Průvodce seznamem 6. stupně CIV 6 – Nejlepší vůdci CIV 6 (srpen 2020), Seznam Civilization 6 Tier – Every Civ | Taktika kapes

Seznam stupňů 6 stupňů civilizace – každý Civ

Contents

Velké velvyslanectví

Civ 6 Tier List Guide – Nejlepší vůdci CIV 6 (srpen 2020)

S více než 40 různými civilizacemi, CIV 6 je masivně přehrávatelný 4x strategická zkušenost. Každý občan a vůdce upřednostňuje alespoň jednu z pěti různých cest k vítězství (nadvláda, věda, diplomacie, náboženství a cestovní ruch). Většina z nich může kompetentně sledovat některou z těchto podmínek! Ne všechny Civs jsou však vytvořeny rovnocenné, takže jsme sestavili seznam úrovní, který vám pomůže rozhodnout se, který z nich si vybrat pro vaši další hru.

Než začneme, je důležité to vědět CIV 6 je živá, dýchací hra, že firaxa neustále vylepšuje a vyvažuje. Tento seznam úrovní je proto méně dlouhodobým průvodcem a více snímkem toho, jak věci vypadají jako aktualizace září 2019. Tento seznam byl také vytvořen pomocí kombinace našeho názoru a výzkumu CIV 6 společenství. Místa jako Civilizace Fóra fanatiků Subreddit a civilizační fanatiky jsou pokladem zdrojů pro ty z nás, kteří toho sladkého nedokážou dostat dost Civ nektar. Ještě jedna otočení, správně?

Přijatá řeč pro a CIV 6 Seznam úrovní je uspořádat každou civilizaci do kategorií pojmenovaných po obtížích hry. To je přesně to, co jsme udělali níže. Nejlepší Civs jsou v kategorii božstva, následuje nesmrtelný, císař, král, válečník, náčelník a konečně osadník. Nyní, bez dalšího zpoždění, zde je seznam stupňů fanbyte pro Civi 6 Od zářijové aktualizace. Zvláštní výkřik pro uživatele Reddit Lpezlaheavy pro jejich velmi užitečný příspěvek, který pomohl utvářet některá z mých rozhodnutí.

Tento příspěvek jsme zkontrolovali 13. srpna 2020 a potvrdili, že stále odráží aktuální hru.

Seznam 6 stupňů CIV – předběžné hodnocení pro nové Civs

Právě teď umístíme Etiopii do třetí úrovně, císař. Je to jedinečné v tom, že nemusí obětovat vědu, aby se věnovala náboženství, ale stále je to nejlepší v kulturních a náboženských vítězstvích. Některé z jeho jedinečných schopností jsou silné v rané hře až do středověku, ale zbývá zjistit, zda se může nebo ne postavit na některé z nejsilnějších civilizací ve hře.

 • Etiopie (Menelik II) – Účel císaře

CIV 6 Tier List – Civilizations božstva

Tito čtyři civiny tvoří to nejlepší z nejlepších – krém plodiny. Japonsko a Makedonie jsou nejlepší volbou, pokud jde o vítězství nadvlády. Japonsko získá bonusy za to, že mají jednotky na pobřežních dlaždicích. To znamená, že byste se měli vždy dívat na usazení poblíž oceánu. Námořnictvo rané hry je vždy téměř nezastavitelné. Mezitím Alexanderova Makedonie nikdy nevyvolává válečnou únavu, což znamená, že můžete volně vyhlásit válku svým odpůrcům. Chcete také převzít městy s zázraky, protože tak uzdraví vaše vojenské jednotky.

Pokud hledáte civilizaci silnou v náboženství nebo kultuře, ruský Peter I je váš chlap. Jeho pasivní bonusová kultura za každou tři občanství, které se naučíte, znamená, že v průběhu hry získáte tunu bonusové kultury. Získáte také bonusové vědy z každé zkoumané technologie. Opravdu, Rusko je pravděpodobně nejvíce zaokrouhlenější civ.

Německo je z jednoho důvodu na úrovni božstva: Hansa. Pokud se chcete utopit ve výrobě, vyberte Německo a postavte si spoustu Hansasu. Nahrazují standardní průmyslovou zónu. Nižší výrobní náklady a absurdní bonusy v sousedství se spojí pro nějakou opravdu bonkerův produkci ve vašich městech.

Stejně jako Německo je Gran Kolumbie opravdu jen pro jednu vítězství: nadvláda. Pokud jde o to, že civilizace je prakticky bezkonkurenční s mobilitou, kterou se nikdo jiný nemůže shodovat. Pokud jde o zbytek výherních podmínek, Kolumbie je průměrná, ale je to síla, která je dostačující k tomu, aby ji položila přes vrchol.

CIV 6 Tier List – Immortal Tier Civilizations

Nesmrtelná úroveň Civs je nejrobustnější, což je svědectvím o odhodlání Firaxis k rovnováze. Tyto civiny nejsou nepřekonatelné. Nicméně ve správných rukou přístup nezranitelnost. Zde je zastoupen každý herní styl: Od římského sklonu k vítězství kultury nebo nadvlády až po impozantní náboženské síly v Brazílii a nizozemské vědecké mysli. Námořní hry se stávají praktičtější díky začlenění Māori do Shromažďování bouře expanze. A pokud jste spíše izolacionistou, Kanada se daří sama.

V této úrovni se také objevují oba řecké vůdci – Gorgo a Pericles. Každý hraje od sebe velmi odlišně, i když jsou oba silní ve hrách zaměřených na kulturu. Pericles těží z městského státu suzerainty. Mezitím Gorgo získává kulturu z zabíjení nepřátelských jednotek.

Jedním z mých osobních oblíbených je Catherine de Medici – jeden ze dvou dostupných vůdců pro Francii. S Shromažďování bouře Aktualizace se stala silným diplomatickým vůdcem, což je můj preferovaný styl hry v těchto dnech. Má také další špionážní slot. Nemluvě o jejích špionech přicházejí s bezplatnou propagací! DE Medici je spárována s francouzskými vylepšeními dlaždic a jejím zaměřením na cestovní ruch, moje vlastní go-to pro kulturní hry.

Ach! A Gilgamesh je v nesmrtelné úrovni v podstatě kvůli tomu, jak je zatraceně přátelský.

Maya jsou jedním z nejvíce ideálních národů, pokud jde o vítězství vědy. Ale mohou se také otočit ke všem ostatním typům vítězství, aniž by příliš utrpěli. Jen je nechoďte vybírat na náboženské vítězství. Jejich strategie budování vysoké je skvělá pro generování zdrojů, konkrétně vědu, ale odrazuje od jiných typů. Maya je v podstatě přímý upgrade z Koreje.

Civilization 6 Tier List

CIV 6 Tier List – císařské úrovně civilizace

Císařská úroveň civilizací je malá, ale představuje spoustu dobrých rozhodnutí, která se snaží zajistit kulturní vítězství. Amerika, Egypt, Phenicia a Elanor z Aquitaine Francie všichni vynikají v kulturní hře, kde Zulu jsou nejsilnější v oddělení nadvlády. Existují i ​​další možnosti, jako je schopnost Ameriky být diplomatická a Fenicia Strong Science Game. Náboženská trať k vítězství je však bohužel nedostatečně zastoupena v úrovni císaře.

CIV 6 Tier List – King Tier Civilizations

V úrovni krále máme první ze dvou možných vůdců pro Anglii. Queen Victoria velmi těží z rozšiřování vaší říše mimo váš domovský kontinent (jak tematický). S Shromažďování bouře Aktualizace, Victoria nyní zvyšuje kapacitu obchodní trasy pro první město na každém kontinentu. Jít ven a kolonizovat! Ve hře, to je … to je stále velmi špatné v reálném životě.

