Průvodce katalyzátorem Deathiny 2 Deathbringer – Jak získat a dokončit katalyzátor, jak získat deathbringer Exotic Rocket Launcher v Destiny 2 | Shacknews

Jak získat Deathbringer Exotic Rocket Launcher v Destiny 2

Přejděte do Sanctuary Fast Travel Point a použijte portál úlu ke sledování Eris. Stojí na rozhledně s výhledem na pyramidu. Promluvte si s ní a pokračujte v pátrání. Pokud byste chtěli více lore, můžete také vybrat „slyšet více“. Sbírejte svou odměnu z hrudi přímo poblíž Eris, abyste přesunuli úkol na další krok.

Průvodce katalyzátorem Deathiny 2 Deathbringer – Jak získat a dokončit katalyzátor

Destiny 2 Sezóna Spliceru je tady a je čas zvýšit vaši módní hru. Spolu s novými zbraněmi, aktivitou 6 hráčů, exotiky, příběhové mise a průsmyk sezon. V této sezoně se hráči spojí s padlým kapitánem Mithraxem, aby zabránili vex z ponoření Země do Total Darkness. Pro ty, kteří chtějí posílit svůj současný arzenál. I když je to snadné získat, tento katalyzátor může být trochu nepříjemný, aby byl skutečně dokončen kvůli designu zbraně.

Jak získat katalyzátor Deathbringer

Katalyzátor Deathbringer je získán dokončením úderů, kelímků nebo Gambit. Může být náhodně uděleno na konci aktivity. Zdá se však, že tato položka má poměrně vysoký kaprát, takže se nemusíte překvapit, pokud ji poprvé dokončíte stávku. Navíc, pokud jste nezískali jiné katalyzátory svázané s těmito činnostmi, existuje šance, že ji jiný místo Deathbringer klesne jiný. Toto je jediný způsob, jak získat tento katalyzátor, takže se ujistěte, že naskočte do několika úderů nebo kelímků.

Více Destiny 2 Season of the Splicer:

 • Destiny 2 Sezóna průvodce kalendářem Splicer – plán, data události
 • Destiny 2 Sezóna průvodce Splicer Mods Průvodce – Nové mody sezónních a Warmind Cell Mods
 • Průvodce Destiny 2 Null Composure – nejlepší způsob, jak získat tuto zbraň

Katalyzátor Deathiny 2 Deathbringer

Jak vyrovnat katalyzátor Deathbringer

Podobně jako u jiných katalyzátorů budete muset zabít nepřátele s Deathbringerem, abyste mohli vyrovnat procentuální bar. I když to není na papíře obtížné, způsob, jakým tato zbraň funguje, je trochu složitější. Na rozdíl od tradičních odpalovačů raket musí být Deathbringer vystřelen nad hlavou, aby mohl uvolnit shluk hledání prázdných bomb. Z tohoto důvodu doporučuji vyhýbat se činnostem, jako je Gambit nebo Override, protože hráči obvykle zabijí většinu nepřátel, než se jich vaše koule dotknou. Ve skutečnosti se jedná o katalyzátor, který půjde mnohem rychleji, pokud budete sólo nebo s přáteli.

Pro osamělé vlky byste měli určitě zamířit k poslednímu nájezdu. Tam můžete zadat kód pro transport do Shuro Chi. Jakmile jste tady, napište nájezdový banner, aby se naplnil na těžké munici a poté zahájil setkání. Tato úvodní část má tunu vysoce kondenzovaných nepřátel. Díky tomu je Deathbringer obzvláště silným, což vám umožní rychle vymazat velké skupiny nepřátel. Navíc můžete nepřátele jen nechat zabít, abyste mohli restartovat, doplnit munici a opakovat. Další metodou je jen broušení ztracených odvětví, jako jsou doky Kingship nebo místo pro vykopávky XII.

Pokud jste ve skupině, Battlegrounds je místo, kam chcete jít. Nejenže existuje komické množství nepřátel, ale spousta míst, která můžete doplnit část vašeho raketového munice. Jen se ujistěte, že si obléknete svůj raketový odpalovač a raketového odpalovacího odpalovače Finder Mods! Bude to trvat trochu času, ale po dokončení tento katalyzátor sníží vzdálenost, kterou potřebujete k uvolnění prázdných koulí, aby způsobil maximální poškození. Odpalovače raket jsou mnohem životaschopnější v obsahu PVE Endgame, v těchto dnech, což konečně dělá zábavnou zbraň!

Jak získat Deathbringer Exotic Rocket Launcher v Destiny 2

Jak získat Deathbringer Exotic Rocket Launcher v Destiny 2

Odemkněte exotickou raketovou raketu Deathbringer dokončením paměti Sai Mota Quest v Destiny 2.

11. října 2019 9:00

Odemčení Deathbringer Exotic Rocket Launcher v Destiny 2 bude vysokou prioritou. Tato silná zbraň je schopna utrpět hodně škody svým jedinečným vzorem střelby. Získání rukou na Deathbringer bude trochu náročné, protože to vyžaduje dokončení zdlouhavé řádek úkolu, která začíná vzpomínkou na SAI Mota.

