Reddit – ponořte se do všeho, 34 nejlepších her pro přežití multiplayerů v roce 2023 – Gamerranx

34 Nejlepší hry pro přežití multiplayerů, které mají hrát v roce 2023

Najdete několik různých vláken, která přecházejí pravidla nebo samozřejmě komunita Modding, ale fanoušci si vzali na sebe, aby se zúčastnili těchto pravidel při hraní. Například běžná pravidla, která cirkulují online. Aby hráči udržovali vleční, možná budou muset každý den shromažďovat maso a vodu nebo spát na základně.

Nejlepší kooperační hry o přežití

Online hra. Výhodnější tam, kde můžete jen skočit do hry jako Sons of the Forest. Pravděpodobně by si pronajal server, pokud je to potřeba, aby se přehrával na chladivém serveru, pokud to není možnost.

Milovat Otevřené hry na přežití světa ale také Grincy Games. Hodně upgrady brousit a možná také budova základny.

Mám rád lovecké hry pro jejich pocit otevřeného světa, jako je TheHunter Classic a Way of the Hunter.Hrál nějaké daleko pláče 5, ale není to úplně můj styl. (Ironické kvůli tomu, co jsem popsal níže).

Mohlo by také vzít několik tipů na hry jako Command & Conquer Tiberium Wars/Kane’s Wrath. Nedávno to začal hrát s přítelem poté, co jsem to nehrál po asi desetiletí.

Hledáte hry jako:

Synové lesa
Spodina

Nehledat:

Dark Souls (opravdu jakákoli hra třetí osoby)
Borderlands

Ideální hra by měla:

Nepřátelské a přátelské NPC na mapě za všech okolností
FishinghuntingHelicopters/Letaly/Cars/Trucks/Bikes/Boats
Budova základny s mnoha přizpůsobení
Upgradovatelné zbraně (potlačující/rozsahy/časopisy)
Upgradovatelný charakter, výhody/dovednosti (jako je zadržování dechu pro delší a stabilnější)

Aktualizace č. 1 Některé hry, které jsem hrál:

Minecraft
Nepohlasíte spolu
ARK: Přežití se vyvinulo
Subnautica
Synové lesa
Far Cry 5
Scumrust

Aktualizace tipů č. 2, na které se budu dívat na:

34 Nejlepší hry pro přežití multiplayerů, které mají hrát v roce 2023

Hry na přežití jsou dnes na trhu hojné. Pokud však hledáte nějaké solidní videohry, které jsou stále stejně zábavné hrát s aktivní komunitou v roce 2021, pak vás zakryjeme. V tomto seznamu budeme zdůrazňovat některé z nejlepších her přežití, které si můžete užít hned teď. Spíše než je hodnotit v jakémkoli pořadí, protože existuje mnoho různých způsobů, jak byste mohli hodnotit hry na přežití, máme jen pěknou sbírku titulů, které v současné době k dispozici, spolu s několika tipy, o kterých si myslíme, že byste měli dávat pozor na vydání, doufejme, že někdy někdy později tohoto roku.

Zřeknutí se odpovědnosti: Arctico, žádná obloha, GTFO, Dying Light 2 Zůstaňte lidský, hlad strachu, Icarus, Outpost Glacier, den předtím a breakwaters byl z tohoto seznamu odstraněn.

#34 synů lesa

Platforma: PC
Datum vydání: 23. února 2023

Pokud jste připraveni na další velký zážitek z přežití, připravte se na Synové lesa.

Ve hře jste pověřeni jít na ostrov, abyste získali miliardáře, který zmizel. Ale ve chvíli, kdy dorazíte, uvidíte, jak špatné věci dostanou.

Po celém ostrově jsou mutanty a příšery a vy budete muset přežít dostatečně dlouho, abyste se dostali z tohoto mučeného místa! Ale jak přežijete? To je zcela na vás. Budete mít různé zdroje, které můžete použít k stavbě přístřeší, řemeslných zbraní a dalších.

Použijte vše, co máte na sobě a cokoli najdete na ostrově. Může to být rozdíl mezi životem a smrtí.