Pokud je to náboženské vítězství, které hledáte, dejte Inků. Zvláštní schopnosti Pachacuti dělají hory ve vaší říši. Vědecké vítězství je stejně životaschopné, protože kampusy také získají bonus z toho, že jsou vedle hor. Inkové mohou také pracovat na horských dlaždicích, což znamená, že budete hledat městské stránky poblíž horských pásů. Polsko je další občan, který těží z náboženství. Gitarja může koupit námořní jednotky s vírou a ona generuje zvláštní víru z měst sousedících s dlaždicemi jezera a pobřeží.

CIV 6 Tier List – Prince Tier Civilizations

V úrovni prince jsou pouze dvě civilizace: Indie Chandragupta a Khmer Jayavarman VII. Khmer je solidní kombinace náboženství a kultury díky bonusu vůdců bombardování kultury bombardování poblíž dlaždic při dokončení svatého místa. A jednotky Chandragupty získají další pohyb při prohlášení války. Bohužel žádná z těchto zvláštních schopností není zvlášť měnící hru.

Seznam civilizace CIV 6 Civilization

CIV 6 Tier List – Warlord Tier Civilizations

Když se blížíme ke dnu CIV 6 Seznam úrovní, s větší pravděpodobností narazíme na civilizace, které nenabízejí nic zvlášť zvláštního. Tito čtyři vůdci přicházejí s bonusy, které jsou již pokryty lepšími civisy. Například Skotsko získává válečné bonusy podobné Chandragupta. Mezitím Brazílie implementuje lepší náboženské vlastnosti než Španělsko – odtud jeho místo v nesmrtelné úrovni.

Je tu ještě něco, co se mi líbí – například schopnost Tomyris produkovat dvě jednotky Saka Horse Archer najednou. Kromě toho může Scythia snadno předjet zraněné jednotky díky zabijáku bonusu za Cyrus Leader. To vidí, jak jeho armády zabývají bonusové poškození jednotek, které jsou již zraněny.

CIV 6 Tier List – Chieftain Tier Civilizations

Ve vrchní úrovni máme druhý možný vůdce pro Anglii: Eleanor of Aquitaine. Její vůdce bonus motivuje usazování poblíž nepřátelských měst. Avšak vrozený nedostatek silného bonusu do nadvlády v Anglii je to nebezpečnou vyhlídkou. A s věrnostním systémem zavedeným v Vzestup a pád Expanze, Eleanorova města jsou mnohem pravděpodobnější, že se vzbouří.

Bonusy zaměřené na obchod Cree se na povrchu zdají být dobré. Bohužel je mnohem méně pravděpodobné, že budou v praxi užitečné. Mezitím Mapuche těžce hraje do věrnostního systému, který, pokud se mě zeptáte, je těžký prodej pro někoho, kdo dává přednost tomu, aby sledoval vítězství v cestovním ruchu.

CIV 6 Tier List – Civilizations osadníka úrovně

No … tady jsme. Toto je spodní část hlavně. Opravdu, neexistuje mnoho vzrušujících důvodů pro hraní některého z těchto tří civionů. Norská námořní hra je nadbytečná ostatními, lepšími vůdci, Tamar je příliš závislý na dosažení zlatého věku a bonus vůdce Ghandi je příliš situační na to, aby byl konzistentní. Je nešťastné vidět tyto tři, ale někdo musel vzít nejnižší příčku na žebříku.

A to je vše! Které vůdci jsou vaši oblíbení CIV 6? Dejte všem vědět v komentářích.

Seznam stupňů 6 stupňů civilizace – každý Civ

Pokud chcete co nejlépe využít hru CIV, budete se chtít podívat na náš seznam stupňů Civilization 6, abyste se ujistili, že máte nejlepšího vůdce pro práci

Masivní kamenná socha muže s rukou pod bradou (jako myslitel) vytesaná do hory. Níže, malý, je tu zdi Číny, vlny oceánu a dvě protichůdné síly připravené k střetu. Obloha je zlatá a bohatá, níže je brutální a chaotický

Publikováno: 23. srpna 2023

Civilization VI je masivní a hustá strategická hra, která může vytáhnout tisíce hodin z nejoddanějších hráčů. Je to jedna z legend v žánru 4x a neexistují žádné známky toho, že by jeho dokonalost skončila brzy. Jako někdo, kdo z toho hrál více než tisíc hodin, si myslím, že je to vynikající.

Hra zaznamenala v průběhu let mnoho přírůstků, od změn rovnováhy a nových vůdců po masivní přepracování her, jako je expanze Sběratelské bouře. To vše může znamenat, že je těžké vědět, kdo použít ve hře, takže jsme sestavili a Civilization 6 Tier List vyřešit právě to.

To samozřejmě není přesná věda. Hodně je založeno na mém názoru, stejně jako na obecném konsensu. V seznamu je několik nepoctivých možností, ale je to proto, že jsem měl s těmito vůdci velký úspěch, i když si ostatní možná nemyslí, že jsou dobré. Jen mi věř. Tato příručka je také masivní, takže pozor.

Civilization 6 Tier List

Zde je rychlý pohled na seznam stupňů Civilization 6, ale níže jsme se dostali do mnohem více podrobností o S a A hodnocených vůdcích. To by vám mělo pomoci vybrat si jeden, který vyhovuje vašemu stylu hry nebo se naučit, jak lépe pracovat s různými vůdci.

Vůdci S- a A-Tier

Mohu přidat popisy toho, jak nejlépe využít některé z vůdců s nižším hodnocením v budoucnosti, ale prozatím je to prostě nejlepší z nejlepších. Hlavní věc, kterou si musíte pamatovat, je, že všechny tyto civisy mohou vyhrát proti obtížnosti božstva. Je to jen to, že je to pro některé velmi těžké. Pokud máte rádi výzvu, jsou nejhorší Civs stále uvedeny.

Úroveň Civilizace
S Abraham Lincoln (USA), Alexander (Makedon), Basil II (Byzantium), Frederick Barbarossa (Německo), Hojo Tokimune (Japonsko), Montezuma (Aztéc), Peter (Řecko), Seondeok (Korea), Simón Bolívar (Gran Kolumbie), Trajan (Řím), Wilfrid Laurier (Kanada),
A Amanitore (Nubia), Catherine de Medici – Černá královna (Francie), Kleopatra (Egypt), Cyrus (Persia), Eleanor of Aquitaine (Anglie), Genghis Khan (Mongolsko), John Curtin (Austrálie), Kupe (Maori), Matthias Corvinus (Maďarsko), Menelik II (Etiopie), Pedro II (Brazílie), Philip II (Španělsko), Saladin (Arábie), Sejong (Korea), Victoria – Age of Steam (Anglie)
B Catherine de Medici – velkolepou (Francie), Eleanor z Aquitaine (Francie), Elizabeth I (Anglie), Gilgamesh (Sumerian), Gitarja (Indonésie), Gorgo (Řecko), Jayavarman VII (Khmer), King Sundiata (mali), Kristina (Švédsko), Kublai Khan (Mongolsko), Lady Six Sky (Maya), Ludwig II (Německo), Mansa Musa (Mali), Nader Shah (Persie), Pachacuti (Inků), Ptolemaic Cleopatra (Egypt), Qin Shi Huang (Čína), Queen Mbande Nzinga (Kongo), Ramses (Egypt), Shaka (Zulu), Suleiman (Ottomans) Suleiman The Magnificent (Osmanské říše), Sultan Saladin (Arábie), Teddy Roosevelt – hrubý jezdec (Amerika), Theodora ( Byzantines), Tokugawa (Japonsko), Victoria (Anglie), Yongle (Čína)
C BA Trieu (Vietnam), Chandragupta (Indie), Hammurabi (Babylon), Harald Hardrada (Norsko), Jadwiga (Polsko), João III (Portugalsko), Kublai Khan (Čína), Pounder), Qin Shi Huang The Unifier ( Čína), Teddy Roosevelt – Bull Moose (Amerika), Tomyris (Scythia), Wu Zetian (Čína)
D Ambiorix (Gaul), Dido (Phenicia), Gándhí (Indie), Lautaro (Mapuche), Mvemba a nzinga (Kongo), Robert Bruce (Skotsko), Tamar (Gruzie), Varangian Harald Hardrada (Norsko)

S úrovní

Zde máme to nejlepší z nejlepších. Z velké části mohou být tito vůdci úspěšní v jakékoli éře, protože jde o velmi specifické vítězství s téměř nerebeabilními bonusy, nebo jsou to skvělí generálisté, kteří mohou změnit taktiku za běhu. Nemůžete se pokazit tady.

