Průvodce deatloop deska – Jak získat nové upgrady desek a desek, jak získat a upgradovat desky a schopnosti v Deatloop | Shotkul skalního papíru

Deathloop desky a schopnosti: Jak získat a plně upgradovat všechny paranormální síly v Deatloop

Maškaráda je jedinou schopností desky, kterou nemůže vybavit colt.

Průvodce deatloop deska – Jak získat nové upgrady desek a desek

Groovy nová akce/dobrodružná hra Deathloop byl konečně propuštěn. Vyvinuto slavnými vývojáři, Arkane Studios, Deathloop je o pokusu zabít osm cílů za jediný den. To se snadněji říká, než udělá, protože smrt vás pošle zpět na začátek dne. Inspirace z žánru Rogue-Lite, Deathloop je o umírání a používání shromážděných informací ke zlepšení vašeho výkonu. Jeden z největších remízou v hraní Deathloop experimentuje s různými schopnostmi a zvyšujete, že tyto dovednosti můžete poskytnout. Nazývané „desky“, jedná se o mocné nástroje, které Colt umožňují teleportovat, sundat více cílů najednou, jít neviditelný a další.

Zde je návod, jak odemknout desky a jejich odpovídající upgrady:

Jak získat desky

Jediným způsobem, jak získat desky, je zabití buď Juliany, když používá tuto desku nebo zabíjí konkrétního vizionáře. Posledně jmenovaná je nejběžnější metodou, protože téměř každý vizionář má s nimi spojenou desku. Zabití jednoho z těchto vizionářů způsobí, že nejen upustí některé drobnosti a zbytky, ale i desku, kterou používají. Například, pokud zabijete Charlieho, upustí směnu na zem. Než se dostaneme do více podrobností, je rozpis každé desky a který vizionář je s ní spojen.

 • Shift – Charlie
 • Aether – EGOR
 • Havoc – FIA
 • Karnesis – Aleksis
 • Nexus – Harriet

Colt může použít pouze dvě desky současně, takže si budete chtít vybrat, které schopnosti gelují s vaším stylem Play. Například, pokud chcete jít do pistolí planoucích, pak použijte Havoc a Karnesis. Alternativně jsou Shift a Aether úžasné pro hráče Stealth, kteří nechtějí vydávat příliš mnoho hluku. Colt má také vlastní osobní desku, kterou nelze odstranit, což mu dává dva další životy na úroveň. To znamená, že Colt může zemřít dvakrát na úrovni před oficiálním resetováním smyčky. Můžete také získat desky z zabíjení Juliany, ale s jakými deskami dorazí, budou naprosto náhodné, pokud jste offline. Takže pokud máte štěstí, že ji zabijete, můžete si sjednotit schopnost, kterou jste nikdy předtím neviděli, nebo by to mohl být ten, který jste právě vydělali. Pokud jste online, jaká deska klesá zcela záleží na tom, co hráč nese do svých invazí.

Jak získat upgrady desek

Upgrady desky sledují podobný vzorec, protože začnou klesat od vizionářů a Juliany poté, co jste již získali základní desku. To znamená, že pokud jste zvedli éter z EGOR, kdykoli ho zabijete do budoucna. Totéž platí pro ostatní vizionáře, takže pokud chcete upgrady pro svou oblíbenou desku, připravte se na začátek broušení. Co upgrade, který vizionář skutečně klesá, je náhodné, protože existuje více upgradů na desku. Takže možná budete muset někoho zabít několikrát, než najdete upgrade desky, kterou si opravdu užíváte.

Není divu, že pravidlo pro upgrady desky je úplně stejné, pokud zabijete Julianu. Když zemře a upustí desku, pokud již tuto desku vlastníte. Díky tomu je docela výhodné zabít ji, kdykoli dostanete šanci, protože může upustit potřebný upgrade. Jen se ujistěte, že je při opuštění oblasti naplní zbytkem, jinak to bude ztraceno navždy!

Deathloop desky a schopnosti: Jak získat a plně upgradovat všechny paranormální síly v Deatloop

Kde najít vizionáře v Deatloopu, jak ukrást jejich desky a co jejich schopnosti dělají.

Colt má jednu ze svých paranormálních sil v dlani, zatímco se postaví proti nepříteli v Deatloopu

Průvodce Rebecca Jonesovou přispěvatelem
Aktualizováno na září. 20, 2021

Zajímá vás, jak sbírat a plně upgradovat všechny desky v Deatloopu? Slabové schopnosti jsou paranormální síly v Deatloopu, hra se hraje na neuromody a neuromody Prey. Při hraní jako Colt nebo Julianna existuje pět z těchto desek, které si můžete vyzvednout, a také několik úrovní upgradů pro každého.

Každá deska je původně držena jedním z vizionářů – hlavní padouchy Deathloopu, kteří Colt uvízl zabíjející (nebo je zabit) znovu a znovu, když se snaží uniknout smyčce. Protože však existuje sedm Visionares (osm, pokud počítáte Julianna) a pouze pět desek, je dobrý nápad vědět, na koho musíte jít, pro kterou deska předem. Hráči postavy Colt a Julianna mají také každý z nich vlastní jedinečnou desku, takže v této příručce projdeme, jaké jsou jejich schopnosti v této příručce.

