Průvodce přizpůsobení hůlky pro dědictví Bradavic – všechny možnosti hůlky, styly a typy dřeva – Siliconera, Wand Woods | Čarodějnice

. Vlastníci hrudních hůlek jsou podle mých zkušeností obvykle populární a dobře respektovaní. Nevím o jediném příkladu, kdy byla objevena hruška v držení temné čarodějnice nebo čaroděje. Hrutenky patří mezi nejodolnější a často jsem si poznamenal, že mohou stále představovat pozoruhodný vzhled novosti, a to i po mnoha letech tvrdého používání.

Průvodce přizpůsobení hůlky pro dědictví Bradavic – všechny možnosti hůlky, styly a typy dřeva

Ollivanders v Bradavickém dědictví

Přizpůsobení hůlky je jedním z nejdůležitějších aspektů Harry Potter svět. , Téma pokračuje, protože všichni čarodějové a čarodějnice mají hůlku, pro kterou jsou téměř určeny. I když nic o vaší volbě hůlky ovlivňuje vaši hru, je to pro fanoušky stále důležitou sekcí při hraní. Hůlka, kterou si vyberete, bude s vámi po celou dobu hry. Níže najdete podrobnosti o všech různých možnostech, které vám budou k dispozici, až se dostanete k Ollivanders v Bradmeade. Nezapomeňte, můžete také připojit svůj účet Fan Fan Club Harryho Pottera na svůj účet WB Games, abyste získali hůlku Čarodějnice ve hře.

Všechny styly hůlky v dědictví Bradavic

Bradavice ve stylu hůlky

Různé styl hůlky v Bradavickém dědictví přichází se třemi různými možnostmi barev. Pamatujte, že žádná z těchto možností nijak neovlivní hratelnost. Je to všechno o tom, co se vám líbí vzhled, takže si můžete vybrat vše, co chcete. . .

 • Vrubně – teplá hnědá, světle hnědá, zaprášená růžová
 • Klasika – šedá, černá, šedá hnědá
 • Měkká spirála – světle hnědá, teplá hnědá, černá
 • Stalk – med hnědá, tmavě hnědá, teplá hnědá

Všechny typy hůlkových dřevěných v Bradavicích

Typy dřeva a délky Bradavic

Typy dřeva jsou o něco jednodušší, bez jakýchkoli změn v jednotlivých možnostech. Když se snažíte vybrat typ dřeva, může být dobré myslet na něco zvláštního pro vás v reálném životě. Možná, že typ stromu roste poblíž nebo laskavá vzpomínka někde s konkrétním druhem připojeného stromu.

 • Acacia
 • Olše
 • Jablko
 • Popel
 • Osika
 • Buk
 • Ořešáku černého
 • Třešeň
 • Kaštan

Všechny délky hůlky

Délka hůlky se může lišit kdekoli od 9..5 palců. . .

Veškerá hůlka flexibilita

Bradavice Legacy, . Navíc to také ukazuje, jak by se majitel mohl změnit. I když na tom ve hře příliš nezáleží, pokud chcete roleplay jako postava ze série, je to důležitý aspekt, který je třeba zvážit.

 • Docela ohýbající
 • Docela flexibilní
 • Swishy
 • Mírně pružinové
 • Appele
 • Přiměřeně pružný
 • Whippy
 • Poddajný
 • Křehký

Všechny možnosti WAND CORES

 • Dragon HeartString – je známý pro produkci magické síly
 • Vlasy jednorožec – je známo, že produkuje konzistentní magii

Můžete udělat hůlku Harryho Pottera v Bradavickém dědictví?

. Potterova hůlka se skládala z Cesmína Jako typ dřeva byl 11 palců dlouhé, a obsahoval a . .

Můžete udělat hůlku Hermiony Grangerové v Bradavickém dědictví?

Hermionina hůlka byla vyrobena z , deset a tři čtvrtiny palců dlouhé, a obsahoval a jádro. Můžete také replikovat délku hůlky, což vám umožní vytvořit přesně stejnou hůlku, jakou Hermiona používá.

