Reddit – Ponořte se do všeho, Battlefield 1 Datum vydání: Zde je přesně kdy můžete začít hrát – GameSpot

Battlefield 1 Datum vydání: Zde je přesně kdy můžete začít hrát

Pokud ještě nehrajete Battlefield 1, možná budete brzy. Zavedení hry bylo poněkud jedinečné, protože část hry je nyní hratelná, celá hra se zítra odemkne, stále ještě před datem vydání. Abychom pomohli pochopit situaci, zde je vysvětlení toho, co je k dispozici a kdy.

Battlefield 1 Info Megathread

Zdravím vojáky! Vydání Battlefield 1 je hned za rohem a abychom se připravili na spuštění, sestavili jsme všechny užitečné informace, které potřebujete vědět.

Nezapomeňte, že máme také svou vlastní stránku Wiki s tunami užitečných informací a budeme neustále aktualizovat! Najdete ji přímo na vrcholu subreddit.

Kdy se spustí Battlefield 1?

12. října – přístup EA Access/Origin (10 hodin demo)

  • Pokud jste na Xbox One nebo PC (omlouvám se, žádné PS4), můžete se zaregistrovat do přístupu k Access/Origin EA ($ 5/měsíc nebo 30 $/rok). Poté můžete hrát hru počínaje 13. říjnem po dobu 10 hodin. Abyste získali přístup k demu.
  • K dispozici bude pět map a čtyři režimy, včetně ST. Quentin Scar, Amiens, Sinajská poušť, F. K dispozici je také chuť kampaně Singleplayer, s misící Storm of Steel a bahnem a krví. Váš pokrok se také přenáší, pokud se rozhodnete koupit celou hru po skončení první hry.
  • Zkouška zahrnuje stahování hry v plné velikosti. 10hodinový časovač se počítá, pokud hra běží (včetně být v nabídkách).

18. října – předobjednávka edice EnvolIster Deluxe Edition

  • Zahrnuje balíček Harlem Hellfighter, Red Baron Pack, Lawrence of Arabia Pack, Skins Behemoth a 5 Battlepacks. Chcete -li vidět, co přichází v každém balení, podívejte se na naše wiki.

21. října – Standardní vydání

Oficiální prohlášení zde.

Kdy vyjde recenze Battlefield 1?

Recenze by se měly žít 17. října ve 3:00 PST.

Může váš počítač spustit Battlefield 1?

Oficiální specifikace jsou uvedeny zde. Vezměte prosím na vědomí, že váš počet najetých kilometrů se může lišit a nemusíte nutně potřeba Hardware uvedený zde.

Datum vydání Battlefield 1: Zde je přesně kdy můžete začít hrát

Úplné datum vydání pro střelce z první světové války je nyní jen pár dní pryč.

Eddie Makuch 17. října 2016 v 11:52 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Pokud ještě nehrajete Battlefield 1, možná budete brzy. Zavedení hry bylo poněkud jedinečné, protože část hry je nyní hratelná, celá hra se zítra odemkne, stále ještě před datem vydání. Abychom pomohli pochopit situaci, zde je vysvětlení toho, co je k dispozici a kdy.

Střelec světové války od vývojáře Battlefield Series Dice oficiálně spustí 21. října. První zkouška hry-která však obsahuje omezený výběr obsahu jednoho hráče a multiplayeru hry-se však 13. října vrátil pro předplatitele EA/Origin Access.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Battlefield 1 – Recenze videa

EA Access je k dispozici na Xbox One a původ přístup je PC verze předplatného. Na PlayStation 4 není k dispozici žádná verze EA Access. Lidé, kteří si kupují edici Battlefield 1, lidé, kteří si koupí 80 USD, mohou začít hrát celou hru zítra 18. října. Stejně jako celá hra příští týden se edice Early EnlIster odemkne o půlnoci. Tato prémiová verze Battlefield 1, která také přichází s extra digitálním obsahem, je k dispozici na PS4, Xbox One a PC.

Probíhající hraní verze první zkušební verze Battlefield 1 obsahuje pět map a čtyři režimy pro multiplayer, spolu s misemi pro jednoho hráče Storm of Steel a bahnem a krví. Až zítra vyjde edice Endister, zbývající mapy a režimy pro více hráčů budou k dispozici pro členy Play First Trial. Toto období předčasného přístupu je však omezeno na 10 hodin, takže pokud jste dosáhli limitu do 18. října, musíte si hru koupit, abyste přehrávali tyto nové mapy a režimy.

Neposkytnutý titulekObrázek galerie 1

Členové přístupu EA/Origin ušetří 10 procent na veškerý digitální obsah, srazí základní hru na 54 $, edice raného vydání na 72 $ a konečné vydání na 117 $. Ultimate Edition je jediná verze hry, která zahrnuje jeho prémiový průkaz 50 $, která je dodávána se čtyřmi expanzními balíčky. Kromě toho budou mít prémiové vlastníci přístupu přístup k mapům DLC dva týdny před lidmi, kteří si ji koupí samostatně, stejně jako to, jak to funguje s Battlefront Star Wars Battlefront.

První mapa DLC Battlefield 1 se nazývá Giant’s Shadow. Je to zdarma pro všechny a vychází v prosinci. První rozšíření prémiového průchodu hry, které nepřejdou, vyjde v březnu 2017.

Pro více informací o Battlefield 1 se podívejte na recenzi GameSpotu a co říkají další kritici. Můžete také zjistit vše, co potřebujete vědět ve společnosti GameSpot Roundup of Battlefield 1 News a Videos.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]