Průvodce sadami a umístění Elden Ring Armor., Seznam sad brnění Elden Ring | Jak získat brnění

Elden Ring Armor Sets

Contents

Apoštolská brnění Godskin je kapky z porážky bože božského apoštola na základně božské věže Caelid.

Tato příručka vám ukáže všechny sady brnění Elden Ring dostupné ve hře-úplný katalog s vysoce kvalitními obrázky předních a zadních vizuálů, jakož i podrobné popisy a informace o tom, kde a jak získat sady!

Průvodce je aktuální pro Patch 1.

Elden Ring má rozsáhlou sbírku brnění, které můžete nosit, a pokračuje v tradici „Pokud to vidíte, můžete jej nosit“ jako ostatní ze softwarových her. Existují určité výjimky, zejména u nepřátel, kteří mají méně humanoidních vzhledů, ale obvykle mají nepřátelé šanci upustit z kusu brnění, který nosí po poranění.

Pro přátelské NPC a více jedinečných nepřátel, jako jsou šéfy, jsou obvykle dosažitelné prostřednictvím konkrétních kapek, kde získáte nejvíce nebo všechny brnění najednou. V této příručce budu představovat . .

Některé sady, zejména lehčí, neobsahují celou sadu 4 kusů zařízení. . Budu specifikovat, kdy brnění neobsahuje celou sadu 4 kusů nebo když je konkrétní kus umístěn jinde. Jediné 3 brnění, které chybí v tomto seznamu.

Tento seznam je objednán s nejtěžšími sadami brnění nahoře a nejlehčí na dně a měl by být docela blízko k přesné pořadí, který vidíte ve svém inventáři. Také jsem vložil názvy znaků do závorky vedle názvu sady brnění pro případ, že hledáte brnění, které nosí konkrétní postava.

Obsah:

 • Katalog s úplným brněním
 • TIPY FARMING TIPS – Jak získat sady brnění rychleji
 • Obsah ve formátu seznamu

Kliknutím na miniaturní obrázek zobrazíte úplné informace pro sadu brnění, včetně vysoce kvalitních obrázků z přední a zadní části postavy a podrobných pokynů, kde a jak získat zařízení.

Bull-kočka

Sadu brnění býčí kozy lze získat napadením a poražením velkého rohaného tragothu. . Po přijetí mise byste měli vidět na mapě červenou ikonu, která vám ukáže, kam musíte jít.

. Po vyzvednutí opravy runy Fell Curse budete muset znovu načíst oblast.

Sada brnění hasičů klesá od hasičských prelátů. Sada je docela vzácná, protože v celé hře je jen několik hasičských prelátů. Zjistil jsem, že nejjednodušší místo pro zemědělství bylo opakovaně vybírat ten poblíž Whiteridge Road Ztracené milosti a Guardian’s Garrison na hory Giants.

Lionel’s Armor Set a Deathbed Scress

Big Hat Siegward’s Armor Set najdete v ložnici těsně mimo hlavní cestu v Lyndell, královském hlavním městě.

Pokud hrajete v ng+, můžete tuto sadu použít pro skvělou nekromancer PVE sestavení.

.

Radahn

Sada Radahn Armor lze zakoupit od čtečky prstů Enia v držáku kulatého stolu po porážce Scarscourge Radahn.

Sada lva Radahna je uvedena v mém průvodci Lightning Spear PVE Build jako jedno z doporučení pro brnění.

Kelímkový strom

Sada zbroje kelímku najdete v hrudi, která je hlídána kelímkovým rytířem stromů v severozápadních hloubkách Deeproot.

Kelímková sekera

Sada sekery kelímku je upuštěna porážkou Kréda Knight Ordovis na konci hrobu Aurizia Hero’s Grave na západním okraji Lyndell, Royal Captial, těsně před vnitřní zdí.

Malformed Dragon

.

Strom Sentinel

Sentinel Armor set odpadne z toho, aby se zkázy zkázy kolizovaly a zničily se navzájem uvnitř hrobu Azuria Hero, který se nachází proti východnímu mimo vnitřní stěnu Lyndell.

.

Beast Champion

Set brnění šampiona bestie klesá z porážky Knight Bernahl. .

Pokud chcete hrát silného kouzelníka v Elden Ring, sada brnění Beast Champion je dobrá volba.