?

S Willow Wood, 14 palců dlouhý, a a Vlasy jednorožec jádro, můžete ve hře udělat přesnou hůlku Ron Weasleyho. .

Můžete udělat Voldemortovu hůlku v Bradavickém dědictví?

Pokud chcete hrát spíše jako darebák než pěkná postava, pak možná vzdát hold Big V je váš styl. Tis dřevo, 13.5 palců, a a jádro, můžete udělat jeho přesnou hůlku.

Je možné vyrobit Brumbálovu hůlku ve hře?

Brumbálova hůlka, známá jako hůlka Elder, byla neuvěřitelně mocná. Starší dřevo, A to je možnost ve hře, přestože je to velmi vzácná příležitost najít čaroděje, který by se spároval s takovou hůlkou. , což není ve hře k dispozici, takže nemůžete vyrobit Brumbálovu hůlku.

Bradavice Legacy je k dispozici na PlayStation 5, Xbox Series S/X a PC prostřednictvím předčasného přístupu a bude k dispozici všem 10. února 2023.

 • označen s
 • A lavinový software
 • Harry Potter
 • Skrýt před domovskou stránkou
 • Bradavice Legacy
 • Warner Bros. Hry

Wands Woods

Logo Pottermore

Původně publikované na

10. srpna 2015

Následující popis pravomocí a vlastností různých hůlkových lesů je převzat z poznámek, který byl po dlouhou kariéru, pan Garrick Ollivander, široce považován za nejlepšího wandmakera na světě. .

Každá jednotlivá hůlka je jedinečná a bude záviset na své postavě na konkrétním stromu a magickém stvoření, ze kterého odvozuje své materiály. . Proto je třeba považovat za obecné poznámky k každému z typů dřeva, které rád pracuji s Best, a nemělo by být pořízeno k popisu žádné individuální hůlky. Pouze menšina stromů může produkovat dřevo kvality hůlky (stejně jako menšina lidí může produkovat magii). Vyprávění, které z nich mají dárek, trvá roky zkušeností, i když je práce usnadňuje, pokud se v listech naleznou hnízdící bowtruckles. Následující poznámky o různých hůlkách by měly být považovány za výchozí bod, protože toto je studie celého života a i nadále se učím s každou hůlkou, kterou dělám a shoduji.

Acacia

Velmi neobvyklá hůlka dřeva, kterou jsem našel, vytváří složité hůlky, které často odmítají produkovat magii pro všechny kromě svého majitele, a také zadržují své nejlepší účinky ze všech kromě těch, kteří jsou nejvíce nadané. Tato citlivost je činí obtížně umístit a já si nechávám jen malou zásobu pro ty čarodějnice nebo kouzelníky dostatečné jemnosti, protože Acacia není vhodný pro to, co je běžně známé jako „Bangs-and-Smells“. Když je dobře porovnána, hůlka Acacia odpovídá každému moci, i když je často podceňována kvůli zvláštnosti jeho temperamentu.

Olše

Alder je neochvějné dřevo, přesto jsem zjistil, že jeho ideální majitel není tvrdohlavý nebo tvrdohlavý, ale často užitečný, ohleduplný a nejoblíbenější. Zatímco většina hůlky hledá podobnost v postavách těch, kterým budou nejlépe sloužit, Alder je neobvyklý v tom, že se zdá, že si přeje povahu, ne -li přesně proti své vlastní, pak jistě výrazně odlišný typ. Když je hůlka olše šťastně umístěna, stane se to nádherným, loajálním pomocníkem. .

Jablko

Applewoodské hůlky nejsou vyrobeny ve velkém počtu. Jsou mocné a nejlépe se hodí pro majitele vysokých cílů a ideálů, protože toto dřevo se špatně mísí s tmavou magií. . Mezi majiteli jablek, mezi které patří slavného autora, který zahrnuje slavného autora, který zahrnuje slavného autora konverzovat s jinými magickými bytostmi v jejich rodných jazycích Merpeople: Komplexní průvodce jejich jazykem a zvyky, .

