Průvodce začátečníky – Základy a funkce – Synové Forest Guide – IGN, Synové lesa: 5 nejlepších tipů pro začátečníky.

Syn z lesa je dlouho očekávané pokračování kriticky uznávané hry na rok 2014 Les. Tentokrát v hrůze přežití jste posláni na záchranu miliardáře uvízlého na opuštěném ostrově, ale váš vrtulník skončí na cestě. . Noční můra se zhoršuje pouze poté, co zjistíte, že jste se přistáli v lese obývaném hordou kanibalů, kteří jsou stejně děsiví jako hlad. je s tímto pokračováním, zde jsou tipy, které byste měli vědět, než vstoupíte.

Průvodce začátečníky – základy a funkce

Svět

Synové lesa jsou hororová hra na přežití, která je pokračováním lesa. Je nastaven na odlehlým ostrově, ke kterému letíte v naději, že najdete chybějící miliardář, ale brzy dopadne v rozlehlém otevřeném světě, který obývá kanibaly. .

Je tu spousta pro prozkoumání, klíčové položky k nalezení a spousta nebezpečí na cestě. S ohledem na to je náš průvodce začátečník navržen tak, aby vám řekl vše, co potřebujete vědět, abyste se stali odborníkem na přežití .

Průvodce náš začátečník v současné době probíhá, proto prosím zkontrolujte později!

Přeskočte na témata níže a začněte:

 • Počáteční umístění
 • Nouzový balíček
 • Shromažďování zdrojů
 • Co znamenají ikony na HUD
 • Prozkoumejte všude
 • Crafting
  • Rychlé tvorby

  Počáteční umístění

  Existuje několik různých míst, kde můžete zahájit cestu přežití v synech lesa, a pokud se vám nelíbí, kde začnete, můžete hru jednoduše restartovat! Pro nejlepší start Head bychom doporučili zahájit běh . Je to přímo uprostřed akce a pohodlně se nachází vedle některých nejdůležitějších zájmových a podzemních jeskyní pro klíčové předměty.

  První věc, kterou vyzvednete, než převzítte kontrolu nad svou postavou, je crafting rohož (s zahrnutým šikovným batohem), stejně jako nouzový balíček. Stiskněte i a otevřete řemeslnou rohož, pak se nasaďte nad nouzovým balíčkem a získejte ruce na startovní vybavení.

  Uvnitř najdete:

  • vytáhnout to
  • ZapalovačKlepněte na l vychovávat to
  • Příručka pro přežití, která vám ukazuje, jak vytvářet struktury

  Váš GPS Tracker bude fungovat jako vaše mapa. Jednoduše stiskněte m . Hru můžete začít na různých počátečních místech, ale položky, zdroje a vybavení budou ve stejných podzemních jeskyních nebo v bodech zájmu.

  Váš batoh lze nyní použít jako rychlé menu pro položky, takže otevřete crafting rot poklepáním i, přejděte do batohu a můžete si vybrat a vybrat, k čemu máte rychlý přístup. Hold I vychovávat tento rychlý balíček a vyhýbat se museli pokaždé plně otevírat crafting rohož.

  Po aktualizaci můžete nyní přiřadit klávesy pro své důležité nástroje a zdroje. Navštivte naše Jak přiřadit kládyny stránka pro podrobnosti o tom, jak to udělat.

  SotftipsAndtricks (7) .png

  Na vaší craftingové podložce budete moci vidět veškeré své vybavení, předměty a zdroje. Zde si můžete vypracovat recepty, včetně zbraní, jako jsou luky, kluby a kopí.

  . Je také snadné vidět, co nemůžete kombinovat, protože jakmile přidáte položku do oblasti řemeslné oblasti, bude vše, co není kompatibilní.

  Potřebujete vyrobit více položek? Žádný problém! Už to nemusíte vyrábět po druhém. Házejte na více zdrojů a můžete pouze kliknout na COG, abyste tyto recepty vytvořili.

  Sotfbeginnersguide.png

  . Hra objasňuje, že sběr zdrojů je okamžitě klíčový, a každý, kdo hrál les.

  Když začnete vyzvednout tyto počáteční položky, odemknete recepty na řemeslné recepty. .

  ? .

  Měli byste se také podívat na to, jak duplikovat předměty a zdroje včasných her, abyste co nejlépe využili krabice a zdroje kolem vás, když poprvé začnete.

  Jakmile jste začali dělat svou základnu, budete chtít udělat spoustu úložných stojanů pro skály, protokoly, kosti a další. Tím zajistíte, že budete mít vždy dobrou nabídku a můžete i nadále rozšiřovat základnu.

