Rainbow Six Siege Rok 8 – Nová operátor, operátor, více, Rainbow Six Siege Y7S2: úniky operátora, datum vydání a další | Turtle Beach Blog

Rainbow Six Siege Y7s2 Vector Olevy: operátor, úniky, datum vydání a další

V rozhraní nabídky Play Section bude také přichází opakovací program, se třemi kategoriemi – konkurenceschopnými, rychlými hrami a tréninkem – obsahujícím nové seznamy skladeb. Hráči budou mít možnost přímo získat přístup ke svým posledním hráčům v této kategorii.

Rainbow Six Siege Rok 8 – Nová operace, operátor, další

Ubisoft oznámil své plány na 8. ročníku Rainbow Six Siege, včetně nových operací, nových operátorů a dalších.

15. srpna 2023 7 min Přečtěte si

Následuj nás

Duhový šest obléhací rok 8, Rainbow Six Siege New Operation, Rainbow Six Siege New Operator, Rainbow Six Siege, Operátor obléhání Rainbow Six

Ubisoft odstartuje Rainbow Six Siege Year 8 s novou operací sezóny 1 velící síla a také novým operátorem Brava. Zde jsou všechny informace, které máme o Rainbow Six Siege Year, jeho operace, nových operátorech a dalších.

Rainbow Six Siege New Operators

Začněme s novým brazilským operátorem Brava.

Brava je 1 zdravotní 3 rychlostní útočník se speciálním dronem jako její jedinečnou schopností. Dron, nazývaný Kludge Drone, přináší zcela novou úroveň vzrušení a plánování Rainbow Six Siege. Podobně jako Mozzie’s Pest Launcher, Kludge Drone může unést nepřátelské gadgety a jedinečné schopnosti. Všechno od neprůstřelných kamer, Echo’s Drone, Maestro zlé oko a další, může převzít Brava. Samozřejmě, protože je to dronem, může to také převzít Mozzieho škůdci, což mu umožní použít Kludge Drone proti útočníkům.

Mezi primární výběr zbraní Brava patří útočná puška Para-308, stejně jako puška Marrs Marksman. Pro možnosti Secondray může přinést buď pistoli USP40 nebo Super Shorty Shotgun. Má přístup k kouřovému granátu nebo jílům jako gadget.

Nyní si promluvme o operátorovi, který dorazil s sezónou 2: Operace Faktor Dread Factor.

Fenrir je 2 zdravotní, 2 rychlostní obránce se speciálním dolem, nazvaný F-Natt Dread Mine. Tento důl uvolní plyn strachem, kdykoli útočník přistupuje k aktivovanému. Jakmile bude spuštěn, bude mít kdokoli v okolí kromě Fenrir. Fenrir bude mít pět z těchto dolů, se schopností aktivovat až tři z nich najednou.

Pro možnosti načítání má Fenrir jako primární možnosti brokovnici MP7 SMG a SASG-12. Má pouze Bailifa 410 jako sekundární možnost. Může se také rozhodnout přinést buď ostnatý drát nebo neprůstřelný fotoaparát jako sekundární gadgety.

Poté, co Fenrir přijde Ram, operátor pro sezónu 3: Operace Heavy Mettle

RAM je 3 zdravotní, 2 rychlostní útočník s automatickou narušením BU-GI. Automatické narušení BU-GI je schopen zničit veškeré a všechny ničitelné povrchy ve své cestě, včetně měkkých stěn, destruktivních podlah, nezúčastněných dveří pasti, nasaditelné štíty, obránce a další. Zastaví se pouze poté, co dosáhne nezrušitelného předmětu nebo zeď, nebo pokud se zničí.

Pro možnosti načítání má Ram jako primární možnosti útočníku R4C Assault Rifle a LMG-E Light Pick. U sekundárních zbraní může RAM použít buď brokovnici ITA 12s, nebo pistoli Mk1 9mm. Jako sekundární gadget může použít buď omračující granát nebo tvrdý poplatek za porušení.

Rainbow Six Siege Nová operace

Nyní pojďme mluvit o obsahu operace Velitelská síla, počínaje ochranou hráčů. Ubisoft plánuje pokračovat v upřednostňování ochrany hráče po celý rok. Pro začátek představují nový bezpečnostní systém QB, který by měl zvýšit obtížnost výroby podvádění pro hru, jako jsou Wallhacks, Aimbots a podobně.

Představují do hry také mousetrap, konkrétně pro konzolovou verzi hry. Použití myš a klávesnice na konzolové verzi hry se počítá jako podvádění, takže Mousetrap je navržen tak, aby udržoval spravedlivé hřiště pro hráče konzoly. Mousetrap bude dostávat aktualizace po celý rok a je také prvním pozoruhodným příkladem takové funkce v konkurenčních hrách.