Popel

Hůlka popela se štěpí na svého jediného pravého pána a nemělo by být předáno nebo nadané od původního majitele, protože ztratí moc a dovednost. Tato tendence je extrémní, pokud je jádro jednorožce. . . . Ideální majitel může být tvrdohlavý a určitě bude odvážný, ale nikdy nekonečný nebo arogantní.

Aspen dřevo kvality hůlky je bílé a jemnozrnné a všemi ceněny všemi tvůrci hůlky za svou stylovou podobnost s slonovinou a jeho obvykle vynikající kouzlem. . Nesprávný a tajný duelingový klub osmnáctého století, který se nazývá Silver Spears, byl považován za přiznání pouze těch, kteří vlastnili Aspen Wands. Podle mých zkušeností jsou majitelé Aspen Wand obecně silně smýšlející a odhodlaní, s větší pravděpodobností než většina z nich je přitahována úkoly a novými objednávkami; Toto je hůlka pro revolucionáře.

Buk

Skutečný zápas pro bukovou hůlku bude, pokud je mladý, moudrý po svých letech a pokud je plně dospělý, bohatý na porozumění a zkušenosti. Bukové hůlky fungují velmi slabě pro úzkoprsé a netolerantní. Tito čarodějové a čarodějnice, kteří získali bukovou hůlku, aniž by byli vhodně sladěni (přesto touží po tomto nejžádanějším, bohatě odtudlém a vysoce ceněném hůlky), se často prezentovali v domovech učených wandmakers, jako jsem já, a požadoval, aby věděl důvod, aby věděl důvod, aby věděl důvod pro jejich hezký hůlka nedostatek síly. Při správném porovnání je buková hůlka schopna jemnosti a umění zřídka vidět v jakémkoli jiném dřevě, a proto jeho lesklá pověst.

Trnka

Blackthorn, který je velmi neobvyklým hůlkou. To nutně neznamená, že jeho majitel praktikuje temné umění (ačkoli je nepopiratelné, že ti, kteří tak učiní, si budou mít užitečnou sílu Blachorn Wand); Jeden najde Blackthorn Wands mezi aurory i mezi obyvateli Azkabanu. Je to zvědavý rys Blackthorn Bush, který sportovní zlé trny, že produkuje své nejsladší bobule po nejtěžších mrazy a zdá se, že hůlky vyrobené z tohoto dřeva musí projít nebezpečím nebo utrpení se svými majiteli, aby se skutečně spojili. Vzhledem k této podmínce se hůlka Blackthorn stane tak loajálním a věrným služebníkem, jak by si mohl přát.

Ořešáku černého

Méně běžné než standardní hůlka ořechů, černý ořech hledá mistra dobrých instinktů a silný vhled. Černý ořech je velmi hezké dřevo, ale ne nejjednodušší zvládnout. . Pokud čarodějnice nebo čaroděj není schopen nebo neochotný být upřímný k sobě nebo ostatním, hůlka často nedokáže přiměřeně hrát a musí být spojena s novým majitelem, pokud má znovu získat svou bývalou statečnost. Spárováno s upřímným majitelem, který si uvědomuje, se však stává jedním z nejvěrnějších a nejpůsobivějších hůlek ze všech, se zvláštním vkusem ve všech druzích kouzla.

. . . Čarodějnice nebo čaroděj, který je dobře vyrovnán Cedarem.

Třešeň

Toto velmi vzácné hůlky vytváří hůlka podivné síly, nejvíce ceněné kouzelníky studentů Mahoutokoro v Japonsku, kde ti, kteří vlastní cherry hůlky, mají zvláštní prestiž. Western Wand-Purchaser by se měl rozptýlit ze své mysli jakoukoli představu, že růžový květy živého stromu způsobuje frivolní nebo pouze okrasnou hůlku, protože třešňové dřevo často vytváří hůlku, která má skutečně smrtící sílu, bez ohledu na jádro, ale pokud se spojí s nimi, ale spolu s ni Dragon HeartString, hůlka by neměla být nikdy spojena s čarodějem bez výjimečné sebekontroly a síly mysli.