  Využijte své společníky AI

  SotftipsAndtricks (5) .png

  Až se probudíte, všimnete si také někoho, kdo se kolem bolesti vaří, komu můžete jít a pomoci. Kelvin, Kdo je AI, kterou můžete najmout jako váš společník. Jako bonusová pomoc, použijte Kelvina a přiřaďte mu úkoly s malým notebookem. Můžete ho požádat, aby shromažďoval zdroje a přivedl je k vám, sledoval vás s nimi a dokonce i oheň.

  Tady je malý tip: Nejprve vytvořte úložiště ve své základně a nechte Kelvina sbírat skály, tyčinky a protokoly a naplnit své úložiště v žádném okamžiku. Kelvin může také pomoci dokončit struktury.

  To, co můžete požádat Kelvina, se změní v závislosti na tom, kde jste. Poblíž řeky? Můžete ho poslat, aby pro vás sbíral ryby. Stál u úložiště? K dispozici je možnost shromažďování protokolů, hornin nebo jiných klíčových zdrojů a jejich uložení do úložiště. Je dobré pokračovat v interakci s Kelvinem, když prozkoumáte, abyste zjistili, co jiného ho můžete požádat, aby udělal. Nezapomeňte na něj dávat pozor, protože může být napaden a zabit, pokud si nejste opatrní.

  Pochopení HUD

  Statusicons.png

  V pravém dolním rohu obrazovky uvidíte kompaktní ikony minimapu a stavu, které vám říkají, kdy potřebujete odpočívat, jíst nebo pít. Sledujte na ně během hry, abyste se vyhnuli zabití, vědět, kdy se musíte vrátit (nebo najít) úkryt a odpočinek.

  • Červený pruh vlevo od mini-mapy naznačuje vaše zdraví
  • Modrý lišta napravo od mini-mapy představuje vaši vitalitu
  • Ikona paže zakroužená červeně představuje vaši sílu
  • Ikona měsíce ukazuje vaši energetickou úroveň
  • Při vybavení brnění se objeví další lišta nalevo od vašeho zdravotního baru

  Vaše vitalita vám ukáže, kolik vytrvalosti máte. Takže pokud jste zima, nebo nejste dobře obléčeni, bude lišta vitality zakončena. Vaše síla lze také zvýšit provedením různých úkolů. Jak se zvyšuje vaše síla, také vaše zdraví.

  Podívejte se na naši stránku o tom, jak získat vodu, abyste si mohli udržet žízeň z uhaseného od Get-Go.

  Prozkoumejte, prozkoumejte, prozkoumejte

  Sotfbeginnersguide (2) .png

  Na mapě existuje řada položek, které čekají na objevení. Pěkná věc na synech lesa je, že začnete s GPS Tracker, který přichází s několika klíčovými oblastmi zájmu již zvýrazněno. Otevřete GPS Tracker stisknutím M, vidět mapu. Poté stisknutím tlačítka Middle myši přiblížíte a zobrazíte tyto zajímavé body.

  • Zelené pulzující body ukazují body zájmu
  • Bílé ikony vám ukazují, kde jsou jeskyně
  • Fialové ikony jsou místo, kde můžete najít sledovače GPS a klíčové položky od členů týmu

  Navštivte všechny tyto body a budete v žádném okamžiku dobře vybaveni. Doporučujeme počínaje zeleným zájmovým bodem zájmu a fialovými ikonami, než se pustíte do jeskyní. Tyto jeskyně mohou být dlouhé a plné mutantů a kanibalů – budete se chtít ujistit, že jste řádně vybaveni, než se do nich ponoříte.

  Pokud vás zajímá, co najdete na těchto místech, podívejte se na naši sekci návodů, kde jsou stránky na rebreather, 3D tiskárnu, jak získat lopatu a další.

  Využijte dva režimy pro struktury

  ZačátečníciGuidesotf.png

  Otevření příručky (stisknutím b) vám umožňuje řešit struktury a ukazuje vám dvě metody řemeslného zpracování. Můžeš stiskněte x Chcete -li přepínat režim řemeslného, ​​který chcete použít.

  Existuje rychlý způsob, jak můžete vytvářet struktury, požáry a přístřeší a metodu, která je podobná lesu, což vám umožňuje odložit předběžné struktury a jednoduše najít zdroje potřebné k jejich dokončení.

  Rychlé tvorby

  . Váš průvodce vám poskytne krok za krokem, aby vám ukázaly, jak rychle vytvářet struktury.

  ZačátečníkyGuidesotf (4) .png

  Například vytvoření ohně, nyní pouze vyžaduje, abyste vybavili hůl a poté ji nasměrovali na zem. Poté uvidíte malý obrys, kde budou hole umístěny pro oheň, a jednoduše je zaupnete a hodíte je na zem. Můžete přidat hole na oheň, ale buďte opatrní, kam je umístíte, protože v této hře se může šířit oheň.

