Průvodce Full Mortal Kombat – Full Mk 1, Mortal Kombat / Characters – TV Tropes

Postavy / Mortal Kombat

Mějte na paměti: Toto Není ani všechno z nich. Zpočátku to byli všichni.

Všechny postavy Mortal Kombat – Mk 1 a minulé bojovníky MK

Mortal Kombat je jednou z nejstarších franšíz bojových her, v té době je vybudován vážný počet postav. Postavy Mortal Kombat jsou některé z nejznámějších bojovníků napříč esporty. Každá hra však přináší novou postavu Mortal Kombat, obvykle z nich docela slušné číslo.

Může být těžké zůstat na vrcholu toho, jak široký se seznam dostal. Existuje spousta herních herních postav, které nejsou tak ikonické jako Scorpion. Pokud chcete znát seznam uvnitř a venku bez ohledu na to, který titul Mortal Kombat mezi platformami hrajete, pak je to úplný seznam. To jsou všechny postavy Mortal Kombat a vše, co o nich potřebujete vědět.

Všechny postavy Mortal Kombat

Mortal Kombat 1 znaky – úplný seznam

Mortal Kombat 1 Fighters se táhnou po celé franšíze. Existují postavy, které se vracejí, které už nějakou dobu nebyly vidět. Existují také zbrusu nové postavy Mortal Kombat, které byly přidány! Podle úniků Mortal Kombat 1 očekáváme docela rozmanitý seznam. To jsou dosud všechny potvrzené postavy.

 • Ashrah
 • Baraka
 • Ermac
 • Geras
 • Havik
 • Homelander
 • Johnny Cage
 • Kenshi
 • Kitana
 • Kung Lao
 • Li Mei
 • Liu Kang
 • Mileena
 • Omni-Man
 • Mírotvorce
 • Quan Chi
 • Raiden
 • Déšť
 • Plaz
 • Štír
 • Shang Tsung
 • Kouř
 • Pod nulou
 • Takeda
 • Tanya

Mortal Kombat 1

Zdroj: Hry Warner Bros

Kameo Mortal Kombat 1 znaky

Spolu s hlavními bojovníky, kteří jsou uvedeni v hlavním seznamu, je zde také několik, kteří jsou zahrnuti pouze jako postavy Kameo. Jedná se o nový typ bojovníka, kterého lze vtáhnout pro podporu. Ve hře však nemusí být nutně plný bojovník. To jsou všechny postavy v této části.

 • Cyrax
 • Mráz
 • Goro
 • Jax Briggs
 • Kano
 • Kung Lao
 • Sareena
 • Štír
 • Sektor
 • Pod nulou
 • Sonya Blade
 • Stryker

Všechno smrtelný Kombat 11 znaků

Před smrtelným Kombat 1 byl Mortal Kombat 11. To jsou všechny postavy uvedené v poslední iteraci hry.

Baraka

Baraka je postava Mortal Kombat, která pochází ze závodu v Outlands. Je to divoký válečník, který vstoupil v řadách své skupiny, aby se stal jedním z nejmocnějších bojovníků.

Všechny postavy Mortal Kombat - Baraka

Cassie Cage

Dcera Johnnyho Cagea, hlavní schopnosti Cassie Cage v Mortal Kombat pocházejí z tréninku jejích speciálních sil. I když je také zděděná nadlidské schopnosti. Je to jedna z nejznámějších ženských postav Kombat.

Všechny postavy Mortal Kombat - Cassie Cage

Cetrion

Cetrion je bohyně života a ctnosti! Její souprava ve hře je postavena na elementárních silách.

Všechny postavy Mortal Kombat - Cetrion

D’Vorah

Toto je jedna z postav Mortal Kombat, která se zvedla z Outworld. Byl dokonce hlavním antagonistou v některých iteracích smrtelného Kombat.

Všechny postavy Mortal Kombat - D

Erron Black

Erron Black je další postava Outworld, je také žoldák, který využívá zbraně ve svém pohybu.

