Reddit – Ponořte se do všeho, aktualizace divize 2 „přepočítaje“ postup hráčů | PCGamesn

Aktualizace divize 2 „přepočítává“ postup hráčů

Po dosažení pozice 40 může být dosaženo podzemní znalosti. Tato mezipaměti mají v nich dva objekty, což by mohly být sady ozubených kol (možná klasifikované vybavení), špičkové zbraně nebo vybavení. A někdy lze poskytnout exotické vybavení nebo zbraně. Zahrnuje také 1 směrnici Intel.

Rychlý průvodce odborným systémem pro ty, kteří jsou stále zmatení

Myslel jsem, že zveřejním průvodce v systému nového odbornosti, protože je to jeden z složitějších systémů v Div2 a může být trochu ohromující, když jej poprvé otevřete. Také jsem neviděl mnoho příspěvků, které mluví o jeho skutečné mechanice, a zdá se, že existuje několik mylných představ o rozložení systému, takže jsem si myslel, že se pokusím některé z nich vyčistit.

Systém „odborných znalostí“:

Systém „odborných znalostí“ jsou opravdu dva systémy pod jedním deštníkem – Znalost a Odbornost

Pokud si o nich myslíte jako o stavebních blocích, nadace je odbornost a odbornost je systém, který sedí nahoře. Jinými slovy, můžete zvýšit odbornost bez odborných znalostí, ale nemůžete vyrovnat odborné znalosti bez vyrovnání způsobilosti.

Je ironií, že díky tomu je pojmenování celkového „odbornosti“ poněkud matoucí, protože v raných fázích je to opravdu o odbornosti, přičemž odbornost přichází o něco později.

Pojďme se podívat na to, jak každý systém funguje.

Znalost:

Když poprvé otevřete nabídku „odborné znalosti“, uvidíte kategorii „pro výzkum“ v horní části obrazovky s 5 hlavními kategoriemi pod: zbraněmi, pojmenované a exotické vybavení, dovednosti, značky a sady zařízení.

Zbraně – To zahrnuje podkategorie pro každý typ zbraně a jeden pro specializační zbraně. V rámci každé podkategorie zbraní jsou jednotlivé typy zbraní, s typy pro standardní zbraně, pojmenované zbraně a exotické zbraně. Stojí za zmínku, že standardní zbraně a pojmenované zbraně jsou samostatné typy, z nichž každá má individuální znalosti na úrovni. Například útočná puška Famas a Burn Out (pojmenovaná puška FAMAS Assault) jsou různé typy a vyrovnávání není vyrovnána druhá.

Pojmenované a exotické vybavení – Zahrnuje všechny nositelné pojmenované a exotické předměty a také všechny improvizované (vytvořené) zařízení. V každém slotu existují podkategorie pro každý slot s jednotlivými položkami (E.G. Mezi jednotlivé typy masky zahrnují katarzi, chill out, coyote atd.). Zajímavé je, že tyto kategorie také zahrnují položku zvanou „Hydden“ rukavice. Je možné, že se jedná o zástupný symbol pro plánovanou budoucí položku. Všimněte si, že pojmenovaný Gila Gard Grud ‘Pointman’ je nesprávně uveden jako hrudník Armadillo v sekci hrudníku.

Dovednosti – To obsahuje všechny standardní dovednosti a jejich varianty, jakož i varianty dovedností vázané na specializace (e.G. Artficer úl techniky) a varianty dovedností, které vyžadují dokončení misí pro panu (E.G. Oprava pasti).

Značky – Všechny sady značek bez pojmenování. Poznámka – Na rozdíl od pojmenované a exotické kategorie neexistují žádné jednotlivé typy značek pro každý slot (rukavice, maska, hrudník atd.), Takže každý kus nošený nebo darovaný přispěje k vyrovnání znalosti značky jako celek (více o tom později).