Na této straně:

Colt má jednu ze svých paranormálních schopností v dlani a útočí na nepřátele zpoza krytu v Deatloopu

 • Jak sbírat desky od vizionářů v Deatloopu
 • Jak upgradovat desky v deatloopu
 • Éter (neviditelnost)
 • Havoc (super síla)
 • Karnesis (tekelenesis)
 • Nexus (řetězové nepřátelé)
 • Shift (Teleportation)
 • Coltova deska: Reprise (respawn)
 • Julianna’s Deska: Maškaráda (swap obličeje)

Éter (neviditelnost)

Aether deska je vlastněna Egor Serlingem, průzkumník otočil Wannabe-vědce, který založil program AEON na Blackreef. Existuje několik příležitostí, jak ho zabít a vyzvednout si desku, z nichž nejjednodušší jde do komplexu ve večerních hodinách (po „ztraceném přenosu“) a útočí na něj ve své laboratoři. Avšak tím, že sabotujete své stroje dříve v den, kdy ho můžete namísto toho nalákat na Aleksisovu párty v Updaamu (po „pohlcení jehňat“) a zabít ho tam.

Aether deska uděluje EGOR (a hráč) sílu neviditelnost. Na krátkou dobu budete neviditelní pro nepřátele i laserové senzory, což vám umožní dostat se do lepší pozice pro zahájení boje nebo se dokonce vyhnout úplně, pokud dáváte přednost tajnosti. Stejně jako všechny schopnosti si uvědomte, že tato moc může být také proti vám obrácena, a to jak EGOR, tak od soupeře v multiplayeru.

Upgrady pro éta jsou následující:

 • Duch: Aether již neshodnocuje sílu, když stojíte.
 • Vymazat: Zabíjení nepřítele, zatímco je aktivní éter, nezanechává stopu.
 • Blikat: Při útoku jste stále viditelní, ale éther efekt se již při útoku nezastaví, což znamená, že se poté vrátíte k neviditelnosti.
 • Fáze: Zranění už nepoškodí aether a poškození, které způsobíte, se sníží, zatímco je aktivní éter.

Havoc (super síla)

Deska Havoc patří FIA Zborowské, Blackreefově rezidentní Jill-of-All-Trades: Je to fixer visionaries, rádoby-artistka a bojová, že je tankem s přidanými problémy hněvu. Nejlepší způsob, jak ji vyjmout, je následovat vedení „odpolední potěšení“ a najít ji ve Fristad Rock v poledne.

Vybavení chaosu dává hráči přístup ke stylovému páru FIA zvýšený výstup poškození a snížený příjem poškození. Upgradování zásobníků Havoc Následující bonusy nahoře:

 • Vybrání: Škodlivé nepřátele s aktivovaným chaosem vám znovu získá určitou moc.
 • Euforie: Přijímání poškození s aktivovaným chaosem způsobuje, že poškození, které způsobuje, se zvyšuje tandemová.
 • Vůle: Uvolněte silný výbuch za škodu na škodách.
 • Val: Vaše hity již nevypouštějí vaši sílu, zatímco je aktivní zmatek. Hodnoc však nyní vypouští energii rychleji a způsobuje, že se pohybujete pomaleji.

Karnesis (telekenesis)

Deska Karnesis je ve vlastnictví Aleksis “The Wolf” Dorsey, amorální farmaceutický magnát, který se stal rezidentem Blackreefem rozpuštěným bankrollerem Playboy. Na rozdíl od většiny ostatních vizionářů nemá Aleksis velkou roli v denním provozu programu AEON, takže nejlepším místem k nalezení a zabití je v jeho vlastním sídle v Updaamu během Večer, po „pohlcení jehňat“ a infiltrující jeho neuvěřitelnou „kanibal maškarádu“.

Karnesis napodobuje držitele velmi specifickou formou telekese což jim umožňuje pouze manipulovat s živým tělem. V zásadě Aleksis zvedne Mooks s myslí a hází je na vás jako lidský štít, zatímco hráč může tuto sílu použít k vyzbrojení těl nepřátel NPC.

Karnesis má následující upgrady:

 • Bomba masa: Nepřátelé hozeni s Karnesis uvolnili škodlivé výbuch, když přistáli.
 • Pásmo: Karnesis můžete použít k zaklenutí všech nepřátel v dosahu zpět.
 • Slam: Používání Karnesis na nepřítele, který je již pod účinku, je násilně vrhá na zem.
 • Suspenze: Nepřátelé, kteří jsou hozeni Karnesis.

Nexus (řetězové nepřátelé)

Deska Nexus patří Harriet Morseové, interním odbornému a duchovnímu průvodci společnosti Blackreef. (Nechci říkat „vůdce kultu“, ale myslím, že oblečení mluví samo za sebe. ) Vaše šance ji sundat a chytit její desku pochází z sledování „teorie chaosu“, která vedla do Karlovy zátoky ráno.