#33 Hluboko

Datum vydání: 2022 | Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch, MacOS
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: 2 | Online: 2)
Žánr: Otevřený svět, přežití, řemesla, dobrodružství, karanténa

Uvízlá hluboká hra je hra přežití, která vám umožní vyzkoušet vaše dovednosti ve stylu Adventure Deadly Open World Adventure. Po letecké havárii jste byli uvězněni v Tichém oceánu, aniž byste získali pomoc … úplně sám. Je čas, abyste přežili a naučili se způsob budování, tvorby, přežití a úniku z tvrdých situací.

#32 Minecraft

Datum vydání: 2011 | Platforma: PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, přepínač
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 8)
Žánr: Přežití, otevřený svět, karanténa, dobrodružství, řemeslné výroby

Minecraft je docela ikonická videohra, která získala určitou pozornost celosvětově. Je pravděpodobné, že nemusíme vysvětlovat, co je tato hra, jak populární se v průběhu let stala. S tím řekl, Minecraft nabízí docela zjednodušující a snadno pochopitelnou hru přežití, která je stejně zábavná s malými dětmi jako u dospělých. Hráči jsou v tomto náhodně generovaném světě upuštěni bez k dispozici. Místo toho je na hráčích, aby začali vykopávat nečistoty, děrovat stromy, vyrábět různé nástroje nebo zbraně, aby dále získali více zdrojů. Odtud budou hráči muset spravovat svůj hlad a zdraví, protože postavy budou muset konzumovat jídlo spolu s bojem proti nepřátelským nepřátelům, jako jsou kostry nebo pavouci, kteří se objevují ve tmě.

#31 Neopatrjte spolu

Datum vydání: 2016 | Platforma: PC, PS4, Xbox One, MacOS
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: Ne | Online: 6)
Žánr: Otevřený svět, přežití, řemesla, karanténa, průzkum

Nevyhlazení vyšel v roce 2013, ale díky své popularitě dokázal vývojový tým schopen přinést několik expanzí a aktualizací na trh. V této hře hráči sledují Wilsona, vědce, který se převezl do drsného světa plného nepřátelských tvorů a zároveň musí prozkoumat svět, aby zůstal krmen a mentálně stabilní. Byla to skvělá hra, která umožňovala hráčům snadno skočit zpět do titulu pravidelně, protože zahajuje hráče do náhodně generovaného světa. Jak již bylo zmíněno, tato hra v průběhu let vyvolala několik různých aktualizací, přičemž jednou z nejpopulárnějších aktualizací bylo společně hladovět. Tato hra může spolu podporovat až šest hráčů, když se společně pustí do kampaně a zároveň bojují proti nepřátelům nebo uklízí zdroje, aby byli všichni zdraví.

#30 Rust

Datum vydání: 2018 | Platforma: PC, PS4, Xbox One, MacOS
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: ??
Žánr: přežití, řemeslné, multiplayer, otevřený svět, karanténa

Rust přinutí hráče na poušť s ničím jiným než skálou a pochodní. Odtud jsou hráči ponecháni sami, aby se setkali s jinými hráči online při tvorbě a shromažďování jiných vzácných zdrojů. Většina z nich zjistí, že hra funguje nejlépe, pokud se hráči připojí k klanu, aby pomohli shromáždit další zboží nebo zaútočit na jiné klany pro své zboží. Podobně, mimo shromažďování předmětů a zdrojů, budou hráči muset dávat pozor na svou postavu, aby se ujistili, že nejsou v nebezpečí hladovění, žízně nebo příliš chladno. Hra je v mnoha ohledech podobná ARK: přežití se vyvinulo, které se v tomto seznamu dostaneme o něco později.

#29 Les

Datum vydání: 2018 | Platforma: PC, PS4
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: 8 | Online: 8)
Žánr: Survial, Open World, Crafting, Horor, Adventure

Les je docela populární hra pro svůj nepřátelský systém AI. V této hře hráči cestují se svým synem, když jejich letadlo narazí na ostrov. Když váš syn chybí a zdánlivě žádný přeživší mezi troskami, hráči se vydávají ven do husté lesní oblasti, aby byli uvítáni neobvyklou mutovanou kmenovou skupinou. Tito jednotlivci jsou na začátku této hry zvědavější než cokoli jiného, ​​ale postupem času jsou i nadále nepřátelnější. Někteří vás budou následovat, aby zjistili, kde stavíte základnu, mohou zničit vaše budovy, účtovat vás pouze za to, abyste ustoupili, nebo zjistili, jak silné jsou vaše zbraně. Nikdy nevíte, co s těmito tvory dostanete, ale naštěstí nemusíte přežít a najít svého syna sám. Hráči mohou najít podporu až osmi hráčů online v režimu kooperačního her.

