PS4 Cheats – Minecraft Guide – IGN, Minecraft Cheats on PlayStation 4 (PS4).

Minecraft Cheats on PlayStation 4 (PS4)

Rozbijte to a okamžitě jej umístěte zpět a pak se blok duplikuje.

PS4 podvádí

Tato stránka obsahuje seznam podvodníků, kódů, velikonočních vajec, tipů a dalších tajemství pro Minecraft pro PlayStation 4. Pokud jste objevili cheat, chcete přidat na stránku nebo provést opravu, klikněte na Upravit a přidat ji.

Reference portálu

Pokud pečete dort poprvé v Minecraftu, obdržíte úspěch s názvem „Lie“, odkaz na sérii „Portální“ Valve, ve kterém je opakující se téma, které vám na konci hry odměňuje dort, který vám bude odměněn , a psaní na stěnách v některých tajných výklencích, které říká: „Dort je lež.’ mnohokrát.

Předloženo: GenBankston

Mu velikonoční vejce

Pokud jste v mlhavém dni, podívejte se pozorně. Pokud máte štěstí, můžete vidět osobu s výchozí kůží, ale s bílými očima, dabovaným zářezem, „Herobrine“ nebo jednoduše. Můžete ho dokonce (nejzáctější věc, na kterou si vzpomenete), najít ho v Edici Pocket Edition of Minecraft (jediný dav).

Předkládá: Truethat07

Držte se k okraji

Tlačítko Crouch ovládá, zda se krčíte nebo ne. Když se krčí, vaše postava se bude držet okraje, pokud se pokusíte odejít. Jednoduše nemůžete spadnout, když to uděláte.

Předloženo: moedog_00

Jak získat úspěch „The End“

Nejprve se ujistěte, že máte nějaké oči Endera. Pak najděte pevnost a najděte teleporter. Dejte oči a bude aktivován portál. Ujistěte se, že máte diamantový meč, luk s nejméně 100+ šipkami. Když tam teleportujete, uvidíte vysoké obsidiánské věže. Jděte na ně a zničte všechny věci vypadající perly. Tito uzdravují draka a zbavují se jich je polovina bitvy. Poté vyložte na draka s lukem a šipkou. Když ho porazíte, bude letět a explodovat. Teleporter klesne a můžete jej projít a sledovat kredity a vrátit se do svého světa.

Zadáno: halofreak231

Bomba v Nether

Když je na Nether, mocná zbraň je postel. Položte postel dolů a zkuste ji použít. Provede obrovskou explozi.

Předloženo: TheGibbynator

Udělej sněhuláka

Někdy chtěl vidět sněhuláka v Minecraftu?

No, můžete! Tato stvoření se nazývají Snow Golems. Aka “Snowmans.„Tady je, jak si můžete snadno vyrobit.

1. Pokud máte 1 dýně a 2 sněhové bloky, umístěte kamkoli sněhový blok a na něj položte další.

2. Po umístění dvou bloků sněhu přidejte dýně nahoře.

A pak jste právě vytvořili sněhový golem/sněhuláka.

Předložil: dylanmcferren

Proniknout do prázdnoty

Nejprve si vytvořte díru na podloží s pickaxe (možná budete potřebovat asi 2). Poté položte TNT na horní část podloží, až do vrstvy 127. Explodujte TNT a vy jste udělali díru do prázdnoty.

Předložil: dylanmcferren

Snadné enderman Kill

Od náplasti 1.8+, Endumens byl k dispozici/běžnější a spadnou ender perly, které by mohly mít budoucí použití (žádné kromě modů nyní!). Jen získejte jejich pozornost (dejte na ně nitkové nitky) a přimějte je do padání do mělké vody. Endermen jsou zabíjeni vodou, stejně jako slunce!

Předložil: rilian108

Rychlý dům

Máte všechny své zásoby první den, ale nemáte čas na vytvoření domu? Vezměte dveře (3 x 2 lesy), těží krátký tunel do hory a umístěte dveře, aby se příšery nemohly dostat dovnitř.