.

Měřítko

Střední sada brnění klesne z dokončení první mise atentátu na panství sopky tím, že se stará starý rytíř Istvan. .

Sada zbroje veterána lze zakoupit od Reader Finger Reader Enia na držení kulatého stolu poté, co porazil velitele Niall Boss na konci Castle Sol, který se nachází mezi hory Giants.

Poté, co se sundal duo noční kavalérie, která se pokouší doprovázet černý karavan přes zasvěcenou sněhovou pole, se staví s kavalérem, který se pokouší doprovázet černý karavan, když se sundal duo noční kavalérie, které se pokoušejí doprovodit černý karavan po zasvěcené karavaně, které se pokoušejí doprovodit černý karavan po zasvěceném karavanu, které se pokoušejí doprovodit černý karavan po zasvěceném karavanu, kteří se pokoušejí doprovodit černý karavan po zasvěceném karavanu. .

Tato sada brnění je zahrnuta jako jedno z doporučení pro brnění v mém průvodci Necromancer PVE sestavení.

Sestava vyloučených rytířských brnění je vypuštěna vyloučenými rytíři, které lze nalézt na různých místech v celém pozemcích, i když je jich na hradu Stormveil jich. Existuje změněná varianta této sady brnění, kterou projdu další, ale oba sdílejí rukavice a kalhoty a liší se pouze v helmě a hrudi. Zdá se, že skutečné vyloučené rytíři ve hře míchají a odpovídají změněným a nezměněným částem.

Nejlepší místo, které jsem našel pro chov všeho, ale nezměněná helma začíná u věže Rampart, spadne dolů k kapli Sorcerera Rogiera a míří místnost s roubovaným nepřítelem. .

. . Podívejte se na výše uvedený záznam v pravidelném vyloučeném rytíře pro lepší informace o zemědělství.

Maliketh’s Armor Set lze zakoupit od Reader Finger Enia na kulatém stole po porážce Maliketh v rozpadajícím se Farum Azula.

.

Royal Knight (Loretta)

Sada brnění Royal Knight lze zakoupit od Reader Finger Enia poté, co porazil Lorettu, rytíře z Haligtree, v polovině body Haligtree Dungeon (konec Miquellyho části Haligtree)). Služba satelitní televize není součástí nákupu přilby.

All vědící (sir Gideon ofnir)

. Sir Gideon se neobjeví, dokud neprocházíte příběhem a nedokážete bojovat proti finálnímu šéfovi Eldena.

Královské zbytky (ensha)

Po získání jedné poloviny tajného medailionu Haligtree se vraťte k držení kulatého stolu, kde budete muset bojovat s Ensha. Jakmile odpočíváte ve ztracené milosti, najdete sadu brnění Royal Restry, kde byla Ensha dříve co nejúžasnější (mimo Gideonovu kancelář).

. Tato sada brnění se skvěle hodí pro sestavení nekromancer.

Otisek prst

Sada brnění otisků prstů je uvedena jako odměna za porážku Knight Vyke z kulatého stolu na Evergaolu lorda uchazeče ve východní části horských hor Giants.

Vřes

. Hlavním vstupem do údolí vedoucího k stínovanému hradu je Lux Ruins a Erdtree Ainding Hill ztratil milost.

Drake Knight

Sada brnění Drake Knight najdete v hrudi v rozpadající se Farum Azula poblíž dračí chrámu Střecha ztracená milost.

Blaiddova sada brnění lze získat po porážce na konci Ranniho úkolu, kde ho považujete za nepřátelského mimo Ranniho vzestup. Jakmile bude poražen, okamžitě obdržíte hrudník, ruce a nohy, ale musíte tuto oblast načíst při ztracené milosti a hlava k vzestupu Seluvise, abyste vyzvedli helmu, která bude umístěna na mrtvole podél vnější stěny.

Twinned Knight (D dvojčata)

Sada Twinned Knight Armor vám bude dána dvakrát jako součást Questline D a Fia (pravidelně objímáte FIA, abyste postupovali po úkolu). .

Sada brnění Hoslow je vypuštěna porážkou Juno Hoslow jako konečné atentát na panství sopky. .