#28 7 dní zemřít

Datum vydání: 2013 | Platforma: PC, PS4, Xbox One, MacOS
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online: 8)
Žánr: Přežití, zombie, otevřený svět, post apokalyptický, průzkum

7 dní na zemřít je hra, která se točí kolem vln nemrtvých. V této hře mohou hráči spolupracovat, když se vydávají ven do otevřeného hledání zdrojů a vybavení, aby opevnění jejich základny. Hráči si mohou vybudovat obranu, pasti, mimo jiné užitečné vybavení, které doufejme způsobí dostatečné poškození proti nemrtvým nebo postavit proti jejich pokusům o svržení vaší základny. Jak název napovídá, hra se točí kolem týdenního intervalu s hráči, kteří mají šest Daysto připravit na silnou vlnu nemrtvých, aby prošli sedmý den. To dává hráčům dostatek času na opevnění nebo opravu jejich základny. Ve hře se mohou hráči spojit a pokusit se přežít vlny, které mohou pomoci trochu vybudovat vaši základnu.

#27 State of Decay 2

Datum vydání: 2020 | Platforma: PC, Xbox Series X | S, Xbox One
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 4)
Žánr: Přežití, zombie, otevřený svět, budování základny, post apokalyptická

State of Decay 2 je v některých ohledech trochu jako 7 dní. Hráči zde budují komunitu a udržují je v bezpečí tím, že znovu chodí na shromažďování zdrojů. Jak hráči nadále shromažďují zdroje, mohou zlepšit a řídit svou komunitu a hledat další přeživší nebo bojovat proti nemrtvým umístěným v otevřeném světě. Ukázalo se, že je to populární exkluzivní Microsoft. I když tato hra existuje již od roku 2018, víme, že třetí splátka je v dílech, které v druhé polovině tohoto seznamu trochu pokryjeme. Jak si dokážete představit, družstvo nabízí hráčům, aby spolupracovali při hledání kořisti a boje proti nepřátelům.

#26 Conan Exiles

Datum vydání: 2018 | Platforma: PC, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online: 10)
Žánr: přežití, otevřený svět, budova, řemesla, karanténa

V Conan Exiles se hráči ponoří do světa Conan Barbarian. Spíše než být Conan jsou však hráči jen dalším smutným exilovaným člověkem přilepeným na post v pustině, aby zemřel. Naštěstí hráči zjistí, že Conan putuje ven a zachrání vás na druhou šanci na život. Svět je však tvrdý pro vyhnanství. Nejen, že existují tvrdí nepřátelé, proti nimž čelí, ale přežít na světě budou muset hráči sledovat několik atributů, aby si udrželi bojovou podobu, jako je zajištění toho, že jste nakrmili a měli ve svém systému vodu a měli vodu ve svém systému. Stejně tak se jedná o hru pro přežití více hráčů, což znamená, že hráči se mohou propojit a projít nějakou PVE.

#25 Valheim

Datum vydání: 2021 | Platforma: PC, Xbox Series X | S, Xbox One
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 10)
Žánr: přežití, otevřený svět, řemeslná, průzkum, budova základny

Valheim je docela nová videohra pro přežití, která vyšla a vyvolala nějakou velkou pozornost online. Tato hra je v současné době k dispozici prostřednictvím Early Access, což znamená, že hráči mohou skočit do hry zaměřené na Viking, kde musíte prokázat svou hodnotu Odin. Hráči, kteří mají za úkol vyčistit Valheimskou zemi, procházejí pevninou budováním základny, tvorbou zbraní a bojujícími se všemi druhy příšer. Je zde podpora pro kooperaci PVE s celkem až deseti hráči a doporučuje se, aby se hráči spojili, když procházejí tímto titulem. S tím bylo řečeno, protože Valheim je včasný přístupový titul, hráči mohou vidět některé změny provedené v celkové hře, protože vývojáři Iron Gate AB pokračuje v rozvoji této hry.