Thumbnail YouTube

Abraham Lincoln

Abraham Lincolnův přírůstek do civilizace VI je konečně tady s průchodem nového vůdce a je to praskající v tom. Skvělý americký vůdce je v každé hlavní hře hlavních Civ, takže je to něco, co jsme všichni očekávali. S bonusy průmyslové zóny je trochu přemožený – nejen poskytuje vybavení, ale také dostanete jednotku Melee s každou postavou zónou. Jo, a totéž platí pro budovy v této zóně. To je spousta jednotek zdarma, pomáhá vám snadno a rychle budovat armádu. Také získáte přidanou loajalitu, pokud hrajete expanzi Rise & Fall. Crikey, to je hodně dobré věci.

Alexander z civilizace 6, muž s blond vlasy, helma pod paží a kovový brnění

Alexander (Makedon)

Alexander je dobrá volba, pokud chcete jít na vítězství nadvlády, ať už online nebo proti AI. Jeho hlavní schopnost znamená, že města nevyvolávají válečnou a všechny vaše vojenské jednotky plně se uzdraví, když zachytíte město světovým zázrakem. Podívejte se na jeho schopnosti a jedinečné jednotky/budovy níže.

Do konce světa

 • Města nezpůsobují válečnou velkou válku
 • Všechny vojenské jednotky se uzdrají úplně, když tento hráč zachytí město se světovým zázrakem

Hellenistická fúze

 • Při dobývání města, které není svobodné město, obdržíte „Eureka“ pro každý tábor nebo kampus v dobyvaném městě a „inspiraci“ pro každé svaté místo nebo divadelní náměstí.

Hysaspist

 • Makedonská jedinečná jednotka melee, která nahrazuje šermíře
 • Plus pět bojových síly při obléhání okresů
 • 50% další bonus za podporu.

Hetairoi

 • Makedonská jedinečná těžká kavalérie, která nahrazuje jezdce
 • Další plus pět bojových síly, když sousedíte s velkým generálem
 • Plus pět skvělých obecných bodů při zabíjení nepřátelské jednotky
 • Začíná jednou bezplatnou propagací.

Basilikoi platí

 • Budova jedinečná pro makedon
 • Plus 25% bojové zkušenosti pro všechny bojové, rozsahové pozemní jednotky a Hetairoi trénované v tomto městě
 • Získejte vědu rovnající se 25% nákladů jednotky, když je v tomto městě vytvořena ne-civilní jednotka
 • Strategické zásoby zdrojů se zvýšily o deset (při standardní rychlosti)
 • Nemusí být postaven v táborovém okrese, který již má stabilní

Basil II z civilizace 6, muž se stříbrnými vlasy a vousy, zlatá koruna a fialovou a stříbrnou brnění

Basil II (Byzantium)

Basil II má skvělou kombinaci bojové síly a náboženské síly, která umožňuje taktiku dvou hrotů, kde se zaměřujete na náboženské vítězství, ale můžete se otočit na vítězství nadvlády a získat velké bonusy. Mezi ně patří posilované obléhavé poškození proti Civs po stejném náboženství jako vy a další bojové bonusy.

Porphyrogénnetos

 • Těžké a lehké kavalérie způsobují plné škody proti městům po stejném náboženství jako Byzantium
 • Získejte jedinečnou jednotku Tagma, když je objeveno božské právo Civic

Taxíky

 • Jednotky dostávají plus tři bojové síly nebo náboženskou sílu pro každé Svaté město přeměněné na náboženství Byzantia (včetně Svatého města Byzantia)
 • Náboženství Byzantia se šíří do okolních měst při porážce jednotky patřící do nepřátelské civilizace nebo městského státu
 • Plus jeden velký prorok body z měst s okresem svatého místa

Dromon

 • Byzantská jedinečná jednotková éra jednotky, která nahrazuje quadrireme
 • Má další rozsah a přijímá plus deset bojové síly proti jednotky

Tagma

 • Unikátní jednotka Středověké éry, která nahrazuje rytíře
 • Pozemní jednotky v rámci jedné dlaždice od Tagma dostávají plus čtyři bojové síly nebo náboženská síla

Aréna

 • Okres jedinečný pro Byzantium
 • Nahradit zábavní komplex, poskytuje tři vybavení a je levnější stavět
 • Když jsou postaveny hippodrom a budovy ve svém okrese, obdržíte těžkou kavalérii
 • Jednotky udělené z tohoto okresu nemají náklady na údržbu zdrojů
 • Nelze postavit ve vodním parku

Frederick Barbarossa z civilizace 6, na sobě plné kovové brnění, drží velké věci se zlatou a červenou korunou na hlavě. Má zázvorové vlasy a velké vousy

Frederick Barbarossa (Německo)

Barbarossa je jedním z mých oblíbených vůdců v Civ VI a jsou také velmi užitečné, což pomáhá. Má další slot pro vojenskou politiku, bojové bonusy versus městské státy a dobrou náhradu průmyslové zóny, která může chrlit produkci. Jsou to klasický seznamech úrovně.

Svatý římský císař

 • Další slot pro vojenskou politiku
 • Bojová síla při útoku na městské státy se zvyšuje o sedm

Svobodná císařská města

 • Každé město může stavět ještě jeden okres než obvykle

U-člun

 • Německá jedinečná moderní námořní jednotka, která nahrazuje ponorku
 • Levnější produkovat, s plus na dohled a plus deset bojové síly při boji na dlaždicích oceánu
 • Schopen odhalit další tajné jednotky

Hansa

 • Okres jedinečný pro Německo pro průmyslovou aktivitu
 • Nahrazuje průmyslovou zónu (a je levnější)
 • Plus dvě produkce pro každé sousední komerční centrum, akvadukt, kanál a okres přehrady
 • Plus jeden produkční bonus za každý sousední zdroj
 • Plus jeden produkční bonus za každé dvě sousední okresní dlaždice

Hojo Tokimune z civilizace 6, muž v modrém vrcholu, s dřevěným brněním na zápěstí a bílým pásem

Hojo Tokimune (Japonsko)

Hojo Tokimune může být nejlepším vůdcem v Civ. Jejich kombinace bonusů v sousedství pro jakýkoli okres spolu s dobou na polovinu pro tábořice, divadelní čtverce a svatá místa znamená, že můžete získat skvělý začátek bez ohledu na to, co. Spárujte to s jejich bojovými bonusy a jsou do značné míry nepřekonatelné. Kdyby tam byla úroveň nad S, šli by tam.