Zuřící vlk

Zběhací vlčí sada lze získat pro dokončení předposlední mise atentátu na Volcano Manor tím, že se svrhuje potupinový čaroděj Wilhelm a Vargram Raging Wolf spolu s Bernahl spolu s Bernahl. Červené značky na vaší mapě vám ukážou, kam musíte jít.

Cleanrot

Sada brnění Cleanrot Knight’s Stup odpadne na rytíři Cleanrot, které najdete především v Aeonii v Caelidu a v celé druhé části Dungeon Haligtree, Elphael, Brace z Haligtree.

Bloodhound Knight

Sada brnění Bloodhound Knight Stude spadne konkrétního rytíře Bloodhound Inside Gelmir Hero’s Grave poblíž Mt. Gelmir na náhorní plošině Atlus.

Gelmir Knight

Sada brnění Gelmir Knight lze vyzvednout z mrtvoly v hrobu hrdiny Gelmir v Atlus Platóreau. Mrtvola je hlídána rytířem Bloodhound, který upustí sadu brnění Bloodhound Knight. Barevné variace sady brnění Gelmir Knight najdete v pozemcích mezi zemědělskými rytíři, kteří mají barvy, které chcete reprezentovat.

Sada brnění Carian Knight najdete na mrtvole na magickém zombie hřbitově na Akademii Raya Lucaria. Podívejte se na moji průvodce Akademie Raya Lucaria: Všechna umístění položek pro podrobnější informace o tom, co si myslím, že je jedna z nejchladnějších sad brnění ve hře.

Doporučuji Carian Knight jako součást mého čarodějnice pro Elden Ring.

Toto je jedna z doporučených sad brnění pro kouzelníka PVE sestavení v Elden Ring.

Vagabond Knight

Sada Armor Vagabond Knight Armor začíná brnění pro třídu Vagabond, ale lze jej zakoupit od kočovného obchodníka najdete v horských místech Giants.

Rytíř

Sada brnění rytířů lze zakoupit od Twinmaiden Husks (ty, které dáváte bellové ložiska) v držení kulatého stolu.

Elden Lord (Godfrey)

Sadu brnění Elden Lord lze zakoupit od Reader Finger Reader Enia na kulatém stole po porážce Godfrey / Horah Loux na trůnu Elden v Lyndell, Royal Capital.

.

Sada brnění Black Knife lze vyzvednout z mrtvoly v zadní části Ordinie, liturgické město v západních hory obřích (strana Haligtree). .

Zamor

Set Zamor Armor spadne od starověkého hrdiny šéfa Zamora, že bojujete na konci hrobu obřího konquestingového hrdiny v jihovýchodní oblasti horských obřích.

Fire Monk

. Pravděpodobně je budete nejprve spatřit buď v západní Liurnii nebo Caelid.

Doporučuji použít sadu Fire Monk, pokud se chystáte na Pyromancer sestavení v Elden Ring.

Blackflame Monk

Sada brnění Blackflame Monk Armor nabízí utlumenější vzhled ve srovnání s běžnými požárními mnichy. Blackflame mniši jsou o něco vzácnější, ale v pozdější hře se stanou běžnějšími. Nejlepší místo, které jsem našel pro zemědělství, bylo na základně božské věže Caelid, je tu jeden poblíž ztracené milosti.

Toto je jedno z mých doporučení pro sadu brnění, která se perfektně hodí do tohoto mocného pyromancera v Elden Ring.

Blue Silver Mail Armor nosí albunauričtí lukostřelci, které najdete na západní (Haligtree) straně horských obřích. Nejlepší místo pro zemědělství, které jsem našel, je přímo u vchodu do Ordina, liturgického města, ale je docela obtížné bojovat, i když jste správně vyrovnáni, a zejména pokud obětujete části své sestavení, abyste zvýšili statist objevu.

Můžete také zbrojí z brnění z Latenny, když ji poprvé potkáte tím, že ji porazíte, místo toho, abyste ji nechali proměnit v duchovní popel, ale v procesu se vzdáte pochmurného starověkého draka kovářského kamene.

Excentrickou sadu brnění lze získat pouze porážkou lovce čarodějnic Jerren. . Konec Questline je v místnosti mimo místo, kde bojujete s Rennala na Akademii Raya Lucaria.

Sada brnění Ronin lze nalézt na mrtvole, která je velmi blízko k ruinům Zamoru, ztracená milost ve východní oblasti horských obřích.

