Reddit – Ponořte se do všeho, Bradavické nejlepší talenty: Nejlepší výběry pro váš čaroděj | PC hráč

Bradavice Legacy Best Talents: Jak vybudovat průvodce

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Hnojivo

Talent staví

Dobře, takže jsem si udělal vlastní zmatek s tím, co buduji. Se zdá být relativně jednoduché, ale jistě existují některé obchody. Získáte celkem 36 bodů. Tady jsou moje myšlenky:

Žádné Dark Arts – 10/0/16/3/7

 • Kouzla – 10 – Všechny talenty
 • Dark Arts – 0 – Žádné talenty
 • Core – 16 – všechny talenty
 • Stealth – 3 – vše kromě Petrificus Totals Mastery
 • ROR – 7 – Všechno kromě 1, vyloučil jsem účinnost lektvaru pro neviditelnost

To vám umožní mít nejvíce možností se všemi 3 mistrovskými rostlinami a většinou lektvarů, stejně jako velké možnosti Stealth.

Když však půjdete temné umění, tyto dvě věci jsou omezeny v závislosti na tom, kolik kouzelných talentů chcete. Zde přijde osobní preference. Myslím si však, že jádro jakékoli sestavy temných umění bude stále všech 10 v DA a 16 v jádru. Mohli byste ušetřit několik bodů v jádru, s výjimkou 4. sady kouzla, Revelio, Airborne Basic Cast a možná protego mistrovství, ale myslím, že jádro je jádro z nějakého důvodu (obětovat Stupefy Mastery, jak se zdá hloupé – moar poškození!).

To ponechává 10 bodů na hraní mezi 3 stromy.

Dark Arts With Spells Focus – 8/10/16/0/2

 • Kouzla – 8 – Moje volby: Všechny kromě Levioso a Difindo
 • Dark Arts – 10 – všechny talenty
 • Core – 16 – všechny talenty
 • Stealth – 0 – Žádný talent
 • ROR – 2 – Vybral jsem si pouze vylepšující lektvary (maxima/focus) pouze

Dark Arts s více možnostmi – 5/10/16/1/4

 • Kouzla – 5 – Moje volby: Intentio, Confrigo, Glacius, Bombarda, Transformace
 • Dark Arts – 10 – všechny talenty
 • Core – 16 – všechny talenty
 • Stealth – 1 – smysl pro utajení i
 • ROR – 4 – Vybral jsem si jak vylepšující lektvary (Maxima/Focus), Defensive Edurus a One Plant – Noxius. To se může změnit ve hře

Zde jsem obětoval několik „hlavních“ kouzelných talentů pro více možností ROR a trochu stealth.

Opravdu mám pocit, že to bude základ učiněných rozhodnutí.

Zábava však snižování všeho z jádra a pokuste se kombinovat výše uvedené? Dává ti:

Dark Arts with Cut Core – 8/10/13/1/4

 • Kouzla – 8 – Moje volby: Všechny kromě Levioso a Difindo
 • Dark Arts – 10 – všechny talenty
 • Core – 13 – všechny kromě tří, odřízl bych poslední dva protegos a revelio
 • Stealth – 1 – smysl pro utajení i
 • ROR – 4 – Vybral jsem si jak vylepšující lektvary (Maxima/Focus), Defensive Edurus a One Plant – Noxius.

Str.S. Myslím, že budu dělat to, co jsem označil jako temné umění s kouzly – 8/10/16/0/2 při svém prvním přehrávání, ale jak hraji, mohu najít možnost Cut Core Better, dobře vidět vidět, dobře vidět!

Bradavice Legacy Best Talents: Jak vybudovat průvodce

Nejlepší talenty pro snadné průzkum a boj.

Bradavice Legacy Best Talents - kouzlo obsazení znaků

(Obrázek kredit: Warner Bros.)

 • Spells Talents
 • Základní talenty
 • Talent talentů
 • Talenty temného umění
 • Místnost požadavků talenty

Bradavice Legacy Guides

Nejlepší talenty Bradavic Pomůže vám vybavit vaši čarodějnici nebo čarodějku nástroji, které se mají převzít téměř každého nepřítele. Hra vás často obklopuje několika nepřáteli najednou. Se správným výběrem můžete vytvořit silnou sestavení talentu, která by vás měla udržet na nohou v nejtěžších bitvách.

Talenty můžete odemknout na začátku hry po dokončení quest „Jacdaw’s Rest“. Budete mít na výběr z pěti stromů: kouzla, temné umění, jádro, utajení a místnost požadavku. Každý strom obsahuje tři úrovně talentů, z nichž některé vyžadují, abyste získali určitou úroveň.

Váš první bod talentu přichází na úrovni 5 a poté jeden získáte pro každou úroveň. Existuje celkem 48 bodů talentů, ale budete mít pouze 36 bodů. A hra v současné době nemá způsob, jak respektovat, nebo resetovat svůj talent.

Pokud právě začínáte, možná budete chtít vědět, jak vyřešit duch naší mapy milostných pokladů nebo jak získat koště. Jinak je zde nejlepší talent, který si můžete vybrat.

Nejlepší kouzelníky talenty

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Indendio mistrovství

Svůj invendio můžete posílit s intendiem mistrovství. Je to docela jednoduché: Když obsadíte invendio, vysílá kolem vás ohnivý kruh. Je to skvělá metoda pro vyčištění balíčků nepřátel a užitečné mít na začátku hry.

