Průvodce vyrovnáním: Nejrychlejší způsoby, jak získat XP a úroveň nahoru | Diablo Immortal | Game8, Diablo Immortal Level Progresi – pět nejlepších tipů pro rychlejší úroveň | Ginx Esports TV

Diablo Immortal Level Progression – pět nejlepších tipů pro rychlejší úroveň

Zdá se, že elitní a jedinečné sazby Monster Pack Trepad jsou vyšší než obvykle, což vám dává dobrý kus zážitkových glóbusů a šanci na vzácné a legendární kapky současně.

Průvodce vyrovnáváním: Nejrychlejší způsoby, jak získat XP a úroveň nahoru

Získejte spoustu zkušeností a rychle se úroveň úroveň v Diablo nesmrtelné dokončením dungeonů, postupováním bitevním průsmykem, dokončením aktivit a úkolů a vyplňováním svého bestiálu. Čtěte dále a naučte se nejrychlejší způsoby, jak se rychle vyrovnat a nejlepší farmářské místa XP pro každou zónu!

Na úrovni průvodců
Jaká je limit maximální úrovně? Průvodce vyrovnáním: Nejrychlejší způsoby, jak se vyrovnat

Seznam obsahu

  • Nejrychlejší způsoby, jak se vyrovnat
  • Nejlepší farmářské místo a trasy XP
  • Diablo nesmrtelné příručky

Nejrychlejší způsoby, jak se vyrovnat

Vyrovnejte svůj bitevní průkaz

Grind Out Dungeons and Elder Rifts

Kompletní odměny

Vyplňte bestiář

Lovit elitní nepřátele

Získejte bonusové zkušenosti body z fondů reflexe

Při hraní Diablo Immortal se můžete setkat s různými úrovními překážek, což zpomalí váš pokrok a zabrání vám pokračovat v hlavním příběhu, dokud nedosáhnete určité úrovně. Postupujte podle těchto tipů, které vám pomohou rychle tlačit a rychle se vyrovnat, abyste se mohli rychle vrátit zpět do akce!

Vyrovnejte svůj bitevní průkaz

Diablo Immortal - Battle Pass

Nejrychlejší způsob, jak získat XP a úroveň v Diablo nesmrtelným, je vyrovnat vaše Battle Pass Čistým činnostem a úkoly pro bojové body. Vyrovnávání vašeho bitevního průsmyku dává obrovský kus XP a odměna XP se zvětšuje pokaždé, když se vaše postava zvýší.

Doporučuje se také, abyste se dostali do 10. míst bitevního průsmyku tak rychle, jak jen můžete, abyste odemkli bezplatnou legendární zbraň pro vaši postavu, což trochu usnadní broušení dungeonů.

Vezmeme -li v úvahu náš první tip, můžete zabít dva ptáky jedním kamenem dokončením dungeonů a starších trhlin a vyděláváním bitevních bodů, když se objeví v seznamu denních aktivit. Věnujte pozornost doporučené činnosti, protože vám to dá dvojí bitevní body.

Grind Out Dungeons and Elder Rifts

Diablo Immortal - Mad King

Dungeons jsou také jedním z nejlepších způsobů, jak se rychle vyrovnat v Diablo nesmrtelné. Dokončíte je jako součást hlavního příběhu, ale budete je chtít opakovat znovu a znovu z karty aktivit v Kodex na farmu XP a nastavit zařízení. Pro většinu hlavních zón (a dva ve žlučí) existuje jeden dungeon).

Žalář Průměrný čas na dokončení Průměrná exp
Porušení šíleného krále 3:20 134 280
Zapomenutá věž 3:40 167 728
Hrobka Fahira 4:15 166,161
Chrám Namari 3:45 144 983
Kikuras Rapids 4:20 131 006
Konec zničení 4:30 168 315
Jeskyně ozvěn 4:50 165,128
Pit of the úzkost 4:50 132 946

Údaje o průměrném čase na dokončení a zkušenosti se shromáždily během několika běhů na večírku 4 na obtížnosti Hell II, se všemi hráči mezi úrovní Paragon 70 a 85. Zkušené body byly vypočteny na úrovni Paragonů, bez ohledu na to bonus nebo trest.