Spolu s reputačním systémem plánuje tým představit systém pochvalu hráče. To umožňuje hráčům hodnotit jejich zkušenosti s hraním s hráči v jejich týmu. Tým R6S bude monitorovat tuto funkci, aby zajistil spravedlnost. K dispozici je také nový trest reputace prostřednictvím zneužívajícího hlasového chatu. Hráči, kteří vyjadřují nenávistný a rušivý obsah v hlasovém chatu, se ocitnou automaticky ztlumené. Opakujte pachatelé, kteří se ocitnou a získají aktivní trest za 30 zápasů.

Konečně budou existovat nové požadavky pro hráče, kteří chtějí hrát na hodnocení. Cílem je snížit nedostatečné účty a surfování. Režim ochrany osobních údajů bude také spuštěn na konzolách pro všechny hráče.

Tým pokračuje, tým také pracuje na spuštění aktualizací pro hráče konzoly letos. Kromě režimu papy a ochrany osobních údajů také plánují zavést flexibilitu rozložení řadiče a přemaplení ovladače. Aktualizují také rychlé zápas, aby to vyniklo stejně jako zařazeno a nevyhozené. To by mělo zkrátit prostoje v rychlém zápase a snížit opakování.

V rozhraní nabídky Play Section bude také přichází opakovací program, se třemi kategoriemi – konkurenceschopnými, rychlými hrami a tréninkem – obsahujícím nové seznamy skladeb. Hráči budou mít možnost přímo získat přístup ke svým posledním hráčům v této kategorii.

K dispozici bude také nový postup na palubě pro nové hráče na obléhání Rainbow Six. Výzvy pro začátečníky dorazí v sezóně 1, která umožňuje novým hráčům odemknout nové operátory při hraní, a také se naučit hrát hru. Sezóna 2 představí Aiming Lane do střelecké řady, což umožňuje hráčům přizpůsobit dovednosti, pohyb, cílové množství a další přizpůsobení. Sezóna 3 přinese hratelné návody: nové mapy pro hráče, aby se naučili prvky herní hry, jako je destrukce, vertikálnost a další. A konečně, sezóna 4 představí seznam Playlist AI Defender AI, který umožňuje hráčům naučit se, jak hrát nové operátory a mapy.

Pojďme se přesunout na některé změny rovnováhy, které v této sezoně přicházejí.

 • Vyvážení operátora
  • Twitch: Síla zpomalení rázového dronu se zvýšila. Díky tomu se dron zastaví dříve po uvolnění pohybových vstupů.
  • Odstranění časopisu zabraňuje střelbě hráče. Pokud je zbraň zavřenou zbraní, bude ve zbrani jedno kolo, které mohou během animace znovu načíst vystřelit
  • Změny na dvě přílohy
   • Članačková brzda: První snížení kopu se zvýšilo na 50% ze 45%
   • Kompenzátor: Horizontální redukce zpětného rázu se zvýšila na 35% z 15%

   [R6 EUL fáze 2] 6 Hlavní závěry z Playdays 1 & 2

   Joaquin Tuason · před 2 týdny

   Rainbow Six Siege Y7s2 Vector Olevy: operátor, úniky, datum vydání a další

   Rainbow Six Siege Y7s2 Vector Olevy: operátor, úniky, datum vydání a další

   Duhový šest obléhání y7s2 Je příští sezóna přichází k uznávanému taktickému střelci z první osoby Ubisoft Montreal. Ale po úspěšném spuštění Y7S1 a nového obránce Azumiho, co můžeme očekávat od druhé sezóny roku? Vývojáři v Ubisoft již odhalili několik klíčových podrobností, ale co jiného potřebujete vědět? Zde je vše, co víme o další dávce obsahu Siege Siege, přicházející do hry, včetně toho, kdy má být spuštěn, a více kromě.

   Přehled Siege Y7S2

   Roadmap Rainbow Six Siege Year 7 potvrdil následující podrobnosti o Y7S2, ačkoli je možné, že některé z těchto funkcí by mohly být v budoucnu pozměněny Ubisoft Montreal.