  Tato metoda je také to, co budete muset použít k volnému stavbě. Například můžete vybavit protokol a poté jej položit na zem a začít stavět základ pro vaši základnu. Změňte orientaci kliknutím na pravé tlačítko myši a můžete začít vytvářet zeď. Proměňte jej v špičkový plot jednoduše sekáním v horní části protokolů. Nebo vytvořte dveře, stavěním zdi protokolů a poté odříznutím uprostřed sekce. V tomto režimu řemeslného režimu si můžete hrát spousta.

  Sotfbeginnersfeatures.png

  U některých struktur, jako jsou podlahy, budete potřebovat polovinu nebo menší. Naštěstí za to musíte jen shromáždit protokoly a automaticky budou zkráceny na velikost, v závislosti na tom, kam je umístíte. .

  Pokud se vám nelíbí to, co jste udělali nebo jste udělali chybu, stačí stisknout C a demontovat svůj stvoření.

  Představené struktury

  ZačátečníkyGuidesotf (3) .png

  . Patří sem přístřeší, požáry, pasti a skladování. Když jste v tomto režimu, najděte místo, kde chcete umístit svou strukturu, a obrys se objeví. . Nezapomeňte zde používat svého společníka AI, abyste rychle pomohli shromažďovat předměty.

  Vaření

  ZačátečníkyGuidesotf (5) .png

  Už nemusíte procházet spoustou možností k vaření! Když zapálíte oheň, vše, co musíte udělat, je stisknout E a otevřít smečku, která vám ukáže vše, co můžete hodit na oheň. Mít nějaké maso, které je shnilé a chce se ho zbavit? Otevřete svou craftingovou rohož a klepněte pravým tlačítkem myši na tyto položky.

  Malý tip: Nechte své maso vařit, dokud nevypadá tmavě, pak ho sníst. .

  Když se kanibaly začnou objevovat a následovat vás kolem, budete je chtít také zlikvidovat na oheň. To vám dá kosti, které vám umožní vyrábět kostní brnění, mimo jiné.

  Použijte jídlo k získání zdraví

  Najdete léky na cestě, ale budete s nimi chtít být konzervativní. Místo toho si udělejte čas na doplnění svého zdraví jídlem. Nějaké jídlo se hnije, takže to budete chtít použít jako první a udržovat nudle, obiloviny a energetické tyče, když jste opravdu zoufalí. Navíc je v této hře snazší získat brnění, zejména od mutantů, kteří mohou být pro strašidelné brnění pokožku.

  Jednání s kanibaly a mutanty

  Sotfbeginnersfeatures (3) copy.png

  Narazíte na spoustu kanibalů a mutantů v podzemních jeskyních, ale nakonec kanibaly začnou přicházet a najít vás a objeví se zdola. .

  . Během počátečního nebo dvou dnů vás kanibaly nechají nechat na pokoji a jen vás sledovat. V tuto chvíli se s nimi nezabývejte, aby jim zabránilo déle v útoku.

  Jak se první týden blíží ke konci, bude nezbytné začít odkládat obranu a pokládat pasti. Začnou zaútočit na vás a vaši základnu a rychle způsobí značné škody. .

  je dlouho očekávané pokračování kriticky uznávané hry na rok 2014 Les. . To ponechá vás a vaše přátele (až sedm), abyste se starali o sebe. Noční můra se zhoršuje pouze poté, co zjistíte, že jste se přistáli v lese obývaném hordou kanibalů, kteří jsou stejně děsiví jako hlad. Takže pokud se poprvé potápíte Les je s tímto pokračováním, zde jsou tipy, které byste měli vědět, než vstoupíte.

  5. Zdroje, zdroje a více zdrojů

  Tipy

  Jeden z nejdůležitějších tipů pro zahájení Synové lesa je uklidit co nejvíce. Hned po havárii, budete mít malé nebo žádné zdroje, což vám bude bezmocné. . . S tím řekl, že nemusíte příliš cestovat, abyste je získali. Takže se okamžitě nekvapte, místo toho začněte shromažďovat co nejvíce v oblasti kolem sebe.

  V podstatě čím více zdrojů se můžete shromáždit brzy, tím méně času budete muset strávit hledáním později, když řešíte. v Synové lesa, První noc je často nejděsivější. Výsledkem je, že je nezbytné vytvoření základních nástrojů a potenciálně budování ohně. Celkově se jedná o jeden z nejdůležitějších tipů při zahájení hry a vytvoření vaší první noci v těchto strašidelných lesích, nejúžasnější.