#24 uzemněný

Datum vydání: 2022 | Platforma: PC, Xbox Series X | S, Xbox One
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 4)
Žánr: přežití, budova základny, řemeslné, dobrodružství, hrůza

Uzemněný je další titul v našem seznamu, ale pochází z docela solidního studia Obsidian Entertainment. To jsou lidé, kteří přinesli jako Fallout New Vegas, Outer Worlds a Pillars of Eternity, aby jmenovali několik jejich minulých děl. V každém případě, uzemnění je hra, která staví hráče do malých dětí, které jsou zmenšeny na velikost mravence. Uvězněni venku, hráči musí bojovat proti všem druhům hlodavců a chyb, aby přežili. Zdá se však, že ve hře je něco mnohem zlověstnějšího, protože hráči stále postupují ve svém průzkumu a přežití. Jak můžete očekávat, hráči mohou vytvořit různé provizorní zbraně a dokonce si vybudovat základnu, aby udrželi nepřátelské chyby, jako jsou obří pavouci nebo divoké mravenci.

#23 Raft

Datum vydání: 2022 | Platforma: PC, PS4, Xbox One, MacOS
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 8)
Žánr: přežití, řemeslné, budování základny, dobrodružství, karanténa

Držení kroku s trendem včasného přístupu máme vor. Toto je hra, která staví hráče do světa zaplaveného zdánlivě nekonečným oceánem a malými malými ostrovy. Zde jsou hráči nuceni vyčistit předměty a vypracovat výstroj, aby se udrželi zdraví. Když dosáhnou pevniny, hráči mohou prozkoumat oblast, hledat zboží, jako je jídlo nebo voda. Mezitím hráči neustále vylepšují svůj vor, což jim umožní snadno se dostat na další ostrov.

#22 The Wild Eight

Datum vydání: 2019 | Platforma: PC, PS4, Xbox One, MacOS
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 8)
Žánr: přežití, otevřený svět, dobrodružství, řemesla, karanténa

The Wild Eight staví hráče do přeživšího strašlivého havárie letadla na Aljašce. S tundrou a volně žijícími živočichy se ukáže být tvrdým prvkem pro každého, kdo přežil, hráči budou muset uklidit předměty a pokusit se zůstat mimo nebezpečné vánice nebo daleko od smrtelných zvířat. Tato hra podporuje kooperaci osmi hráčů, kde se strana hráčů může vydat do generovaného světa, aby vyhledala užitečné předměty nebo bojovaly proti nepřátelským zvířatům, která se může narazit na bezprostřední oblast. Stejně tak může být tato oblast na samotě něco, co se zde mnohem tajnější, protože hráči mohou narazit na neobvyklé laboratoře a zařízení, která mohou obsahovat kořist, která se zdá být jinak světové.

#21 Survivalists

Datum vydání: 2020 | Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch, MacOS
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 4)
Žánr: Crafting, Adventure, Survival, 2d, budova základny

Survivalists je karikatura přežití, přičemž hráči přebírají roli obyvatele ostrova. Zde hráči staví ostrov se základnami a úklidem za zdroje nebo jídlo. Nemluvě o použití těchto zdrojů k dalšímu vytvoření užitečných položek, aby se vaše těžba zdrojů ještě usnadnila. Na ostrově je však spousta nepřátelských nepřátel, kteří bojují proti tomu, aby hledali nějaké nové užitečné zbraně rozptýlené po ostrově, stojí za váš čas. Podobně jsou opice na ostrově skvělí pracovníci, když je zkrotíte, aby pomohli účastnit se některých světských úkolů. Dále zjistíte, že na ostrově se na ostrově více než narazí, protože hráči mohou narazit na tajemství, kteří čekají na odhalení.

#20 Project Zomboid

Datum vydání: 2013 | Platforma: PC, MacOS
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: 4 | Online: 32)
Žánr: přežití, zombie, 2d, otevřený svět, post apokalyptický

Project Zomboid je hra, která existuje již několik let, protože poprvé vyšel v roce 2013 a od té doby je k dispozici prostřednictvím Early Access. V této hře hráči procházejí titulem Zombie Survival, kde máte nejen velký svět ve stylu karantény s otevřeným světem, ale ten, který si budete moci vybudovat, řešit předměty a bojovat s nemrtvými uvnitř. Existuje dokonce schopnost farmovat a lovit na jídlo. Protože tato hra nemá kampaň, která by se měla účastnit, není v dohledu žádný konečný cíl. Místo toho je to všechno o pokusu přežít tak dlouho, jak můžete s podporou multiplayerů, aby se věci trochu zajímavější. Zatímco hra nemusí dnes Wow tolik lidí s vizuály, je to solidní malý roleplaying titul, který stojí za to hrát dnes.