Znaky Mortal Kombat - chyba

Mráz

Frost je jednou z nejzajímavějších ženských postav Mortal Kombat. Je to kyborg, který se vrátil v této nejnovější verzi hry.

Všechny postavy Mortal Kombat - Frost

Fujin

Fujin je určitě jednou z nejvíce mocných zvukových herních herních herních postav, jako Bůh větru a jeden z chráničů EarthRealmu.

Všechny postavy Mortal Kombat - Funkin

Geras

Geras je kreativní, která byla vyrobena uměle. Vytvořeno zcela, aby sloužilo jako donucovací orgán. Je pojmenován po božstvu stáří s mocnostmi založenými na ovládání času a písku.

Všechny postavy Mortal Kombat - Geras

Jacqui Briggs

Briggs je další z smrtelných postav Kombat, kteří pocházejí ze speciálních sil. Má sadu pohybu, která zasáhne velmi rychle, je jednou z nejrychlejších postav ve hře.

Všechny postavy Mortal Kombat - Jacqui

Nefrit

Jade je pozoruhodný jako postava smrtelného Kombat, protože je první, kdo má jedinečnou speciální schopnost. V průběhu let se vyvinula, ale stále má sadu tahu postaveného na imunity na projektily. To z ní dělá jednu z nejlepších ženských postav Mortal Kombat, pokud se chcete vyhnout spammerům.

Všechny postavy Mortal Kombat - Jade

Jax

Jax je další bojovník, který má jedinečné schopnosti. Je to voják, který měl svou moc posílenou kybernetickým vylepšením.

Všechny postavy Mortal Kombat - Jax

Johnny Cage

Johnny Cage je akční filmová hvězda, která má také smrtící dovednost v reálném světě jako bojový umělec.

Všechny postavy Mortal Kombat - Johnny Cage

Rambo

Toto je John Rambo, z filmu Rambo! Pouze jako postava hry Mortal Kombat.

Všechny postavy Mortal Kombat - Rambo

Kabal

Kabal má docela zastrašující design, ale ve vesmíru je policistou! I když je to vysoce výkonný zločinec, který se proměnil v policista! Je také členem klanu Black Dragon a stal se hrdinou v invazi Shao Kahna. Je to také vysoká postava, která vidí použití ve vítězném kole Evo.

Postavy Mortal Kombat - Kabal

Kano

Kano je postava, která existuje od prvního smrtelného Kombat. Je to dlouhodobý nepřítel speciálních sil a je také za jedním z nejznámějších okamžiků v Mortal Kombatu, původní vytržení srdce jako úmrtí.

Všechny postavy Mortal Kombat - Kano

Kitana

Jedna z ženských postav Mortal Kombat je starší 10 000 let a princezna. Byla zvláště užitečná v Mortal Kombat II, ale zůstala klíčová v moderních verzích této jedné z nejlepších bojových her.

Kollector

Jedná se o kreativní povídání od šestinohého druhu, jeho design je v řadě jedinečný. Ve své sadě pohybu používá hodně různých zbraní.

Všechny postavy Mortal Kombat. - Sběratel

Kung Lao

Kung Lao je jedním z bojovníků Earthrealmu mezi herními znaky Mortal Kombat. Využívá své teplo k provádění působivých útoků a také zvládnutí blízkých bojů.

Postavy Mortal Kombat - Kung Lao

Liu Kang

Liu Kang se objevil téměř v každé hře Mortal Kombat. Je to jedna z hlavních postav jako největšího hrdiny Earthrealmů, Liu Kang je jednou z nejznámějších postav Mortal Kombat.

Všechny postavy Mortal Kombat - Liu Kang

Mileena

Mileena je postava, která se objevila téměř v každém titulu Mortal Kombat. Je to genetický experiment od Shang Tsung, který byl adoptován jako dcera Emperora Outworld.

Všechny postavy Mortal Kombat - Mileena

Noční vlk

Night Wolf se stal jednou z nejznámějších postav na indiánské videohrách! Využívá mystické zbraně jako luk, který vytváří, a tomahawk.

