Průvodce syny lesních budov | Techraptor, stavební průvodce pro začátečníky pro syny lesa

Průvodce stavebním průvodcem pro syny lesa

Pro účely úspory můžete postavit rychlý úkryt s plachtou a hůlkou, ale měli byste mít dostatek času na to, abyste si vytvořili svůj Arboreal Retreat dříve. Jakmile si postavíte stromový dům, budete mnohem bezpečnější od všech nechtěných návštěvníků. Než budete moci uložit, budete muset postavit postel pomocí holí.

Průvodce Building Sons of Forest Building Guide

Synové záhlaví lesní budovy

Přežití v Synové lesa bude vyžadovat, abyste použili vše k dispozici. I když můžete postavit rychlý stan, abyste zachránili hru a odpočinek, abyste skutečně udrželi prvky (a nepřátele) na uzdě, budete chtít začít budovat své vlastní tábory. V našem Synové lesa .

Máme pro vás průvodce, pokud právě začnete v synech lesa, plnou mapu s každým místem a průvodce položkami pro důležité předměty, jako je pistole, lopata a 3D tiskárna! Také jsme dostali podrobnosti o tom, jak hospodařit a jak vařit!

Synové plánu budovy lesa pro malý srub

Jak Synové lesa Stavební práce

Synové lesa Využívá dva různé styly budovy. Jeden je podobný předchozí hře, Les, Umožňuje vám umístit konstrukční plány. To se provádí prostřednictvím průvodce, přístupné prostřednictvím inventáře nebo klíče B. Stisknutím tlačítka X přepíná režimy do systému budování plánu. Odtud můžete projít každou kategorií budovy pomocí pravých kart nebo posouvat každou stránku kliknutím na tlačítka dole dole.

. Umístěte jej ponechá bílý obrys a při chodu se vám zobrazí potřebné materiály. Jedna věc, kterou je třeba poznamenat, je, že zatímco mnoho z plánů vyžaduje, aby se protokoly vyřízly, musíte pouze doručit plné protokoly. Poté budou zpracovány do správných typů potřebných pro budovu.

Kelvin, společník NPC, který můžete ušetřit hned po havárii vrtulníku, vám přinese určité materiály, pokud je nasměrován. Můžete ho také požádat, aby vytvořil menší budovy, nebo dokonce dokončil nekompletní stavební plány.

Synové budovy lesů jsou volně formou umístění protokolů na sebe

Další metodou stavby v synech lesa je více volných forem, což vám umožňuje stavět bez potřeby nastaveného plánu. To se provádí umístěním položek z rukou na správná místa. Například pro vytvoření malého kusu podlahy byste:

 1. Umístěte jeden log dolů.
 2. Vezměte další protokol a umístěte jej na konec předchozího úhlu.
 3. Opakujte, dokud nebudete mít prázdný čtverec.
 4. Umístěte dřevěné desky, abyste vyplnili prázdný prostor.

Položky, jako jsou protokoly a tyčinky, mají více možností, které lze přepínat mezi stisknutím pravého tlačítka myši při pohledu na zem. U protokolů vám to umožní umístit je svisle, zatímco tyčinky mohou být buď rozbité nebo přilepené do země.

Protokoly zpracování lze provádět přes osy. Vybavte sekeru a poté se pohybujte poblíž protokolu. Pokud jste ve správné poloze, objeví se červená přerušovaná čára. Kliknutím na levé straně a potom kliknutím znovu vyřízneme protokol v této poloze. Protokoly mohou být řezány podél, aby se desky nebo na čtvrt a půl kusy – desky také mohou nakrájet na kusy.

Různé příklady budov lze nalézt také prostřednictvím průvodce, i když je nemusíte přesně sledovat (na rozdíl od Blueprints Building). Pomocí tohoto systému je také možné upravit nebo přidat do stávajících budov, které byly vytvořeny pomocí plánů. To znamená, že je obecně dobrý nápad rychle se postavit s plány a poté je později zlepšit ručně.

