Průvodce událostí vizí Genshin Rezonující vize – všechna místa Phantasmal Conch pro volnou fischl kůži! Pro herní průvodce, Genshin Impact: Phantasmal Conches a Rezonující průvodce vizemi

Dopad Genshin: Phantasmal Conches a Rezonující vize průvodce

Posledních šest fantazálních lasturů lze odemknout pouze hraním přes letní questy Odyssey. Takto je najdete:

Průvodce událostí vizí Genshin Rezonující vize – všechna místa Phantasmal Conch pro volnou fischl kůži!

Událost Genshin Impact’s Rezonující vize běží 15. července 2022, do 24. srpna 2022, a odehrává se v souostroví Golden Apple, kde najdete fantasmal Conches nazývané ozvěny a zobrazovací lanovky rozptýlené po ostrovech. Sběr všech 20 lasturů vám zaslouží spoustu úžasných odměn, včetně svobodné kůže pro Fischl!

Co jsou ftantasmalské lastury v dopadu Genshin?

Phantasmal Conches jsou zářící lastury, které zaznamenaly události, ke kterým došlo jednou na ostrově. Interakcí s těmito lastury můžete poslouchat hlasy lidí a spojit příběhy o jejich zkušenostech.

Existují dva druhy fantasmálních lastuů: ozvěny Conches a Imaging Conches. Jsou v podstatě stejné, s výjimkou zobrazovacích sponců vyvolá projekci, která vám poskytne jasnější představu o zaznamenaných událostech.

Všechna místa Phantasmal Conch v souostroví zlatého jablek Genshin Impact

Na celém souostroví zlatých jablek je rozptýleno 20 ftantasmu.

Ministeonal Isle

Genshin Impact Ministe Islech Phantasmal Conches

Existují Tři fantasmalské lastury Na nimném ostrově – jejich umístění jsou označena na obrázku výše. Ten, kdo je vpravo, lze získat bez lezení, ale budete muset vylézt na větve kolem hory, abyste dosáhli dalších dvou vlevo. Všechny lastury zůstanou ve stejných pozicích i po interakci s nimi, s výjimkou nejzaupší zobrazovacích lastu Nesprávně umístěná lanovka 1.

Tři fantasmalské lastury Na ostrově Pudding, jihozápadní ostrov v souostroví. . Je také relativně snadné najít – jeden má pravdu před trasovým bodem teleportu, Shoreline. Kromě jednoho z lasturů na pobřeží najdete zářící místo pro vyšetřování, s nimiž můžete komunikovat, abyste si mohli nárokovat položku úkolu Old Insignia.

Genshin Impact Broken Isle Phantasmal Conches

Existují Pět fantasmálních lasturů na zlomeném ostrově, včetně ostrůvky po jeho pravé straně. Všechna jejich místa jsou zakroužena na obrázku výše. Nemusíte vylézt na hory, abyste našli lavičky, ale mějte na paměti, že vedle horního horního zobrazovacího lastury najdete zářící pro vyšetřovací místo, se kterým můžete komunikovat, abyste si nárokovali položku úkolu s názvem Stříbrné kapesní hodinky.

Twinning Isle

Genshin Impact Twinning Isle Phantasmal Conches

Existují Tři fantasmalské lastury na twinningovém ostrově. Odkaz na výše uvedený obrázek pro jejich umístění. Musíte se vyšplhat na horu, abyste se dostali k tomu poblíž trasového bodu teleportu.

Jak se na jaře kdysi objevil nádvoří na jaře, část 3

Můžeš najít Jeden Phantasmal Conch . Před vstupem do třetí komory však musíte dokončit první dvě části. Je to dlouhá doména, takže nečekejte na poslední minutu před zahájením!

Blazin ‘Trails (volitelné Mirage)

Můžeš najít Uvnitř domény události Xinyana s názvem Blazin ‘Trails. Musíte dokončit stezky Blazin! World Quest před vstupem do své odpovídající zázraky a poté vyřešit většinu hádanek až do konce, kde si můžete nárokovat lasturu.