  4. Přístřeší je nezbytný

  Tipy

  Jakmile jste nashromáždili slušné množství zdrojů a víte, kde získat více, budete se chtít soustředit na budování útulku. Tyto tipy jsou tak zásadní, protože to nebude dlouho předtím, než se kanibaly potulují o tyto země, dozvíte se o vašich pobytu a přijdou se blíže podívat. Určitě se to určitě stane, budete se snažit udělat úkryt. Buďte tedy připraveni a zabránit tomu, aby se to stalo co nejdříve; i když je nevyhnutelné, že se s nimi setkáte.

  Prvních pár nocí bude stačit ošuntělý malý úkryt, ale budete se rychle chtít usilovat o to, aby ses stal správnou základnou. Naše nejlepší doporučení pro vaši základní polohu je někde teplé (daleko od sněhového biomu) a s několika výhodnými body. S ohledem na to je ideální místo poblíž pláže. Jste blízko a chráníte okraj vody a můžete sledovat své okolí, abyste věděli, kdy se nebezpečí uzavírá.

  3. Být konzervativní

  Tipy

  Vývojáři poznamenali, že je mnohem více zbraní než ve svém předchůdce. I když to znamená, že si můžete snadněji najít pistoli nebo brokovnici, nelze to říci pro munici. Ve skutečnosti je munice neuvěřitelně vzácná a těžko přijít. Výsledkem je, že budete chtít být konzervativní se svými zbraněmi a zachránit munici, kterou pro ně máte, když jste to absolutně potřebujete. Jinými slovy, když to nemusíte naživu, pokud ne. Jsou však chvíle, kdy se můžete dostat bez použití zbraní.

  Například luk a šipka bude vaší nejlepší alternativou ke zbraním. Proto doporučujeme vytvořit jeden co nejdříve, takže můžete použít k převzetí malých vln nepřátel. Navíc je to vaše nejlepší volba použít při lovu divoké zvěře. Při jednání s kanibaly, pokud je to možné, použijte sekeru nebo ručně vyráběné kluby. Pokud existuje jen pár, můžete je dračit, abyste se dostali do zásahů, aniž byste se vrátili k velkému poškození. Toto je jeden z těch tipů, které jsou rozhodující pro dlouhověkost vašeho přežití. Protože bez munice v pozdní hře můžete pokračovat a zvážit se s kanibaly další večeři.

  2. Mapujte své prostředí

  To bude znít strašidelně, ale kanibaly vás téměř vždy sledují Synové lesa. Možná je nevidíte, ale určitě vás uvidí. Obrovským důvodem je to, že znají prostředí mnohem lépe než vy. Výsledkem je, že je ve vašem nejlepším zájmu zmapovat prostředí podle svých nejlepších schopností. Naučte se cestovní trasy kanibalů a nastavte značky, které vám pomohou vést zpět k vaší základně. Poslední věcí, kterou chcete, je bezcílně putovat po lese a neschopnost najít cestu zpět domů před soumrakem. V takovém případě byste také mohli pokračovat a začít konat se.

  Jedním z nejlepších tipů pro mapování vašeho prostředí, kterým oblastem se musíme vyhnout. Některé oblasti lesa jsou mnohem hustěji osídleny kanibaly než jiné; Důvodem je skutečnost, že jste pravděpodobně blíže k jejich domovu, než si myslíte. Mějte to na paměti, protože pokud musíte na něj zaútočit, nevíte, kolik dalších je poblíž. Pak, než to víte, jste rojí.

  1. Nezohledňujte Kelvina

  Ze všech tipů v tomto Synové lesa Průvodce začátečníky, nejdůležitější je spřátelit se. Toto je NPC, který s vámi přežil havárii vrtulníku. V podstatě musíte možnost vzít Kelvina nebo ho nechat, aby se postaral o sebe. I když se může zdát jako nejlepší volba pro vás, není to. Přestože Kelvin může být navíc v tom, že ho musíte uzdravit a nakrmit, je nesmírně prospěšný pro vaše dlouhodobé přežití.

  A co je nejdůležitější, Kelvin vám může pomoci při odrazení kanibalů. Kromě toho vám může pomoci s budováním, sběr materiálů a hlavně, pomůže vám cítit se méně osamělý. Protože nejhorší ze všech je uvíznutí Synové lesa .

  V této poznámce, čím déle přežijete a čím dále prozkoumáte, tím je pravděpodobnější, že narazíte na další NPC ve hře. Jedním z nejlepších tipů, které vám můžeme dát za to, je nechat svou stráž, když se poprvé setkáte s jedním. Ne všechny tyto NPC budou dobří přátelé; Ve skutečnosti jsou některé přesně naopak.