Jak získat Deathbringer

Prvním krokem při odemčení Deathbringer je dokončení kampaně Shadowkeep. Po dokončení příběhu budete muset mluvit s Eris Morn, abyste získali úkol, vzpomínka na Sai Mota. Dokončení tohoto úkolu uděluje přístup k Symfonii úmrtí. Jakmile to vše bude dokončeno, bude deathbringer Exotic Rocket Launcher váš.

Paměť SAI Mota

Destiny 2 Paměť SAI Mota

 • Dokončete odměnu „Lunar Spelunker“ a získejte fragment dat firewall. Použijte fragment pro přístup k jádrovému trezoru systému v sektoru Zjevení K1 Zjevení.

Přístup k systému jádra systému: Chcete -li dokončit tento krok, musíte si koupit týdenní odměnu Eris Morn, Lunar Spelunker. Tato odměna vás přiměla dokončit tři ztracené sektory měsíce. Po dokončení budete moci použít fragment dat brány firewall k otevření speciálních dveří skrytých v odvětví Zjevení R1

Lunar Spelunker

Destiny 2 Paměť Sai Mota Lunar Spelunker

Kořist truhly ve 3 ztracených odvětvích měsíce:

 • K1 společenství
 • Logistika K1
 • K1 Crew Crew Quarters

Zjevení K1

Destiny 2 Fragment dat brány firewall

Po dokončení odměny a získání fragmentu dat brány firewall přejděte na Zjevení K1 Ztracené sektor v přístavu Sorrow. Bojujte se ztraceným sektorem až do konce a poté vyšplhejte do malého tunelu poblíž kořistí mezipaměti. Interakce s terminálem, který obdrží další krok, Sai Mota je zlomený náhrdelník. Když jste tady, můžete také dát The Jade Rabbit.

Rozbitý náhrdelník Sai Mota

Destiny 2 Sai Mota

 • Hledejte kousky náhrdelníku Sai Mota tím, že porazíte noční můry na Měsíci se schopnostmi oblouku. Silnější nepřátelé udělují větší pokrok.

Shromážděné kousky náhrdelníku: Použijte jeden z lovu noční můry pro snadné zabití noční můry nebo vyzkoušejte jeden ze ztracených sektorů na Měsíci. Čím silnější je noční můra, tím více kousků budete shromažďovat. Ujistěte se, že způsobujete poškození se svými schopnostmi ARC a ne svými zbraněmi. Poškodit nepřátele, dokud nejsou slabí a nedokončí je schopnostmi pro nejlepší výsledky.

Opravený náhrdelník Sai Mota

Destiny 2 SAI Motas opravil náhrdelník

 • Pomocí portálu ve svatyni vrátíte opravný náhrdelník Sai Mota na Eris.

Přejděte do Sanctuary Fast Travel Point a použijte portál úlu ke sledování Eris. Stojí na rozhledně s výhledem na pyramidu. Promluvte si s ní a pokračujte v pátrání. Pokud byste chtěli více lore, můžete také vybrat „slyšet více“. Sbírejte svou odměnu z hrudi přímo poblíž Eris, abyste přesunuli úkol na další krok.

Symfonie smrti

Vaše odměna z hrudi je úkol, symfonie smrti. Toto je exotický úkol, který vede k odemknutí smrti. Prvním krokem jsou fakulty lebky.

Fakulty lebky

Destiny 2 Symfonie smrti

 • Eris Morn věří, že zlá věda úlu může být proti nim obrácena. Pomozte jí prozkoumat kruh kostí pod Měsícem.

Chcete -li tento krok dokončit, budete se muset dostat do kruhu kostí v Hellmouthu. Toto je středová oblast Hellmouthu, ke kterému lze přistupovat některým ze vstupů do labyrintových jeskyní pod Měsícem. Otevřete mapu a najdete modrý banner na Měsíci. Sledujte to, abyste snadno našli cestu do Hellmouth a Circle of Bones.

Destiny 2 úly zlé přijímání

Odtud budete muset bojovat do vyvolávajících jám a zastavit bezbožný společenství úlu. Jakmile je úl zničen, obdržíte další krok.

Zkazovaná ukolébavka

Destiny 2 Pokažené ukolébavky

 • Vaše chápání úlu úmrtí se teprve začalo. Vezměte tichou lebku do Eris Morn.

Použijte Sanctuary Fast Point Travel Point na Měsíci a mluvit s Eris. Zvažte kolo hry s pneumatikou, pokud potřebujete rychlou přestávku od quest grind.

MARROW’s Elegy

Sběratel kostí osudu 2

 • Sbírejte kosti z veřejných akcí poblíž Hellmouthu, Ztraceného sektoru K1 Zjevení v přístavu Sorrow a putující kostní sběratel na Měsíci.

Tento krok vyžaduje, abyste shromáždili několik kostí ze tří různých míst kolem měsíce. Je relativně snadné najít.