Broken Isle (po Blazin ‘Trails! World Quest)

Po dokončení Blazin ‘Trails! World Quest, Twinning Isle se přemění na ostrov s tématem hudby. Skrytá fantasmamální lastura lze získat změnou horského stylu a dokončením dvou podzemních hádanek na pochodní Pyro Torch.

Tato skrytá lastura se zdvojnásobí jako nesprávná lanovka 2, která se používá pro další cíl v souostroví zlatých jablek. Pokud jste si nežádali předchozí lastury z Twinning Isle, nebojte se, protože je stále nalezeno na jejich určených místech, bez ohledu na styl horských hor,.

IMERNACHTREICH APOKALYPSE ČÁST 2

Můžeš najít Jeden Phantasmal Conch Druhá část Fischl’s Immertachtreich Apokalypse Mirage. Budete muset dokončit všechny Kazuhovy Mirages, Xinyanovy události a FISCHL’s First Mirage, než získáte přístup k této lastuře.

Po dokončení tři části FISCHL’s Mirage se Twinning Isle promění v ImmerAchtreeich, kde najdete Ještě jeden fantazální lastura. Tato lastuka je uzamčena za skrytým cílem. Pokud jste si před transformačním ostrovem nezvedli lavičky na Twinningově ostrově, nebojte se, protože je stále najdete po celé oblasti.

Starověké hvězdy Azure

Po dokončení úkolu Mona’s Mirage odemknete chrám Star Latitudes Waypoint na mrtvém ostrově, který můžete použít k opětovnému vstupu do zázraku, aby kořili 15 hrudníků a fantasmal cousts. Dokončete astrální hádanky v první místnosti k nalezení Jeden Phantasmal Conch .

Jak si nárokovat Fischl’s Free Outfit in Genshin Impact

Vydejte se do nabídky události a vyberte rezonující vize. Klikněte na Shromážděné fantasmální sponby Vyžádat si odměny za sběr 4/8/12/16/20 Phantasmal Conches. Po sběru lze Fischlovu kůži požadovat jako bonusovou odměnu 16 Conches.

Podívejte se na našeho průvodce, jak dokončit výzvu Surpiercer v události Genshin Impact Summersime Odyssey, který můžete hrát prostřednictvím dalšího herního režimu exkluzivního her.

!

o autorovi

Nicki je spisovatel na volné noze s 5 lety psaní. Je fanouškem všeho od Hoyoverse, od dopadu Genshin po slzy Themesis a Honkai: Star Rail. Také miluje rytmické hry jako Bang Dream! a d4dj.

Další příběhy Nicki Si

Napsat komentář

Průvodce událostí vizí Genshin Rezonující vize – všechna místa Phantasmal Conch pro volnou fischl kůži!

Zrušit odpověď

Tato stránka je chráněna společností Recaptcha a platí zásady ochrany osobních údajů Google a podmínky služby.

Genshin Impact Phantasmal Conches Phantasmal Conch Místa rezonující vize fischl alternativní outfit

Hráči mohou hledat Phantasmal Conches Dopad Genshin. Tyto skořápky vyzařují fialový odstín a jejich shromažďování vede ke zvláštní ceně: nový oděv pro Fischl. Tady je naše Phantasmal Conches a Rezonující průvodce vizemi, které vám pomohou najít vše, co potřebujete pro FISCHL’s Alternate Outfit.

Poznámka: Dopad Genshin Průvodce a obsahuje rozbočovač.

Phantasmal Conches a Rezonující průvodce vizí pro Fischl’s Alternate Outfit

Rezonující vize je název mini-události v Dopad Genshin (která je součástí letního Odyssey Escapade v souostroví Golden Apple).

