Recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille | Kapesní taktika, jak získat recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille | PCGamesn

Jak získat recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille

Nyní víte, jak dokonale šukat Remy’s Ratatouille, budete ho moci pozvat, aby zůstal, otevřel Chez Remy pro podnikání a vařil všechny druhy receptů pro své přátele, včetně Dreamlight Valley Bouillabaisse jako součást důležité večeře, nebo hrubých hrubých a rybí sendviče pro speciální piknik. Pokud shromažďujete příliš mnoho ingrediencí, které můžete přenést, můžete vždy upgradovat svůj dům tak, aby ukládal více jídla.

Recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille

S naším průvodcem Disney Dreamlight Valley Ratatouille Recept můžete vytvořit francouzské jídlo s podpisem, díky kterému je malého šéfkuchaře Remyho slavného kuchaře v Paříži

Remy Look potěšeně na úspěšném pokrmu po sledování receptu Disney Dreamlight Valley Ratatouille

Publikováno: 14. prosince 2022

Pokud chcete přimět ikonického malého šéfkuchaře Remi, aby se přestěhoval do svého údolí DDLV, musíte si vyrábět jeho podpisové jídlo-což může být trochu bolest, protože nemáte jasný recept na práci. Místo toho Remy očekává, že se jednoduše rozhlédnete po jeho kuchyni a provádíte experimenty s řadou ingrediencí. Naštěstí pro vás, jsme po ruce, abychom vám řekli, jak vařit Disney Dreamlight Valley Ratatouille, jak to jen náhodou známe Recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille, a jsme více než rádi, že se s vámi podělíme.

Pokud se chcete dozvědět více o lidech, se kterými můžete sdílet své jídlo, podívejte se na náš průvodce postavy Disney Dreamlight Valley, pak se pusťte k našemu průvodci dárky Dreamlight Valley, abyste dále rozvíjeli váš vztah s nimi. Oh, máme také tento průvodce Disney Dreamlight Valley Realms, takže můžete objevit zcela nový svět nebo dva.

Každopádně tady je recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille.

Remy a hráč, kteří dělají recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille

Recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille

Zde jsou ingredience, které potřebujete:

 • Rajče
 • Lilek
 • Zuketa (cuketa)
 • Cibule
 • Jakýkoli typ koření (oregano, bazalka atd.)

Jak vařím recept na ratatouille Disney Dreamlight Valley?

 • Vydejte se do jakékoli varné desky (ve vašem domě, domě někoho jiného, ​​restaurace atd.)
 • Zahoďte své ingredience do hrnce
 • K vaření jídla použijte jeden kus uhlí
 • Hej presto, ratatouille disce, na které je dokonce hrdý!

Jak získám recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille?

Jediným způsobem, jak získat recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille, je navštívit říši Ratatouille. Zde pomáháte Remymu připravit jídlo, což vám zase dává recept. Stačí sledovat naše kroky výše, když v Remy’s Kitchen k úspěšnému výrobě Disney Dreamlight Valley Ratatouille.

Poté, co jednou vaříte jídlo, odemknete recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille a poté můžete automaticky vytvořit jídlo, pokud si přejete se správnými ingrediencemi. Ještě chutnější jídla najdete v našem úplném seznamu receptů Disney Dreamlight Valley. Nebo zkontrolujte náš průvodce událostí Disney Dreamlight Valley pro nejnovější magický obsah.

Více z kapesní taktiky

Kayleigh Partleton Kayleigh dostal svůj žurnalistický start v Pocketgamer.Biz a PCGamesinsider.biz před připojením k Gamerant jako spisovatel seznamu. V květnu 2021 se připojila k kapesní taktice jako spisovatelka štábu a vstoupila do role zástupce editora v listopadu 2022. Milovníka všech věcí Nintendo a Mobile, také si ráda chodí na dlouhé procházky s Geraltem z Rivie, zatímco nehraje Pokémona, život je divný, temné duše, Disney Mirrorverse nebo Mortal Kombat, to je. Selhala to, pravděpodobně hledá nové kódy Roblox. Pro více jejích slov se vydejte na načtení a válečný. Jo, a ona si nemyslí, že Skyrim je dobrý RPG, má tu odvahu si myslet, že je to nuda.

Jak získat recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille

Recept Disney Dreamlight Valley Remy Ratatouille

The Recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille je součástí vaší snahy o přivedení Ratatouille’s Remyho zpět do vašeho údolí ve hře Disney. Budete ho muset vrátit domů, abyste zastavili zapomenutí, záhadnou událost, která přinutila postavy Dreamlight Valley z jejich domovů.

Jakmile vám Merlin pomůže nasměrovat vaši sílu a uvolnit hrad Dream z Temné síly Forgetting, budete moci odemknout říše na další postavy Dreamlight Valley. Odemkněte dveře do Remyho říše a ocitnete se v La Ratatouille, Remy’s Pařížské bistro. Remy požádá o pomoc při mytí nádobí a vaření některých jednodušších receptů na Dreamlight Valley, než vám může věřit svým nejslavnějším pokrmem. Remy vám však neřekne přesně to, co potřebujete pro recept na Dreamlight Valley Ratatouille, a budete to muset přijít z ingrediencí kolem kuchyně.

Disney Dreamlight Valley la Ratatouille

Ingredience receptury Ratatouille

All Remy vám řekne, než začnete vyrábět jeho ratatouille, je to, že je vyroben z „rajčat, tří různých vařených zeleniny a koření“, ale nedá vám recept. Rozhlédněte se po jeho kuchyni, najdete vše od mléka a vejců po česnek a ryby, takže si budete muset pečlivě vybrat své ingredience. Špatná kombinace zeleniny by mohla mít za následek grilovanou zeleninu, zatímco přidání masa nebo ryb bude sloužit něco úplně špatného.

Chcete -li zdokonalit recept Dreamlight Valley Ratatouille, budete potřebovat:

 • Rajče
 • Lilek
 • Cuketa
 • Cibule
 • Jakékoli „koření“

Recept Disney Dreamlight Valley Ratatouille

„Spice“ v Dreamlight Valley může být jakákoli bylina – například Oregano nebo Basil -, ale další ingredience Ratatouille musí být přesné, takže neskončíte špatným jídlem.

Umístěte všech pět ingrediencí na Remyho sporák a vytvoříte pětihvězdičkové jídlo ideální pro potěšení kritiky. A co víc, odemknete recept Dreamlight Valley Ratatouille ve své sbírce, takže to můžete udělat znovu pro obyvatele údolí, kdykoli budete potřebovat.

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer $ 180 View Network N vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Nyní víte, jak dokonale šukat Remy’s Ratatouille, budete ho moci pozvat, aby zůstal, otevřel Chez Remy pro podnikání a vařil všechny druhy receptů pro své přátele, včetně Dreamlight Valley Bouillabaisse jako součást důležité večeře, nebo hrubých hrubých a rybí sendviče pro speciální piknik. Pokud shromažďujete příliš mnoho ingrediencí, které můžete přenést, můžete vždy upgradovat svůj dům tak, aby ukládal více jídla.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.