Bílý rákos

. . Vřele doporučuji hrát v této jeskyni, i když se nestaráte o sadu brnění.

Země rákosí

Země Reeds Armor Set je počáteční brnění pro třídu Samurai a lze jej zakoupit od izolovaného obchodníka na severozápadě Caelid.

Smíšené železo

.

. Opravdu se s nimi nesetkajete příliš mnoho z velmi rané hry mimo možná spolu s karavany.

.

Tři z nich jsou na koni, která jezdí mezi oblastí tábora a Agheel Lake North, zatímco 3 jsou ve skutečnosti v táboře. Bohužel, zemědělství může trvat o něco déle, než byste očekávali, protože mohou pro svého koně upustit jedinečnou zbraň a rozinky.

Myslím, že nejrychlejším způsobem, jak je udělat, je jen jít tam a zpět mezi 2 ztracenými milostmi. Nezapomeňte si vyjmout ptáky, které vidíte po cestě.

Vyhnanství

. V době, kdy jste skončili s tím dungeonem, narazíte na dost vyhnaných vojáků, abyste měli několik úplných sad. .

Série Surcoat

. Jejich brnění nastavuje každý obsah velmi podobných přilb, rukavic a kalhot, přičemž jediným významným rozdílem je vzorec a zbarvení Surcoat.

Řetěz

Sada řetězových brnění lze zakoupit od Kálé, úplně prvního obchodníka, kterého potkáte, v kostele Elleh v Limgrave.

Šampion (Nepheli)

Sada brnění šampiona je počáteční brnění pro třídu hrdiny a lze jej zakoupit od kočovného obchodníka v Southern Caelid poněkud poblíž Southern Aeonia Swamp Bank Lost Grace.

Nox Monk

Kalhoty a rukavice jsou sdíleny noxovým mnichem, noxovými šermířkou a nočními sadami a nazývají se Nox Bracelets a Nox Greaves. Jediným místem k nalezení tohoto nepřítele je v Nokestelle ve věčném městě.

Kalhoty a rukavice jsou sdíleny noxovým mnichem, noxovými šermířkou a nočními sadami a nazývají se Nox Bracelets a Nox Greaves. Jediným místem k nalezení tohoto nepřítele je v Nokstelle, věčném městě.

Night Maiden

Kalhoty a rukavice jsou sdíleny noxovým mnichem, noxovými šermířkou a nočními sadami a nazývají se Nox Bracelets a Nox Greaves. .

Existují pouze 3 kusy shnilého souboru Duelist Armor; Z nějakého důvodu jsou bankovníky součástí hrudníku. Každý kus klesne z porážky shnilého duelisty na konkrétním místě v západní oblasti hory Giants (Haligtree Land).

Vulgární milice

. .

Tato série brnění je podobná řadě Surcoat, ale návrhy jsou ještě méně odlišné od jednoho a druhého. Opravdu se liší jen mírně v paletě barev. . Existuje varianta brnění nohou vojáka zvaná Highwayman Armor, o které si myslím, že najdete pouze v jeskyni Murkwater v Limgrave, kde se poprvé setkáváte s náplasti. Sada Highwayman nemá jedinečné kalhoty.

Omenkiller

Helma Omenkiller se nachází odděleně od zbytku brnění. Zbroj klesne z porážky Omenkillera v ruinách parfému v západní Atlus Platreau.

Vyznavač

Sada brnění Confessor je počáteční brnění pro třídu Confessor a lze jej zakoupit od nomádského obchodníka na MT. .

Bandita

. Masku Bandit lze zakoupit od kočovného obchodníka v severním Limgrave, zatímco zbytek brnění lze zakoupit od Gatekeeper Gostoc. Pokud si to nekoupíte od něj před porážkou Godricka na roubované.

Raptor

Sada brnění Raptor používá kalhoty a rukavice bandity, které si můžete koupit od Gatekeeper Gostoc (další informace viz výše), zatímco helma a hrudník jsou umístěny v hrudníku ukryté za iluzní stěnou v jeskyni Sage v Plates Atlus Platórea.

. Sada brnění je na mrtvole, ale mrtvola je ve stanu. Jediným způsobem, jak zničit stan, je přimět jednoho z mála nepřátel hlídat kolem, aby na to plival šílenství.

