Reddit – ponořte se do všeho, co byste si měli vybrat? | PCGamesn

Která frakce nového světa byste si měli vybrat

Pokud hrajete se skupinou lidí nebo znáte jakékoli hráče, kteří si již vybrali frakci, důrazně doporučujeme, abyste si vybrali stejnou – pokud s nimi nechcete bojovat, samozřejmě. Můžete se připojit pouze k společnostem, které patří do vaší frakce. Pokud neznáte nikoho jiného hraní a chcete být součástí komunity, dávejte pozor na společnosti, které přijímají členy.

Potřebujete pomoc s výběrem frakce

Dobrý den, jsem v novém světě nový, připojil jsem se k Impulse včera, takže jsem nečetl tolik průvodců a všech věcí. Jsem v okamžiku, kdy se mám připojit k frakci, ale nejsem si jistý svými volbami. Zaměřil jsem se připojit se k Syndicate, protože to znělo skvěle v důvodech tradice, ale vzhlédl k mapě, vidím, že většina> 80% je ovládána smluv se Syndicate, která má jedno nesmírně území.

Je vůbec nějaký bod při vstupu do nedominantní frakce, pokud mi nevadí brání se? Hraju na serveru Crassus, který má být nový, i když nevím, jak „nové“ nové to znamená. Existuje možnost, že se v budoucnu vyvažují frakce? Nebo bych se měl jen připojit k nejsilnější frakci a být s ní hotový?

Jak jsem řekl, jsem nový a nemám mnoho informací o hře, ale většina z toho, co jsem na tomto problému našel na Googlu.

Která frakce nového světa byste si měli vybrat?

Archer zaměřený na jelena s větvemi pro parohy v Novém světě

Přemýšlel, které Frakce nového světa Měli byste si vybrat? Po výběru nového světového serveru je jednou z nejdůležitějších možností, které uděláte v MMO v otevřeném světě, vaše frakční věrnost. Pokud jste ve hře Amazon nováčkem, máme průvodce začátečníky. Stručně řečeno, ale existuje několik věcí, které jej odlišují od vašeho obvyklého MMORPG; Nejsou žádné třídy, můžete mít pouze jednu postavu na server a hráčská základna je rozdělena do tří frakcí: marauders, syndikát a smlouva.

Frakce, kterou si vyberete, má velký dopad na vaši hru. Po výběru jednoho se nemůžete připojit k jiné frakci po dobu příštích 120 dní a jste omezeni na připojení společností – cechy v podstatě – které odpovídají vaší frakci. Pokud se přihlásíte k PVP Nového světa, můžete být napadeni hráči konkurenčních frakcí, zatímco jsou mimo bezpečné oblasti.

Vaše frakce můžete také reprezentovat ve válkách, 50v50 PvP Battles, přes kontrolu nad dohodou. Vítěz má na starosti vývoj a daňové sazby vypořádání a také přijímá nadšence v místní oblasti. Existuje tedy spousta důvodů, proč se zavádět svou věrnost – ale jak se rozhodnete pro svou frakci nového světa?

Jak si vybrat frakci v Novém světě

Chcete -li si vybrat frakci, musíte dokončit řadu začátečníků. Po promluvení s každým ze tří zástupců frakcí ve vaší místní síle a dokončení jejich úvodních úkolů si můžete vybrat jeden, který se připojí.

Pokud hrajete se skupinou lidí nebo znáte jakékoli hráče, kteří si již vybrali frakci, důrazně doporučujeme, abyste si vybrali stejnou – pokud s nimi nechcete bojovat, samozřejmě. Můžete se připojit pouze k společnostem, které patří do vaší frakce. Pokud neznáte nikoho jiného hraní a chcete být součástí komunity, dávejte pozor na společnosti, které přijímají členy.

Při výběru frakce může být třeba vzít v úvahu zůstatek na serveru. Sbírání největší frakce na vašem serveru znamená, že při hraní získáte více bonusů, ale máte nižší šanci, že budete vybráni pro války nebo se setkáte s nepřáteli v otevřeném světě PvP. Sbírání jednoho z „underdogs“ znamená, že se můžete spojit proti největší frakci a máte větší šanci na vzdání žádosti pro svou vlastní společnost, pokud se vám podaří zápasit zpět kontrolu nad oblastí.

Pokud je rovnováha serveru víceméně stejná a nemáte žádné již existující věrnost.

Můžete změnit svou novou frakci světa?

Ano, můžete změnit svou frakci v novém světě. Nemůžete se však změnit na frakci, která drží nejvíce území, a můžete se změnit pouze jednou za 120 dní – stále podstatný závazek, ale o něco méně skličující než být navždy uzamčen.

Tři nové světové frakce seřadily

Frakce nového světa

Frakce v Novém světě jsou:

Marauders

Marauders jsou „nemilosrdnou vojenskou silou“, kteří se snaží získat svou sílu k získání svobody. Pokud se chcete ohýbat svaly a Strongarm svou cestu na vrchol, Marauders je místo pro vás.

Smlouva

Smlouva je „fanatickým řádem“ na misi k očištění země nečistot a heretiků a obnovení spravedlnosti. Pokud vás baví být svůdnější než thouní a udeřící hříšníci, Covenant je tým, který se připojí.

Syndikát

Syndikát je „tajná organizace neomezeného viny a intelektu“ – pokud dáváte přednost tomu, abyste se zabývali tajemstvím za zády každého, jste s nimi v dobré společnosti.

Nyní jste připraveni učinit velké rozhodnutí – hodně štěstí při dobrodružství v Aeternum. Pokud potřebujete více pokynů, máme průvodce nejlepšími zbraněmi New World – a pokud plánujete spojit se, zde je návod, jak hrát s přáteli v Novém světě.

Jen Rothery Když Jen dominuje v Dota 2, hledá stopy o nových postavách Genshin Impact, pracuje na svém cíli ve Valorantu nebo mává mečem kolem hospody v MMOS jako New World. Dříve náš zástupce průvodců ji nyní najdete na IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.