Božský vítr

 • Pozemní jednotky dostávají plus pět bojových síly v pozemních dlaždicích sousedících s pobřežím
 • Námořní jednotky dostávají plus pět bojových síly v mělkých vodních dlaždicích
 • Staví v polovině času tábora, svaté místo a divadelní okresy
 • Jednotky nedostávají poškození od hurikánů
 • Civilizace ve válce s Japonskem dostávají 100% navíc na další jednotkové poškození z hurikánů na japonském území

Obnovení Meiji

 • Všechny okresy obdrží další standardní bonus za sousedství za sousedství s jiným okresem

Samuraj

 • Japonská jedinečná středověká jednotka éry melee, která nahrazuje člověka
 • při poškození netrpí bojováním

Elektronická továrna

 • Budova jedinečná pro Japonsko
 • Po zkoumání technologie elektřiny poskytuje plus čtyři kultury.
 • Jeho produkční bonus je rozšířen na všechna městská centra do šesti dlaždic, které již nemají bonus z tohoto typu budovy.

Montezuma z civilizace 6, aztécké se zelené listové záhlaví, zlaté kryty na kouscích jeho těla a hnědé kalhoty

Montezuma (Azték)

Pokud se zaměříte na práci s bonusy Montezuma, můžete přeměnit jakékoli vítězství nadvlády na dort. Je tu pomoc jeho rané hry Eagle Warriors, aby získali stavitele zdarma, ale v pozdní hře, pokud se zaměříte na budování fondu luxusních zdrojů, můžete svůj bojový bonus zvýšit přes střechu. Oh, to není ani ten nejlepší, protože hlavní schopnost Aztéků vám může umožnit co nejlépe stavitelů, abyste tyto okresy chrlili. Když hrál moudře, Montezuma je powerhouse.

Dárky pro tlatoani

 • Luxusní zdroje na jeho území poskytují vybavení dvěma dalším městům
 • Vojenské jednotky dostávají plus jednu bojovou sílu při útoku na každý jiný luxusní zdroj vylepšený v aztéckých zemích

Legenda o pěti slunci

 • Vytvoření poplatků za tvůrce za dokončení 20% původních okresních nákladů

Eagle Warrior

 • Aztécká jedinečná jednotka starověké éry, která nahrazuje válečníka
 • Má šanci zachytit vojenské jednotky jiných civilizací tím, že je proměňuje v stavitele.

Tlachtli

 • Budova jedinečná pro Aztéky
 • Poskytuje ane další dvě vybavení, dvě kultury, dvě víry a jeden skvělý obecný bod
 • Poskytuje plus jeden cestovní ruch po postupu na Conservation Civic

Pericles from Civilization 6, řecký muž s bílým rouchem, zlatým křídlem a vysokou zlatou helmou. Má velké bílé huňaté vousy a velké obočí

Pericles (Řecko)

Zatímco Gorgo a Pericles jsou docela vynikající, Pericles bere dort s jeho extra 5% kulturou pro stav suzerain. Základní schopnosti Řecka jsou také vynikající, přičemž kultura je snadno naskládatelná a získá vám ty důležité politických karet, hoplite jednotky, která je v rané hře výjimečná díky svému bonusu Od začátku do konce, aby vám pomohli chrlit ty skvělé lidi. Nejlepší věci.

Obklopen slávou

 • Extra 5% kultura na městský stát, který jste suzerain

Platónova republika

 • Jeden slot pro další zástupné znaky v jakékoli vládě.

Hoplite

 • Řecká jedinečná jednotka Antient Era Anti-Cavalry, která nahrazuje Spearmana
 • Plus 10% bojová síla, pokud existuje alespoň jedna sousední jednotka Hophlite

Acropolis

 • Okres jedinečný pro Řecko pro kulturní místa
 • Nahrazuje okres Theatre Square a je levnější stavět
 • Po dokončení uděluje jednoho vyslance
 • Plus jeden bonus za kulturu za každý sousední okres a další bonus za jeden kulturu za sousední centrum města.
 • Plus dvě kulturní bonus za každý sousední zázrak, zábavní komplex a vodní park
 • Lze postavit pouze na kopcích

Peter z civilizace 6, muž s tenkým zvlněným pěstovaným, huňatým vlasy a černou, červenou, modrou a bílou košili a bundou. Vypadá jako generál

Peter (Rusko)

Peter je topper klasický civilizační 6 stupňů. I když jejich další bonusy z obchodních tras nejsou tak užitečné, pokud nejste opravdu pozadu, Lavra je vynikající čtvrť, která vám pomůže získat tuny skvělých lidí a rozšířit vaše hranice. Jsou také překvapivě efektivní na mapách bez tundry, i když jsou s tím lepší.

Velké velvyslanectví

 • Přijímá vědu nebo kulturu z pěti obchodních tras do civilizací, které jsou pokročilejší než Rusko.
 • Plus jedna na tři technologie nebo občanská předčasná

Matka Rusko

 • Extra území po založení měst.
 • Plus o víře a jedné produkci z Tundry
 • Jednotky nedostávají poškození z vánic
 • Civilizace, které jsou ve válce s Ruskem, dostávají +100% jednotkové poškození z vánic na ruském území

kozák

 • Ruská jedinečná jednotka průmyslové éry, která nahrazuje kavalérii
 • Silnější než kavalérie a získávání plus pět bojových sil při boji nebo v sousedství s jeho domácím územím
 • Může se po útoku pohybovat, pokud zůstanou pohybové body

Lavra

 • Okres jedinečný pro Rusko pro náboženskou činnost
 • Nahradí okres svatého místa a je levnější stavět
 • Vaše městská hranice roste o jednu dlaždici pokaždé, když je v tomto městě vynaložen skvělý člověk
 • Lavra poskytuje jeden skvělý bod spisovatele na zatáčku s svatyni,
 • Plus jeden skvělý bod umělce na zatáčku s chrámem a plus jeden skvělý hudebník na zatáčku s budovou uctívání

Seondeok z civilizace 6, žena s velkým zlatem pěstovaným a fialovým rouchem

Seondeok (Korea)

Perfektní kandidát na vítězství vědy, Seondeok může díky své okrese Seowon přetékat vědou. Kvůli bonusům může dobré plánování vést k nákladům více vědy z okolních farem. Hwacha je vynikající náhradou za polní dělo za obranu vašeho města při lezení přes technologický strom. Jo, a ten guvernér Boost může také jít dlouhou cestu.

Hwarang

 • Guvernéři založené ve městě poskytují plus 3% kulturu a vědu pro každou propagaci, kterou vydělali, včetně jejich první

Tři království

 • Doly dostávají plus jednu vědu pro každý sousední okres Seowon
 • Farmy dostávají plus jedno jídlo pro každý sousední okres Seowon

Hwacha

 • Korejská jedinečná jednotka z renesance, která nahrazuje polní dělo
 • Síla útoku s vysokým rozsahem
 • Nelze se pohybovat a zaútočit ve stejném tahu

Seowon

 • Okres jedinečný pro Koreu pro vědecké úsilí
 • Nahrazuje okres kampusu
 • Plus čtyři věda
 • Mínus jedna věda pro každou sousední okresní dlaždici
 • Musí být postaven na kopcích

Simon Bolivar z Civilization 6, muž s černými krátkými vlasy a dlouhými bočními kotvy, červená a modrá ozdobená bunda a záď a úhledný pohled na jeho tvář

Simón Bolívar (Gran Kolumbie)

Bolívar je dokonale připraven k získání jakéhokoli vítězství do nadvlády bez ohledu na okolnosti. Všechny vaše jednotky získají jeden rozsah pohybu navíc a po propagaci mohou udržet na řadě, což je neuvěřitelně užitečné. Generálové Commandante jsou super užitečné, zejména vedle banda jednotek Llanero. A jako by to nestačilo, hacienda může nabídnout vynikající bonusy, pokud je správně nastavena.