Válečný chirurg (bílá maska ​​Varré)

Sada brnění válečných chirurgů spadne z invazního válečného chirurga v krevním jezeře, které předcházejí Mohgwynově dynastii Masoleum.

.

Noble (roderika)

Nobleova brnění a námořní kapuce najdete na mrtvole na pastvině East Windmill na náhorní plošině Atlus. Krimsonova verze kapuce najdete na hromadě Chrisalids, kde zpočátku najdete Chrisalid Memento pro Roderkia, i když se objeví až po dokončení Roderiky questline a ona se naučila provádět duchovní ladění ducha.

Modrý látkový válečník

Sada brnění Blue Cloth Warrior Armor je počátečním brněním pro třídu Warrior a lze jej zakoupit od izolovaného obchodníka poblíž Akademie Raya Lucaria v Liurnia. Jediným způsobem, jak získat přístup k tomuto obchodníkovi, je procházka kolem plovoucí pečeť u hlavní akademické brány (po deformaci s klíčem Glintstone).

Sada kožených brnění lze získat z náplastí buď tím, že ho sundáte, kdykoli ho uvidíte, nebo pokud postupujete příliš daleko, najdete jeho brnění a zvonek v jeskyni Murkwater v centrální Limgrave. Odpovídající černá kapuce lze získat z hrudníku v jeskyni Sage na náhorní plošině Atlus. . Jednotka Murkwater může být také jediným místem ve hře, kde můžete bojovat s Highwaymen a Farm, abyste získali brnění Highwayman.

Sanguine Noble

Sada sanguine šlechtice zbroje klesne, když porazíte invazní sanguine šlechtici v západní oblasti horských obřích (strana Haligtree) poblíž portálu do Mohgwynova paláce. . .

Godskin Noble

Máte pocit, že ve svém životě nevidíte dost obrovských prsou? Ya Boi Hidetaka Miyazaki vás zakryl, protože tě nechá na ně celý den podívat, když pobíháte kolem!

… Spolu s gigantickým chlupatým břichem! Zdá se, že se tomuto šlechtice Godskin podařilo dostat ruce na kůži Shough!

Ve vší vážnosti se ušlechtilá brnění Godskin Noble Stud klesne z boha šlechtice, že bojujete na mostě z Carian Study Hall do božské věže Liurnia. Abyste získali přístup k tomuto mostu, budete muset získat čepel prstů z noční posvátné půdy v Nokronu ve věčném městě a dát to Rannimu čarodějnici v Ranniho vzestupu v Caria Manor a ona vám dá něco, co se má umístit Na oltáři v Carian Study Hall.

Godskin Apoštol

.

Kožešiny a rohy

Sada brnění kožešin a rohů je upuštěna předkyestrálními následovníky, které se nejčastěji vyskytují v řece Siofra a lesích předků v Nokronu ve věčném městě, i když je také najdete na několika dalších místech nad zemí. . .

Šaman

Sada Šamanových brnění nosí předchůdce Shamans. . . Shamany zpívají také ve zasvěcených odpadech v západních oblastech hory Giants (strana Haligtree). S touto sadou brnění nejsou spojeny žádné rukavice.

Maska Marais a roucha klesají z porážky Maleigh Marais na západ od stínovaného hradu na náhorní plošině Atlus.

Sada z brnění je přístupná pouze poté, co porazíte Rykarda na Volcano Manor. Poté, co ho porazíte, promluvte si s Tanithem a ona odejde. Znovu načtěte oblast a poté cestujte na místo, kde jste bojovali Rykard, a uvidíte, jak se Tanith snaží jíst Rykardovu mrtvolu, aby zachránil jeho život. Můžete zaútočit na Tanitha a ona svolá její kelímek Knight Bodyguard. Jakmile bude bodyguard poražen, zbroj Consort klesne, kde se Tanith žvýkal. .

Pravítko (Kenneth Haight)

Maska vládce a roucha lze vyzvednout z mrtvoly ve zjevné karavanové nádobě pro pozemky mezi náhorní plošinou Atlus. Tato sada nemá žádné kalhoty ani rukavice, i když kalhoty konsortů by měly fungovat dobře.

Zkažený parfém

Zkažené parfémy jsou mnohem méně běžné než běžné parfémy. .