   • Operátor: Z Belgie
   • Nová mapa: Pro Team Deathmatch
   • Battle Pass: Funkce událostí a arkády
   • Hráčské chování / Anti Cheat funkce: Zlepšení zrušení března
   • Funkce systému reputace: Přátelské požární sankce, včas
   • Funkce konzoly: Řízení cíle, personalizace, vstupní předvolby pro nové řadiče, nastavení FOV
   • Nový obsah: Střelnice
   • Nový obsah: Tipy operátora

   Roadmap duhové šest obléhání 2022

   Datum vydání Obléhání Y7S2

   Aktualizace 3 - Po mírném zpoždění Ubisoft říká, že operační vektorové oslnění začne dál 14. června. Aktualizace 2 - Vektorové oslnění bylo zpožděno a Ubisoft řekl fanouškům: „Identifikovali jsme problém se zážitkem hráče a rozhodli jsme se odložit uvolnění vektorového oslnění, abychom jej vyřešili“ Aktualizace 1 - Ubisoft potvrzuje, že vektorové oslnění se uvolní 7. června

   V době psaní data vydání pro Rainbow Six Siege Y7S2 nebylo potvrzeno, že by však nemělo být příliš obtížné vypracovat, když se příští sezóna pro hru spustí, pokud se podíváme na pokles obsahu minulého obsahu. Můžete se podívat na níže uvedenou tabulku a zobrazit data zahájení v předchozích ročních obdobích od 4. roku 2019. Jak vidíte, druhá sezóna v ročním plánu vždy začíná v červnu. Vzhledem k novým ročním obdobím obvykle začínají v úterý, máme to podezření Rainbow Six Siege Y7S2 začne 14. června 2022. Kromě toho, protože Y7S2 bude vyžadovat určitou úroveň testování, máme podezření, že uvidíme, že nová sezóna dorazí na živých serverech v určitém stádiu v květnu 2022.

   „>Úkon „>Datum vydání
   „>4 rok
   “> Sezóna 1 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/operation_burnt_horizon “> Burnt Horizon “Data-Sheets-Numberformat =” “> 6. března 2019
   “> Sezóna 2 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/operation_phantom_sight “> Phantom Sight “Data-Sheets-Numberformat =” “> 11. června 2019
   “> Sezóna 3 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/operation_ber_rise “> ember vzestup “Data-Sheets-Numberformat =” “> 11. září 2019
   “> Sezóna 4 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/operation_shifting_tides “> řazení přílivu “Data-Sheets-Numberformat =” “> 3. prosince 2019
   „>Rok 5
   “> Sezóna 1 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/operation_void_edge “> void edge “Data-Sheets-Numberformat =” “> 20. března 2020
   “> Sezóna 2 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/operation_steel_wave “> ocelová vlna “Data-Sheets-Numberformat =” “> 16. června 2020
   “> Sezóna 3 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/operation_shadow_legacy “> Shadow Legacy “Data-Sheets-Numberformat =” “> 10. září 2020
   “> Sezóna 4 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/operation_neon_dawn “> Neon Dawn “Data-Sheets-Numberformat =” “> 1. prosince 2020
   „>6. rok
   “> Sezóna 1 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/crimson_heist “> Crimson Heist “Data-Sheets-Numberformat =” “> 16. března 2021
   “> Sezóna 2 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/North_star “> North Star “Data-Sheets-Numberformat =” “> 14. června 2021
   “> Sezóna 3 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/Crystal_guard “> Crystal Guard “Data-Sheets-Numberformat =” “> 7. září 2021
   “> Sezóna 4 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/high_calibre “> vysoký kalibr “Data-Sheets-Numberformat =” “> 30. listopadu 2021
   „>7. rok
   “> Sezóna 1 “Data-Sheets-hyperLink =” https: // duhový.fandom.com/wiki/demon_veil “> demon závoj “Data-Sheets-Numberformat =” “> 15. března 2022

   Úniky operátoru Y7S2

   Každou sezónu Ubisoft vydává zbrusu nového operátora pro obléhání a další nahoru pochází z Belgie (oznámené na plánu 2022)). Dokonce víme několik podrobností o novém útočníkovi díky únikům, které si můžete přečíst v sekci News níže.

   Nejnovější zprávy vektoru Y7S2

   5. května – Od příští sezóny jsme jen něco přes měsíc, takže si představujeme, že v nadcházejících týdnech můžeme vidět i další úniky, takže zůstaňte naladěni.

   7. dubna – Další pohled na nový operátor Sens, s laskavým svolením notoricky známého obléhacího úniku Zer0Bytes:

   17. března – Podle spolehlivého úniku obléhání zer0bytes máme celou spoustu úniků, které naznačují, co mohou hráči od Y7S2 očekávat. Nejprve se zdá, že nová sezóna se nazývá „Y7s2 Vector Glare“.

   Kromě toho jsme se poprvé podívali na nového operátora, který se údajně nazývá „Sens“, který bude mít nějakou novou položku nazvanou „R.Ó.U projektorového systému ‘můžete to skutečně vidět v akci, těsně pod:

   To je vše, co zatím potřebujete vědět o Rainbow Six Siege Y7S2, ale ujistěte se, že si tuto stránku uložíte do záložek a vrátíme ji, jak ji aktualizujeme s nejnovějšími informacemi, jakmile bude k dispozici nebo prosakuje!