Při zemědělství čistě pro zkušenosti, Nejúčinnější dungeony jsou následující:

  1. Zapomenutá věž
  2. Porušení šíleného krále
  3. Hrobka Fahira

Příklady exp získané na úrovni 45

Elder Rift Porušení šíleného krále
81 234 100 683

Oba byly dokončeny v sólovém režimu. Vzhledem k bonusu zabíjejte pruh zabijáka.

Přestože je čas na dokončení porušení Elder Rift a Mad Kingové přibližně stejné, můžete vidět, že Dungeon poskytuje více zkušeností.

String společně zabíjí pro bonus za masakr

Jedním z klíčových tipů je, že čím větší je vaše kombo zabijáka, tím více zkušeností se získáte, takže Ujistěte se, že máte vybavenou dobrou dovednost AOE (oblast efektu) rychle vyčistit skupiny nepřátel. Místo toho, aby přijali slabší nepřátele najednou, Dejte jim několik sekund, aby se seskupili, pak je vymažete najednou.

Pokud se vám podaří zabít 100 monster za krátkou dobu, můžete získat bonus za masakr, který vám vydělá bonus XP.

Kompletní odměny

Diablo Immortal - Bounty Board

Odměny mohou být provedeny na desce na palácovém nádvoří Westmarch Až 8 denně. Pokud se vám nepodaří dokončit odměnu na 1 den, mohou se přenést do příštích dnů s plným limitem 24 odměn. Toto je však maximální limit, takže se ujistěte, že proveďte své odměny dříve!

Vyplňte bestiář

Diablo Immortal - Bestiary vstup

Odemknutím stránek monster můžete získat velké množství zkušeností Bestiary. Pokud porazíte příšery v poli (s výjimkou trhlin), můžete vyplnit jednu položku za každých 10 monstrózní podstaty, která příležitostně klesne z poražených monster, a každý vstup dokončíte sítí, že vám obrovské množství zkušeností a zvýšenou šanci Získejte legendární vybavení.

Můžete nést pouze 10 pochvěřené esence najednou Horadrické oltáře a otočte je a odemkněte další stránku v bestiéru.

Lovit elitní nepřátele

Blue Glowing Monsters.png

Monstra, která enounujete v Overworld a v dungeonech, mají někdy jinak zbarvené jméno a zářící auru . Tyto jsou Elitní nepřátelé a jsou silnější než jejich běžné protějšky, ale rozdávají mnohem více zkušeností! Nezapomeňte vyzvednout Zkušenost Orbs ten pokles po jejich porážce.

Tito nepřátelé mají také zvýšenou šanci na upuštění legendárního vybavení, takže sledujte svůj minimap a rychle je vezměte!

Získejte bonusové zkušenosti body z fondů reflexe

Fond reflexe

Občas můžete vidět, že se tyto bazény náhodně objevují na mapě. Tyto Bazény reflexe udělují dočasné zvýšení exp což může udělat proces dokončení odměn a vyplnění bestiáře trochu prospěšnější. Budete vědět, že to má účinek, když má vaše postava nad hlavou ikonu zlaté exp. Chcete -li co nejlépe využít, ujistěte se, že po aktivaci zabíjíte co nejvíce příšer. Protože nemůžete ovládat, když se objeví fondy reflexe, považujte to za pěkný bonus spíše než za spolehlivou metodu farmy XP.

Nejlepší farmářské místo a trasy XP

Pokud znáte správné místo, může být chov nadsvětí pro XP stejně efektivní jako broušení dungeonů (zejména na 4 večírku). Některé oblasti v overworldu se vynoří tuny monster, což z nich činí hlavními místy k farmářským zážitkům body. Nepřátelé nekonečně respawn (na rozdíl od dungeonů) a mají tendenci tak činit vyšší rychlostí na těchto místech. Zemědělství v Overworldu má další výhodu v tom, že je nejlepším způsobem, jak shromáždit monstrózní podstatu.

Jen si pamatujte, že čím populárnější je určité místo, tím více hráčů budete soutěžit, takže zkuste hospodařit XP v době mimo vrchol pro váš server .

Mount Zavain

Zakarum Graveyard

Mount Zavain - Zakarum Graveyard Farming Spot

Hřbitov spravedlivé jižně od Zakarum Cemetery Waypoint je vynikajícím místem pro zemědělství XP. Můžete se držet cesty obrázku-8, pokud chcete jen nashromáždit snadné zabíjení, nebo se můžete rozvětvit do dvou oblastí na východ (na sever na sever od obrázku 8 a slepá ulička na Správně) Pokud chcete zahrnout kontrolu skrytých doupěte do vaší zemědělské rutiny.