Sada brnění Perfumer spadne pravidelné nepřátele parfému, které mají tendenci být nalezeny ve středu a pozdní hře. .

Perfumer Traveler

Sada Traveler Perfumer Armor se nachází na ulici Ruins v Aeonii v Caelidu.

Sage (Gowry)

Sada Sage Armor neklesne Gowry, i když stále stojí za to sundat, pokud používáte zaklínadlo, protože z nějakého důvodu upustí Flockovo plátnový talisman. Výrazně to zvyšuje účinnost zaklínadla, i když jsem slyšel.

.

Prstová dívka

Sada brnění prstů najdete vedle posvátné slzy v kostele inhibice v Liurnii poblíž šílenství a šílenství Flame Village. Nezdá se, že by se kázali, aby se bránili občerstvením na očích yellogh bobulí.

Travel Maiden (Hyetta)

.

Prorok (Corhyn)

Sada brnění proroka je počátečním brněním pro prorokovou třídu a lze jej zakoupit od obchodníka Hermit v Lyndell na náhorní plošině Atlus. Corhynovy složitější róby lze odebrat z jeho mrtvoly.

Fiaova brnění lze požadovat na konci jejího hledání v trůnské místnosti prince smrti. Její brnění zahrnuje pouze kus hlavy a hrudníku.

Snow Witch (Ranni)

. Těsnění je odstraněno po dokončení Ranniho úkolu. Pro tuto sadu neexistují žádné rukavice.

Queen (Rennala)

Sada brnění královny lze zakoupit od Reader Finger Reader Enia v Roundtable Hold po porážce Rennaly na Akademii Raya Lucaria.

Lusat

. Lusat je dostupný vůbec pouze tím, že provádí Sellen’s Quest. Lusat se nachází v zadní části jeskyně Sellian Hideaway. Další informace naleznete v mém průvodci všechny legendární čaroděje a zaklínače v Elden Ring, konkrétně sekce o hvězdách zříceniny.

Azurova sada brnění najdete návratem k pravěkému kouzelníkovi Azuru po vlečce s Sorceress Sellen po dokončení jejího úkolu. Na rozdíl od Lusat je Azur přístupný i bez dokončení Sellenova úkolu, ale nebudete moci získat Azurovu brnění, aniž byste provedli Sellen’s Quest.

Azur se nachází na MT. Gelmir, a abyste se k němu poprvé dostali, musíte se vydat na cestu kolem sopky začínající od řeky Seethwater. Naštěstí, když se vrátíte, existuje ztracená milost, která vás zavede přímo k němu. Pokud chcete více hloubkových informací, podívejte se na záznam na kometě Azur v mém průvodci o legendárních čarodějkách a zaklínacích v Elden Ring.

Azurovy a Lusat’s Armor Sets oba sdílejí stejný pár kalhot nazývaných Old Sorcerer’s LegWraps.

Preceptor (SELUVIS)

Zbroj předchůdce Seluvis vám bude k dispozici na vzestupu Seluvisu v Caria Manor v Liurnii pozdě do Ranniho úkolu.

Alberichova brnění lze vyzvednout z mrtvoly na replice u kulatého stolu v Lyndell v hlavním městě na stejném místě, kde jste bojovali s šíleným jazykem Alberich jako útočník v kulatém stole.

Spellblade (Sorcerer Rogier)

Sada brnění SpellBlade bude k dispozici po dokončení Rogierova pátrání zpět na držení kulatého stolu. Poprvé potkáte Sorcerer Rogier na hradu Stormveil.

Errant Sorcerer (Hierodas)

Set Errant Sorcerer Armor Set a Hierodas Glintstone Crown lze oba vyloučit mimo samostatné mrtvoly v Hermit Village na MT. . .

Battlemage (Haima)

Sada Battlemage (včetně koruny Haima Glintstone) odhodí konkrétní Battlemage na severní plošině Atlus poblíž pastviny West Windmill.

Lazuli Sorcerer

Sada brnění Lazuli Sorcerer se skládá z roucha Lazuli, Lazuli Clintstone Crown a čarodějnice Manchettes and Leggings. Manchettes and Leggings mohou v podstatě vypadnout z jakéhokoli Raya Lucarian, ale roucho a glintstone koruna jsou trochu složitější, aby se vaše ruce dostaly.