Campaña obdivuhodný

 • Získejte generála Comandante, když hra vstoupí do nové éry

Ejército Patriota

 • Plus jeden pohyb do všech jednotek
 • Propagace jednotky nekončí tah této jednotky

Comandante General

 • Speciální typ velkého člověka, který je k dispozici pouze pro Simón Bolívar
 • Každý z nich má jedinečné schopnosti, včetně pasivního účinku a účinku odchodu do důchodu

Hacienda

 • Odemkne schopnost stavitele postavit haciendu, jedinečný pro Gran Kolumbie
 • Plus dvě zlato, plus jedna produkce a plus 0.5 Bydlení.
 • Plus jedno jídlo pro každé dvě sousední plantáže (zvýšené na každou plantáž s vyměnitelnými částmi)
 • Plantáže a haciendy dostávají plus jednu produkci za každé dvě sousední haciendy (zvýšené na každou haciendu s rychlým nasazením Civic)
 • Lze postavit pouze na pláních, rovinách, kopcích, pastvinách a pastvinách.

Llanero

 • Gran Kolumbijská průmyslová éra jedinečná jednotka, která nahrazuje kavalérii
 • Nízké náklady na údržbu
 • Plus dvě bojová síla pro každou sousední llanero
 • Plně se uzdraví, když v dosahu generála Comandante, který aktivuje jeho schopnost důchodu

Trajan z civilizace 6. Jsou to starý římský muž s dlouhou tváří, krátké šedé vlasy. a římský outfit kovové náprsní desky, střapce přes jeho horní nohy a červenou košili

Trajan (Řím)

Další klasický výběr, Trajan udržuje všechny vaše jednotky pohybující se automaticky budováním silnic mezi nově usazenými městy. Jsou to trochu více generálista než většina ostatních vůdců na tomto seznamu, ale to stanoví skvělou základnu, na které se staví a tlačí na jakékoli vítězství, které situace vyžaduje.

Trajanův sloupec

 • Všechna města začínají další budovou centra města
 • Začíná památkovým býkem ve starověké éře

Všechny cesty vedou do Říma

 • Všechna města, která jste našli nebo dobývali, začínají obchodníkem
 • Pokud v rozsahu obchodní trasy vašeho kapitálu začnou také cestou
 • Vaše obchodní trasy vydělávají plus jedno zlato za průchod obchodních příspěvků ve vašich vlastních městech

Legie

 • Římská jedinečná jednotka klasické éry melee, která nahrazuje šermíře
 • Může budovat římskou pevnost.

Koupel

 • Okres jedinečný pro Řím pro růst města
 • Nahradí okres akvaduktu a je levnější stavět
 • Poskytuje tomuto městu zdroj sladké vody z sousední řeky, jezera, oázy nebo hory
 • Města, která ještě nemají stávající čerstvou vodu, dostávají až šest bydlení
 • Města, která již mají stávající sladkou vodu, místo toho získají další dva bydlení
 • Plus jedna vybavenost, pokud je postavena sousedící s geotermální trhlinou
 • Ve všech případech lázeň poskytuje další bonus plus dva bydlení a plus jeden vybavení
 • Zabraňuje ztrátě potravy během sucha
 • Musí být postaveno sousedící s centrem města
 • Vojenští inženýři mohou utratit poplatek za dokončení 20% výroby koupele.

Wilfrid Laurier z civilizace 6, starý muž s ustupujícími bílými vlasy, modrou bundu a hnědou košili

Wilfrid Laurier (Kanada)

Pokud chcete usilovat o vítězství v kultuře, Kanada je skvělý způsob, jak jít. Jejich základní bonus vylepšuje všechny zasněžené dlaždice na něco skutečně užitečného, ​​zatímco kluziště ledu může získat až deset kultury s nějakým chytrým umístěním. A pak je tu Mountie, která může postavit dva národní parky a posílat vám létání k velkým ziskům v cestovním ruchu. Zasněný.

Poslední nejlepší West

 • Umožňuje stavět farmám na terénu Tundra
 • Po odemknutí stavebního inženýrství mohou být farmy postaveny na tundra kopcích
 • Ve sněhu, tundře, sněhových kopcích a Tundra Hills poskytují všechny doly a řezivo plus dva produkce, tábory a farmy plus dvě potraviny, zatímco míra akumulace strategických zdrojů je plus 100%
 • Snižuje nákupní náklady na dlaždice v těchto typech terénu o 50%

Čtyři tváře míru

 • Nelze vyhlásit válku s městskými státy nebo překvapit války
 • Překvapivé války nelze vyhlásit v Kanadě
 • Za každých 100 cestovního ruchu za kolo získejte jednu diplomatickou laskavost za tah.
 • Získejte plus 100% diplomatickou laskavost z úspěšného dokončení nouzové nebo skórované soutěže

Kluziště ledu

 • Odemkne schopnost stavitele postavit kluziště hokeje, který je pro Kanadu jedinečný
 • Plus jedna vybavení
 • Plus jedna kultura pro každou sousední tundru, tundra kopce, sníh a dlaždice Snow Hills
 • Poskytuje cestovní ruch z kultury, jakmile je odemknut let
 • Plus dvě jídlo a výroba Jakmile je profesionální sportovní občan odemknut
 • Plus čtyři kultura, pokud sousedíte s budovou stadionu
 • Lze postavit na tundře, tundra kopcích, sněhu a sněhových kopcích.
 • Jeden na město
 • Plus dvě přitažlivost

Mountie

 • Kanadská jedinečná moderní jednotka
 • Může vytvořit dva národní parky
 • Plus pět bojových síly při boji do dvou dlaždic od národního parku
 • Další pět bojových síly při boji do dvou dlaždic od národního parku, který vlastníte.

A-Tier

Zde máme několik skvělých vůdců, kteří mohou potřebovat trochu více štěstí (nebo jen větší povědomí od hráče, aby je co nejlépe využili). Vítězství proti obtížnosti božstva je stále velmi proveditelné, ale nepředvídatelnější povaha multiplayeru znamená, že musíte být na nohou.

Amanitore z civilizace 6, větší dáma ve zlatém rouchu, která drží zlatý kopí. Má malou zlatou korunu a náušnice

Amanitore (Nubia)

Jeden z vzácných čistě zaměřených na výrobu, Amanitore může být dobrý pro všestrannějšího hráče nebo pokud potřebujete změnit strategii za běhu. Jejich hlavní schopnost vám dává další 20% produkci vůči všem okresům, která se může zdvojnásobit, pokud postavíte svou jedinečnou budovu sousedící s centrem města. Podívejte se na všechny níže uvedené podrobnosti.

Kandake of Meroë

 • Plus 20% produkce vůči všem okresům
 • Stoupá na 40%, pokud existuje nubijská pyramida sousedící s centrem města

Ta-Seti

 • Plus 30% produkce směrem k jednotkám na dálku
 • Všechny jednotky na dálku získávají další 50% bojový zážitek
 • Doly nad strategickými zdroji poskytují plus jednu produkci
 • Doly nad bonusem a luxusními zdroji poskytují plus dvě zlaté

Pítati Archer

 • Núbijská jedinečná jednotka starověké éry, která nahrazuje lukostřelce
 • Silnější než lukostřelec s dalším pohybem
 • Upgrady na Crossbowman

Nubian pyramida

 • Zlepšení, které odemkne zdivo a musí být postaveno na pouštních, pouštních kopcích nebo na nivy
 • Plus dvě víra a plus dvě jídlo
 • Dostává další výnosy ze sousedního okresu
 • Plus jedno jídlo, pokud sousedíte s centrem města
 • Pro všechny ostatní okresy, které udělují bonusy v sousedství: plus jeden z příslušného výnosu, pokud je tento okres sousední

Catherine z civilizace 6, žena v černých šatech s bílými manžetami a bílým volánem. Má dlouhé černé vlasy svázané zpět

Catherine de Medici, Černá královna (Francie)

Catherine de Medici může mít dvě formy, přičemž forma černé královny je originál. Má větší úroveň diplomatické viditelnosti, dostává špiona zdarma a dostává dobré bonusy z cestovního ruchu, ale jedinečná budova je místo, kde můžete svou kulturu prosadit střechou.