Tato trasa má hojnost modrých elitních monster (a někdy žlutých) a svatyně, které vám mohou poskytnout rychlost a další power-up k okoření věci a způsobit, že grind klesá dolů hladší.

Měsíční klanový tábor

Mount Zavain Farming Trasa

Nepřátelé mají tendenci se v hustých balíčcích v Měsíční klanový tábor. Oblast je také relativně úzká, což usnadňuje seskupení nepřátel a eliminace je efektivněji.

Dvě svatyně (včetně Boost XP) mají šanci na tuto trasu tření, takže je ujistěte, že je budete pracovat do vaší farmářské rutiny XP.

V nedávné aktualizaci byla v této oblasti výrazně snížena frekvence nepřátelských tření, což z něj činí méně životaschopnou možnost než dříve.

Pokud víte o jakýchkoli jiných dobrých farmářských místech XP, nechte je v komentářích níže!

Říše zatracení

Roně trápení

Roně zemědělské trasy pro trápení

Roně trápení, severně od posledního trasového bodu ventige v říši zatracení, je snadno Nejlepší zemědělská trasa v Diablo nesmrtelné v současné době.

Toto místo je ideální pro zemědělství XP z mnoha důvodů: příšery se vynoří rychleji, než je možné zabít, míra elitních monster tření je extrémně vysoká, oblast obsahuje několik svatyni a Tuto trasu lze snadno upravit tak, aby v případě potřeby pokryla menší vztek. Kromě toho byste měli být schopni získat Fond reflexe Vytvoření každých pár kol v levém dolním rohu této trasy.

Stejně jako u většiny ostatních zemědělských míst se roviny trápení nejlépe provádí na večírku 4 hráčů, protože tato trasa pokrývá velkou plochu. V tomto případě sledujte růžovou linii, jak je uvedeno na mapě výše. Na večírku s méně hráči (nebo když se tření zpomalí větší cestou), Zvažte zaměření na spodní část smyčky, výroba kruhů kolem hromádek kostí.

Citadela zatraceného trasového bodu

Realm of Damnation - Citadela z zatraceného místa pro zemědělství

Západní oblast jen jižně od citadely zatraceného trasového bodu je plná jednorázových monster a možná nejhoršího místa v říši zatracení. Lákejte nepřátele úzkým mostům a použijte své oblíbené dovednosti AOE, abyste je snadno vytáhli.

Vzhledem k tomu, že tato trasa pokrývá relativně širokou oblast, je nejlepší udělat to s týmem, pokud doufáte, že budete spojit zabití pro a Bonus za masakr. Můžete se dokonce rozšířit a zakrýt opačné křídlo na východní straně, pokud se nepřátelské rozmnožení vyschne v západním křídle.

Knihovna Zoltun Kulle

Skrytá výklenek

Knihovna zemědělské trasy Zoltun Kulle

Tato místnost je snad Jedna z nejúčinnějších míst pro zemědělství XP. Nepřátelé zde neustále respawn, takže znovu a znovu krouží místnost.

Aby se obchod osladil, na východní straně místnosti je skrytý doupě Ztracené stránky Chcete -li aktivovat událost Kulle’s Hidden Chamber Zone. Zde můžete farmovat XP a čekat na fleshcret Hydra nebo Sandstone Golem, který se vynoří (což poskytne více xp a okouzlený prach).

V nedávné aktualizaci byla v této oblasti výrazně snížena frekvence nepřátelských tření, což z něj činí méně životaschopnou možnost než dříve.

Shassar Sea

Oasis Waypoint

Shassar Sea Farming Trasa

V okolí jsou dvě místa, která mohou vytvořit dobrá zemědělská místa – kruhová oblast přímo severně od trasového bodu Oasis a vodní fontána po schodech a na severozápad od trasového bodu.

Oblast severně od Oasis Waypoint je dobré místo, protože je malý a může vytvořit svatyni a několik truhly s pokladem. Se večírkem je snadné ovládat oblast a udržovat vaše zabíjecí pruh.

The Vodní fontána poblíž trasového bodu Oasis je další vynikající umístění pro zemědělství XP. Nepřátelé zde nemají moc HP, takže je snadné zabíjet zabíjení pro a Bonus za masakr, zejména na večírku s ostatními hráči. Na schodech vedoucí k fontáně je také skrytý doupě, stejně jako několik hrudníků, které se mohou vynořit zlatem nebo předměty.