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Levioso Mastery

Skvělý talent rané hry, Levioso Mastery vám pomůže spravovat skupiny nepřátel. Přitahuje je dohromady a pomůže vám jednotlivé nepřátele k rozptýlení. Můžete se také kombinovat s jinými útoky a vymazat skupiny najednou. Je to silný výběr pro rané hodiny hry.

Nejlepší základní talenty

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Znalosti kouzla i

Doporučil bych vyzvednout znalosti kouzla I (a možná kouzla znalosti ii), aby se zvýšila množství kouzel, která můžete vybavit. Konec konců je to kouzelnická hra; Potřebujete kouzla pro téměř všechno, co děláte. Boj, průzkum a hádanky vyžadují různá kouzla a schopnost vyměnit mezi několika z nich je zásadní mít, jakmile to můžete získat.

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Odbornost protego

S odbornými znalostmi protego, pokaždé, když zablokujete útok, pošle jeden zpět k nepříteli. Bradavice Legacy Combat je hlavně o blokování a uhýbání se kouzly mezi nimi. Odbornost protego pomáhá vyplnit některé prostoje, když pracujete na přežití tvrdších setkání hry.

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Rychlý

Swift je velmi užitečný pro uzavření mezery mezi nepřáteli, pokud plánujete hrát na sestavení melee-rozsahu se kouzlami, jako je incendio. Způsobuje, že se vaše postava přidrží vpřed, když držíte tlačítko Dodge. Pro boje, které se dostanou chaotický, vám to může pomoci uniknout a získat dýchací místnost.

Požadavek na úroveň: 16
Talent: Revelio Mastery

Jakmile budete hluboko do hry, vám mistrovství Revelio usnadní život. Zvyšuje rozsah kouzla, které odhaluje skryté předměty a poklad. Upgrade je dostatečně podstatná, že stojí za to utratit bod, jakmile budete dostatečně vysoká úroveň.

Požadavek na úroveň: 16
Talent: Základní absorpce odlitků

Když se vydáte přes dědictví Bradavic, zjistíte, že mnoho nepřátel má spoustu zdraví. Tento talent vám pomůže vybudovat váš starověký magický měřič spamováním základních útoků na vzduchové nepřátele. S tím se můžete dostat do rutiny budování své starověké magie a nasazení na tvrdší nepřátele, abyste si ušetřili čas.

Nejlepší talent talentů

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Lidská demiguise

Talent talentů může trochu chybět, ale lidská pologaise stojí za to zvednout. Jakmile tento talent chytíte, můžete při používání rozčarování sprintu. Jinak je to pomalé a únavné. S tak velkou hrou jako dědictví Bradavic, takový talent kvality života vám z dlouhodobého hlediska pomůže.

Požadavek na úroveň: 22
Talent: Petrificus Totals Mastery

Pokud máte rádi Stealth, konečný talent na přidruženém stromu je velmi dobrý. V podstatě to dělá, takže Petrificus Totals je téměř jednorázový pro malé nepřátele. To může být užitečné pro zahájení boje nebo vyčištění tábora.

Nejlepší talenty temného umění

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Kletba kletby

Uživatelé Dark Arts mohou chytit talent kletby kletby na zmocnění Flipendo. Flipendo už vytáhne nepřátele do vzduchu, ale s tímto talentem je také proklíná a nutí je zvýšit poškození. Flipendo má poměrně nízké cooldown, díky čemuž je tento talent obzvláště užitečným.

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Krevná kletba

Krevná kletba zvyšuje vaše kouzla mnohem efektivnější, pokud jde o velké skupiny nepřátel. Když zaútočíte na prokletého nepřítele, poškozuje každý jiný prokletý nepřítel. Nejen, že usnadňuje správu balíčků nepřátel, ale každá kouzlo, které jste obsadili, výrazně ovlivněnější v boji. Zkombinujte jej s neodpustitelnou vlastností a vy vypustíte spoustu poškození.

Požadavek na úroveň: 22
Talent: Prokletí Sapper

Curse Sapper je k dispozici, jakmile máte ve hře slušné množství času. S tím můžete získat trochu zdraví zpět pro všechny nepřátele, které porazíte. Sčítá se, když se potýkáte s většími baleními nepřátel. Toto je chytrá volba, pokud se ocitnete v boji vyčerpáním příliš mnoho lektvarů.

Nejlepší místnost požadavků na talent

Požadavek na úroveň: 5
Talent: Hnojivo

Dokud se tato nová sestava nezasadí, je hnojivo jedním z nejlepších talentů v dědictví Bradavic. Každé zelí, které posíláte, je zdvojnásobeno. Vzhledem k tomu, jak velkou škodu tato zelenina vyvolala při kombinaci s rysem Herbology 3, je tento talent hrozbou pro nejtěžší nepřátele hry.

Požadavek na úroveň: 16
Talent: Potence lektvaru Maxima

I když v místnosti požadavků na talenty není tuna, která není láska. Když pijete lektvar Maxima, je to ploché zvýšení poškození. Jakmile se dostanete dále do hry, občas existují bojové scénáře, které by bylo mnohem snazší, kdybyste mohli předčasně předložit tunu poškození do nepřítele.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

PC hráč

Hej lidi, milovaný maskot Coconut Monkey zde zastupující kolektivní PC Gamer Editorial Team, který společně pracoval na psaní tohoto článku! PC Gamer je globální autoritou pro PC hry – v roce 1993 sestavuje s časopisem a poté v roce 2010 s tímto webem, který v současné době čtete. Máme spisovatele po celé USA, Velké Británii a Austrálii, o kterých si můžete přečíst zde.