Reddit – Ponořte se do všeho, 30 nejlepších Fallout 4 mody v roce 2023 – Pro Game Guides

30 nejlepších 4 modů v roce 2023

Stáhněte si vybavení a generální opravu (tady).

Jaké jsou nejlepší mody Fallout 4, které můžete nainstalovat v roce 2023? – Vortex Mod Manager – Nexus Mods – Steam

V tomto videu pokrývám to, o čem věřím, že jsou nejlepší mody, které můžete nainstalovat pro Fallout 4 v roce 2023.

Toto video bude pokrývat širokou škálu modů, včetně grafických generálních opravách, kvality života, vylepšení hraní a oprav chyb, které vylepšují původní hru, spíše než ji zcela přepracovávají.

Všechny mody uvedené v tomto videu lze nainstalovat zdarma z modů Nexus a nainstalovány pomocí Vortex Mod Manager na Windows nebo Linux.

Ve skutečnosti je jediným tvrdým požadavkem pro Modding Fallout 4 to, že používáte Steam Version of Fallout 4 a ne verzi Microsoft Game Pass, protože je omezeno, zejména pokud jde o prodloužení skriptů.

Krok 1. Nainstalujte prodlužování skriptu Fallout 4 (F4SE).

Chcete -li nainstalovat, přejděte na kartu souborů a klikněte na tlačítko Manual Stahování.

Po dokončení stahování extrahujte archiv a vezměte si kopii všeho uvnitř a vložte do instalačního adresáře Fallout 4.

Pro mě se to nachází na

C: \ Programové soubory (x86) \ Steam \ SteapApps \ Common \ Fallout 4

A konečně, pro spuštění hry pomocí prodlužujícího skriptu, vytvořte stolní zkratku souboru F4SE_Loader.

Krok 2. Vytvořte si účet Nexus Mods.

Existují dvě úrovně účtů, podporovatel, který je váš výchozí základní účet nebo prémie, což je váš měsíční placený účet.

Hlavní rozdíl spočívá v tom, že placený účet má rychlejší stahování rychlosti a při prohlížení seznamu mod na webu můžete vidět více než 20 položek na stránku.

Krok 3. Nainstalujte Vortex Mod Manager.

Nainstalujte vír stažením nejnovější verze, ale ujistěte se, že jste nainstalovali síť 6.0 nebo vyšší před spuštěním Vortex.

Po dokončení instalace spusťte Vortex, přihlaste se pomocí účtu Nexus Mods a přejděte na kartu Games na levé straně.

Odtud vyberte Fallout 4 z nepravované sekce a potvrďte, že chcete tuto hru spravovat.

Jakmile je to provedeno, Fallout 4 je nyní schopen modifikovat.

Krok 4. Nainstalujte mody pomocí Vortex.

Chcete -li nainstalovat mod z Nexus Mods, přejděte na stránku stahování, klikněte na odkaz na stahování MOD Manager Vortex a za předpokladu, že je spuštěn Vortex, stáhne a nainstaluje pro vás mod.

Ve většině případů bude Mod nainstalován automaticky, ale některé mody mohou mít možnosti instalace, proto si vyberte na základě vašich preferencí.

Jakmile nainstalujete své mody, zavřete vír a poté spusťte hru pomocí zkratky F4SE Desktop.

Krok 5. Doporučený seznam mod.

Níže je uveden seznam doporučených modů pro Fallout 4, které budou neustále aktualizovány.

Fallout 4 neoficiální oprava

Jsme Minutemen

NPCS Travel

Odolné vertibirds

Při instalaci mod doporučuji výběr odolných vertibirdů a bez možností Vertibirds.

Rychlejší koncové zobrazení

Doporučuji stáhnout verzi 20x opce.

Světla pip-boy

Při instalaci mod doporučuji výběr výběru emitoru pip-boy, zvuk s jedním kliknutím, světlo 1. osoby a 50% (Shadows) Možnosti.

Vivid Fallout – vše v jednom

Doporučuji stahovat Vivid Fallout – vše v jednom – verzi nejlepšího výběru.