Koruna Lazuli Glintstone je nalezena porážkou konkrétního krystalového kraba v krokví věže na Akademii Raya Lucaria. Tato věž je přístupná na vaší cestě k získání druhé akademie Glintstone Key a Azur’s Glintstone Personál. .

Nejjednodušší způsob, jak obhospodařovat roucho Lazuli, je jít do školní učebny a odříznout si jednoho kouzelníka Lazuli, když procházejí dveřmi. Pokud jste na dálku, můžete to udělat, když stojíte ve ztracené milosti, což umožňuje extrémně rychlé resetování.

Raya Lucarian Sorcerer (Sellen)

Raya Lucarian Sorcerer Armor Set odpadne Raya Lucarian Scholars, které se primárně vyskytují na Akademii Raya Lucaria. Na Akademii Raya Lucaria se nacházejí 4 koruny Glintstone (The Stone Helmets). .

.

Set pro mladistvé učební brnění (pouze klobouk a roucho) se nachází na hřbitově Caria Manor v Liurnii poblíž parta albunaurics. Je to jedna z odměn za nalezení místa, kde byl vytvořen obraz zmrtvýchvstání. . Pokud chcete zjistit, kde jsou všechny obrazy a odměny, podívejte se na mého průvodce na obrazech v Elden Ring.

Sada Armor Astrologer je startovací brnění pro třídu astrologů. .

Sada zbroje z pancéřů lze vyloučit z mrtvoly v jeskyni Seethwater na MT. Gelmir na náhorní plošině Atlus.

Vězeň

Set vězeňských brnění je počátečním brněním třídy vězňů a lze jej zakoupit od kočovného obchodníka v řece Ainsel, který je za mimozemšťanem. Tato sada brnění nemá žádné rukavice.

Sada Guardian Armor je výhradně nošen nepřáteli, kteří chrání nezletilé erdtries rozptýlené po celé zemi mezi. Vzhledem k tomu, že Strážci mají tendenci trávit hodně času v nečistotce, jejich brnění je mnohem špinavější než to, co nosíte jako hráč.

Strana

Set brnění stránky klesá od nepřátel stránky, které se většinou vyskytují v polovině hry v Caria Manor a Lyndell, Royal Capital. . Podívejte se na jejich speciální výbušný útok kuše!

Prostý občan

Sada brnění obyčejného je upuštěna nejslabšími nepřáteli ve hře. Nejčastěji je najdete v otevřeném světě, zejména vedle karavanu nebo kopáním trochlech na příkaz aristokratu. Pro tuto sadu brnění neexistují žádné rukavice.

. . Pro tuto sadu brnění neexistují žádné rukavice.

Traveler (Millicent)

Sada Traveler Armor se nachází poblíž kořenů Haligtree ve druhé části Dungeonu, Elphael, Brace z Haligtree poblíž květu Scarlet Aeonia.

Pokud najdete a získáte brnění, které nejsou součástí tohoto katalogu, vytvořte prosím obrázky vpředu a zadní.com. Děkuji!

Tipy pro zemědělství

Pokud narazíte na brnění zasazené na nepřítele a chcete ji také nosit, musíte toho nepřítele znovu a znovu sundat, dokud nedostanete plnou sadu. Existuje několik věcí, které můžete udělat, aby byl proces efektivnější.

Velkou součástí urychlení procesu je zvýšení vašeho objevovacího statu, který upravuje šanci, že nepřátelé po poranění něco upustí. Objev může být přímo zvýšen, ale také se zvýší s vaším tajemným statem.

Tento Talisman přímo zvyšuje váš objevovací stat o 75, takže jej vybavte!

.

.

Silver-pickled drůbeže lze vytvořit, jakmile získáte kuchařku 3, která se nachází v doutnajícím kostele přímo na severní hranici mezi Limgrave a Caelid. Můžete si také koupit několik stříbrných pikovaných nohou od Gatekeeper Gostoc na hradu Stormveil.

Nejsem si jistý, zda je užitečné trávit čas zemědělským řemeslným materiálem, jakmile vám dojdou stříbrné koupavé nohy a jejich související materiály, spíše než jen trávit čas za další pokusy.