 • 16x Phantasmal Conches odemkne alternativní kostým Ein Immernachtstraum Fischl. Obdržíte také další odměny, jako jsou Primohems, Talent Boosslets a XP BOCKLETS.
 • Celkem existují 20x fantazální lanovky. Pokud je však předchozí iterace této zóny nějakým náznakem, pak jsme v nadcházejících dnech mohli vidět více. Existuje také šance, že dojde k určitému „incidentu“, což způsobí, že se ostrovy drasticky posunou nebo změní (stejně jako předchozí událost).
 • Místa jsou vágně podobná tomu, kde jste našli ozvěny Conches pro Barbara’s Swimsuit.

Prozatím doporučuji označit všechny rychlé cestovní body a Waveriderské trasy, které vám pomohou prozkoumat tuto zónu. Někteří z teleportérů odhalují také části regionu, což znamená. V každém případě můžete zkontrolovat níže uvedené stránky, které potřebujete pomoc:

Poznámka: Budu i nadále aktualizovat tuto příručku s více umístěním Phantasmal Conch Dopad Genshin, Zůstaňte naladěni.

Všechna umístění Genshin Impact Conch na 2.8 Souostroví zlatých jablek

Místa Genshin Impact Conch 2.8 Apple Apple

Hledáte všechna místa Phantasmal Conch v dopadu Genshin? Zobrazování i ozvěny jsou hlavní sběratelskou souostroví zlatého jablka. .

Phantasmal Conches jsou součástí události Rezonující vize, takže je ujistěte, že je shromažďujete, než dojde čas. Zde je návod, jak najít každé umístění Genshin Impact Conch.

Pokud hledáte pomoc s jinými věcmi, máme průvodce IMERNACHTREICH APOKALYPS. K dispozici je také Genshin Impact Broken Isle Puzzle Guizl, pokud pronásledujete i ty vzácné truhly. Nebo .

Sbírejte lastury za bezplatný fischl outfit

Místa Dendroculus

Pokud jste našli všechny lastury, je čas začít hledat všechna umístění dopadu DenShin Impact Dendroculus. Máme je všechny tady, označené na mapě, abychom našli všech 110 (!) snadné.

Pojďme si nejprve promluvit odměny, budeme? Pokud najdete nejméně 14 míst Conch, budete odměněni novým oblečením pro Fischl. Tuto odměnu lze shromáždit v nabídce Rezonující vize. Nezapomeňte si také nárokovat další dobroty: materiály na úrovni talentu, materiály na úrovni postav, materiály pro vylepšení zbraní, spousta mory a celkem 320 Primogemů.

.

Jak najít umístění Phantasmal Conch v dopadu Genshin

Genshin Impact Conches vypadají jako … no, normální spojky. Vydávají však slabou záři. Je to buď modrá (ozvěna) nebo fialová/oranžová (zobrazovací lastury). A co je nejdůležitější, ikona bílé lastury se objeví na mini mapě, jakmile se dostanete dostatečně blízko.

Každá lastuka má jedinečné jméno. Pokud chcete zkontrolovat, které lastury vám chybí, otevřete v nabídce události Rezonující vize karty „Sojourner’s Song“ a „The Fotograf’s Words“. Zda je lastuka ozvěna nebo zobrazovací, na tom opravdu nezáleží.

Genshin Impact Conch Locations: Broken Isle

Začneme s místy Conch na zlomeném ostrově, levou horní část mapy Apple Apple Apple. Tato mapa také zahrnuje Central Island (umístění 5). Všechna tato místa jsou na hladině moře, takže není třeba lezení.

 • Conch 1: Secret Mission Log III. .
 • Conch 2: Secret Mission Log IV. Na základně hory, na travnatém svahu.
 • Conch 3: Secret Mission Log V. Na malé skále hned vedle vody.
 • Conch 4: Probíhající obrázek mise II. V blízkosti pláže pod velkým dřevěným schodištěm.
 • Conch 5: Střední táborový obrázek III. Ve středu tábora, na vrcholu dřevěné krabice. Abych toho dosáhl, přirozeně potřebujete waverider.