Trochu zelené

Doporučuji stahovat 2.5 verze mod.

Viditelná afinita doprovodů

Lepší osadníci

Při instalaci mod doporučuji vybrat BetterSetlers.Esp, žádné lollygagging, špinavé tváře, výchozí osadníci, vanilkový genderový poměr, žádné upravené komunitní aktiva a smrtelné balení.

Textura balení s vysokým rozlišením

Doporučuji stahovat 2K verzi.

Úplné dialogové rozhraní

Doporučuji stahovat hlavní mod plus jakékoli DLC Support Addons.

Začněte mě redux

Doporučuji stahovat verzi dialogu FDI.

Creation Club se zpožďoval

Úspěchy

Vivid Fallout – skály – Komplexní paralaxová okluze.

Doporučuji stahovat hlavní verzi.

Interiér Enhanced – tmavší okolní světlo a mlha

Doporučuji stahovat vše v jedné verzi.

Oprava textury spadů pipboy

Doporučuji stahovat vše v jedné verzi a při instalaci mod, tmavý pip-boy-boy, holotape, holotape, černá, sklo bez prasklin a mapy vybrat následující možnosti, při instalaci modu, tmavé barvy.

Commonweath Warfare – Realistické zvuky zbraně a trhliny kulky

Doporučuji stahovat pouze verzi zvuků zbraně.

Warfare Commonweath – výbuchy

Doporučuji stahovat hlavní verzi a také bez ušního vyzváněcího zvuku volitelný soubor.

Oprava reverb a atmosféry

Doporučuji stahovat verzi All DLC.

Vyhledávání selhalo – Úplné dialogové rozhraní a tvorba oprava klubu

Stáhněte si a nainstalujte hlavní soubor, ujistěte se, že při vyzvání ve Vortexu přepíše plný dialogový mod.

Oprava fyziky s vysokým obsahem FPS

Můžete použít Vortex k instalaci nebo stahování hlavního souboru a kopírovat soubory ručně do složky Fallout 4 \ Data \ F4SE \.

30 nejlepších 4 modů v roce 2023

Spice Up Your Fallout 4 Zkušenosti, ale vyzkoušet tyto mody ve hře!

Screenshot přes Bethesda Softworks Oficiální YouTube

Fallout 4 je téměř stejně populární jako Skyrim, pokud jde o to, aby se stal stálezelený titul, který si hráči po jeho vydání stále užívají po celá léta. Hlavním důvodem, proč hra stále zůstává příjemná a čerstvá, je způsobena mody vytvořenými hráči. I když jste hru několikrát hráli, mody vám umožňují hrát a užívat si ji s novými funkcemi a obsahem, který nikdy předtím neviděl. Zde jsou některé z nejlepších, které byste si měli dnes vyzkoušet.

30 nejlepších 4 modů ke stažení v roce 2023

Úplné dialogové rozhraní

Pokud jste unaveni z vašich možností dialogu, které se nevytváří s tím, co vaše postava skutečně řekne, tento mod je nutností. To vám umožní zobrazit kompletní dialogové slovo pro Word, než si vyberete jakékoli a přitom je rozložíte v jasném seznamu s odpovídajícími tlačítky. Je kompatibilní s PC nebo konzolí a zahrnuje spoustu jazykových překladů.

Stáhněte si úplné dialogové rozhraní (tady).

Vypadá to, že je přizpůsobení menu Compendium

Vytváření vaší postavy je jednou z nejlepších částí Fallout 4, s tunami možností přizpůsobení, které umožňují skutečně jedinečný charakter vašeho výběru. Pokud jste však hru již několikrát hráli, možná hledáte nové možnosti, jak aktualizovat a rozšířit přizpůsobení vaší postavy. Kompendium přizpůsobení nabídky Look přidává tuny nových výběrů z tetování, barvy vlasů, make -upu, jizvy a dalších.

Stáhnout vzhled nabídky přizpůsobení kompendium (tady).