#19 Terraria

Datum vydání: 2011 | Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox One, Switch
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online: 8)
Žánr: Sandbox, Survival, 2d, Adventure, Crafting

Terraria je hra, která je často ve srovnání s Minecraftem, protože se jedná o podobný typ videoher. Je to všechno o budování a přežití ve světě. Tam, kde se věci výrazně liší, je skutečnost, že Minecraft nabízí 3D svět, zatímco Terraria je 2D postranního šroubu. Přesto mohou hráči kopat pod povrchem, shromažďovat zdroje, řešit užitečné předměty, vytvářet struktury a bojovat se všemi druhy nepřátel po cestě. Terraria opět velmi podobná jako Minecraft nabízí hráčům schopnost připojit se ke hře spolu s podporou osmi hráčů online. Pokud jste v Minecraftu a chcete vyzkoušet něco podobného, ​​nemůžete se s touto hrou nebo naopak pokazit.

#18 Přežití Ark se vyvinulo

Datum vydání: 2017 | Platforma: PC, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One, Switch
Kamera: První osoba | Třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online: 4)
Žánr: Přežití, otevřený svět, dinosauři, řemeslné, budovy základny

ARK: Přežití se vyvinulo na velký zásah, když se v roce 2017 vypustila na trh v roce 2017. Víme, že pokračování je v dílech, které se vyvíjí s pomocí herce Vin Diesel, který sedí jako výkonný producent. S tím řekl, že první hra staví hráče jako protagonista mytí na pobřeží ostrova. U ostatních hráčů a nepřátelských tvorů, jako jsou dinosauři.

Je to docela naskládaná hra z hlediska přežití. I když se musíte starat o různé vitály, jako jsou jídlo, výdrž, voda, zdraví atd., Existuje také spousta zaměření na budování vaší postavy na světě. Hráči mohou vymyslet kmeny, spolupracovat, když staví svou základnu, až do půdy s plodinami, krotká dinosaury, nebo jít nájezdem ostatním za užitečné vybavení.

#17 Green Hell

Datum vydání: 2019 | Platforma: PC, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One, Switch
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 4)
Žánr: přežití, otevřený svět, řemeslná, akce, dobrodružství

Green Hell hodí hráče do hustých džunglí Amazonu. Bez dovedností jsou hráči nuceni přijít na to, jak přežít shromažďováním předmětů, vytvářením nástrojů, vytvářením zbraní, výrobou základny a udržováním těla ve zdravém tvaru. Vaše mentální stabilita je však také ve hře s tím, že zůstane sám v džungli, může na vás začít hrát triky. Nemluvě o tom, že hráči pomalu začnou odhalit, jak se protagonista dostal do této pramene. Naštěstí se nemusíte pustit do této hry pro přežití psychologického thrilleru. V současné době nabízí Green Hell schopnost čtyř hráčů na spolupráci herní hry online.

#16 Dayz

Datum vydání: 2018 | Platforma: PC, PS4, Xbox One
Kamera: První osoba | Třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online: ??)
Žánr: přežití, otevřený svět, zombie, akce, střelec

Dayz je titul MMO s velkým otevřeným světem, který nutí hráče k přežití zombie apokalypse. To, co dělá tuto hru vzrušením, je, že nejenže jste uvízli v tomto otevřeném světě plném zarostlých měst, hor, lesů, jezer a řek, ale máte nemrtvé spolu s dalšími hráči, o které se musíte obávat. Hráči začínají vychytáváním předmětů. Všechno, co bude vaše protagonisty krmené a předměty, které se uzdraví, a zároveň narazí na výstroj, abyste se dále chránili před nepřáteli, jako je brnění a zbraně, je docela zásadní. Můžete však spolupracovat s přáteli, když se pokoušíte svrhnout ostatní hráče v otevřeném světě. Kromě toho vždy existuje šance, že se můžete setkat s jiným hráčem, který je také sám nebo s malou skupinou, která vám může umožnit připojit se a pokračovat v hledání zdrojů nebo nájezdu.