Vše, co odtamtud musíte udělat, je rozšířit a zdobit (pokud máte zájem.) Z tohoto místa můžete také udělat snadný důl!

Nevypadá to tak pěkně, ale je to cenově dostupné, pokud jde o zásoby, jako je dřevo!)

Předložil: rilian108

Samusova helma z Metroidu

Pokud vložíte dýně do sekce helmy vašeho brnění, váš HUD se změní na HUD galaktického lovce odměn Samus Aran z Metroidu. (Ne, nedostanete žádné rakety)

Zadáno: TheGameBoy001

Uhlí zdarma

Vložte do pece bílé dřevo a normální dřevo, získáte uhlí. Je to stejné jako normální uhlí.

Předloženo: Ign_cheats

Nekonečný přívod vody

Existuje mnoho důvodů, proč budete chtít mít na ruce kbelík vody (oheň, budova, zemědělství, dráždivé přátelé, příkop atd.), ale může to být opravdu dráždivé, že musíte běžet dolů k oceánu každou kravatu, kterou chcete. Postupujte podle tohoto rychlého tutoriálu a můžete mít malý, nekonečně plný kaluž vody kdekoli!

Budete potřebovat železnou kbelík a schopnost trochu kopat do podlahy.

1. Vykopejte 2 po díře v zemi, která je hluboká 1 čtvereční

2. Naplňte svůj kbelík/s vodou z oceánu nebo z jezera. Potřebujete pouze 2 vklady, takže se doporučuje užívání 2 kbelíků.

3. Přiveďte vodu zpět na základnu a nalijte 1 kbelík do každého rohu náměstí na zemi.

Pokud se to provede správně, měli byste mít ještě 2 x 2 kaluž vody. Pokaždé, když si vezmete kbelík a použijete jej na některý z čtverců, ostatní jej doplní na plnost.

Jednodušší verze RY: Budete potřebovat 2 kbelíky vody. Nyní vykopejte přímku se 3 otvory, jako je tato: pokud “=” se rovná linii, vytvořte to “===”. Vykopejte 3 otvory rovně a poté vložte do každého konce 1 kbelík s vodou a poté získejte vodu ze středu a voda dobře regenerujte, takže voda je nekonečná.

Předloženo: Ign_cheats

Minecraft Cheats on PlayStation 4 (PS4)

Minecraft

Získejte postel, 3 železné ingoty a 1 lávový kbelík. Vložte je do kotle a ta da do super domu!

Zkoušel jsem to a nezdá se, že by to fungovalo. Co dělám špatně?

Chris, před 3 lety – Odpověď

to je proto, že existují

Poop, před 3 lety – Odpověď

Ender Dragon Hatch vejce

Nejprve položíte Ender Dragon Egg na blok obsidiánského obhajovaného prostorem pro Lava 2 Block na straně EASH a poté položte kříž na obrazovku namířenou na vejce a stiskněte to tak rychle, jak jen můžete, bez jakéhokoli pauzy, nebo to zvykne: xxoo na šipkách stiskněte doleva doleva doprava doprava doprava

MOBY VZTAVY A HLAVY

Pokud pojmenujete jmenovku „Jeb_“ přesně takto (bez citátů) a pojmenujte ovce, změní barvu těla na nejrůznější barvy.

A pokud pojmenujete takto jmenovku „večeře“ a pojmenujete jakýkoli dav, bude vzhůru nohama!

Kreativní na přežití a obrácení

Vytvořte nový svět na kreativitě a poté umístěte předměty, jako jsou diamanty atd., A pak uložte a ukončete.

Poté si to zahrajte, ale v části, kde dáte textury. 🙂

Jak udělat duplicitu

Umístěte položky, které chcete duplikovat do svého inventáře, a ujistěte se, že je automatické ukládání. Také si můžete připravit hrudník.

Pak chcete vypnout autosave a dát jej hned zpátky. Poté vložte příslušné položky do hrudi a podržte tlačítko Xbox Průvodce/PSS a vynutit aplikaci zavřete.