Převodové sady – Podobně jako u značek existuje jedna podkategorie pro každou sadu převodovky, ale žádné jednotlivé typy pro každý slot. A tak znovu, každý nosený nebo darovaný kus přispěje k vyrovnání odborné odborné soupravy jako celku.

Jak způsobosti a jak ji vyrovnat:

Pro každou položku, dovednosti, značku nebo sadu zařízení existuje 10 řad pro odbornost. K postupu do jednoho do další pozice potřebujete 88 000 PXP (zkušenosti s odborností).

Jakmile dosáhnete hodnocení 10 za každou položku, dovednost, značku nebo sadu zařízení, jste s ní považováni za „zdatní“ – v tomto okamžiku přijde vaše úroveň odbornosti do hry. Všimněte si, že úroveň odbornosti má žádný efekt Na jakékoli položky ještě nejste „zdatní“ (i.E. Rank 10) s – více o tom v sekci odbornosti níže.

Existují 3 způsoby, jak získat řady PXP a úroveň zvýšení odborné způsobilosti:

  1. Mít položku, dovednost, značku nebo sadu zařízení, když zabijete nepřátele. Zdá se, že to je % Bojného XP vydělaného – za hrdinské červené, NPC zabije 220 PXP, zatímco Chunga Kill získal 330 PXP. Nejste si jisti v této fázi, pokud bojová bonue (e.G. Zobrazení zabití headshot, více zablokování atd.) Do PXP vydělaného, ​​ale mám podezření. Je ironií, že používání zařízení je ve skutečnosti nejpomalejším způsobem, jak na úrovni odborné způsobilosti, jak uvidíte níže.
  2. Darujte položku stejného typu – to vydělá 8800 PXP pro normální značkové a převodové sady (i.E. 100 kusů, aby se staly zdatnými) a 44 000 PXP pro jakékoli zbraně nebo pojmenované nebo exotické vybavení (i.E. 20 kusů, aby se staly zdatnými). Rozdíl mezi kousky je pravděpodobně kvůli pouhému počtu typů zbraní, pojmenované zařízení a exotických kousků. Znamená to také, že je velmi snadné vyrovnat zbraň nebo pojmenovanou položku, pokud je prodává prodejcem (za předpokladu, že jste dostatečně proplaceni, abyste si ji mohli dovolit).
  3. Darujte zdroje – darujte buď 400 základních materiálů (komponenty přijímače, ochranná látka), nebo 200 běžných materiálů (ocel, keramika, polykarbonát) nebo 150 neobvyklých materiálů (titan, elektronika, uhlíková vlákna) nebo 30 vzácných materiálů (tiskárny) pro 8800 PXP. To vám umožní stát se zdatnými položkami, které nemusíte mít (e.G. RAID exkluzivní, jako je regulus nebo nositel orla)

Pokud jde o efektivní vyrovnání, pravděpodobně byste se dívali na darované zbraně a vybavení pro normální předměty, které nepoužíváte jako součást sestavení, protože je můžete efektivně farmovat prostřednictvím cíleného kořisti.

Zaokrouhlujte s darovanými zdroji, pokud dostanete špatné rng na zbraně.

S pojmenovanými položkami a exoticemi se pravděpodobně nakonec spoléháte na darované zdroje, protože je mnohem obtížnější farmovat (ESP Exotics), pokud nemáte ležení tuny náhradních dílů.

Pokud jste vyplaceni, zdá se, že nákup modů a jejich demontáže na tiskárny je nejúčinnější způsob, jak jít – každý mod je jen kolem 4 000 $. Nebo je kupte s úrovní SHD, pokud máte hodně ušetřit. Nebo je obhospodařte cílenou kořistí.

Odbornost:

Existuje 20 řad odborných znalostí, které každá pozice potřebuje k pokroku 200 EP (odborné znalosti).

Vyděláváte EP vyrovnáváním pozic způsobilosti – každé ceny za hodnost 1 EP, například přechod z pořadí odbornosti 0 s bluescreen lmg až do odborné hodnoty 10 bude vydělávat 10 EP.