Všechny postavy Mortal Kombat - Nightwolf

Noob Saibot

Noob Saibot je jednou z nejunikátnějších postav v celé franšíze. Postavil jako jen silueta ostatních Ninja Mortal Kombat postavy. V průběhu času však pěstoval jedinečnou postavu a jeho vlastní speciální pohyb.

Raiden

Raiden mohl být nazýván ústředním charakterem Mortal Kombat, objevil se v každé jednotlivé splátce a vždy měl ústřední roli. Je to bůh hromu, ochránce Země, a často je ústředním postavou v režimech příběhů v sérii.

Déšť

Déšť je další poloboh na seznamu postav Mortal Kombat, se sadou tvůrčího pohybu, která mu dává moc nad prvky, jako je voda a blesk.

Všechny postavy Mortal Kombat - déšť

Robocop

Další snadný! Jedna z herních postav Mortal Kombat je jen robotický policajt nejlépe známý z zábavných 80. let.

Všechny postavy Mortal Kombat - Robocop

Štír

Stejně jako Raiden je Scorpion jednou z nejznámějších tváří spojených s postavami Mortal Kombat. Je to ninja, přivedený zpět z mrtvých s démonickými silami. Je často na pomstu, ale v poslední době byl sympatičtějším antagonistou.

Všechny postavy Mortal Kombat - Scorpion

Shang Tsung

Shang Tsung je jednou z nejstarších postav Mortal Kombat. Zdraví z původního arkádového stroje! Je to jeden z hlavních antagonistů celé série a vrací se jako hratelný bojovník v Mortal Kombat 11 DLC.

Všechny postavy Mortal Kombat - Shang

Shao Kahn

Shao Kahn je další antagonista z Outworld. Má nadlidskou trvanlivost a při svých útocích může využít magii. Jednou z největších sil je však absorpce duší druhých, to může zvýšit jeho vlastní sílu.

Všechny postavy Mortal Kombat - Shao

Sheeva

Sheeva je jedinečná postava na seznamu. Je to jedna z ženských postav Mortal Kombat, ale se čtyřmi zbraněmi! Je to jedna z rasy tvorů, která je napůl člověka a napůl draka. Proto plazské funkce!

Všechny postavy Mortal Kombat - Sheeva

Sindel

Sindel je smrtelný bojovník Kombat, který je královnou Edenia. Má schopnosti, které čerpají ze zvuku, včetně jejího hlavního útoku, zahrnuje nadzvukový výkřik.

Všechny postavy Mortal Kombat - singl

Skarlet

Skarlet je jednou z ženských postav Mortal Kombat, která zemřela a byla znovuzrožena magií. Nyní je jednou z stoupenců Shao Kahna a mocný mág krve.

Všechny postavy Mortal Kombat - Skarlett

Sonya

Sonya je herní postava Mortal Kombat, která je normálním člověkem, i když ten se zvláštními schopnostmi díky tomu, že je součástí vyšetřování vnějších sil Speciální síly. Byla to první ženská postava Mortal Kombat, která se objevila od původní arkádové hry.

Všechny postavy Mortal Kombat - Sonya

Potěr

Spawn je nová postava, která se představila v Mortal Kombat 11 DLC. Pochází z franšízy Image Comics, další crossover s Mortal Kombat pro tento titul.

Všechny postavy Mortal Kombat - tření

Pod nulou

Téměř zaokrouhlení Mortal Kombat 11 postav může být jedním z nejvíce rozeznatelných, sub-nulo. Sub Zero je další ninja postava, ale měl svůj vlastní život s hráči, kteří ho našli jednoho z nejdostupnějších. Prostřednictvím zobrazení v režimu příběhu a dalších médiích se stal mnohem více než chlazeným ninja.

Subzero - Mortal Kombat postavy

Kotal Kahn

Kotal Kahn je silná volba z postav Mortal Kombat. Byl kolem pár her a sloužil jako protivník. Je to bývalý císař Outerworld.