Poté znovu zadejte svět a položky budou ve vašem inventáři a na hrudi.

Neomezená obsidiánová duplikace

Na přežití vytvořte portál nether a jděte na Nether. Nechte někoho, aby se připojil k vaší hře a rozdělte blok z portálu (v Overworld), a pak se vraťte zpět portálem (v nyther).

To by mělo vytvořit nový portál poblíž předchozího portálu. Udělejte to tolikrát, kolikrát chcete.

Pokud to uděláte hodně, měly by být všude portály nether (ne všude, ale víte, co tím myslím).

Nyní přerušte všechny obsidiána z rozbitých portálů. Nyní byste měli mít hodně obsidiánu (v závislosti na tom, kolik portálů jste se vynořili).

Nyní můžete použít tento obsidián pro cokoli chcete (enchantment tabulky jsou moudré volby).

Minecraft PS4 může někdo pls poslat mi nějaké snadné cheats, abych si dal pro mého syna pls, protože jsem se díval na internet, ale zdá se, že nenajdete žádné, pokud je to možné bude dobře oceněn

Jonny, před 2 lety – Odpověď

Existuje jednoduchý volný způsob, jak získat něco, co se nazývá Mods, a já vám řeknu něco, co za krokem pokyny, jak to fungovat, v podstatě potřebujete buď Windows 10 nebo mobilní zařízení s Minecraftem, pak jděte do mobilního obchodu a vložte jako X Ray Vize nebo doplňky pro Minecraft Mobile nebo pro Windows 10 Přejděte na Curseforge.com a jděte do jakékoli kategorie modů nebo jakéhokoli hitů stahování a nebojte se Curseforge vyrábět skuteční fanoušci Minecraft, kteří zbožňují Minecraft, takže žádný virus nebo cokoli jiného onechává váš počítač, otevřete svět a vyrobí váš počítač (zařízení Windows 10 (zařízení Windows 10 (zařízení Windows 10 (zařízení Windows 10 (zařízení Windows 10 ) nebo mobilní telefon řekl, že mod přidat nebo co váš syn chce, a ujistěte se, že váš svět má mody nebo doplněk na váš svět povolený tím, že jdete do balíčku zdrojů a balení chování a přidejte jej také otevřete svůj svět LAN (místní přidružená síť ) Poté přejděte na PS4, abyste si vzpomněli na balíček zdrojů> (> mobilní zařízení nebo zařízení Windows

Hunter Deshano, před 10 měsíci – Odpověď

Grummova závada

 1. Nejprve vytvořte jmenovku „Grumm“.
 2. Poté pojmenujte dav se značkou jména.
 3. Měli by se otočit vzhůru nohama!

Ghastova budova

Vytvářejte v jakémkoli světě.

Vytvořte stojan vlny 3 až 3, rozbijte vlněný blok uprostřed a nahraďte jej hrudníkem.

Pak zapálte všechny bloky vlny a voila, Je tu vaše ghastová socha!

Neomezená závada duplicitní brnění

Nejprve jděte do kreativa a vyberte libovolný typ brnění a poté použijte tlačítko vybavení zobrazené na spodní straně obrazovky, když si vyberete brnění, pak to udělejte tak dlouho, jak chcete, můžete to udělat pouze ve verzi11.8.0 a vyšší.

Skutečné toliet žádné mody

Udělejte díru a naplňte ji lávou. Pak v tom stájte. Přestaňte a respwon, pak najdete krásnou toliet, kde jste zemřeli.

Rentgenové vidění

 1. Vezměte blok Glowstone, pak Ender Pearl.
 2. Poté vykopat tři bloky dolů a umístěte záře nad vámi.
 3. Pak získejte Ender Pearl a hodte ji na záře.

Noste na hlavu jakýkoli blok

Nejprve získáte dávkovač.

Pak dostanete blok, který může naskládat pouze na 64.

Naplňte dávkovač blokem podle vašeho výběru a poté opusťte z dávkovacího lékaře.

Poté stiskněte zároveň L2/LT a trojúhelník/y.