Bilefen

Crimsonblade Haven

Bilefen Crimsonblade Haven

Nachází se na staré pirátské lodi, v Bilefenu je pěkné a útulné místo Crimsonblade Haven To je ideální pro zemědělskou monstrózní esenci a XP. K dispozici jsou čtyři balení, každý s respawn časovače asi 8-10 sekund – ideální pro party zemědělství, také. Skutečným prodejním bodem je, jak malá je oblast

Zdá se, že elitní a jedinečné sazby Monster Pack Trepad jsou vyšší než obvykle, což vám dává dobrý kus zážitkových glóbusů a šanci na vzácné a legendární kapky současně.

Ashwold Cemetery

Lordsův odpočinek

Lords Rest Farming Trasa

Pokud jste někdy skončili na dalekém severním konci mapy v odpočinku lordů pro vaše každodenní odměny, pravděpodobně jste si v této oblasti všimli obscénního množství pavouků.Existuje několik fialových elitních farabů, stejně jako šance na vynoření Duskbringeru, takže stojí za to jít z cesty, pokud potřebujete více okouzleného prachu.

Další oblasti hřbitova Ashwold jsou naplněny nepřáteli, kteří mají štíty nebo útoky, které mohou přerušit vaše dovednosti, vytvářet Lords ‘odpočívat nejméně frustrovací oblast na farmu XP v této zóně.

Diablo nesmrtelné příručky

Diablo Immortal - Tipy a triky

Tipy pro začátečníky

Průvodce upgradem postav

Diablo Immortal Level Progression – pět nejlepších tipů pro rychlejší úroveň

Ashleigh Klein

EA FC24 Průvodce

Blitz přes průvodce Diablo Immortal Leveling pomocí těchto pěti tipů k vydělávání XP rychleji, rychleji a stát se nejsilnější postavou ve svatyni.

Diablo Immortal Level Progression - pět nejlepších tipů pro rychlejší úroveň

Progrese na úrovni charakteru byla nedílnou součástí většiny RPG a MMO a v Diablo nesmrtelné se neliší. Jako způsob, jak hráči odemknout lepší vybavení a zbraně, aby pomohli sundat ještě silnější nepřátele a šéfy, se progrese úrovně stala klíčem k úspěchu této akční série Fantasy. Blizzard tuto koncepci obnovil přidáním nových funkcí a struktury freemia, aby se vyrovnání zvětšilo.

Diablo Immortal – Nejlepší tipy k rychlejšímu vyrovnání

Abychom vám pomohli efektivně postupovat ve hře, nastínili jsme pět nejrychlejších způsobů, jak vám pomoci vyrovnat se a vydělat XP rychleji v Diablo Immortal.

Pokrok v režimu kampaně

Při zahájení Diablo Immortal je jeho příběhový režim jedním z prvních způsobů, jak můžete začít vydělávat XP, díky několika nepřátelům a šéfům, kterým čelíte, že pokles xp. Vzhledem k tomu, že každý region má vysoce postavené šéfy, které upustí odměnu XP, můžete vydělat více XP dokončením různých činností a výzev v každém regionu.

Předtím, než pokračujete v postupu v kampani, se doporučuje dokončit aktivity a výzvy zóny, protože to pomůže hodnotit váš kodex a poskytnout vám další odměny XP a bojové body. Codex je rozdělen do tří kategorií: úspěchy, dobytí a Batte Pass, pro které bude tento druhý projednán mnohem později.

Tím, že zasáhnete nové úrovně a odemknete nové zóny, budou k dispozici nové aktivity. To vám poskytne přístup k dalším odměnám, které můžete sledovat prostřednictvím hry ve hře.

Dokončete všechny denní odměny

Jedním z nejlepších způsobů, jak se hráči mohou vyrovnat poměrně rychle, zejména při hraní samostatně, je přijetí odměn. Jak můžete převzít pouze čtyři odměny najednou, doporučujeme dokončit všechny osm odměn. I když to bude trvat spoustu času, odměny XP jsou neuvěřitelně prospěšné.

Diablo Immortal Level Level Progression Denní odměny Codex XP

Zatímco nevýhodou je to, že pravděpodobně bojujete o odměny s ostatními hráči, je to stále nejlepší způsob, jak získat obrovské množství XP ve hře. Odměny by měly být součástí postupu hráčů bez ohledu na jejich nevýhody, takže do nich investujte čas.