Kaštan

Toto je nejzajímavější, mnohostranné dřevo, které se velmi liší ve svém charakteru v závislosti na jádru hůlky a vyžaduje od osobnosti, která ji má. Hůlka kaštanu je přitahována čarodějnicemi a čarodějky, kteří jsou kvalifikovanými krotcemi magických zvířat, těch, kteří mají v herbologii velké dárky, a těmi, kteří jsou přirozenými letáky. Když však je spárován s Dragon HeartString, může to najít nejlepší zápas mezi těmi, kteří jsou předem luxusní a materiální věci, a méně svědomí, než by měli být o tom, jak jsou získány. Naopak tři po sobě jdoucí hlavy Wizengamotu vlastnily kaštanové a jednoroženské hůlky, protože tato kombinace ukazují předurčení pro ty, kteří se zabývají všemi druhy spravedlnosti.

Cypřiš

Hůlky cypřišů jsou spojeny s šlechtou. Velký středověký wandmaker, Geraint Ollivander, napsal, že byl vždy ctí, že odpovídá hůlky Cypress, protože věděl, že se setkává s čarodějnicí nebo čarodějkem, který zemře hrdinskou smrtí. Naštěstí jsou v těchto méně otvoravých časech, které jsou vlastníci cypřišů hůlek jen zřídka vyzváni, aby stanovili své životy, i když to nepochybně mnoho z nich učinilo v případě potřeby v případě potřeby, pokud to bude potřeba. Wands of Cypress najdou své spřízněné duše mezi statečnými, odvážnými a sebeobětováními: ti, kteří se nebojí, aby se stali stíny ve své vlastní a další povahy ostatních a jiných.

Dřín

. . Bylo by však docela špatné věnovat to, že hůlky Dogwood nejsou schopny vážné magie, když to vyzývají; Bylo známo, že vykonávají vynikající kouzla za obtížných podmínek, a když jsou spárováni s vhodně chytrou a geniální čarodějnicí nebo čarodějkem, mohou produkovat oslňující kouzelnictví. .

Eben

Toto jet-černé hůlky má působivý vzhled a pověst, je velmi vhodná pro všechny druhy bojové magie a pro transfiguraci. . Majitelé Ebony Wand byli často nalezeni nekonformní, vysoce individuální nebo pohodlní se stavem outsiderů. Podle mých zkušeností je perfektní zápas Ebony Wand ten, kdo bude rychle držet své víry, bez ohledu na to, jaký vnější tlak, a nebude z jejich účelu lehce ovlivněn.

Nejvzácnější hůlka ze všech a renomovaná, aby byla hluboce nešťastná, je starší hůlka složitější než kterákoli jiná. Obsahuje mocnou magii, ale opovržení zůstane s jakýmkoli majitelem, který není nadřízeným jeho společnosti; Považující čaroděj vyžaduje pozoruhodný průvodce, aby udržoval starší hůlku po délku. Stará pověra „Wand of Elder, nikdy prosperuje“, má svůj základ v tomto strachu z hůlky, ale ve skutečnosti je pověra neopodstatněná a ti pošetilí hůlka, kteří odmítají pracovat s staršími být schopni prodat své výrobky než ze strachu z práce s tímto dřevem. Pravda je, že pouze vysoce neobvyklý člověk najde svůj dokonalý zápas ve starších a ve vzácných případech, kdy dojde k takovému párování, považuji to za jistotu, že dotyčná čarodějnice nebo čarodějky je označena pro zvláštní osud. .