Jedna položka může vydržet dostatečně dlouho pro více respawns a 50 zvýšení objevu je obrovské ve srovnání se zbytkem způsobů, jak zvýšit vaši efektivitu zemědělství, ale nemůžete teleportovat zpět do ztracené milosti, takže budete muset utéct zpět místo toho a to plus zemědělství materiálů může rychle sníst čas, který ušetříte celkově méně běhy. Není jasné, kolik objev ve skutečnosti zvyšuje vaši šanci získat pokles kořistí.

Stříbrná slza

. Poklesne porážkou mimického slzného šéfa v Nokronu ve věčném městě.

Marika’s Soreseal and Icarseal Talismmans posilují vaši tajemství a následně objev vaší položky. Jeden z nich můžete vybavit pouze najednou, Marika’s Soreseal není k dispozici až do hry, ale zvyšuje vaši tajemství o 5, zatímco jizva podporuje vaši tajemství o 3.

.

Marika’s Scarseal se nachází v Nokronu ve věčném městě poblíž místa, kde bojujete s vojákem Dragonkin.

.

. Nezapomeňte, že pokud používáte Marikuovo bolavské nebo jizva, můžete sundat dalších 5 nebo 3 respektive inteligence nebo víry. Další informace o respekci od specializovaného průvodce o tom, jak respektovat v Elden Ring.

Shrnutí sestavení zemědělství

 • Stříbrný slz talisman vybaven
 • Aktivní položka
 • Stříbrná slza maska ​​vybavená
 • Přepracovat další statistiky do Arcane
 • Godrick’s Great Rune vybavená, aktivovaná rune obloukem

. . dík!

Obsah

Pokud chcete procházet tento obrovský katalog ve formátu seznamu bez náhledů miniatur, použijte níže uvedený seznam. Kliknutím na libovolný řádek se dostanete na stejné místo, jako byste klikli na miniaturní obrázek z brnění z horní části této příručky.

  • Bull-kočka
  • Omen (hnojský jedlík)
  • Hasičský prelát
  • Radahn
  • Kelímkový strom
  • Kelímková sekera
  • Malformed Dragon
  • Strom Sentinel
  • Beast Champion
  • Měřítko
  • Veterán (velitel Niall)
  • Vyloučený rytíř se změnil
  • All vědící (sir Gideon ofnir)
  • Vřes
  • Drake Knight
  • Blaidd
  • Twinned Knight (D dvojčata)
  • Cleanrot
  • Bloodhound Knight
  • Rytíř
  • Malenia
  • Černý nůž
  • Zamor
  • Fire Monk
  • Modrá stříbrná pošta
  • Bílý rákos
  • Země rákosí
  • Série Surcoat
  • Řetěz
  • Shnilý duelista
  • Vulgární milice
  • Série Foot Soldier
  • Omenkiller
  • Vyznavač
  • Bandita
  • Raptor
  • Válečný chirurg (bílá maska ​​Varré)
  • Modrý látkový válečník
  • Kůže (záplaty)
  • Sanguine Noble
  • Godskin Noble
  • Godskin Apoštol
  • Kožešiny a rohy
  • Šaman
  • CONSORT (TANITH)
  • Pravítko (Kenneth Haight)
  • Zkažený parfém
  • Perfumer Traveler
  • Sage (Gowry)
  • Travel Maiden (Hyetta)
  • Prorok (Corhyn)
  • FIA
  • Queen (Rennala)
  • Azur
  • Preceptor (SELUVIS)
  • Alberich
  • Spellblade (Sorcerer Rogier)
  • Errant Sorcerer (Hierodas)
  • Raya Lucarian Sorcerer (Sellen)
  • Mladistvý učenec (Rennala’s Children)
  • Astrolog
  • Houba
  • Vězeň
  • Guardian
  • Stříbrný scarab talisman
  • Silver-Pickled Fowlfoot
  • Respeccing a Godrick’s Great Rune
  • Shrnutí sestavení zemědělství

  Elden Ring Armor Sets

  Seznam brnění

  Sestavy

  Úkoly

  Šéfové

  Kompletní seznam všech sad brnění v Elden Ring; Zahrnovali jsme také statistiky, jako je fyzické poškození, magie, oheň, svatý, osvětlení a další. Kliknutím/klepnutím na kterýkoli z obrázků můžete zobrazit ještě více informací o této konkrétní sadě brnění, jako jsou sestavení a jak získat.

  Seznam sad brnění Elden

  . .