Harriet je vše o údajném propagaci jednoty a harmonie, takže vás možná nepřekvapuje řetězové nepřátele dohromady Používání metafyzického, ale přesto velmi doslovného spojení. Poškození kdokoli v řetězci je pak sdíleno všemi jednotlivci v uvedeném řetězci – a ukázalo se, že sdílený problém opravdu není problém na polovinu, protože každý stále má plný účinek.

Upgradování Nexus přidává následující bonusové efekty:

 • Prodlužování: Snižuje rychlost odtoku energie při použití Nexus.
 • Atrakce: Nexus projektily nyní doma na nepřátele, což způsobuje, že se staly nestabilními.
 • Parazit: Při poškození nepřítele ovlivněného Nexus také získáte nějaké zdraví.
 • Vliv: Nepřátelé pod vlivem Nexus spontánně vytvářejí své vlastní řetězy na ostatní nepřátele v okolí.

Shift (Teleportation)

Shift Deska patří Charlie Montague, který v závislosti na tom, na koho se ptáte, je buď génius, nebo idiot a jehož zájmy se setkávají na křižovatce umění a vědy. Zdá se, že se všichni shodli na tom, že provádění operace na sobě bylo zvláštní volbou, i když to je to, co ho učinilo tak divným, je to trochu kuře a vejce. Charlie se v poledne visí v Updaamu a může být sledován a vyloučen sledováním vedení „Space Invader“.

Vybavení posunu poskytuje nositeli přístup k krátkému dosahu teleportace Síly, které jim umožňují zmást nepřátele v boji (nebo je to úplně okazovat z boje), a také být užitečné pro dosažení vysokých míst Blackreef pro utajení a/nebo účely průzkumu.

Níže je uveden seznam úrovní upgradu Shift:

 • Dosáhnout: Cestujte dále pomocí směny, včetně dosažení vyšších míst.
 • Airborne: Aktivace posunu ve vzduchu krátce zastaví váš pád.
 • Dropkick: Kicking While Is Active Is Active vytváří zvukový boom s poškozením poškození.
 • Swapper: Shift můžete použít k přepnutí své pozice s pozicí nepřítele.

Coltova deska: Reprise (respawn)

Při hraní jako Colt budete mít přístup k jeho jedinečné desce: Reprise. Získáte reprise sledováním příběhu prostřednictvím výukové mise pro jednoho hráče, takže nemusíte vycházet z cesty, abyste si to získali.

Jednoduše řečeno, Reprise umožňuje Coltovi několikrát podvádět smrt, než budete nuceni restartovat smyčku. První dvakrát je zabit na misi, kterou bude respawn, s krátkým bonusovým obdobím neviditelnosti po vzniku. To vám umožní kopírovat jeho staré tělo a získat některé z vašich věcí zpět, a také být o něco pohodlnější, než když budete mít celý den restartovat pokaždé, když zemřete. Zemřít třikrát v jedné misi a je to až na začátek.

Laskavě, Reprise’s Death Counter se resetuje pokaždé, když vstoupíte do nového okresu. Takže i když jste jednou nebo dvakrát zemřeli v jiných oblastech Blackreef v jiných denních dobách ve stejné smyčce, stále získáte plné tříschopné použití opakování v nové misi.

Reprise nemá žádné úrovně upgradu a je to jediná schopnost desky, kterou Julianna nemůže vybavit.

Julianna’s Deska: Maškaráda (swap obličeje)

Při hraní jako Julianna v online multiplayeru budete mít přístup k její jedinečné desce: Maškaráda. Stejně jako Colt’s Reprise Power, Masquerade automaticky patří Julianně (takže není třeba pokračovat v zabíjení, aby ji získala) a nemá žádné úrovně upgradu.

Tato schopnost umožňuje Julianně Vypadání výměny S jakýmkoli NPC na Blackreef, ať už jsou to vizionář nebo věčný. NPC se pak šťastně putuje kolem Julianny tváře, zatímco hráč Julianna se může míchat s davem nebo jen obecně zaměnit hráče Colt. Vzhledem k tomu, že tato schopnost je k dispozici pouze v online multiplayeru online, je to dobrá příležitost, jak dostat kapku na svého skutečného lidského soupeře – nebo je poslat ho pronásledovat po NPC, o kterém si myslí, že jste vy.

Maškaráda je jedinou schopností desky, kterou nemůže vybavit colt.

Nyní, když víte vše o deskách a schopnostech v Deatloopu, naši průvodci k nejlepším zbraním a nejlepších drobností jsou ideálním dalším přístavem, pokud plánujete úplné načítání. Šťastné smyčky!

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Arkane Studios následují
 • Bethesda Softworks následují
 • Deathloop následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Rebecca nyní vydává o hrách s více platformami na VG247, ale říká se, že pokud zpíváte „Indiescovery podcast“ třikrát před monitorem PC, znovu se objeví v sekci komentářů RPS.