#15 Astroneer

Datum vydání: 2016 | Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 4)
Žánr: Otevřený svět, prostor, přežití, budova základny, karanténa

Astroneer je docela lehká hra přežití, protože je pro vás přitažlivější jako jednoduše titul plný průzkumu. Hráči zde přebírají roli astronautů, kteří zkoumají různé hranice vesmíru. Odtud mohou hráči začít stavět své vlastní základny a zároveň přesunout terén na svůj představu díky nástroji, který může pomoci tvarovat, budovat a vykopat svět. Jak již bylo zmíněno, jedná se o název, který se zaměřuje hlavně na zkoumání planet, budování základů, tvorbu nových vozidel nebo spojování výtvorů. Existuje však hrozba ztráty kyslíku, ale jakmile jste dostali kyslík, je to docela zábavná hra na průzkum. Takže možná je to solidní hra přežití startéru pro přítele, který nemusí být s žánrem tak obeznámen.

#14 Eco

Datum vydání: 2018 | Platforma: PC
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 16)
Žánr: Přežití, otevřený svět, řemeslná, karanténa, simulace

ECO je hra založená na budování civilizace, která se může udržet proti velkému meteoru. Když se stavíte a pěstujete kolonii, vaším cílem se nestane jen expandovat a vytvořit svět, který může zničit hrozbu globálního ničení, až přijde čas. Hráči mohou pochopit účinky, která mohou mít některá průmyslová odvětví na svět, takže je to vyrovnávací akt, který udržuje vaši kolonii ve zdravém stavu, ale umožnit přírodě koexistovat. Stejně jako každá hra na tomto seznamu existuje režim spolupráce, takže vy a vaši přátelé můžete spolupracovat a vybudovat jedinečný ekosystém.

#13 Dead Frontier 2

Datum vydání: 2019 | Platforma: PC
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online 🙂
Žánr: Zdarma hrát, hrůza přežití, zombie, mmorpg, akce

Dead Frontier 2 je hra, kterou můžete hrát právě teď zdarma. Je to hra přežití zombie, která nabízí komponentu MMO a ekonomiku řízenou hráčem. Celkově mohou hráči dokončit cíle nebo jen prozkoumat, protože nadále vyrovnávají svůj charakter, zlepšují své dovednosti, shromažďují předměty a budou schopni obchodovat s ostatními hráči za položky, které potřebují. Být MMO můžete zažít jak PVP. Opět, být název videohry zdarma, není zde co ztratit, pokud chcete vyzkoušet titul.

#12 Scum

Datum vydání: 2018 | Platforma: PC
Kamera: První osoba | Třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online 🙂
Žánr: Přežití, řemeslo pro přežití otevřeného světa, multiplayer, akce, dobrodružství, indie

Scum působí jako televizní pořad, který sleduje skupinu vězňů, kteří jsou nuceni bojovat navzájem na ostrově pro zábavu. Z velké části se jedná o videohru Battle Royale, kde poslední zbývající hráč vyhraje hru. S tím řekl, že existuje velké zaměření na přežití mimo boj. Hráči budou muset sledovat úrovně statistik charakteru spolu s řízením určitých aspektů, jako je výživa a metabolická rychlost. V současné době je název k dispozici pro hráče, kteří si mohou vyzkoušet v rámci Early Access, takže můžete vidět, jak se některá mechanika videoher mění po zbytku vývojového kurzu.

#11 Project Zima

Datum vydání: 2019 | Platforma: PC, PS4, Xbox Series X | S, Xbox One
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online: 8)
Žánr: Sociální odpočet, přežití, strategie, týmové, dobrodružství

Project Winter je trochu jako mezi námi, protože je to podvodná hra se zrádci mezi skupinou hráčů. Zápasy jsou zřízeny s týmy osmi hráčů a celá skupina je uvízlá v divočině. Aby hráči unikli, musí spolupracovat a pokusit se shromažďovat zdroje a dokončit úkoly. Mezi tímto týmem osmi jsou však zrádci. Tito zrádci jsou navzájem známí, ale skupina, která se pokouší uniknout. Úlohou zrádce je však zabránit tomu, aby byl chycen a zmatek.