Stojí však za zmínku, že praktický strop je v současné době odborné znalosti 17 – je to proto, že ve hře je v současné době pouze 344 různých typů odborné způsobilosti (211 zbraní, 54 jmenovaných Gear & Exotics, 41 variant dovedností, 24 značek a 14 sad převodovců).

344 typů = max 3440 EP as 200 EP za hodnost se to rovná 17 plným řadám.

Jak funguje odbornost:

Když řadíte úroveň odbornosti, každá úroveň vám umožní vylepšit vaše zbraně, vybavení a dovednosti:

Zbraně – 1% se zvyšuje na základna poškození na hodnost

Gear – 1% se zvyšuje na základní brnění hodnota na pořadí

Dovednosti – 1% se zvyšuje na základna Poškození/uzdravení/stavová doba trvání na pořadí.

Na vyrovnání každé položky (obvykle spoustu zdrojových materiálů) jsou náklady na vyrovnání a Tato cena se zvyšuje s každou úrovní upgradu. Například – upgrade kondenzátoru na odbornost na úrovni 1 stojí 300 komponent přijímače, 235 oceli a 150 titanu. Upgradování kondenzátoru z úrovně 1 na odbornost úrovně 2 vyžaduje 350 komponent přijímače, 270 oceli a 175 titanu.

Také si uvědomte, že úroveň odbornosti každé položky je vázán pouze na tuto položku. Pokud máte dvě znaky s batohem Momento pro ExApmle, budete muset každý z nich upgradovat jednotlivě.

Je důležité si uvědomit, že zlepšení z úrovně odborných znalostí je na základní hodnotu položky nebo dovedností.

Pro brnění to nezohledňuje, zda je kus brnění válcován s modrým jádrem nebo ne.

Například základní brnění na rukavicích je 80k. Vylepšení 1% je 800 brnění – bonus 170k z maximálního modrého jádra není faktorován. To znamená, že na všech žlutých nebo všech červených sestavení uvidíte odpovídající % zvýšení, ale jakmile začnete přidávat blues do mixu, sníží se % zvýšení celkového brnění.

Jinak řečeno – maximální modré jádro na rukavicích na rukavicích dává nárůst o více než 210% z základní hodnoty (80k až 270k). Jít z 210% na 211% nebude mít velký dopad na vaše celkové brnění. Je to starý příběh aditivních vs multiplikativních hodnot.

Viděl jsem podobné nárůst s maximálním momentem – navzdory tomu, že měl základní brnění 131k a 170k z modrého jádra, jeho vyrovnávání pouze získalo pouze 1.4K Armor (brnění zobrazovalo kola tisíců s jedním desetinným místem, takže nárůst je pravděpodobně ve skutečnosti 1.31k zaokrouhleno na nejbližší jedno desetinné místo, i.E. 1.4K)

Bohužel dovednosti jsou na podobné lodi. Pro dovednosti se to zdá být 1% zlepšení poškození úrovně 0 dovedností a nezohledňuje bonus z úrovní dovedností. Například při upgradu mé věžičky z úrovně odbornosti 0 na úroveň 1 na sestavení dovedností úrovně 6, moje věžička šla z asi 119k poškození na asi 119.5k, nárůst o méně než 1/2 za procento z hlediska celkového poškození.

Došel mi rohože, abych otestoval zvýšení zbraně, ale mám podezření. Jakmile získám více materiálů, bude dále testovat.

Každopádně to zabalí mého průvodce. Doufejme, že to někteří z vás považují za užitečné.

Zůstaňte v bezpečí agenti!

*Upravit opravené některé překlepy a opravené informace o hrudi Gila Gard.