Catherine’s Flying Squadrona

 • Má o jednu úroveň diplomatické viditelnosti větší než obvykle s každou civilizací, kterou se setkala
 • Získejte bezplatnou kapacitu špiona a další špionážní technologii
 • Všichni špioni začínají jako agenti s bezplatnou propagací.

Velká cena

 • Plus 20% produkce směrem k středověké, renesanční a průmyslové éře
 • Cestovní ruch z zázraků jakékoli éry se zvyšuje o 100%

Garde Impériale

 • Francouzská jedinečná průmyslová éra melee jednotka, která nahrazuje liniovou pěchotu
 • Plus deset bojových síly při boji na kontinentu vašeho hlavního města
 • Skvělé obecné body pro zabíjení jednotek

Château

 • Unikátní stavební schopnost stavitelů
 • Plus dvě kultura, jedno zlato a jedno přitažlivost
 • Plus jedna kultura pro každý sousední zázrak (po zkoumání letu se zvýšil na plus dva)
 • Plus dvě zlato, pokud na dlaždici obsahující okraj řeky
 • Poskytuje cestovní ruch z kultury po zkoumání letu
 • Musí být umístěna sousedící s bonusovým nebo luxusním zdrojem
 • Nelze postavit sousedící s jiným Château

Celopatra z civilizace 6, žena v nízko řezaných béžových šatech, s velkým kusem tyrkysové a zlaté šperky kolem krku a zlatým kusem hlavy

Kleopatra (Egypt)

Kleopatra je téměř stejně jako Civ Classic jako Gándhí, ale naštěstí se o něco lépe v akci. Mají skvělé bonusy z obchodní trasy, dobrou jedinečnou jednotku a schopnost stavitele a budou se cítit povědomí jakémukoli zkušenému hráči CIV. Je tam lepší, ale kdo nemiluje klasiku?

Středomořská nevěsta

 • Vaše obchodní cesty k jiným civilizacím poskytují plus čtyři zlato pro Egypt
 • Obchodní trasy jiných Civs do Egypta poskytují pro ně dvě další jídlo a plus dvě zlato pro Egypt
 • Obchodování se spojenci vydělává dvakrát tolik bodů bonusových aliancí

Iteru

 • Plus 15% produkce směrem k okresům a zázrakům, pokud jsou umístěny vedle řeky
 • Nedostává škodu z povodní

Maryannu Chariot Archer

 • Unikátní jednotka Ancient Era Ranged
 • Čtyři pohybové rozsah při zahájení otevřeného terénu

Sfinga

 • Jedinečná schopnost stavitele
 • Plus jedna víra, plus jedna kultura a plus dva přitažlivosti
 • Plus jedna další kultura, pokud je postavena na lužních záplavách
 • Ještě více kultury, jakmile je objevena přirozená historie
 • Poskytuje cestovní ruch po zkoumání letu
 • Nelze postavit vedle jiného sfinga
 • Nelze postavit na sněhu nebo sněhových kopcích

Cyrus z civilizace 6, muž s tmavě hnědými vlasy a oříznutý vousy, vedle staromódního brnění s mírným náznakem fialové

Cyrus (Persia)

Cyrus je jednou z nejlepších možností pro kulturní vítězství, s velkými bonusy k akumulaci kultury a bonusy pohybu, když prohlásí překvapivou válku. Mají také dobré věrnostní bonusy, aby se vyhnuli ztrátě nově zajatých měst.

Pád Babylonu

 • Plus dva hnutí za prvních deset zatáček po prohlášení překvapivé války s velkou civilizací
 • Plus pět loajality za zatáčku v okupovaných městech s posádkou jednotkou
 • Prohlášení překvapivé války se počítá pouze jako formální válka pro účely stížností a teplého

Satrapies

 • Plus jedna kapacita obchodní trasy s politickou filozofií občanskou
 • Plus dvě zlato a jedna kultura pro trasy mezi vlastními městy
 • Silnice postavené na vašem území jsou o jednu úroveň pokročilejší než obvykle

Nesmrtelný

 • Perská jedinečná jednotka melee, která nahrazuje šermíře
 • Jednotka třídy melee s útokem na dálku (rozsah: 2)
 • Silná obrana

Pairidaeza

 • Jedinečná schopnost stavitele
 • Plus jedna kultura, dvě zlato a jedno přitažlivost
 • Plus jedna kultura pro každý sousední místo svatého a divadelního náměstí
 • Plus jedno zlato pro každé sousední komerční centrum a centrum města
 • Další kultura a cestovní ruch, jak postupujete přes stromy techniky a občanské výskyt
 • Nelze postavit na sněhu, tundře, sněhových kopcích nebo tundra kopcích nebo sousedící s jinou paididaeza

Eleanor z civilizace 6, žena v modrém a červeném rouchu s látkou visící z loktů, pití ze zlatého poháru, s blond vlasy v kroucených houskách a korunou růžových květin

Eleanor of Aquitaine (Anglie)

Eleanor je často umístěna na dně seznamů úrovně a nejsem si jistý proč. Základní uspořádání Anglie ve hře znamená, že mohou získat kbelíky zlata, rychlé traťové čtvrti s tunami vojenských inženýrů a nastavit na jiných kontinentech a držet se loajality a držet se loajality. Eleanor to má a pak více, díky svým osobním věrnostním schopnostem. Je vynikající, všestranná a zaslouží si další chválu.

Soud lásky

 • Skvělá díla ve městech Eleanor’s Cities způsobuje minus jedna loajalita za kolo v zahraničních městech do devíti dlaždic
 • Město, které opouští další civilizaci kvůli ztrátě loajality a v současné době dostává nejvíce loajalitu za tah z civilizace Eleanor přeskočí krok svobodného města, aby se připojil k této civilizaci

Workshop světa

 • Železo a uhelné doly hromadí další dva zdroje na kolo
 • Plus 100% produkce vůči vojenským inženýrům
 • Vojenští inženýři dostávají plus dvě poplatky
 • Budovy, které poskytují další výnosy, když jsou napájeny, plus čtyři z tohoto výnosu
 • Plus 20% produkce směrem k budov průmyslové zóny
 • Budovy Harbor zvyšují zásoby strategických zdrojů o deset (při standardní rychlosti)

Mořský pes

 • Anglická jedinečná renesanční éra námořní jednotka, která nahrazuje soukromého
 • Má šanci zachytit poražené nepřátelské lodě
 • Lze vidět pouze jinými námořními lupiči, pokud s tím sousedíte
 • Odhaluje námořní lupiče v dohledu

Royal Navy Dockyard

 • Okres jedinečný pro Anglii pro námořní aktivitu ve vašem městě
 • Nahrazuje Harbour District
 • Odstraňuje také trest pohybu za vydání a vystoupení do a z této dlaždice
 • Musí být postaven na pobřeží nebo jezerním terénu sousedícím s přistáním
 • Plus jeden pohyb pro všechny námořní jednotky vyškolené na loděnici
 • Plus dvě zlaté a čtyři loajalita za tah, když jsou postaveny na zahraničním kontinentu
 • Nelze postavit na dlaždici útesu

Genghis Khan z civilizace 6, podsaditý muž ve velkém hnědém brnění s klenotem v samém středu jeho hrudníku. Má načechraný klobouk a kombo knír a duši

Genghis Khan (Mongolsko)

Genghis Khan je králem kavalérie s slušnými bonusy, které lze snadno získat. Kombinujte to s bonusy z obchodu a diplomatického viditelnosti (které také přidávají ještě větší bojovou sílu) a můžete si být jisti, že budete ovládat soupeře.