True Storms – Wasteland Edition

True Storms je jedním z nejvyšších hodnotovaných modů Skyrimu a nyní se vydává na Fallout 4, což přináší jeho intenzivní bouře a generální opravu počasí. Pokud jste si někdy mysleli, že svět apokalyptický svět Fallout byl jen příliš krotký, tento mod úplně změní mysl, s prachovými bouřkami, deštěm záření a dokonce i radstormy, které se vynoří v hordách ghoulsů. S úplnými zvukovými efekty, texturami a konfigurovatelnými možnostmi tento mod okoření váš zážitek.

Stáhnout True Storms – Wasteland Edition (tady).

Umístěte všude

Už vás unavuje potíže s budováním workshopu a základny? Tento mod otevírá spoustu nových možností budovy, odstraňuje všechna tato otravná červená omezení a umožňuje vám umístit položky kdekoli a všude, kde se vám líbí, stejně jako dříve nepohyblivé objekty. Můžete také přepínat položky jejich velikostí, přesným rotujícím a dalším. Vytvořte základnu svých snů bez jakýchkoli omezení.

Stáhnout místo všude (tady).

Vivid Fallout – vše v jednom

Vivid Fallout – Vše v jednom je kompletní sbírka retextur a grafických vylepšení pro Fallout 4, takže již nemusíte stahovat více souborů, které zlepšují vzhled vaší hry. To zvyšuje všechny krajinné objekty, jako jsou stromy, silnice, skály, mosty, beton atd. Nebudete se muset starat o to, aby snižovali výkon. Tato grafika běží hladce, takže si ji můžete užít při hraní na vysokých FPS.

Stáhnout Vivid Fallout – vše v jednom (tady).

Snížené zbraně

Snížené zbraně je ideální pro ty, kteří hledají nejvíce pohlcující zážitek. Zbraně již nebudou v první osobě namířeny přímo dopředu a místo toho nižší na nečinnější pozici, když se nezaměřují na nepřátele. Může to být malá změna, ale pro hráče, kteří chtějí, aby tento realistický pocit podle jejich zkušeností, to znamená rozdíl.

Stáhnout snížené zbraně (tady).

Vyškrtujte všechno

Šrot vše je přesně tak, jak to zní, a poskytuje hráčům více svobod pro budování dílny, aby mohli zrušit svou základnu až do poslední částice, včetně silnic, chodníků, trosek a rostlin. To vám dá holé kosti vašeho prostoru a umožní vám začít úplně svěží a vytvořit jej přesně, jak se vám líbí.

Stáhněte si šrot vše (tady).

Vylepšená mapa s viditelnými silnicemi

Máte potíže s navigací v životním prostředí a sledování úkolů a míst? Tento mod to může změnit k lepšímu. Tím se zlepší vaši mapu s viditelnými silnicemi, očíslovanými mřížkami a přesnými mapovými značkami, takže se můžete rychle dostat a prozkoumat všechny možnosti, aniž byste se ztratili nebo zmateni o tom, kde najít své cíle.

Stáhněte si vylepšenou mapu s viditelnými silnicemi (tady).

Homemaker – rozšířená osady

Homemaker vám umožňuje vytvořit prostor a základnu, kterou si můžete pro svůj dílnu skutečně užít. Už žádné rozbité, opuštěný pocit, ale útulné, živé prostředí. Tento mod pro vaši základnu přidává 1 000 nových řemeslných předmětů a nábytku, včetně variací základních herních objektů. Má také nové sestavy, pracující pěstitele a mnoho dalších dobrot k objevování.

Stáhnout Homemaker – rozšířené osady (tady).

Začněte mě nahoru – alternativní start

Změňte hru, kterou jste hráli stokrát s alternativním novým začátkem vaší zkušenosti s vyjádřenými dialogy a alternativními situacemi přátelskými k norem. Už nemusíte být Shaunovým rodičem nebo dokonce obyvatelem trezoru. Můžete se dostat dolů k pletení a odvážné a zcela vytvořit jedinečný příběh a vlastnosti pro vaši postavu. To je nutnost pro tento dokonalý pohlcující zážitek.

Stahování Start Me Up – Alternate Start (tady).

SIMovy osady

SIM osady vítá realističtější a pohlcující rozhraní osídlení, podobně jako to, co je schopné ve městech Sims. To vám umožní umístit zóny do vašich osad, jako jsou zemědělské, komerční, rezidenční a ještě více, aby vaši osadníci stavěli a nastavili ve svém dílně podle svých představ a umožňují vám ji dynamičtější růst.

Stáhněte si osídlení SIM (tady).

Armorsmith se rozšířil

Armorsmith Extended Mod vám umožňuje vytvořit a prozkoumat variace a styly brnění, což vám umožní rozšířit vaše brnění a provést kombinace vašeho zařízení, které jste předtím nebyli schopni. Přilby bez hledisek nebo obličejových krytin vám umožní nosit s nimi další předměty obličeje. Zbrojnice mají různé vazby a typy, které vám dávají užitečné statistiky a obranu, když procházíte světem.

Stáhnout Armorsmith Extended (tady).

Oči Edition Beauty Fallout Edition

Oči jsou okny k duši. Tak proč postavy vypadají tak mrtvé uvnitř? Oči krásy mohou s tímto problémem dramaticky pomoci s retextury a realisticky vypadajícími přizpůsobeními očí ve vysokém rozlišení. To přichází s mnoha variacemi a barvami pro oči vaší postavy, včetně některých jedinečných barev a detailů pro jakékoli přizpůsobení, které byste chtěli.

Stáhněte si Eyes of Beauty Fallout Edition (tady).

Cheat terminál

Někdy potřebujete rychlý cheat. Cheat Terminal způsobí, že se dostanete tam, kam potřebujete mnohem rychleji nebo získáte potřebné položky stisknutím tlačítka. To dává Holotape přístup do cheat menu, kde můžete rychle cestovat na konkrétní místo, změnit svou hru, dát si zdarma předměty a vybavení, změnit své osobní úložiště a spoustu dalších možností. Tento mod je měnič her, pokud jste přilepeni, glitched nebo potřebujete trochu posílení.

Stáhněte si cheat terminál (tady).

Nejlepší přítel každého (dogmeat a společník současně)

DogMeat může být nejlepším přítelem každého s tímto modem, což vám umožní udržet jiného společníka ve stejnou dobu jako váš pes, dogmeat. Tento mod je snadná oprava a nevyžaduje žádné konkrétní příkazy konzoly nebo hacky. Jednoduše vám umožní mít dva společníky dohromady a fungovat tak, jak obvykle dělají.

Stáhněte si nejlepšího přítele každého (tady).

Vylepšená světla a FX

Nechť je realistické světlo! Vylepšená světla a FX zcela přepracovávají způsob, jakým osvětlení funguje ve hře, od slunečního světla přes okna po různá environmentální světla, jako jsou stropy nebo svíčky. Světlo vrhá realistické stíny a světelné cesty, aby prostředí vypadalo realističtěji osvětlené a atmosférické. Některá místa budou tmavší a vyžadují, abyste používali baterky.

Stáhněte si vylepšená světla a FX (tady).

Baterka Pip -Boy (Pipboy – Power Armor – Revize LAMP)

V některých zkušenostech bývají baterky tendenci být mírně nerealistické, včetně Vanilla Fallout. Osvítí to celý prostor, bez ohledu na to, jakému úhlu nebo směru čelíte. Tento revizi svítilny PIP-Boy však může vytvořit pohlcující a realističtější zážitek z baterky, což vyžaduje, abyste skutečně nasměrovali světlo tam, kam chcete, a osvětlí pouze tam, kam to směřujete.

Stáhněte si baterku Pip-Boy (tady).

Systém opětovného načtení střely

Bullet Counted Reload je další malý mod pro vaši hru, který dělá velký rozdíl, pokud jde o pohlcující a realistické hry. Ve hře Vanilla, kdykoli se znovu načtete, bez ohledu na to, kolikrát střílíte, bude to vždy celé množství kulky, pět nebo více. S tímto modem pouze znovu načtěte přesnou částku, kterou jste zastřelili, což znamená, že kulky, které nebyly použity, jsou stále k dispozici v aktuálním mag nebo kulatém.

Stáhněte si kulky počítání Reload (tady).

Jsme Minutemen

Minutemen jsou nejlépe stojící frakcí ve hře a mají usnadnit získávání zdrojů a obnovit společenství. V základní hře však chybí jen trochu a změny nejsou znatelné. Tento mod rozšiřuje základní hru a zlepšuje úkoly, postavy a interabilní objekty Minutemen. Postavy budou mít vhodné vybavení, budou interagovat realističtěji a další. Můžete dokonce nastavit osídlení Minutement a více pomocí řemeslného příkazového tabulky.

Stáhněte si, jsme Minutemen (tady).

Fallui – HUD

Dokonce i malé změny rozhraní mohou mít velký a plynulejší rozdíl ve vaší hře. Mod Fallui vám umožňuje velikost, přizpůsobení a změnu nabídek a textu HUD podle vašich představ, pomocí daných rozvržení nebo vlastních bezplatných vlastních úprav. Můžete změnit pozice, velikost, styl textu, stíny a různé widgety.

Stáhnout Fallui (tady).

Klasický systém pouzdrových zbraní

Základní hra Fallout 4, bohužel, nezahrnuje viditelný zobrazení pouzdrových zbraní, což může být docela frustrující pro hráče, kteří si cení pohlcující hry. Tento mod však může poskytnout hráčům tuto spokojenost. To umožňuje hráčům pouzdrovat a prohlížet téměř všechny dostupné zbraně, od zády po hip pouzdra. Můžete umístit a upravovat jejich vzhled podle svých představ nebo pokud se také setkáte s ořezáním.

Stáhněte si klasický systém Holstered zbraní (tady).

Lepší osadníci

Lepší osadníci přidávají rozšířené změny osadníků a možnosti rolepyingu. Nyní můžete vidět ve své základně 240 nových typů osadníků a můžete o nich plně přizpůsobit malé podrobnosti, včetně jejich vybavení, statistik, úmrtnosti, genderových poměrů a dalších. Budete mít realističtější a rozmanitější postavy, s nimiž budete mít ve svém osadě a starat se o ně a všechny jsou přátelské k norem.

Stáhněte si lepší osadníky (tady).

Vivid Weathers – Fallout 4 Edition

Podobně jako skutečné bouře, živá povětrnostní revize povětrnostního systému a klima životního prostředí ve Fallout 4. Přidává až 75 variací počasí a zahrnuje nové cloudové textury a celkově lepší kvalitu obrazu, pokud jde o textury deště, mraků a dalších. Svět se bude zdát realističtější a dynamičtější, jak budete hrát.

Stáhněte si živé počasí (tady).

Delší elektrické vedení

Pohánění vaší základny a dílny může být nesmírně frustrující zážitek, zejména pokud jde o připojení elektrických vedení a nalezení dostupných prostorů, aby se dostaly správně. S delší vzdáleností elektrického vedení tento mod usnadňuje napájení toho, co potřebujete. Tato snadná oprava způsobuje mnohem příjemnější zážitek z budování základny.

Stáhněte si delší elektrické vedení (tady).

Reverb a atmosféra

Zvuk je nezbytnou součástí toho, co dělá hru pohlcující, což znamená, že chceme pouze vysoce kvalitní a realistické zvuky. Tento mod provádí skvělou práci, která reviduje reverb zbraní pro zbraně hráčů a NPCS. Zlepšuje také okolní zvuky a vytváří větší rozmanitost různých zvuků ve hře. Je také kompatibilní s jinými zvukovými náhradami, takže si nemusíte vybírat a vybírat.

Stáhněte si opravu reverb a atmosféry (tady).

K -9 HARNESS – TAKTICKÉ ZRUŠENÍ A BACKOUC PRO DOGMEAT

DogMeat je důvěryhodný společník, který vás doprovází napříč společenstvím, tak proč by neměl mít také nějaké vybavení? Vybavte dogmeat vlastním brněním a batohem, aby mohl být chráněn a pomůže vám nést kořist, když prozkoumáte. S moddabilními upgrady, barevnými variacemi a dalšími, tento mod dává dogmeat nějaký správný styl a ochranu v tomto apokalyptickém světě.

Stáhnout K -9 Harness – Tactical Armor and Backpack for DogMeat (tady).

NPCS Travel

Chcete vidět další přeživší a postavy při zkoumání otevřeného světa? Tento Mod Travel Mod NPCS umožňuje až 300 nových znaků NPC cestovat mimo osady a může s vámi příležitostně prodat a komunikovat. Lovci jsou prodejci cestujících a pustiny jsou schopny obchodovat. Můžete občas narazit na nepřátelské postavy, takže buďte na stráži.

Stáhněte si cestování NPCS (tady).

Oprava vybavení a řemeslné generace

Mod vybavení a řemeslné přepracování vám dává plnou vládu nad všemi aspekty řemeslného aspektu. Nyní můžete přizpůsobit a upravit libovolné vybavení podle svých představ a mít univerzální řemeslnou lavici, kterou můžete kdykoli použít. To zahrnuje rozšiřování několika nových pracovních stolů a schopností, jako je přepravu některých vytvořených předmětů, které jste dříve nemohli.

Stáhněte si vybavení a generální opravu (tady).

Batohy společenství

Jste v tomto apokalyptickém světě plnohodnotným dobrodruhem, tak proč nehledat část? Ve svých dobrodružstvích nosíte spoustu kořistí a dobrot; Realisticky potřebujete nějaké zavazadla, abyste to pomohli uložit. Batohy Commonwealth přidávají 20 nových typů batohů, které můžete vybavit svému hráči a vidět NPC na sobě. Najdete je, jak se šíří po celém světě nebo lze koupit od prodejců.

Stáhněte si batoh společenství (tady).

Expanze Diamond City

Diamond City je plnohodnotné město vyrobené na opuštěném baseballovém stadionu. Tento mod přidává expanzi do města s novými oblastmi k prozkoumání uvnitř města a stadionu. Rozděluje je do okresů s různými reputacemi a obchody a místa, které se hodí ke každému. S novými, vylepšenými strukturami a podrobnostmi o městě a spoustu prozkoumat, nebudete chtít odejít.

Stáhněte si expanzi Diamond City (tady).

Rozšířená sochařství obličeje

Rozšířená sochařství obličeje vám umožní přizpůsobit vaši postavu bez jakýchkoli limitů nebo omezení. To vám umožní otáčet rysy obličeje, pohybovat se, velikost a více tak, aby vaše postava vypadala jedinečně a rozmanitější než obvyklé vanilkové tváře. Můžete se také rozhodnout změnit NPC, ale to je v podstatě jen pro vaše vytvořené postavy.

Stáhněte si rozšířené sochařství obličeje (tady).

Toto jsou některé z nejlepších modů Fallout 4, abyste se pokusili změnit hru a zažít nějaké čerstvé, příjemné hry. Z menu Nexusmods nebo z nabídky modů je více k objevování. Sdělte nám své oblíbené v níže uvedených komentářích!

Hledáte další průvodce pro herní průvodce RPG? Podívejte se na naše průvodce na nejlepších hrách s několika koncovými nebo průvodcemi úkrytu Fallout Shelter!

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Abby Smith je super blbeček a videohry fanatic a vyrostl hraním her na různých platformách. Ráda tráví svůj volný čas sledováním netflixu, čtením všech žánrů románů a hraním všech nejlepších nových videoher. V současné době je přispívající spisovatelkou pro průvodce pro hry a jako absoloventky z plné plachetní univerzity se také baví v tvůrčím psaní, jako jsou povídky, skripty a komiksy na straně.