Aktualizace divize 2 „přepočítává“ postup hráčů

Aktualizace divize 2 Rolls Back Označení: Žena agentka na sobě vestu s kyslíkovým kanem zabezpečeným, aby vypadala do vzdálenosti pod kapotou

Nejnovější aktualizace divize 2, TU 15.1, provádí důležitou korekci nového systému odbornosti, který dorazil s sezónou 9. Systém odborných znalostí, který zahrnuje získání řad pro odborné znalosti v kusech hráčů vybavení, získal příliš mnoho bodů založených na Kill XP, řekl Ubisoft. Nyní, když byla ocenění XP přepočítána a hráči, kteří byli během této sezóny aktivní, pravděpodobně uvidí, jak jejich úroveň odbornosti poklesne v MMORPG.

Nový systém odbornosti divize 2 funguje jako je tento: Vyděláváte si odborné způsobilosti ve všech zařízeních, zbraních a dovednostech, které vaše postava používá v boji, nebo darováním více kopií položky, dokud nedosáhnete pozice 10, v tomto okamžiku může položka položka může položka být upgradován. Úroveň odbornosti agenta je určena tím, kolik položek je zdatných, a tato úroveň zase určuje, kolikrát mohou upgradovat kus zařízení.

Problém byl v tom, že odbornost má omezit na úrovni 20, ale hráči zjistili, že by mohli zvýšit své odborné znalosti kromě toho. Ubisoft říká, že by to způsobilo významné dlouhodobé problémy s vyvážením pro divizi 2, a tak přepočítala „hodnotu“ zabíjeného XP v postupu odborné pořadí.

Se sníženou hodnotou Kill XP hráči zjistí, že v průběhu sezóny nyní vydělali méně pozic odborné způsobilosti, a proto dosáhli potenciálně nižší úrovně odborných znalostí. Znamená to také, že hráči, kteří upgradovali vybavení mimo úroveň 20 – zamýšlená úroveň odbornosti Max – uvidí, jak se tyto upgrady vrátí zpět.

“Upozorňujeme prosím, že není možné udělit přesně stejné množství investovaných materiálů kvůli nedostatku dat ve hře,” říká Ubisoft v tweetu upozorňujícími hráči do situace.

Yannick Banchereau, kreativní ředitel divize 2, vysvětluje, že hráči neztrácejí žádný z zabíjených XP, který vydělali – jsou to požadavky XP na hodnocení odborné způsobilosti, které se mění. To může být chladné pohodlí pro hráče, kteří se ocitnou se ztracenými materiály nebo čas strávený broušením v této sezóně, nicméně.

Kompletní oprava poznámky podrobně popisuje zbytek změn, které můžete očekávat od aktualizace titulu divize 2.1.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Co je hodnost odborné způsobilosti v divizi 2?

Dnes vysvětlíme, co je v divizi 2, pojďme.

Čtení Čtení: 3 minuty si přečtěte

Dnes vysvětlíme systém hodnocení znalosti divize 2

Dnes budeme vysvětlit systém odborné způsobilosti divize 2. Poslední hlavní aktualizace obsahu divize 2, aktualizace titulu 12, debutovala v prosinci 2020. Ubisoft a Massive Entertainment se však rozhodly změnit názor a na únor 2022 byla naplánována nová aktualizace. Ve středu večer byl největší prvek upgradu odhalen jako systém odbornosti. Odborníky budou systémem postupu, který může udržet hráče obsazené po delší dobu v divizi 2.

Dnes vysvětlíme systém hodnocení znalosti divize 2

Odbornost je systém s několika odlišnými cíli. Hlavním cílem odbornosti je pomoci hráčům zlepšit jejich zbraně, vybavení a dovednosti poskytováním trvalých upgradů. Za druhé, je navržen tak, aby podporoval diverzifikaci něčího arzenálu stanovením úrovní odbornosti pro všechny položky. Zatřetí, je jasně zamýšleno poskytnout hráčům divize 2 dlouhodobou možnost pro postup, kterou málokdo dokončí. Je to jednosměrná trať směrem k pokroku na konci života pro hráče, kteří se chtějí držet divize 2 i poté, co obsah vyschne.

