Průvodce Diablo, strategie a sestavy – Purediablo, průchod – průvodce Diablo 2 – IGN

Průvodce Diablo 2

V tomto podrobném průchodu vysvětlíme služby každého NPC, dáme vám postupně pokyny k dokončení každého úkolu a další informace o každé oblasti.

Diablo vede, strategie a stavění

Strategie Compendium pokrývá všechny hry ve franšíze Diablo a všechny články byly předloženy jejich autory ke sdílení s komunitou. Doporučujeme všem strategiím Diablo Strategy, aby sdíleli své nápady s ostatními hráči a nechali své strategie zveřejnit ve strategii Compendium. Představený obsah by měl být hloubný, nejen seznamy základních sestav v závislosti na tom, která hra Diablo hrajete (pro ně použijte rychlé sestavení). Diablo je více než jen stavby postav a hráči vždy hledají způsoby, jak řešit různé scénáře a aspekty her. Pokud máte na YouTube zveřejněno průvodce videem, lze jej odeslat s vložením/odkazem na video a popisem vašeho průvodce. Na co čekáš? Získejte svůj průvodce v tomto historickém archivu průvodců Diablo, který používají miliony hráčů po dobu dvou desetiletí.

O kompendiu strategie Diablo

Více než 25 let komunita na Purediablo spolupracuje na vytvoření různých sestav Diablo a tipy pro hry ve franšíze. Tyto stavby se staly základním kamenem některých z nejpopulárnějších sestav pro všechny hry v seriálu, zejména Diablo 2. Odhodlání této komunity franšíze Diablo bylo úžasné a naštěstí byla veškerá jejich tvrdá práce zachráněna a zkompilována do strategického kompendia. Mnoho článků, o nichž se předpokládalo, že byly v průběhu času ztraceny, bylo pro všechny hráče Diablo obnoveno. Všechny sestavení a průvodce strategie se ukázaly jako fantastický zdroj pro komunitu. Jak noví hráči objevují franšízu s Diablo 2 Resurded a Diablo 4, bude kompendium nadále kurátorských nových průvodců a sestavením předložených komunitou.

Návod

Diablo II a Diablo II Resurred je rozdělen do pěti různých aktů, z nichž každý má „město“, které slouží jako domovská základna pro hrdinu. Ve městě najdete několik NPC (postav mimo hráč), se kterými můžete mluvit, obchodovat a požádat o užitečné informace o úkolech.

ACT I ANDARIEL THRONE.PNG

Budete také prozkoumat četné oblasti nebo dungeony; Z vašeho hlavního tábora vám NPC přiřadí různé úkoly; Dokončení každého úkolu přinese další odměny. Jakmile dokončíte všechny hlavní úkoly za akt, přejdete do zcela samostatného regionu.

V tomto podrobném průchodu vysvětlíme služby každého NPC, dáme vám postupně pokyny k dokončení každého úkolu a další informace o každé oblasti.

Všimněte si, že v Diablo II a Diablo II: Vzkříšené, mimo hlavní tábor, svět hry se v rozvržení mírně liší, aby vám poskytl jiný zážitek během každé hry. Takže snímky míst, která vidíte v této příručce, mohou být umístěny někde jinde ve vaší hře.

  • Act I – Rogue Encampment
  • Act II – Lut Gholein
  • Akt III – Kurast
  • Akt IV – pevnost Pandemonium
  • Act V – Harrogath