Všechny postavy Mortal Kombat - Kotal

Terminátor T-800

Terminátor je další poměrně jednoduchý charakter, který je třeba vysvětlit! Je to terminátor, Cyborg poslal zpět z budoucnosti v sérii filmů James Cameron.

Všechny znaky Mortal Kombat - Terminátor

Vtipálek

Joker, jak se objevuje ve franšízech souvisejících s komiksem DC. Říká se, že se brzy připojí k dalšímu bojovníkovi v úniku seznamu multivessus.

Joker - Mortal Kombat postavy

Starší znaky Mortal Kombat – úplný seznam

To jsou největší jména a aktuální seznam postav. Je toho více tam! To jsou ostatní postavy, které by se mohly vrátit do budoucích titulů, ale naposledy neučinily řez kolem.

První dojem Fighter / Character
Mortal Kombat Goro, plazi, sub-nulo
Mortal Kombat 2 Kintaro, kouř
Mortal Kombat 3 Chameleon, Cryax, Ermac, Kabel, Khameleon, Motaro, Sektor, Stryker
Mortal Kombat mytologie Quan Chi, Sareena, Shinnok
Mortal Kombat 4 Jarek, Kai, maso, Reiko, Tanya
Mortal Kombat Special Forces Třes
Mortal Kombat Deadly Alliance Blaze, Bo ‘Rai Cho, Drahmin, Hsu Hsu, Kenshi, Li Mei, Mavado, Mokap, Moloch, Nitara
Klum Kombat Ashrah, Dairou, Darrius, Havik, Hotaru, Kira, Kobra, Onaga, Shujinko
Mortal Kombat Armageddon Daegon, Taven
Mortal Kombat vs DC Universe Dark Kahn
Mortal Kombat x Ferra/Torr, Kotal Kahn, Kung Jin, Takeda, Triborg

To jsou všechny postavy Mortal Kombat. Vždy je však přidáno více, takže dávejte pozor na odhalení další hry a zjistěte, kdo se připojí k seznamu!

Postavy / Mortal Kombat

https://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/mk_armeddon_cast.png

Mějte na paměti: Toto Není ani všechno z nich. Zpočátku to byli všichni.

Zde je celkový seznam bojovníků z Mortal Kombat hry. Existuje několik různých kontinuit, takže bojovníci níže jsou uvedeni v kapitole, ve které se poprvé objevili.

Hlavní herní série

Originální a restartovat časovou osu

 • Jednotlivé postavy si všimnou nebo „kharacters“, pokud dáváte přednost.
  • Hanzo Hasashi/Scorpion
  • Bi-Han/Sub-Zero I/Noob Saibot
  • Johnny Cage
  • Liu Kang
  • Raiden
  • Shang Tsung
  • Kuai Liang/Sub-Zero II/Cyber ​​Sub-Zero
  • Kitana
  • Mileena
  • Shao Kahn
  • Shinnok a Quan Chi
  • Kotal Kahn
  • Kronika

  Nová éra

  • Mortal Kombat 1 Všimněte si Omni-Man, mírotvorce, Homelander

  Spin-off

  • Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero Poznámka Sareena, Fujin, Lin Kuei Grandmaster, Earth God, Water God, Fire God, Jataaka, Kia
  • Mortal Kombat: speciální síly Všimněte si Blíženců, žádná tvář, Tasia, Tremor

  Adaptace

  • Mortal Kombat: The Movie Poznámka Chan Kang, Art Lean
  • Mortal Kombat: Dobytí Všimněte si Velké Kung Lao, Siro, Taja, Vorpax, Kreeya, Omegis
  • Mortal Kombat: Obránci říše Všimněte si Asgaarth, Oniro, Zara, Ramath
  • Mortal Kombat Legends:
   • Scorpionova pomsta
   • Battle of the Realms

   Vystoupení hostujícího a crossoveru

   • Nespravedlnost: DLC Poznámka Scorpion, Sub-Zero (Kuai Liang), Raiden
   • Wreck-It Ralph: Postavy portrét Poznámka „Cyborg“, aka Kano