V rámci systému odborných znalostí (Rank odborné pořadí divize) se používají dva samostatné klíčové systémy. Prvním z nich je odbornost, což je nová úroveň spojená s hráčem. Pokaždé, když hráč získá úroveň odbornosti, může zlepšit základní statist položky, jako je poškození zbraně, hodnota zbroje Gear a dovednosti dovednosti poškození/uzdravení/stavová doba trvání. Hráči získávají schopnost plněním úkolů a toto je druhý aspekt odborníků.

Jaká je hodnost odborné způsobilosti divize 2?

Divize a divize 2 obsahují mechanik hry známý jako odbornost v terénu. Když hráč dosáhne úrovně 30 na svém charakteru, XP je aplikován na svůj účet a připsán k dokončení mezipaměti odborné způsobilosti v terénu. Tato mezipaměti obsahují dvě náhodné položky a mohou se jednat o sady převodovek, špičkové produkty nebo exotické předměty, ale skóre tohoto zboží závisí na světové úrovni hráčů (i.E. Světová úroveň 1 poskytuje 163 GS, Tier 2 183 GS atd.).

Kromě mezipaměti odborné způsobilosti v terénu existují i ​​jiné řady. Tyto řady jsou spojeny se dvěma ze tří her DLC her, podzemí a PvP (poslední stojan a potyčka).

Dnes vysvětlíme systém hodnocení znalosti divize 2

Po dosažení pozice 40 může být dosaženo podzemní znalosti. Tato mezipaměti mají v nich dva objekty, což by mohly být sady ozubených kol (možná klasifikované vybavení), špičkové zbraně nebo vybavení. A někdy lze poskytnout exotické vybavení nebo zbraně. Zahrnuje také 1 směrnici Intel.

Po Rank 99 v režimech hry Skirmish i Last Stand, můžete získat PVP odborné způsobilosti (původně poslední postavení stojanu). Tato dovednostní mezipaměti jsou totožná s tokami vydělanými prostřednictvím PvP.

Pořadí odborné způsobilosti divize 2 je zpět. Každá úroveň po 30 poskytuje mezipaměť, která obvykle obsahuje 1 špičkový zbroj a 1 špičkovou zbraň, jakož i 14-23 fragmentů klíčů Cypher.

Divize 2 obsahuje znalosti zbraní, která souvisí se zbraněmi, značkami, převodovkami, pojmenovanými předměty, exotiky, dovednosti a speciální zbraně. Každá z nich bude mít úroveň způsobilosti spojené s ní až do maximálně 10 úrovní v závislosti na kvalitě a typu. Hráči mohou vydělat řady tím, že vydělávají zabití XP, na oplátku dávají odpovídající zboží nebo materiály. Každá získaná pozice přispívá na úroveň odbornosti hráče. Jakmile však byla základní statistika položky posílena po jeho postupu maximální hodnocení.

Dnes vysvětlíme systém hodnocení znalosti divize 2

Je to jednoduchý systém progrese, který si klade za cíl být snadno pochopitelný. Hráči divize 2 shromažďují předměty a zlepšují v nich své znalosti, což vede k úrovni odbornosti pro jejich agenta. Vylepšení základních statistik jsou odemčena na úrovni odborných znalostí 1-3, přičemž další odbornosti umožňují větší upgrady.

Systém pořadí odborné způsobilosti divize 2 nebude zaveden v konkrétním datu vydání, protože bude s největší pravděpodobností zahrnut do aktualizace hry v únoru 2022. Jedním z dalšího pozoruhodného aspektu odhaleného masivním systémem odbornosti je to, že v budoucnu zmiňuje „další obsah ke hře“, což znamená, že může být omezení možných odborností zvýšit. Možná příští únorová aktualizace není posledním doplňkem divize 2,.

Pokud jste do videoher, musíme vás informovat, že Hulu dává Xbox Game Pass zdarma. Navíc existují 4 nové hry, které se připojí k Xbox a PC Game Pass. Můžete hrát divizi 2 prostřednictvím Epic Games Store.