Dřevěný rentgen

1: Craft A Ladder 2: Umístěte žebřík na zeď 3: Vložte své postavy zpět 4: Buďte asi 1-3 bloky pryč (doporučeno pro úspěch) 5: Přejděte do zpětného pohledu na 3. osobu 6: Udělejte to tak, aby se vám zobrazoval se dotýká žebříku 7: U můžete vidět hodil zeď/žebřík a najít jeskyně a diamanty a věci p.s. Většinou se doporučuje, abyste umístili žebřík na blok, který má za sebou asi 5 bloků, a kolem bloků za ním například na jeskynní zdi se nejlépe doporučuje na PS4, moje jméno je „aircranekris“ na minecraft pe role Přehrávání je jméno “Baby_kris_wolf” a Kris_wolf_255 “a” Nightshadow51 “

Obsidiánské diamanty

Jděte na kreativní. Tyto věci budete potřebovat: Redstone, páka, TNT, Obsidian a jeden diamant.

 1. Pak to změníte na přežití a uděláte tři bloky 3 po třech obsidiánských náměstí.
 2. Udělejte linii obsidiána od vás na náměstí.
 3. Položte Redstone až na náměstí a položte páku na konci.
 4. Na hrudi na náměstí obsidiána a vložte do něj jeden diamant.
 5. Položte jeden blok obsidiána na hruď a poté to položte.
 6. Pak Boom. Máte více diamantů.

Umístění bloku

Vytvořte blok diamantu, železa, lapis, zlata nebo smaragdu a položte jej dolů.

Rozbijte to a okamžitě jej umístěte zpět a pak se blok duplikuje.

Pak se vraťte ke svému osobnímu řemeslnému stolu a převeďte je zpět.

Nemůžete použít druhý řemeslný stůl, jinak váš blok zmizí.

Neomezený nether křemen

Pokud založíte normální svět Minecraft Survival, musíte jít na nether (po stavbě portálu), pak shromáždit jakékoli využití (Nether Quartz, Glow Stone atd.).

Pak se vraťte do světa. Ukončete a uložte a poté se vraťte na svět po „resetování nether“ na světě. Jít do Nether.

Stále byste měli mít všechny své předchozí repurses, ale bloky, které jste těžili (nether křemenná ruda, atd.) by tam měl být stále.

Důlu to znovu a opakujte, dokud nemáte dostatek zdrojů!

Respawn The Enderdragon

Pokud umístíte na každou stranu čtyři koncové krystaly na hnízdo Endedragon s vajíčkem na středním pólu, bude respawn na druhém konci krystalů na obsidiánských věžích a poté respawn draka.

Zabíjení draka pro zkušenosti

Nejprve zabijte draka a pak jděte do pevnosti a házejte dračí vejce.

Tímto způsobem bude drak respawn. Poté zkopírujte svůj svět z souborů PSN/Xbox Uložit.

Pak byste měli smazat původní svět a zadat kopii.

Najdete draka znovu se vším, co jste měli!

Takže je to dobrý způsob, jak získat spoustu zkušeností z zabíjení mnoha draků.

Dva lidé na prasetu!

To bude fungovat pouze v režimu přežití nedělat nic na kreativním ve stejném světě.

 1. Dva hráči musí získat 30 diamantů z jeskyně
 2. Získejte 4 prasata
 3. Položte sedlo na všech 4 prasat
 4. Získejte lávovou kbelík
 5. Nalijte lávu na jedno prase
 6. Oba musí dát diamanty do lávy současně
 7. Hráči si každý vybere své vlastní prase
 8. Oba hráči skočí do lávy současně
 9. Oba hráči zemřou, respawn a najdou poslední prase
 10. Oba hráči budou stisknout LT na prase současně!

(to bude fungovat pouze pro některé lidi) nemusí to vůbec fungovat.

Ach můj bože, směju se tak, takže tě tak har, to funguje, můj bože xD

Stinky Binky, před 1 rokem – Odpověď

límce psů

Popadněte libovolný typ barviva a poté klikněte na R2 a poté máte pro svého psa jiný límec

Neviditelná bloková závada

Nejprve umístěte jakýkoli typ průsvitného bloku dolů (jakýkoli druh bloku, který nevidíte.) Dále na něj položte révu. Pak přejděte na stranu vinné révy a položte na něj žebřík. Měli zmizet. Poté byste měli mít neviditelný blok, ale možná budete moci stále vidět žebřík. Ale možná byly opraveny.

Killer Bunny

1.Získejte název značky 2.Callit “TOAST” 3.Pak to položte na zabijáka 4.pak každý den zajíček každý den.

Trofeje

Ikona Titul Popis Typ
Oceněné trofeje Udělil všechny trofeje Byly uděleny všechny trofeje. Platina
převzetí Převzetí zásob Otevřete svůj inventář. Bronz
Získání dřeva Získání dřeva Udeřte strom, dokud nevyskočí blok dřeva. Bronz
Benchmarking Benchmarking Vytvořte pracovní stůl se čtyřmi bloky dřevěných prken. Bronz
čas na minu Čas na můj! K vytvoření pickaxu použijte prkna a tyčinky. Bronz
žhavé téma Žhavé téma Postavte pec z osmi dlažebních bloků. Bronz
Získejte hardware Získejte hardware Utéct železné ingot. Bronz
čas do farmy Čas na farmu! K vytvoření motyky použijte prkna a tyčinky. Bronz
péct chleba Péct chleba Proměňte pšenici na chléb. Bronz
lež Lež Pečte dort pomocí pšenice, cukru, mléka a vejců! Bronz
Získání-upgrade Získání upgradu Konstruovat lepší pickaxe. Bronz
Delicious-Fish Lahodné ryby Chyťte a vařte rybu! Bronz
On-A-Rail Na kolejnici Cestujte Minecartem do bodu nejméně 500 metrů v jednom směru, odkud jste začali. Zlato
čas do úderu Čas zasáhnout! K vytvoření meče použijte prkna a tyčinky. Bronz
lovec příšer Lovec příšer Zaútočit a zničit monstrum. Bronz
Krávový titul Kravský tipper Sklizeň nějaká kůže. Bronz
až naprší a uschne Až naprší a uschne Použijte sedlo k jízdě prasetem, pak se prase zranila z poškození pádu při jeho jízdě. stříbrný
vůdce smečky Vůdce smečky Spřátelit se pět vlků. Bronz
Moar-Tools Moar nástroje Vytvořte jeden typ každého nástroje (jeden pickaxe, jeden rýč, jedna sekera a jedna motyka). Bronz
výdej s tím Vydat se s tím Postavit dávkovač. Bronz
do nether Do Nether Postavte portál nether. Bronz
Sniper-Duel Sniper Duel Zabijte kostru šipkou z více než 50 metrů. Bronz
diamanty Diamanty! Získejte diamanty pomocí železných nástrojů. Bronz
vrátit odesílateli Vrátit odesílateli Zničte ghast ohnivou koulí. stříbrný
do ohně Do ohně Uvolněte požár jeho prutu. Bronz
Místní pivovar Místní pivovar Vařit lektvar. Bronz
konec Konec? Zadejte koncový portál. Zlato
konec Konec. Zabijte enderagon. Bronz
kouzelník Kouzelník Vytvořte tabulku okouzlení. Bronz
přezbrojení Přezbrojení Udělejte devět srdcí poškození jediným zásahem. Bronz
knihovník Knihovník Postavte si nějaké regály, abyste vylepšili svůj enchantmentální stůl. Bronz
dobrodružství Čas dobrodružství Objevte 17 z 23 biomů. stříbrný
odolnost Odolnost Vytvářejte dvě krávy s pšenicí. Bronz
Diamants-to-you Diamanty pro vás! Házejte diamanty na jiného hráče. Bronz
vepřová kotleta Vepřová kotleta Vařte a jíst vepřové kotleta. Bronz
PŘIJÍMAJÍCÍ Udělení času Hrajte na 100 dní. Bronz
lukostřelec Lukostřelec Zabijte popínavou lidu šípy. Bronz
haggler Haggler Důl nebo koupit 30 smaragdů. stříbrný
Pot-Planter Prstička Vytvářejte a umístěte květináč. Bronz
jeho-a-podepisování Je to znamení! Vytvářejte a položte znamení. Bronz
Iron-Belly Železné břicho Zastavte hladovění pomocí shnilého masa. Bronz
mít-a-Shearful-Day Přeji mít střízlivý den Použijte nůžky k získání vlny z ovcí. Bronz
Sběr duhy Sběr duhy Shromážděte všech 16 barev vlny. stříbrný
Zůstaňte-frosty Zůstaňte mrazivý Plavat v lávě, zatímco mají efekt požárního odolnosti. Bronz
hrudníku-zkobblestone Hrudník plus z dlažebního dlažebního masa Důl 1 728 dlažebního masa a vložte jej do hrudi. Bronz
obnovitelná energie Obnovitelná energie Uvolněte kmeny dřeva pomocí uhlí k vytvoření více uhlí. Bronz
hudba pro mé uši Hudba pro mé uši Zahrajte si hudební disk v jukeboxu. Bronz
osobní strážce Strážce těla Vytvořte železný golem. Bronz
Železný muž Železný muž Noste plný oblek železné zbroje. Bronz
Zombie-Doctor Zombie Doctor Vyléčte Zombieho vesničana. Zlato
krotitel lvů Krotitel lvů Zkrotit ocelot. Bronz

‘TIS, ale škrábnutí

Udělejte 100 škod v kole veřejné bitevní hry.

Slow-Mo Fireball

Pokud si vezmete dávkovač a střílíte poplatky za oheň vodou, zpomalí poplatek za oheň natolik, abyste viděli, jak letí vzduchem.

Duplicitní cokoli

Pokud vytvoříte knihu se všemi kouzly (bude to chvíli trvat znovu), vložte ji do rámce položek, přejdete ji na přežití a vyjměte ji. Vraťte se na kreativní a máte 2 (to funguje na čemkoli).

Zombie pro vesničana

Získejte Zombie Veslagera a vložte ho do klece, kdybyste to mohli zasáhnout, ale nemůže se dostat ven. Pak získejte „stříkající lektvar slabosti“ a zlaté jablko. Házejte lektvar na zombie a poté na něm použijte zlaté jablko. Bude to trvat asi 2 minuty, ale zombie se změní zpět ve vesničana.

Mluvící hlava Enderdragon

Pokud dostanete hlavu Ender Dragon a vedle ní položíte pochodně Redstone, hlava by měla začít pohybovat ústy!

Crafting domu v Minecraft

Vytvořit dům v Minecraftu (OP. ) Stačí sledovat recept na řemeslníky.

Lhář chytač, před 2 měsíci – Odpověď

Rychlá kreativní duplikace (pro konzoly a PC)

(Kreativní) Přejít na ovládací prvky Vytvořte tlačítko pro blok výběru a vložte položku do rámečku nebo bloku na jiný blok a poté si vyberte blok.

Spousta TNT!!

Chci vědět, jak získat spoustu TNT? Jednoduše vyplňte kapátko s 64 TNT v každém slotu, pak položte páku na vrchol a vytáhněte ji. PÁNI. Pak získáte 576 TNT! SKVĚLÝ. Je to užitečné pro vyhození věcí. : D

Už jste měli 576 TNT, takže to funguje seno?��

Lhář chytač, před 2 měsíci – Odpověď

Neomezené diamanty

Neomezené diamanty jsou skvělé! Získejte je, jednoduše prostě jděte do kreativního režimu, otevřete inventář a poté získejte tolik diamantů, kolik potřebujete, než přepnete zpět na přežití.

Skvělý alternativní způsob řemesla TNT!

Není pro vás normální? Žádný problém! Tím, že je to takto, můžete získat 20krát větší výbuchovou sílu jako výchozí TNT. Také hráči Autokills s Full Netherite Armor!!