Jilm

. Pravda je, že Elm Wands dává přednost majitelům s přítomností, magickou obratností a určitou nativní důstojností. Ze všech Wand Woods, Elm, podle mých zkušeností, produkuje nejmenší nehody, nejméně pošetilé chyby a nejelegantnější kouzla a kouzla; Jedná se o sofistikované hůlky, které jsou schopné vysoce pokročilé magie ve správných rukou (což je opět velmi žádoucí pro ty, kteří se hlásí k filozofii čisté krve).

Anglický dub

Hůlka pro dobré a špatné časy, je to přítel tak loajální jako čaroděj, který si to zaslouží. . . Dubový strom se nazývá král lesa od zimního slunovratu až do letního slunovratu a jeho dřevo by mělo být shromažďováno pouze během této doby (Holly se stává králem, jak se dny začnou znovu zkrátit, a tak by se Holly měla shromáždit pouze jako rok utíká. Tato propast je považována za původ staré pověry, „když je dub a její hůlka holly, pak by se oženila pošetila,“ pověra, kterou jsem našel neopodstatněnou). .

Jedle

Můj srpnový dědeček, Gerbold Octavius ​​Ollivander, vždy nazýval Wands of This Wood „The Survivor’s Wand“, protože ho prodal třem čarodějům, kteří následně procházeli smrtelným nebezpečím bez úcty. Není pochyb o tom, že toto dřevo, které přichází stejně jako od nejodolnějších stromů, produkuje hůlky, které vyžadují ubytovací sílu a sílu účelu u svých skutečných majitelů a že jsou to špatné nástroje v rukou proměnlivé a nerozhodné. .

Wandmaker Gregorovitch napsal, že Hawthorn ‘dělá podivnou, protichůdnou hůlku, stejně plnou paradoxů jako strom, který mu porodil, jehož listy a květy se hojí, a přesto, jehož řezané větve voní smrtí.”I když nesouhlasím s mnoha závěry Gregorovitche, souhlasíme s hložeckými hůlkami, které jsou v jejich povaze složité a zajímavé, stejně jako majitelé, kteří jim nejlépe vyhovují. Hůlky Hawthorn mohou být zvláště vhodné pro uzdravení magie, ale jsou také zběhlé na kletby a obecně jsem si poznamenal, že hůlku hloh se zdá být nejvíce doma s konfliktní povahou, nebo s čarodějnicí nebo čarodějkem procházejícím obdobím nepokojů procházející. Hawthorn však není snadné, a já bych jen zvažoval jen umístění hůlky hloh do rukou čarodějnice nebo kouzelníka osvědčeného talentu, nebo důsledky mohou být nebezpečné. Hůlky hůlky mají pozoruhodnou zvláštnost: jejich kouzla mohou, když se špatně zacházejí, zpětná oheň.

Líska

Citlivá hůlka, Hazel často odráží emoční stav jeho majitele a funguje nejlépe pro mistra, který rozumí a může spravovat své vlastní pocity. . Pozitivní aspekt lískové hůlky více než nahradí takové drobné nepohodlí, protože je však schopen vynikající magie v rukou obratného a je tak oddaný svému majiteli, že často „Wilts“ (to znamená říci , vyloučí veškerou svou magii a odmítá vykonávat, často vyžaduje extrakci jádra a jeho vložení do jiného pouzdra, pokud je hůlka stále vyžadována) na konci života svého pána (pokud jádro jsou vlasů jednorožec, tam však, tam není naděje; hůlka téměř jistě „zemřela“). Hazel Wands má také jedinečnou schopnost detekovat vodu pod zemí a vyzařuje stříbrné, slzy ve tvaru kouře, pokud průchod přes skryté pružiny a studny.

Cesmína

. . Holly je jedním z těch lesů, které se v závislosti na jádru hůlky mění nejdramatičtěji a je to notoricky obtížné dřevo spojit s Phoenixem Featrem, protože volatilita dřeva podivně konfliktuje s odloučením Phoenixu. V neobvyklé události takového párování však nalezení jeho ideálního zápasu, nic a nikdo by neměl stát v cestě.