K vytvoření synů nástroje pro opravu budovy lesních budov se používají hůl, lano a skála

Jak opravit budovy Synové lesa

Budovy budou ve výchozím nastavení poškodit, pokud jsou napadeni hráči nebo nepřáteli. To je reprezentováno tím, že se části poškozené oblasti staly vizuálně zlomenými nebo vyrovnanými. . To se provádí kombinací skály, hůl a lana ve vašem inventáři – klikněte na každý kliknutím a poté kliknutím na COG pro řemeslo.

Odtamtud vybavte opravné nástroj a podržte levé kliknutí vedle poškozené budovy. Oprava poškozených oblastí obvykle trvá jen několik zásahů. Je také možné deaktivovat škodlivé struktury vypnutím poškození struktury v části Gameplay v nabídce Možnosti.

Jak zamknout dveře v synech lesa

S první hlavní aktualizací pro syny lesa je nyní možné zamknout dveře. To může zastavit kanibaly, mutanty nebo dokonce i jiné hráče vstupu, i když samotné dveře mohou být stále rozděleny. Chcete -li zamknout dveře, jednoduše uchopte hůl a podívejte se na jednu stranu dveří, které chcete zamknout. Tím se vynoří bílou šipku a můžete jim položit hůl na dveře. Držení E vám umožní přepínat dveře mezi uzamčeným a odemknutým.

Dřevěná brána na pláži v synech lesa

Jak stavět brány v synech lesa

Pokud potřebujete něco robustního než jednoduché dveře, pak je to, co potřebujete. Chcete -li vytvořit jeden, nejprve se umístíte na pět protokolů vedle sebe svisle (stiskněte pravé tlačítko myši při pohledu na zem a přepínáte režim umístění). Odtud si vezměte protokol vedle zdi, kterou jste postavili, a budete mít možnost jej umístit diagonálně. To vytvoří bránu, kterou – na rozdíl od běžných dveří – lze otevřít a uzavřít ručně s E. Brány lze vyrobit obou prostými protokoly nebo těmi, které měly špičky zaostřené sekerou.

Synové lesa Seznam receptů na budování

Zatímco mnoho budov prefabů vyžaduje různé délky a tvary protokolů, to vše bude automaticky provedeno, jakmile vy nebo Kelvin doručí pravidelné protokoly. Budovy Freeform uvedené ve hře jsou pouze příklady toho, jak systém funguje, a často lze upravit pro použití ve vašich vlastních sestavách.

Název budovy Recept
Lovecký úkryt 5 protokolů, 6 tyčinek, 7 hornin Vytváří malý spací prostor, který je snadno vyroben.
Malý srub 75 protokolů . V případě potřeby snadno upravujte později.
Opírat se o 53 protokolů Dlouhá budova s ​​jednou stranou. Užitečné pro skladování.
60 protokolů, 1 lano .
Stromová platforma 1 7 protokolů, 1 lano Velmi malá platforma, kterou lze postavit na stromu.
Stromová platforma 2 Větší než stromová platforma 1, což vám dává prostor pro více hráčů nebo jiných budov.
Stromový úkryt 1 70 protokolů, 1 lano Malý přístřešek, který lze postavit kolem stromu.
Stromový úkryt 2 O něco větší design než stromový úkryt 2.
Hůl postel 16 tyčinek, 1 lepicí páska Snadno řešící postel.
Židle 14 tyčinek Dekorace.
Kostní židle 15 kostí, 1 lebka Dekorace.
Kostní lustr Dekorace.
Nástěnná pochodeň 1 hůl, 1 hadřík Používá se pro osvětlení vnitřních i vnějších budov.
Stropní lampa lebky 1 lano, 1 lebka Používá se pro osvětlení
Lavice 2 protokoly Dekorace.
Stůl 3 protokoly .
Skladování tyčinek 6 holí Ukládá více tyčinek.
Úložiště skály 7 holí Ukládá více hornin.
Úložiště protokolu 8 holí Ukládá více pravidelných protokolů.
7 holí Ukládá více kostí.
Sušák 13 holí
Manekýn 20 tyčinek, 5 lepicí pásky
Police .
Police na zeď 2 tyčinky, 1 log Dekorace.
Skalní cesta Skály Může prodloužit cestu pomocí více hornin.
Path Path Hole .
Ptačí budka 18 holí Přitahuje ptáky.
14 tyčinek, 4 lepicí páska Děsí ptáky.
Stojící nalozeň 18 holí Používá se k pěstování rostlin.
Zpětný zasedač Používá se k pěstování rostlin. Dobré pro umístění uvnitř budov.
Past na malé zvíře 14 tyčinek Může zachytit malá zvířata jako veverky a králíci.
Rybí past 25 holí Umístěte do mělké vody zachytit ryby.
Past na výrobce kostí 2 tyčinky, 3 listy, 3 skály, 1 vodka láhev, 1 lano Používá se k odrazování kanibalů a mutantů.
10 tyčinek, 3 skály, 1 lano Používá se k odrazování kanibalů a mutantů.