Mongol Horde

 • Všechny jednotky třídy kavalérie získávají tři bojové síly a šanci zachytit poražené jednotky pro nepřátelské kavalérie.

Örtöö

 • Zahájení obchodní trasy okamžitě vytvoří obchodní místo v cílovém městě
 • Získejte další úroveň diplomatické viditelnosti pro držení obchodního postu v jakémkoli městě civilizace
 • Všechny mongolské jednotky zdvojnásobují obvyklý bojový bonus za vyšší úroveň diplomatické viditelnosti než jejich soupeř

KESHIG

 • Mongolská jedinečná středověká éra jízdní kavalérie
 • Může doprovázet pohybující se civilní a podpůrné jednotky při vyšší rychlosti pohybu

Ordu

 • Budova jedinečná pro Mongolsko
 • Poskytuje schopnost, která dává plus jeden pohyb těžké a lehké kavalérii vyškolené v tomto městě
 • Plus 25% bojové zkušenosti pro všechny jednotky třídy kavalérie a obléhání vyškolené v tomto městě
 • Strategické zásoby zdrojů se zvýšily o deset (při standardní rychlosti)
 • Nemusí být postaven v táboře, který již má kasárny

John Curtin z civilizace 6, muž s bílou košili, červenou kravatou a hnědou vestou. Na hlavě nosí tenké brýle a béžový klobouk

John Curtin (Austrálie)

John Curtin je skvělý, zejména v multiplayeru, protože válka je obecně pravděpodobnější. Produkční bonus z přijatých válečných prohlášení je masivní, zatímco bagr je velká jednotka pozdní hry. Stavba stanice Outback je v pořádku, nic ohromujícího, ale dělá to pro celkově vynikající balíček.

Citadela civilizace

 • Plus 100% produkce, pokud buď obdrželi prohlášení o válce nebo osvobodili město v posledních deseti zatáčkách.

Země protinožců

 • Plus tři bydlení v pobřežních městech
 • Pastviny spouštějí kultivační bombu
 • Výnosy z kampusů, komerčních uzlů, svatých míst a divadelních čtverců jsou plus jeden v dlaždicích s okouzlující přitažlivostí, plus tři v úchvatných.

Bagr

 • Australská jedinečná jednotka moderní éry, která nahrazuje pěchotu
 • Bojová síla při boji na pobřežních dlaždicích
 • Plus pět bojových síly při boji na neutrálním nebo cizím území.

Outback Station

 • Odemkne schopnost stavitele postavit outbackovou stanici, jedinečný pro Austrálii.
 • Plus jedno jídlo a plus jedna produkce
 • Plus jedno jídlo pro každou sousední pastvinu
 • Další jídlo a výroba, když postupujete prostřednictvím technologie a občanských stromů pro sousední outbackové stanice a pastviny
 • Lze postavit pouze na pouštní kopci, na pastvinách a Plains Tiles

Kupe z civilizace 6, muž bez košile, hnědé chlupaté věci přes ramena a věc typu červené sukně

Kupe (Maori)

Jeden z nejzábavnějších vůdců, který má použít, začíná Kupe v oceánu, což je trochu zvláštní. Musíte najít zemi a usadit se, než začnete, ale jakmile je urovnána, získáte spoustu bonusů, které za to nahradí. Můžete také prozkoumat oceán od začátku a okamžitě vám pomůže najít všechna tajemství mapy.

Kupeova plavba

 • Začněte hru v oceánské dlaždici
 • Při usazování prvního města získejte stavitele zdarma a plus jednu populaci
 • Palác dostává plus tři bydlení a plus jednu vybavení
 • Plus dvě věda a plus dvě kultura za tah před urovnáním svého prvního města

Māori-mana

 • Začněte hru odemknutím technologií plachtění a stavby lodí a schopností vstoupit do oceánských dlaždic
 • Zavedeno jednotky zisk plus dva pohyby
 • Nepřemocené lesy a deštný prales získejte plus jednu produkci
 • Další plus jedna produkce z merkantilismu a plus dvě produkce z ochrany
 • Rybářské lodě poskytují plus jedno jídlo a kultivační bomba do sousedních dlaždic
 • Zdroje nelze sklízet
 • Skvělí spisovatelé nelze získat

Toa

 • Māori Unique Classical Era Melee Unit
 • Sousední nepřátelské jednotky dostávají mínus pět bojových sil
 • Může vytvořit jedinečné zlepšení Pā

Marae

 • Budova jedinečná pro Māori
 • Plus jedna kultura a víra pro všechny dlaždice tohoto města s průchodným prvkem nebo přirozeným zázrakem
 • Po prozkoumání letu obdržte plus jeden cestovní ruch do všech dlaždic tohoto města s funkcí nebo přirozeným zázrakem
 • Náklady žádné údržby
 • Nemá žádné skvělé pracovní sloty

 • Odemkne schopnost TOA postavit Pā, jedinečný pro Maori
 • Okupační jednotka přijímá plus čtyři obrany a automaticky získá dvě obraty opevnění
 • Jednotka Māori zabírající Pā uzdravuje, i když se právě přestěhovala nebo zaútočila
 • Musí být postaveno na kopcovité dlaždici

Matthias z civilizace 6, muž ve stříbrném brnění, Blue Cape a Robe, s blond vlasy a korunou

Matthias Corvinus (Maďarsko)

Maďarsko je úžasné civny a je pravděpodobně nejlepší v úrovni A. Pearl z Dunaje je vynikající produkční posílení, která je silným rozdílem, zatímco tepelné lázně jsou slušné, ne -li úžasné. Ale schopnosti kolem vybírání jednotek jsou zdaleka nejlepší schopnosti na jejich seznamu. Obrovské věci.

Raven King

 • Vybírané jednotky získávají schopnost dávat jim plus dva pohyby a plus pět bojových sil
 • Stojí o 75% méně zlata a zdroje na upgrade vybíraných jednotek
 • Pokud vybíráte výlety z městského státu, obdrží dva vyslance s tímto městským státem
 • Získejte jedinečnou jednotku černé armády, když je zkoumána technologie Castles

Pearl z Dunaje

 • Plus 50% výroba do okresů a budovy postavené přes řeku z centra města

Tepelná lázeň

 • Budova jedinečná pro Maďarsko
 • Plus dvě vybavení a dvě výroba se rozprostírá do každého centra města do šesti dlaždic
 • Tyto bonusy platí jednou na město a více kopií této budovy do šesti dlaždic od centra města neposkytuje další bonusy
 • Toto město dostává plus tři cestovní ruch a plus dvě další vybavení, pokud na hranicích města je alespoň jedna geotermální trhlina

Huszár

 • Maďarská jedinečná jednotka průmyslové éry, která nahrazuje kavalérii
 • Plus tři bojová síla pro každou aktivní alianci

Černá armáda

 • Maďarská jedinečná středověká éra jednotky, která nahrazuje Courser
 • Plus tři bojová síla pro každou sousední vybíranou jednotku

Etiopský vůdce Menelik II z civilizace 6, muž v černém oblečení s červeným a zlatým designem na přední straně, zlatým textilním pásem, zlatými manžetami a velkým černým kloboukem. Má černý vous

Menelik II (Etiopie)

Etiopie může získat spoustu víry, s slušnou kulturou a vědeckými bonusy, což je dobré pro pohyb výzkumnými stromy. S kostelem s rock-hown a poté poskytnutím více bonusů, můžete je všechny naskládat a mít poměrně snadný čas.

