od otevřené beta hry ve hře.

   Bohužel, Nexon dosud nepotvrdil datum vydání, ani okno data vydání. Vývojář však zahájil test otevřeného beta hry 19. září 2023, což je skvělé znamení, že datum vydání není příliš daleko. Evoluce MapleStory vydala jen jeden měsíc po uzavřeném beta testu. . Pokud se Nexon drží tohoto vzoru, mohl by první potomek spustit kdekoli mezi jedním a pěti měsíci.

   První potomek otevřený beta

   Pokud to čtete před 25. září, máte štěstí. Právě teď se můžete zaregistrovat k první otevřené beta potomky a být mezi prvními, kteří se vyrovnávají s potomky a jejich schopnostmi. Uvádíme několik z nich níže, ale pro ostatní budete muset jen skočit do hry. Za účast existuje také spousta skvělých odměn, takže co více důvodů můžete potřebovat, opravdu?

   Thumbnail YouTube

   První přívěsy

   Bunny je již oblíbený potomek každého, je naprosto elektrická postava – a máme na mysli to docela doslova. Jak můžete vidět z jejího úvodního přívěsu, Bunny může vytvářet elektřinu a jsme jisti, že je také nejrychlejší hratelnou postavou. Jsme si jisti, že jiskří něco Ve fanbase hry.

   Pokud je Bunny také trochu … vzrušující pro vás, pak je možná Sharen více vaší rychlosti. Její přívěs určitě přináší mnohem pochmurnější tón, protože to začíná u potopu bezhmeného těla, které se vynořilo na nějaký stroj, jak její hlas říká: „Kdyby tam byl bůh, tak by mě takto nechal.”Oof.”. .

   . Do tohoto seznamu přidáme více, jakmile se přiblížíme k úplnému vydání hry, včetně seznamu všech hratelných potomků a nejlepšího prvního potomka Bunny Build. Mezitím se podívejte na některé z našich dalších oblíbených her RPG nebo na nejlepší PC hry právě teď, dobře, USA.

   Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. . Ceny správné v době zveřejnění.

   První potomek: Datum vydání a aktualizace hry

   První potomek: Datum vydání a aktualizace hry

   Vysoce očekávaná hra Looter Shooter, první potomek, vyvinutý Nexonem, již získala významnou popularitu během svého křížového testu Beta Open Beta. Hráči, kteří jsou zasazeni do futuristického světa. .

   Zatímco Nexon ještě musí potvrdit oficiální datum vydání pro prvního potomka, spekulace naznačuje, že dorazí do konce února 2024. Na základě minulých vydání hry Nexonu, ke kterému se obvykle vyskytují během několika měsíců od otevřené beta fáze, mohou fanoušci očekávat, že spuštění bude relativně brzy. . Podle tohoto vzoru by první potomek mohl být potenciálně propuštěn během následujícího jednoho až pěti měsíců.

   Pro ty, kteří touží zažít první potomek z první ruky, je otevřená beta beta v současné době k dispozici pro registrace do 25. září. Účastníci budou mít příležitost prozkoumat různé potomky a jejich jedinečné schopnosti. .

   Hra již odhalila přívěsy pro dva populární potomky. Bunny, elektrická postava známá pro její rychlost, již zachytila ​​srdce mnoha fanoušků. Na druhé straně, Sharen, tajný vrah, představuje v jejím přívěsu pochmurnější tón, který předvádí její odolnost navzdory jejím obtížných okolnostem.

   Jak se datum vydání blíží, bude sdíleno více informací ohledně hratelných potomků a vývoje hry. Hráči se také mohou těšit na výstavbu postavení nejlepší postavy zajíčka. .

   Prameny:
   – Zdrojový článek