Habr

. . Hůlky Hornbeam rovněž absorbují čestný kodex jejich majitele, ať už je to cokoli, a odmítne provádět činy – ať už pro dobré nebo nemocné -, které se neshodují s principy jejich pána. Obzvláště doladěná a vnímavá hůlka.

Modřín

Silný, odolný a teplý barvu, Larch byl dlouho oceňován jako atraktivní a silná hůlka dřevo. Jeho pověst pro vštěpování odvahy a důvěry v uživatele zajistila, že poptávka vždy předstihla nabídku. Tato vyhledávaná hůlka je však těžko potěšit ve věci ideálních majitelů a složitější, než je mnoho lidí, než si mnozí představují. Zjistil jsem, že to vždy vytváří hůlky skrytých talentů a neočekávaných účinků, které také popisuje pána, který si to zaslouží. Často se jedná o to, že čarodějnice nebo čaroděj, který patří do hůlky larche.

Vavřín

. Laurel Wands se někdy nazývají nestálý, ale to je nespravedlivé. . V opačném případě se to šťastně rozštěsí svému prvnímu zápasu navždy a má skutečně neobvyklý a poutavý atribut vydávání spontánního úderu blesku, pokud se ji další čarodějnice nebo průvodce pokusí ukrást.

Javor

. . Jedná se o krásné a žádoucí dřevo a kvalita hůlky je po staletí mezi nejnákladnějšími nejnákladnějšími. .

Hruška

. . Nevím o jediném příkladu, kdy byla objevena hruška v držení temné čarodějnice nebo čaroděje. Hrutenky patří mezi nejodolnější a často jsem si poznamenal, že mohou stále představovat pozoruhodný vzhled novosti, a to i po mnoha letech tvrdého používání.

Rovnězrnná hůlka borovice si vždy vybírá nezávislého, individuálního mistra, který může být vnímán jako samotář, zajímavý a možná záhadný. . . .

“Pokud hledáte integritu, hledejte nejprve mezi topolary,” byl velký maxim mého dědečka, Gerbold Ollivander, a moje vlastní zkušenost s topol hůlkami a jejich majitelů přesně s jeho. Zde je hůlka, na kterou se můžete spolehnout, konzistence, síly a jednotné síly, vždy nejšťastnější při práci s čarodějnicí nebo čarodějkem jasné morální vize. Mezi menšími hůlkami je unavený starý vtip, že žádný topol hůlka si nikdy nevybral politika, ale zde ukazují svou žalostnou nevědomost: dva z nejúspěšnějších ministrů ministerstva pro magii, Eldritch Diggory a Evangeline Orpington, byli v pořádku -Mutované topol hůlky.

Červený dub

. . Méně běžný než anglický dub, zjistil jsem, že jeho ideálním pánem je světlo dotyku, rychlého a přizpůsobivého, často tvůrce výrazných kouzel ochranných známek a dobrý muž nebo žena, aby měl vedle jednoho v boji. Hůlky červených dubů jsou podle mého názoru mezi nejšťastnějšími.

Redwood

. Jak je tomu obvykle u Wandlore, obecná populace má pravdu zpět dopředu: Wands Redwood nejsou sami štěstí, ale jsou silně přitahováni čarodějnicemi a čarodějky, kteří již mají obdivuhodnou schopnost padnout na nohy, aby se rozhodli správně , vytrhnout výhodu z katastrofy. Kombinace takové čarodějnice nebo čarodějka s hůlkou sekvoje je vždy zajímavá a obecně očekávám, že slyším o vzrušujících vykořisťováních, když posílám toto speciální párování ze své dílny.

Rowan Wood byl pro hůlky vždy velmi oblíbený, protože je považován za ochrannější než kdokoli jiný, a podle mých zkušeností činí všechny druhy obranných kouzel obzvláště silných a obtížně rozbití. Obecně se uvádí, že žádná temná čarodějnice nebo čaroděj nikdy nevlastnila hůlku Rowan a nemohu si vzpomenout na jediný případ, kdy jeden z mých vlastních Rowan Wands pokračoval dělat zlo na světě. .