Genshin Impact Conch Locations: Twinning Isle

. Zde jsou umístění lastury:

 • Conch 1: tajný log mise. Blízko pláže, na travnatém svahu.
 • Conch 2: Secret Mission Log II. Vyšplhejte se na spodní skálu na západní straně (předchozí umístění lastury je dobrým výchozím bodem). Maseřka je na „mostě“ mezi vrcholy Twin. Pokud jdete od vrcholu menšího vrcholu směrem k vyššímu, lastuka leží v trávě na levé straně.
 • Conch 3: Probíhající obrázek mise I. Na mírně menším ostrově, poblíž pláže. Pomocí Waverideru se tam dostanete.

Genshin Impact Conch Locations: Ministe Isle

Chcete -li najít nižší ostrov, přejděte do levého dolního rohu mapy.

 • Conch 1: Tajný log mise VIII. Pod velkou skálou, poblíž pláže. Na vrcholu malé skály.
 • Conch 2: Probíhající obrázek mise IV. Je blízko vrcholu kruhového otvoru uprostřed hory. Chcete -li toho dosáhnout, vyšplhejte se na skály a poté projděte masivní kořeny. Pokud se vydáte touto cestou, uvidíte lasturu ležící před vámi, na malém hřebenu těsně pod vrcholem ostrova.
 • Conch 3: Obrázek centrálního tábora I. Na vrcholu nešťastného ostrova.

Genshin Impact Conch Locations: Pudding Isle

Pudding Isle je v pravém dolním rohu mapy souostroví Golden Apple.

 • Conch 1: Secret Mission Log VI. Ležet na pláži, nemůžu si nechat ujít.
 • Conch 2: Tajný log mise VII. Také leží na pláži, Southside of Island.
 • Conch 3: Probíhající image mise III. Východní vrchol pudingového ostrova, vedle trasového bodu Teleport. Nejlepší způsob, jak vyšplhat, je začít uprostřed a poté použít kořeny k dosažení obtížnějších říms.

Genshin Impact Místa: domény

Posledních šest fantazálních lasturů lze odemknout pouze hraním přes letní questy Odyssey. Takto je najdete:

 • Jak básník vrhne části éteru a Země. Uvnitř domény Kazuha. Leží na stole v jedné z plovoucích místností. Narazíte se na to během poslední fáze Misty Hills, Foggy Vales Quest.
 • Jako virtuoso ručí pro oprávnění a odvahu. Tohle je uvnitř Xinyanovy domény. Vraťte se po počátečním dokončení a ocitnete se vedle Big Blue Flower. Opustit místnost a narazit na buben do vchodu do jeskyně nalevo (trochu níže). Tím vytvoříte novou sadu schodů. Sledujte to a vyřešte hádanku Melodic Bloom ve fázi domény za ní, abyste získali Phantasmal Conch.
 • Obrázek centrálního tábora II. Tato fantazální lastura je uvnitř jeskyně, která se po Xinyanově doméně objeví na Broken Isle. Můžete jej snadno spatřit na mini mapě, ale jeskyně je přístupná pouze tehdy, pokud zvětšíte velikost hory pomocí mechanismu Xinyan domény. Zde je průvodce Broken Isle Puzzle, který vám pomůže získat tento Phantasmal Conch.
 • Jako vznešené odhodlání: uvnitř domény FISCHL. Během druhé fáze se s ním setkáte, takže se ujistěte! Pro podrobnější informace použijte náš průvodce IMERNACHTREICH APOKALYPSE.
 • Obrázek centrálního tábora IV. Je to na menším ostrově severně od Twinning Isle, uvnitř dobře obklopeného třemi havrany. Abyste ji viděli, musíte dokončit doménu FISCHL. Promluvte si se všemi třemi z nich a pak hodte tři kameny, abyste získali Phantasmal Conch.
 • Jak hvězdy odhalují tajemství. . Vstupte do dveří vlevo (první, kterým jste prošli během starověkého Azure Stars Quest) a vyřešte hádanky na konci chodby. Když hvězdy na zdi vezmou tvar šipky, interagujte se zdí, na kterou ukazují. Phantasmal Conch je v místnosti za ní.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.