Díky za přečtení našich Synové lesa Stavební průvodce. Nezapomeňte zkontrolovat naše další průvodce níže!

Více Synové lesa

Obecné průvodce

 • Průvodce startérem
 • Průvodce 3D tiskárny
 • Stavební průvodce
 • Průvodce řemeslníkem
 • Průvodce zemědělstvím
 • Průvodce jídlem a vařením
 • Průvodce mapa a umístění

Příručky polohy položky

 • Kde najít pistoli
 • Kde najít lanovou zbraň
 • Kde najít baterku
 • Kde najít dalekohled

Průvodce stavebním průvodcem pro syny lesa

Průvodce Building Syns of the Forest Beginner Beginners

Koncové hry ‘ Synové lesa Umožní vám postavit si vlastní úkryt, kabinu a další. A protože kolem ostrova běží kanibaly a mutanty, čím více máte ochranu, tím lépe. Ale jak to jdeš? Tady je průvodce stavebním začátečníkem Synové lesa.

Synové lesního začátečníka Průvodce stavebním průvodcem číslo jedna tip: Naučte se oba základní režimy stavebnictví

Pokud jste hráli Les, . Synové lesa, Například vám nedovolte stavět kamenné zdi. Dosud. Toto je hra s raným přístupem, takže můžete spolehnout na další možnosti, které se později přidávají.

Nejdůležitější věcí, které je třeba pochopit, je to, že existují dva základní režimy budovy. Výchozí režim, ten, který je nový Synové lesa, je to, co uvidíte, když poprvé otevřete svou stavební knihu.

Tento režim s vaší stavební knihou napravo vám umožní stavět věci tím, že je položí kus po kusu. Pokud tedy chcete postavit podlahu, dostanete protokol, podívejte se na podlahu a odložte ji. Pak získáte další tři protokoly a vytvoříte čtverci. Potom dostanete další protokoly, ale nakrájejte je na polovinu a položte je na vrchol, aby prkna vyrobila.

Najdete „recepty“ pro různé stavební funkce ve vaší knize, ale budování tohoto způsobu je zábavnější, protože dáváte věci dohromady sami.

Průvodce Building Sons of the Forest Beginner - výchozí stavební kniha začátečník

Druhý režim, ke kterému přistupujete, držíte X, má vaši stavební knihu vlevo. Umožňuje vám pouze vytvořit konkrétní předem naplánované struktury, jako jsou kabiny a stromové domy. Vyberte jednu z těchto budov a získáte bílý obrys, který vyplníte přidáním materiálů.

Budování tohoto způsobu je rychlejší a má tu výhodu, že můžete nařídit Kelvinovi dokončit struktury. Kelvin to nemůže udělat v režimu kusu.

?

. Můžete nasekat stromy dolů nebo nařídit Kelvinovi, aby vám přinesl protokoly. .

Mezi další zdroje patří skála, lano, páska, kameny a tyčinky. Hůlky jsou všude, stejně jako kameny – a také můžete přimět Kelvina, aby je pro vás sbíral. Pokud jde o lano a pásku, musíte je najít sami – vyprázdněte každou krabici kolem místa havárie, prozkoumejte pláž, kde najdete další krabice, a podívejte se na oblasti zájmu na GPS.

Nyní máte představu o tom, jak stavět, tak kde byste měli stavět?

Je lákavé jen postavit dům na pláži, ale i když toužíte po plážovém výhledu, nejlépe se stavíte trochu dále zpět do lesa. V ideálním případě postavte poblíž zdroje sladké vody. Proč? Protože z toho můžete pít, ale také Kelvin z toho může shromažďovat ryby. Vesnice byly tradičně postaveny poblíž zdroje vody.

Za to, co byste měli stavět, doporučujeme začít s stromem

Pokud nehrajete v klidném režimu, který nemá žádné kanibaly ani mutanty, doporučujeme vám začít s stromovým domem – Strom Shelter 1. S vaší knihou sestavení nalevo vyberte strukturu a umístěte bílý obrys na strom. Nejlepší je objednávat Kelvina, aby sbíral protokoly, ale přidáváte protokoly do struktury sami.

Pro účely úspory můžete postavit rychlý úkryt s plachtou a hůlkou, ale měli byste mít dostatek času na to, abyste si vytvořili svůj Arboreal Retreat dříve. Jakmile si postavíte stromový dům, budete mnohem bezpečnější od všech nechtěných návštěvníků. Než budete moci uložit, budete muset postavit postel pomocí holí.

Pak se můžete začít dívat na větší struktury. Pokud něco stavíte podél linií alomade, budete muset stavět v režimu kus po kuse. Buďte však upozorněni – mutanti a kanibaly jsou agresivnější, jak dny pokračují, takže možná nebudete mít čas dokončit svou dřevěnou pevnost zkázy, než budete muset uprchnout.

Průvodce budovou synů lesních začátečníků Jak nasekat začátečníky okna

Uzavření stavebních průvodců pro začátečníky pro syny lesa

 • . To odstraní kus dřeva mezi červené čáry. To je užitečné pro výrobu oken a dveří.
 • Pokud se chcete zbavit výchozích dveří na kabině, podívejte se na dveře a držte C.
 • . Je možné poškodit nebo dokonce srazit strukturu, pokud se houpáte a chybí vám.
 • Ujistěte se, že máte dostatek místa pro základnu, kterou plánujete stavět. Čím více prostoru máte, tím více můžete rozšířit později.
 • Přečtěte si knihu budovy v obou režimech, abyste se seznámili s nabízenými budovami.
 • Pokud se nebudete držet stromových domů, měli byste postavit obrannou zeď. V den 10. dne budete pravidelně pod útokem.

A to je průvodce stavebním průvodcem našich začátečníků Synové lesa.

O autorovi

Chris McMullen

Přispěvatel na volné noze u Escapista. Po několika změnách kariéry jsem se vrátil k psaní o hrách, s mým nedávným stintem trvající pět a více let. Doufám, že prostřednictvím své psaní práce vypořádat karmický dluh, který jsem vznikl přesvědčováním svých rodičů, aby si koupili mega CD. Kromě psaní pro Escapista pokrývám také zprávy a další pro GameSPEW. Byl jsem také publikován na jiných webech včetně VG247, Space a dalších. Můj vkus běží na hrůzu, post-apokalyptický a dále, i když budu řešit většinu věcí, které nejsou výhradně sportovní.

Přežívat Synové lesa Jak stavět a jak řešit Takže máte všechny potřebné nástroje a struktury, abyste se chránili.

. Od řešení lidských potřeb, jako je hlad, až po extrémní povětrnostní podmínky. Pokud to ještě nestačilo, mutanti a kanibaly zaútočí, jakmile vás uvidí.

Z tohoto důvodu předchází jakékoli průzkumné relaci nějaká příprava. V této příručce pokrýváme Jak můžete vytvářet struktury a Jak vytváříte nástroje a zbraně Chcete -li se dostat ven z podivného ostrova synů lesa.

 • Jak stavět v synech lesa
 • Jak řešit v synech lesa

První metoda, kterou můžete použít k konstrukci struktur v synech lesa, je založena na stohování nebo připojení některých materiálů, jako jsou tyčinky, protokoly a dokonce i lebky! To vám dává spoustu svobody a prostoru pro využití vaší kreativity do určité míry, hlavně proto, že k vytváření věcí nepotřebujete recept. Například tyčinky mohou být umístěny na zemi, aby se vytvořil malý plot. Nebo můžete použít protokoly a nasekat je v různých velikostech, k vytvoření rampy. Svou knihu můžete konzultovat a zobrazit možnosti zobrazené, když ji držíte pravou rukou, abyste měli nějaké představy o tom, co můžete vytvořit.

Prvním krokem k použití této metody je umístění jedné tyčinky nebo protokolu na místo, kde plánujete něco postavit. Poté, když držíte další položku, komunikujte s první a zjistěte, zda se objeví bílá šipka nebo přerušovaná čára. To označuje směr, který můžete umístit ve vztahu k druhé. Nyní musíte použít svou fantazii, abyste přemýšleli o tom, co odtud můžete vytvořit.

Druhou metodou je použití receptů uvedených ve vaší knize, když je drženo levou rukou. V tomto režimu najdete mnoho receptů pro různé typy struktur, které mohou být užitečné. V případě, že chcete jednu z nich postavit, stačí jej vybrat a vybrat místo, kde bude postaveno. To umisťuje průsvitnou verzi struktury, na kterou můžete vzít potřebné materiály.

Tato metoda je méně kreativní a provedla kroky, které musíte dodržovat, abyste mohli projekt dokončit. V případě sólového hráče můžete požádat Kevina, aby vám pomohl vytvořit strukturu. Dostane materiály a také je vezme na správné místo.

Vytvářet většinu předmětů v synech lesa, to je součást vašeho batohu. Chcete -li k němu přístup, vše, co musíte udělat, je otevřít inventář a kdysi čelit poměrně velkému batohu otevřeným na podlaze, uvidíte centrální šedou oblast a všechny vaše položky kolem ní. To je řemeslná rohož. .

Nyní existuje spousta věcí, které můžete s tímto systémem vytvořit. Hra vysvětlí recept některých poté, co jste poprvé shromáždili všechny položky nezbytné. Chcete -li zkontrolovat recepty, že jedna položka je součástí, stačí je vybrat, vyberte příkaz kombinovat a poté umístit kurzor na malý ozubené. Ukáže, co můžete s touto konkrétní položkou vypracovat, a také jaké další materiály potřebujete. Jakmile je všechny na podložce, stačí aktivovat ozubenou.

. A protože hra vám neřekne, jaké položky jsou možné vytvořit, zde je seznam synů receptů na tvorbu lesů:

 • – 1x hadřík, 1x vodka láhev.
 • Časová bomba
 • Vytvořený luk
 • – 1x hůl, 1x lano, 1x lebka
 • – 1x hadřík, 10x list
 • Skrýt brnění – 1x hadřík, 2x zvířecí skrýt
 • Kostní brnění – 4x Bones, 1x lano, 1x lepicí páska
 • Kamenná šipka – 4x Small Stone, 2x Feather, 2x Stick
 • Tech Armor – 1x Tech Mesh, 1x dráty, 1x deska obvodů, 1x lepicí páska, 1x baterie
 • Oprava nástroje – 1x hůl, 1x lano, 1x kámen
 • Pochodeň – 1x Stick, 1x hadřík
 • Zipline lano – 1x háček, 1x lano
 • – 1x Yarrow, 1x Aloe Vera
 • + – 1x Aloe Vera, 1X HORESTETAIL, 1X Fireweed
 • Energetický mix – 1x čekanka, 1x Arrowleaf
 • Energetický mix + – 1x čekanka, 1x ďábelský klub, 1x Fireweed

Na druhou stranu existují položky, které můžete řešit pouze pomocí a 3D tiskárna. Na ostrově jsou rozšířeny čtyři, ale jeden najdete ve skrytém zařízení, ke kterému máte přístup prostřednictvím vchodu do jeskyně, který najdete v oblasti označené na níže uvedené mapě.

Pryskyřice být vyroben. Zde jsou položky, které můžete vytvořit pomocí 3D tiskárny:

 • Šipka – 50 ml pryskyřice
 • Baňka – 100 ml pryskyřice
 • Maska – 150 ml pryskyřice
 • Háčky – 100 ml pryskyřice
 • Tech Mesh – 250 ml pryskyřice
 • – 1000 ml pryskyřice

A s tím vším víte vše, co potřebujete o tom, jak stavět a jak řešit v synech lesa.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Následují hry
 • Horor následovat
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • Synové lesa následují
 • Přežití a řemeslné řešení

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.