#10 Scrapnaut

Datum vydání: 2021 | Platforma: PC, Switch
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 4)
Žánr: Přežití, dobrodružství, karanténa, průzkum, řemeslné výroby

Scrapnaut je hra pro jednoho hráče a kooperační přežití. Tento titul Steampunk je hra shora dolů, která má hráče stavět své vlastní základny, aby přežili. Hráči budou muset spravovat svůj kyslík a farmy spolu s dodávkou elektřiny a stavebními domy pro základny, aby uspěli. Tato civilizace/města: Skylines- *Inspirovaná hra pro přežití je pro kohokoli do her SIM Management Games.

Scrapnaut je nyní k dispozici na Spínači Steam a Nintendo.

#9 Space Engineers

Datum vydání: 2019 | Platforma: PC, Xbox One
Kamera: První osoba | Třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online: 16)
Žánr: Prostor, karanténa, přežití, fyzika, crafting

Ti z vás, kteří mají rádi prostor, průzkum a inženýrství, mohou považovat vesmírné inženýry za trochu zábavných. V této hře jsou hráči pověřeni zkoumáním různých planet a vesmíru. Je to všechno o budování různých budov a vozidel, aby vaše cesta pokračovala. Budova je zde také jedním z hlavních zaměření, protože stovky stavebních bloků jsou již naprogramovány a připraveny k vytvoření.

Existují však také programovatelné bloky, které dávají hráčům možnost psát malé programy, které mají být použity ve hře. Zde se nacházejí i některé prvky přežití, jako je potřeba kyslíku a mít různá provizorní zařízení vybudovaná, aby poskytovala kyslík pro hráče. Mezitím se můžete spojit s až šestnácti hráči a projít hrou v přežití nebo kreativním režimu.

#8 Starbound

Datum vydání: 2016 | Platforma: PC, Xbox One
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ne | online: 8)
Žánr: Sandbox, Survival, Adventure, Space, Crafting

Starbound je další science-fiction druh videoher. Ve Starbound hráči zjistili, že zničili svou loď a přistáli na planetě. Aby se hráči dostali domů, budou muset vybudovat svou základnu a pokusit se opravit svou loď. S tím řekl, hráči se mohou trochu legrace pobavit na základě svých základů a pomalu kolonizovat planetu. Prvek přežití je trochu snadno spravovatelný, protože vše, co potřebujete k udržení pod kontrolou, je vaše hladová úroveň. Pokud jde o hratelnost, je to 2D postranní skvrna, kterou lze porovnat s podobnými Terraria.

#7 tmavé a světlo

Datum vydání: 2017 | Platforma: PC
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: ?? | Online: ??)
Žánr: Otevřený svět, přežití, MMORPG, Fantasy, Crafting

Tmavá a světla je trochu nadpřirozená hra. V této hře jsou hráči průzkumníkem putujícím po této nadpřirozené zemi plné mýtických tvorů a tajemství k odemknutí. Aby však přežili, budou hráči muset tvrdě pracovat při tvorbě, budování, používání zbraní a učení mocných kouzel. Je to titul, který je nyní v raném přístupu již několik let a recepce byla trochu smíšená, ale opět v raném přístupu mají vývojáři schopnost provést některé úpravy pro uklidnění fanoušků.

#6 TheHunter: Call of the Wild

Datum vydání: 2017 | Platforma: PC, PS4, Xbox One
Kamera: První osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: ne | online: 8)
Žánr: Lov, otevřený svět, simulace, FPS, přežití

I když tato hra není nutně titulem přežití, stojí za to poukázat na to, že je to kvůli komunitě. TheHunter: Call of the Wild je lovecká simulační hra a ta, kterou vývojáři učinili, aby byli co nejrealističtější. Ti, kteří si užívají vzrušení z lovu, najdou z tohoto titulu docela dost. Hráči se mohou dokonce spojit online a soutěžit v různých lovech, protože přinášejí různé ceny za trofejí. Jak však bylo uvedeno, hráči v komunitě přinesli do této hry složku přežití.

Najdete několik různých vláken, která přecházejí pravidla nebo samozřejmě komunita Modding, ale fanoušci si vzali na sebe, aby se zúčastnili těchto pravidel při hraní. Například běžná pravidla, která cirkulují online. Aby hráči udržovali vleční, možná budou muset každý den shromažďovat maso a vodu nebo spát na základně.