Festingova kost: Chcete -li získat kosti slavnosti, budete muset počkat v Hellmouthu na veřejnou akci, aby se vynořila. Existují zprávy, že na Měsíci se neobjevují žádné veřejné akce, zatímco ostatní hráči hlásili, že potřebují čekat 30 minut před jednou show.

Rituální kost: To je zdaleka nejjednodušší kost. Jděte do přístavu Sorrow a do ztraceného sektoru. Porazte šéfa a otevřete kořist mezipaměť, abyste získali rituální kosti.

Sběratel kostí: Sběratel kostí bude nejbližší pro lokalizaci, protože je to náhodný tření. Měl jsem však hodně štěstí, že ho našel v kotvě světla, právě poblíž místa, kde je na mapě označena regionální hrudník.

Tvůj poctěný dirigent

Osud 2 Sulmakta High Wiretor

 • Vstupte do šarlatu, udržujte úder a zabijte vysoký vodič, sulmakta, uvnitř.

Poražený vysoký dirigent: Sulmakta najdete během jízdy výtahem až k konečnému šéfovi, Hushladun během Scarlet Keep Strike. Tento úder lze aktivovat od režiséra Měsíce. Podruhé, když se výtah zastaví, najdete Sulmaktu na pravé straně oblasti, kde jsou nepřátelé.

Nejtemnější harmonie

Destiny 2 nejtemnější harmonie

 • Zaznamenejte výkřiky svých nepřátel. Porazte bojovníky základny a zaznamenáte nepohodlí. Porazte elity a minibossy, abyste zaznamenali bolest. Porazit šéfy a další strážce, aby zaznamenali úzkost. Shryje se shromáždily na počtu měsíce více.

Nejjednodušší způsob, jak zaznamenat nepohodlí, bolestivé výkřiky a úzkostné výkřiky vašich nepřátel, je hrát veřejné akce a poté čekat na invaze vexů. Tyto invaze nabízejí spoustu nepřátel a měli byste mít krok hledání v jednom nebo dvou invazích. To je také skvělá příležitost odemknout vexovou ofenzívu, pokud jste tak ještě neučinili.

Sbor zatraceně

Destiny 2 Choir of the Damned

 • Bojujte se do hloubky kruhu kostí, přežijte árii a porazte Deathsinger Ir Airam. Pak přiveďte její lebku do Eris Morn.

Posledním krokem při získávání Deathbringer je úkol, sbor zatracených. Otevřete mapu a sledujte modrý banner. Sledujte trasový bod hluboko do Hellmouthu a do kruhu kostí. Přistupte k banneru a aktivujte jej. Sledujte Tolalandu kolem žíně Hellmouthu a projděte dveřmi do černé tunely hřiště.

Destiny 2 Ir Airam Deathsinger

Zabijte kouzelníky na konci každé oblasti. Když vstoupíte do oblasti, začnou zpívat Deathsong, který trvá 60 sekund. Pokud časovač dosáhne nuly, zabije vás. Zatlačte do katakomb, kdy budete muset zabít poslední Deathsinger a nárokovat její lebku. Vezměte to zpět do Eris Morn.

Smrt nočních můr

Destiny 2 Smrt nočních můr

 • Přiveďte zpěv lebky do Eris Morn a dokončete svůj děsivý nový válečný nástroj.

Navštivte Eris Morn in Sanctuary na Měsíci a promluvte si s ní odemknout exotickou raketovou raketu Deathbringer. Jedná se o výkonný pokles ozubeného kola a klesne na +5 vaší základní síly. Zvažte uložení to na později ve vaší energetické grind, protože vám to pomůže narazit trochu výše.

Deathbringer Exotic Rocket Launcher Perks

Destiny 2 Deathbringer Perks

Deathbringer Exotic Rocket Launcher je zajímavá zvíře. Na rozdíl od jiných odpalovačů raket, které se spoléhají na přímý dopad, je Deathbringer spíše jako ramenní malta Cannon. Jeho výhody jsou:

 • Dark Deliverance – Vystřelí vzdáleně odpálené projektily, které upoutají nepřátelské koule na nepřátele. Držte střílení na oheň, uvolněte se.
 • Temný sestup – čím dále padá prázdnota, tím silnější je jeho detonace.

Strategií je zaměřit se nad vaším cílem a načasování uvolnění spouště, aby se zajistilo, že koule deště dolů a ve skutečnosti zasáhne. Čím dále padají, tím více škod. Tyto koule však po pádu několik metrů mizí, takže existuje maximální vzdálenost, kterou mohou sestoupit. Zda se to stane životaschopnou možností v PVE nebo PVP, je ještě vidět.

Odemčení Deathbringer Exotic Rocket Launcher je poměrně zdlouhavý proces. Všechno to začíná dokončením kampaně Shadowkeep a poté propracováním vzpomínky na Sai Mota Quest. I když to není možnost meta power zbraně, stále stojí za to získat, jen pro případ. Podívejte se na průvodce ShackNews Destiny 2 pro ještě exotičtější průvodce zbraní.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler