R6 obléhání nového operátora RAM: Full Loadrout, jedinečná schopnost a životopis – dot eSports, Rainbow Six Siege Nový operátor: Ram – Siegegg

Rainbow Six Siege Nový operátor: RAM

Tato malá dálkově ovládaná noční můra je poháněna přes zdi a podlahy, aby vytvořila nové díry a výhodné body, kterými můžete střílet nepřítele. Pokud se domníváte, že se někdo snaží propracovat z podlahy pod podlahou, nasadit bu-gi, rychle roztrhnout dřevo a eliminovat je shora.

Nový operátor RAM R6 R6 RAM: Full Loadrout, jedinečná schopnost a životopis

Ram hodí dolů její automatické porušení Bu-gi

Přineste hluk. Duhový šest obléhání získává další těžký hitter s operací Heavy Mettle a ona zabalí jednu z nejvlivnějších souprav kohokoli na seznamu.

Nejnovější operátor hry, Ram, bude dupat vpřed bez ohledu na nic, co by jí stojí v cestě. Tento smrtící útočník, vyzbrojený k zubům se silnými zbraněmi, povede cestu s jejím destruktivním novým automatickým narušením Bu-gi, který změní způsob, jakým hráči přistupují každé kolo, pokud zůstane na bojišti.

Ať už se snažíte skrýt za zdí, blokovat pokrok nebo držet drzý úhel, Ram zjistí, kde se skrýváte, a ona spravuje vše v cestě k vítězství.

 • Ram’s Full Rainbow Six Siege Load
  • Primární zbraně
  • Sekundární zbraně
  • Gadgety
  • Jedinečná schopnost

  Ram je plný Duhový šest obléhání načítání

  Primární zbraně

  • R4-C Assault Rifle
  • LMG-E Light Pistol

  Sekundární zbraně

  • ITA12S brokovnice
  • Mk1 9mm pistole

  Gadgety

  • Tvrdý poplatek za porušení
  • Omračující granát

  Jedinečná schopnost

  • Bu-gi Auto Breacher

  Jak používat Ram’s Bu-Gi Auto Breacher

  Automatická porušení Bu-gi je jedinečnou schopností RAM a má potenciál být jedním z ničivých gadgetů kvůli jeho schopnosti protrhnout každou rozbitou zeď nebo barikádu, která stojí v cestě. Ať už se jedná o měkkou zeď, hradní barikádu, nasaditelný štít, ostnatý drát nebo něco mezi tím, Bu-gi projíždí a rychle ji rozbije, což z něj činí perfektní nástroj pro útočníky, kteří se snaží ohrozit opozici.

  Abychom používali automatické porušení Bu-gi, musí ho hráči nasadit tím, že ho hodí na zem. Může být také proháněno barikovanými dveřmi nebo oknem, protože Bu-gi se to rozbije. Hned po nasazení porušení můžete vybrat směr, ve kterém bude cestovat: může řídit rovně, křivku doprava nebo křivku doleva. Poté aktivujte bota a sledujte ničení.

  Bu-gi nejen ničí téměř všechno na své cestě, ale také roztrhne všechny měkké podlahy. Výsledkem je, že hráči mohou tento robot použít nad cílem a otevírat masivní díry pro útočníky, aby mohli střílet.

  Ram’s plná biografie

  Bo-ram „Ram“ Choi se narodil v Jižní Koreji, ale vyrostl v protichůdci od svého narození poté. Od raného věku projevila řečování a odolnost, která pokračovala do své dospělosti, když se rychle vstoupila do korejské ozbrojené síly, jakmile byla ve věku.

  Po dosažení hodnosti první třídy seržanta byla přijata 35. komančním praporem, aby pomohla vést dobře vyškolenou jednotku všech žen, která se specializovala na budování povolení, záchranu rukojmí a VIP ochranu.

  Ram je zuřivě ochranným vůdcem její jednotky a vede svůj tým k úspěchu prostřednictvím veteránských zkušeností a nebojácnosti, které nelze učit.

  Vytočila se a byla připravena k vítězství. Jsi ty?

  Vedoucí League of Legends Writer for Dot esports. Navždy podporovatel LCS, AD nosí hlavní, s více než pěti lety v oboru. Někdy rád kliknu na hlavy v Call of Duty nebo Valorant. Tvůrce podcastu kritického stávky.

  Rainbow Six Siege Nový operátor: RAM

  Fotografie pro Davida Via

  David přes 16. srpna 2023

  Ram je nový operátor Siege Rainbow Six. Je to třetí jihokorejská postava uvolněná do hry po příchodu Vigilie a Dokkaebi v operaci White Noise.

  RAM je útočník a bude Rainbow Six Siege’s 69. operátor. Přestože přicházíme pozdě na večírek, slibujeme, že Ram nebude ignorován.

  Tady je vše, co potřebujete vědět o Ram, kdo se chystá ukrást show v Rainbow Six Siege!

  Přečtěte si více: Frost Rework – Co se mění?

  Ramovo načítání

  Hlavní: R4C Assault Riffle nebo LMG-E Light Gun

  Sekundární: ITA 12S brokovnice nebo Mk1 9mm

  Gadgety: x3 omráčení granátů nebo x2 tvrdé porušení poplatků

  Ramovo načítání zahrnuje Ash’s R4C Assault Riffle a Zofia’s LMG-E Light Pistol jako její primární možnosti zbraně a Jacal’s ITA 12S brokovnice a Iana’s Mk1 9mm pistole.

  Zbraň-moudrý, Ram’s Loadout je prasklý. Její dvě primární možnosti by byly ideální pro operátora Entry-Fragger. Mezitím její sekundární zbraně, zejména brokovnice, ji činí perfektní pro vertikální hry. Na doplnění, její gadgety ji dělají ještě všestrannější.

  Bezpochyby jsme před jedním z nejkompletnějších načítání ve hře. Zatímco její jednorázová operátorka způsobuje, že je složitá hrát RAM jako vstup, samotné načítání umožňuje jihokorejskému operátorovi hrát téměř jakoukoli roli ve hře.

  Pokud to nestačilo, RAM’s R4C zahrnuje 1.5x a 2.0x zvětšovací rozsahy, což je nejbližší komunita, byla R4C ACOG od Mar. 2019.

  RAM’s Gadget in Rainbow Six Siege

  RAM’s Gadget je automobilový porušení Bu-gi, útočícího drona, který může projít každým zařízením v Rainbow Six Siege. Při použití na měkké podlaze zničí dron dřevo stejně jako Sledge nebo Buck’s Gadgets.

  Hlavním účelem BU-GI je vytvořit vertikální hry a zničit obranné gadgety. Ramovy drony jsou neprůstřelné a nelze je zastavit, pokud obránci nevyhazují výbušný gadget nebo střílí červené náboje nalezené v zadní části zařízení.

  Bohužel, na rozdíl od jiných dronů, jako jsou Flores nebo Twitch’s Gadgets, Ram nemůže ovládat její zařízení, protože může nastavit směr, kterým se dron bude vydat před aktivací. To znamená, že BU-gis nelze použít ke shromažďování informací.

  Ram může hodit její bu-gis do okna, stejně jako každý útočník může hodit dron, ale vzhledem k velikosti BU-gis musí být blízko rámu, aby se zařízení dostalo do budovy.

  Ram’s Gadget s celkem tři BU-gis nabízí alternativu k sáně a babce. I když očekáváme, že Sledge bude udržovat své místo na meta díky svým dvěma fragmentačním granátům, bude zajímavé vidět, co Ram nabízí.

  Zde je několik kuriozit o Ram’s Bu-gi:

  • Ramovy Bu-gis nelze hacknout pomocí Gadgetu Mozzie.
  • Ram’s Bu-gis se nemohou hodit do díry dronů, takže je jihokorejský nemůže použít.

  RAM role v Rainbow Six Siege

  Očekáváme, že komunita bude hrát RAM jako podporu a měkký porušení. Aby Ram musel používat to nejlepší z jejích bu-gis, musí to používat. Je perfektní zničit hradní barikády a také nasaditelné štíty, nezmínit, jak rychlé by pro ni mohlo trvat, než zničí některé podlahy Rainbow Six Siege.

  Její načítání ji také odlišuje od jakékoli podpory, protože její primární zbraně jsou velmi agresivní. Myslíme si, že mnoho vstupních fraggerů by se mohlo cítit velmi pohodlně, přestože byla jednostupňová operátor.

  V hodnocení očekáváme, že Ram bude hodně používán na mapách, jako je Kafe, Coastline, Clubhouse a dokonce vila nebo konzulát.

  Je nový operátor Ram Siege Good?

  Nepochybně je tu Ram, aby zůstal. Její načítání v kombinaci s jejím gadgetem potenciálně učiní Ram jedním z nejlepších operátorů ve hře. Takže ano, Ram je dobrý operátor.

  Její gadget přináší nový koncept do Rainbow Six Siege, protože může zničit velké povrchy, zatímco je schopna použít svou primární zbraň. To není možné ani pro Buck ani Sledge, kteří musí neustále používat své gadgety k otevření stěn, podlah nebo stropů.

  Vzhledem k tomu, že každý operátor bude mít své vlastní silné a slabé stránky, očekáváme, že se komunita v průběhu času přizpůsobí. Avšak vzhledem k tomu, že Ram má přístup k zvětšovacím rozsahům pro její R4C, myslíme si, že se pro ni komunita zblázne!

  Siegegg je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace o tom, jak čtenáři podporují Siegegg.

  Rainbow Six Siege odhaluje přednastavené bomby, nového operátora a další

  Rainbow Six Siege odhaluje všechny podrobnosti o roční sezóně 3, což zahrnuje změny v rychlém zápase, nový operátor R6 a systém hodnocení hráčů a mnohem více.

  Rainbow Six Siege odhaluje rok 8 Sezóna 3: Nový operátor Ram, ve hře Ubisoft FPS Rainbow Six Siege

  Publikováno: 13. srpna 2023

  Poslední Duhový šest obléhání Odhalení potvrzuje všechny přírůstky přicházející do 8. ročníku sezóny 3 hry Ubisoft FPS, mezi něž patří nového operátora, RAM, obrovskou transformaci na rychlý zápas a přidání nového hráče vychvalovacího systému. Nejnovější aktualizace pro Rainbow Six Siege, Heavy Mettle, také získá potvrzené datum vydání a zavádí změny rovnováhy pro některé z nejlepších operátorů Siege Rainbow Six Siege.

  Začněme s Ram, novým jihokorejským operátorem, který se připravil stát se fólií k porušení všude. RAM je jednorázový, tří-zdravý operátor vybavený robotickým gadgetem s názvem BU-GI.

  Tato malá dálkově ovládaná noční můra je poháněna přes zdi a podlahy, aby vytvořila nové díry a výhodné body, kterými můžete střílet nepřítele. Pokud se domníváte, že se někdo snaží propracovat z podlahy pod podlahou, nasadit bu-gi, rychle roztrhnout dřevo a eliminovat je shora.

  RAM používá buď R4C nebo LMG-E jako primární zbraň, a Mk1 nebo ITA12s jako její sekundární. Dorazí vedle druhé části vyrovnávacích změn pro Grim a před přepracováním pro Frost, který bude vylepšen a naladěn později v Rainbow šest let 8 Sezóna 3.

  Thumbnail YouTube

  Rychlá shoda je také významně přepracována. Byly sníženy kulaté časovače, objektivní umístění jsou automaticky odhaleny a bomby se nyní přicházejí s již nastavenými posily, což obráncem umožňuje soustředit svou pozornost jinde jinde.

  Podobně útočníci nyní na začátku každé akční fáze dostávají okno desetisekundové nezranitelnosti, aby zabránili vykouzlení. Zdá se, že myšlenka je učinit rychlým zápasem zefektivněnější a umožňuje více hry a méně rozruch.

  Unranked je nyní přejmenován na standardní režim a Arcade zavádí nastavení zvané zbraně ruleta, přičemž všichni hráči začnou zápas stejnou zbraní, ale po stanoveném časovém období dostávají nové náhodné zbraně. Výukové programy se přidávají, aby se trochu usnadnilo obléhání (požehnání, pokud se snažíte přesvědčit přátele, aby se připojili ke hře) a nyní můžete odstranit HUD během opakování a zachytit ještě lepší obrazovky.

  A konečně, nový systém pochvalu vám umožňuje hodnotit kolegy hráče na základě různých charakteristik a chování. Hráči, kteří jsou důsledně pochváleni, obdrží odměny ve hře a Ubisoft říká, že nový systém bude neustále sledovat, aby byl spravedlivě používán. Všechny tyto změny dorazí s Duhový šest obléhání roku 8 Sezóna 3 Datum vydání na Úterý 29. srpna.

  Mezitím se podívejte na některé další nejlepší hry pro více hráčů nebo možná nejlepší kooperační hry dostupné na PC.

  Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.