#5 Craftopia

Datum vydání: 2020 | Platforma: PC, Xbox Series X | S, Xbox One
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ne
Co-op: (Místní: 8 | Online: 8)
Žánr: Otevřený svět, řemeslná, přežití, karanténa, otevřený svět

Craftopia je docela šílená hra pro přežití, která hodí spoustu prvků na hráče. Máte budovu, lov, tvorbu, zemědělství, spolu s tím, že jste titul hack-and-slash. Hráči si mohou vybudovat některé automatizované systémy, které jim pomáhají různými způsoby, jako je shromažďování jídla, nebo byste se mohli vydat na shromažďování a zkrotit zvířata. S tím řekl, že se jedná o titul včasného přístupu, takže nás opravdu zájem uvidíme, co vývojáři skončí do této hry po silnici.

Nadcházející

POZNÁMKA: Zde je několik her, které jsou nadcházející a doufejme, že uvidí spuštění nebo vydání v předčasném přístupu v určitém okamžiku před rokem 2021 oficiálně zábaly.

#4 Smalland

Datum vydání: TBA | Platforma: PC, PS4, Xbox One, Switch
Kamera: třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: (Místní: Ne | Online: 32)
Žánr: přežití, budova základny, otevřený svět, crafting, RPG

Smalland je nadcházející titul včasného přístupu, který bude vypadat docela jako uzemnění. Zde hráči znovu přebírají roli postavy zmenšené na velikost malého hmyzu. Nyní žijí ve světě, který je určen pro někoho výrazně většího, hráči jsou nuceni do boje proti malému hmyzu, hlodavci, dokonce i ptáky. Opět, stejně jako jiné hry na tomto seznamu, je zde schopnost vytvářet předměty od zbraní po brnění a můžete si vytvořit základny, aby vaše přežití trochu usnadnilo spravování. S plánovaným PvP a Co-op nás máme zájem vidět, jak se hromadí proti již zavedené zakotvené videohře.

#3 malý ďábel uvnitř

Datum vydání: TBA | Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox One, Switch
Kamera: třetí osoba
Multiplayer:
Co-op:
Žánr: Akce, dobrodružství, přežití, dobrodružství, průzkum

Malý ďábel uvnitř je nadcházející hra s akční adventurou s některými lehkými prvky přežití. Hráči zde spolupracují s vědci, když se pokoušejí dozvědět se více o nadpřirozených incidentech, které se dějí po celém světě. Poté jsme dostali novou misi, protože náš protagonista je vyslán při hledání zboží nebo vyřazení monstrum, které potuluje oblast. Jak již bylo zmíněno, existují některé prvky přežití, když hráči, jako je zahájení oheň nebo sbírání vody, ale vývojáři to pro nováčky dělají snadnějším titulem žánru přežití, takže zde neočekávejte nic příliš hluboko.

#2 State of Decay 3

Datum vydání: TBA | Platforma: PC, Xbox Series X | S
Kamera: První osoba ?? | Třetí osoba ??
Multiplayer: ??
Co-op: ??
Žánr: Otevřený svět, zombie, přežití, střelec, akce

State of Decay 2 byl zmíněn v našem seznamu dříve, ale víme, že se vyvíjí nová splátka. Stav rozkladu 3, v době psaní tohoto popisu má k dispozici pouze jeden přívěs. Je to filmový přívěs, takže nemáme co jít, pokud jde o hratelnost, ale očekáváme stejnou celkovou mechaniku ze State of Decay 2, abychom se zde vrátili. To, co nás zaujalo, je skutečnost, že existuje mutovaný zombie podobný jelenů hodu na jiném zvířeti, což může naznačovat, že nejen hráči se budou muset starat o nemrtví lidé číhají kolem, ale také nemrtvá zvířata také.

#1 Ark 2

Datum vydání: 2023 | Platforma: PC, Xbox Series X | S
Kamera: První osoba | Třetí osoba
Multiplayer: Ano
Co-op: TBA
Žánr: Přežití, otevřený svět, dinosauři, řemeslné, fantazie

Ark 2 je nadcházející pokračování velmi populárního archy: přežití se vyvinulo. Ark 2 vypadá, že to bude nutností pro všechny fanoušky původní hry. Pokračování přichází na konzole a PC příští generace. Na základě dosud zveřejněných snímků obrazovky vypadá hra obrovská upgrade. Grafika je mnohem vylepšená a Vin Diesel bude hrát jako postava Santiago. V tomto bodě není známo nic víc o hře. Je však naplánováno na vydání 2022, takže očekávejte, že se více letos dozvíte více.