Využijte řetězové zabíjení pro bonus XP

Bonus XP je další skvělý způsob, jak posílit vaši úroveň postupu provedením řetězových útoků proti monsters. Před použitím útoků na Melee nebo AOE se seskupením nebo několika příšerami pronásleduje několik příšer.

Pokračujte v provádění těchto schopností AOE, abyste maximalizovali multiplikátor, získáte bonusy masakru a udělujete svůj bonus XP. Ty lze nejlépe využít ve starších trhlinách, protože můžete zasáhnout dvojnásobné a trojnásobné číslice ke zvýšení masakrových bonusů, které získáte pro řetězení nebo seskupení nepřátel a monster.

Spusťte starší trhliny pro zkušenosti

Když už mluvíme o starších trhlinách, mohou to být docela prospěšné, ať už je dokončíte s členy klanu nebo s náhodnými hráči. Hlavním cílem při dokončení trhlin starší je porazit různé hordy monster v omezené době, než se objeví mini-šéf. Avšak při vyhlídce na ikonu modré lebky na mini-mapě vám může pomoci získat více XP během těchto běhů.

Diablo Immortal Waid Level Progression Elder Rifts PVE Zkušenosti glóby modrá lebka ikona

Hledáte tuto ikonu Marks Monsters zvýrazněné v modré, které zažijete Globes. Ve starší trhlině však dělá dokončení cílů mnohem rychleji. Navíc můžete provádět útoky zřetězených a AOE na normální příšery pro bonusy masakru za další XP.

Grindu přes úrovně bitevních průchodů

Blizzard nabízí hráčům bezplatné úrovně bitevních průchodů pro Diablo Immortal, což je vynikající způsob, jak si nárokovat XP, ale můžete optimalizovat, kolik XP vyděláváte čekáním, dokud nedosáhnete úrovně brány. Navíc dokončení různých aktivit bitevního průsmyku může získat odměny za bojové body; To pomůže pořadit váš bitevní průsmyk, protože odměny jsou upraveny vaší hodností.

Počkejte, až nedosáhnete úrovně brány, než si vyžádáte body; Následující odměny vám pomohou postupovat přes bitevní průsmyk k dosažení vyšších úrovní. Úkoly Battle Pass mohou nabídnout slušné odměny XP; Doporučujeme však provádět Elder Rifts, Bounties a Dungeon běží jako hrobka Fahiru, aby maximalizovala vaše odměny XP.

Chceme poděkovat kanálu Kibbles YouTube – (Databank videoher) za jejich příručku pro vysvětlení pro rychlejší vyrovnání v Diablo Immortal. Zvažte přihlášení k odběru jejich kanálu pro více obsahu.

Více zprávy ve hře a ikonický ARPG franšíza, podívejte se na naše sekce věnované Diablo 3, Diablo nesmrtelný, a Diablo 4. Získejte nejnovější Průvodce a tutoriály pro vaši oblíbenou Diablo Název níže.

Hlavní obrázek se svolením Blizzard Entertainment.

Podívejte se na naše video níže, diskutujte o příběhu Diabla Immortal a o tom, jak hra zapadá do franšízové ​​časové ose.

Více zprávy ve hře a ikonický ARPG franšíza, podívejte se na naše sekce věnované Diablo 3, Diablo nesmrtelný, a Diablo 4. Získejte nejnovější Průvodce a tutoriály pro vaši oblíbenou Diablo Název níže.

Ashleigh Klein

Napsal Ashleigh Klein

Ashleigh byl bývalým stážistou v Glamour South Africa a dříve pracoval jako multimediální novinář v IOL News a víkendu Argus, než vládl svou lásku k videohrám.

Nyní pracuje s Ginxem na plný úvazek a často je nalezena zkoumáním světů Conan Exiles, Elder Scrolls Online a Elden Ring, zatímco se snaží dosáhnout nekonečné pozice v Marvel Snap. I když není tak skvělá v zemědělství v údolí Stardew (ona se snaží), Ashleigh více než to nahradí tím, že je dobrým trenérem Blastoise v Pokemon Go.

Pokud se vám podaří chytit Ash mezi hraním her a sledováním show Marvel nebo Star Wars, můžete jí předat jakékoli tréninkové tipy a triky prostřednictvím e-mailu nebo na sociálních médiích.