Rada ministrů

 • Přijímat vědu a kulturu rovnající se 15% vaší generování víry ve městech založených na kopcích
 • Jednotky dostávají plus čtyři bojové síly na kopcích

Aksumite Legacy

 • Grant mezinárodního obchodu v Etiopii plus 0.5 víry na zdroj na původu
 • Vylepšené zdroje poskytují plus jednu víru pro každou kopii, kterou město vlastní
 • Může koupit archeologická muzea a archeology s vírou

Oromo karavan

 • Etiopská jedinečná středověká éra lehká kavalérie
 • Silnější a větší pohled než Courser, který nahrazuje
 • Nedostává žádný trest pohybu z pohybu v kopcích

Kostel skály

 • Odemkne schopnost stavitele postavit kostel skalního skály, jedinečný pro Etiopii
 • Plus jedna víra
 • Plus jedna další víra pro každou sousední dlaždici Mountain and Hills
 • Poskytuje cestovní ruch z víry po zkoumání letu
 • Plus jedno odvolání
 • Mohou být drancovány (nikdy nezničeny) přírodními katastrofami
 • Lze postavit pouze na kopcích nebo sopečné půdě, která není sousedící s jiným kostelem skapaným skálem

Pedro z civilizace 6, muž ve vojenské uniformě s křídlem přes jeho a bílé kalhoty. Jeho velké černé vousy a sklizené černé vlasy

Pedro II (Brazílie)

Bonusy deštného pralesa, které Pedro získává, jsou docela zvláštní, zvyšují vědu, peníze, víra a kultura, jakož i přitažlivost dlaždic. Můžete získat jedinečné okresy pro vybavení, aby všechny zůstaly šťastné a vládli moři s jedinečným bitevní lodí, kterou mají.

Velkodušný

 • Po náboru nebo patronizaci velkého člověka se vrátí 20% jejích nákladů na velké osoby

Amazonka

 • Dlaždice deštného pralesa poskytují plus jeden bonus za sousedství pro kampus, komerční centrum, svaté stránky a divadelní čtvrti
 • A plus jedna přitažlivost na sousední dlaždice, místo obvyklé mínus jeden

Minas Geraes

 • Brazilská jedinečná jednotka průmyslové éry, která nahrazuje bitevní loď
 • Silnější než bitevní loď
 • Odemknutím nacionalismem

Street Carnival

 • Okres jedinečný pro Brazílii
 • Vyměňte okres zábavního komplexu a poskytuje plus dvě vybavení
 • Také odemkne projekt karnevalového projektu, který po dokončení uděluje další plus jeden a řada skvělých bodů lidí
 • Nelze postavit ve městě s Copacabana

Copacabana

 • Okres jedinečný pro Brazílii
 • Vyměňte okres Water Park a poskytuje plus dvě vybavení
 • Také odemkne projekt karnevalového projektu, který při probíhajícím vstupu uděluje jednu další vybavenost a po dokončení různých bodů skvělých lidí
 • Nelze postavit ve městě s pouličním karnevalem
 • Nelze postavit na útesu

Phillip z civilizace 6, muž ve velkém hnědém a červeném vojenském brnění s mečem, hnědým vousem a krátkými, lehce ustupujícími hnědými vlasy

Philip II (Španělsko)

Španělsko je vynikající vítězství vítězství ve vítězství, s bojovými bonusy proti lidem, kteří sledují různá náboženství. Můžete také stavět flotily a Armadas brzy a vytvořit obrovské námořnictvo pro vládnutí moře. Mohli by být na tomto seznamu o něco vyšší, kdyby to nebylo pro jejich mírně rozptylové výhody, které se vždy nechají hodit.

El Escorial

 • Inkvizitoři mohou odstranit kacířství jeden čas navíc
 • Inkvizitoři eliminují 100% přítomnosti jiných náboženství
 • Bojové a náboženské jednotky mají bonus plus pět bojové síly proti hráčům po jiných náboženstvích

Treasure Fleet

 • Může tvořit flotily a armady s merkantilismem, místo nacionalismu a mobilizace
 • Obchodní trasy dostávají plus tři zlaté, dvě víry a jednu produkci
 • Mezi více kontinenty přijímejte tyto číslo třikrát
 • Města, která není na kontinentu původního kapitálu, dostávají 25% výrobu směrem k okresům a staviteli, když jsou založena

Conquistador

 • Španělská jedinečná jednotka renesanční éry, která nahrazuje musketman
 • Plus deset bojové síly, když je v jednom hexu náboženská jednotka
 • Pokud tato jednotka zachytí město nebo sousedí s městem, když je zachycena, město automaticky přijme náboženství dobyvarského hráče jako dominantní náboženství

Mise

 • Odemkne schopnost stavitele postavit misi, jedinečný pro Španělsko
 • Plus dvě víra
 • Plus dvě víry, jedna produkce a jedno jídlo, pokud na jiném kontinentu než váš kapitál
 • Plus jedna věda pro každý sousední areál a okres svatého webu
 • Další věda Jakmile je objeveno kulturní dědictví
 • Plus dvě loajalita na kolo pro města se zlepšením mise sousedící s centrem města a ne na kontinentu původního hlavního města

Saladin z civilizace 6, muž s kouskem bílé látkové hlavy a bílý roucho nad hnědým oblečením pod ním. Má tenkou tvář a malé hnědé vlasy obličeje

Saladin (Arábie)

Saladin je skvělým vůdcem pro vítězství vědy, i když to vypadá, že vše, co mohou udělat, je víra. Získáte náboženství, ať už vyděláváte velkého proroka nebo ne, protože dostanete poslední zdarma. Ale Madrasa je skutečná léčba a zvyšuje vědu, která vám pomůže létat ve vašem výzkumu.

Spravedlnost víry

 • Budovu uctívání pro jejich náboženství si může zakoupit jakýkoli hráč za pouhou desetinu obvyklých nákladů na víru
 • Tato budova uctívání je vylepšena tak, aby přidala 10% do vědy, víry a kulturní produkce arabských měst

Poslední prorok

 • Automaticky obdržíte finálního velkého proroka, když je nárokován příští-toast
 • Plus jedna věda pro každé zahraniční město po náboženství Arábie

Mamluk

 • Arabská jedinečná středověká éra jednotky, která nahrazuje rytíře
 • Uzdraví se na konci každého otočení, dokonce i po přesunu nebo útoku

Madrasa

 • Budova jedinečná pro Arábii
 • Bonusová víra rovná sousednímu bonusu okresu kampusu

Thumbnail YouTube

Victoria – věk páry

Victoria’s Age of Steam variační hromady na produkci pro velké bonusy. Navíc deset procent na budovu průmyslové zóny ve městě plus dva pro strategické zdroje. Hrálo se to správně, to vám může pomoci projít – prostě nezapomeňte na svou kulturu! Zatímco produkce je důležitá, hry na vysoké úrovni vyžadují občas vyvážené zaměření.

Tady to máte, vyčerpávající průvodce po nejlepších Civs s naším seznamem Civilization 6 Tier. Chcete -li něco víc, podívejte se na našeho průvodce po hrách, jako je civilizace (nebo jen o jeden další obrat civ. VI).

Více z kapesní taktiky

Ben Johnson Ben má roky zkušeností s hrami Nintendo a mobilními telefony, s Bylines pro PCGamesn, Gear Nuke a mnoho dalších. Když nekontroluje nejnovější techniku ​​nebo loví úniky smartphonu, hraje civilizaci, splatoon a dokonce i malý roblox. Pokryl největší technologické akce, jako je MWC v Barceloně a Ifa v Berlíně, rozhovory s legendami, jako je Yoko Taro a Bigwigs, jako je Samsung’s Head of Mobile R&D Won-Joon Choi, a přezkoumal největší hry Nintendo jako legendu Zelda: slzy království a Xenoblade Chronicles 3. Jo, a ví, že Nintendo Switch 2 bude běžet na 4 k60, prostě se ho neptejte, jak ..