Toto neobvyklé a vysoce atraktivní hůlkové dřevo bylo velmi v módě v devatenáctém století. . Důvody pro touto hůlka vzestupná nejen v jejich neobvykle hezkým vzhledu, ale také proto, že měli pověst pro to, aby pro věštce byly nejlépe a ty kvalifikované v legimenzitě, tajemné umění obojí, což dalo vlastníkovi stříbrné vápna hůlky značné postavy. Když byla poptávka ve své výšce, Wandmaker Arturo Cephalopos tvrdil, že souvislost mezi stříbrným vápnem a jasnovidstvím byla „klam, který obíhal obchodníci, jako je Gerbold Ollivander (můj vlastní dědeček), kteří překročili své dílny a doufají, že přesunou jejich vzletu“. .

. Je zcela pravda, že pro práci se smrkem vyžaduje zvláštní obratnost, která produkuje hůlky, které jsou špatně přizpůsobeny opatrné nebo nervózní povahy a stávají se pozitivně nebezpečnými v mušlivých prstech. Smrková hůlka vyžaduje pevnou ruku, protože se zdá, že často má své vlastní představy o tom, jakou magii by mělo být vyzváno k výrobě. .

Sycamore dělá hůlku, dychtí po nových zkušenostech a ztrácí brilanci, pokud se zabývá světskými aktivitami. Je to vtip o těchto hezkých hůlek, že se mohou spálit, pokud se nechají „nudit“, a mnoho čarodějců a čarodějů, které se usadí do středního věku, je znepokojeno, aby zjistila, že jejich důvěryhodná hůlka praskne v plameni v ruce, když se ho ptají, když se ho ptají, jak se ptají,, když se ho ptají,, když se ho ptají,, když se ho ptají,, když se ho ptají Ještě jednou, načíst jejich pantofle. .

Druidové považovali cokoli s Woody Skemem za strom a réva dělá hůlky takové zvláštní povahy, že jsem byl rád, že pokračuji v jejich starověké tradici. Hůlky révy patří mezi méně běžné typy a já jsem byl fascinován, když jsem si všiml, že jejich majitelé jsou téměř vždy ti čarodějnice nebo čarodějové, kteří hledají větší účel, kteří mají vizi nad obyčejnou a kteří často ohromují ty, kteří si je myslí, že je znají nejlépe nejlépe. Hůlky révy se zdají být silně přitahovány osobnostmi se skrytými hloubkami a já jsem je považoval. Spolehlivé zdroje tvrdí, že tyto hůlky mohou emitovat magické účinky na pouhý vstup do jejich pokoje vhodného majitele a já jsem dvakrát pozoroval tento jev v mém vlastním obchodě.

Vlašský ořech

Vysoce inteligentní čarodějnice a čarodějové by měli být nejprve nabídnut hůlka ořechu ořechu, protože v devíti případech z deseti najdou oba své ideální kamarád. Hůlky vlašských ořechů se často vyskytují v rukou magických inovátorů a vynálezců; Toto je hezké dřevo, které má neobvyklou všestrannost a přizpůsobivost. . .

Vrba

. . V mé rodině to bylo vždy přísloví, že ten, kdo má nejvzdálenější cestování, bude s Willow nejrychleji.

Tis

. Hůlka tisu je považována za to, aby obdarovala svého vlastníka mocí života a smrti, což by samozřejmě mohlo být řečeno o všech hůlkách; A přesto si Yew zachovává obzvláště temnou a hrůzostrašnou pověst v sférách souboje a všech kletby. . Čarodějnice nebo čaroděj nejlépe se hodí k hůlce na tis. Wands vytesané z těchto nejvíce žijících stromů byly nalezeny v držení hrdinů docela často jako darebáků. . Podle mé zkušenosti je jisté, že tisová hůlka si nikdy nevybere průměrný ani plachý majitel.