Reddit – ponořte se do všeho, co je osud nájezd nejtěžší?

Který osud nájezd je nejtěžší

2: Spire of Stars: Setkání 1 a 2 jsou snadné, ale setkání 3 je brutální. Nejen, že jsou nepřátelé obtížné spravovat (v roce 1), ale v celém boji je mnoho mechaniků s naprosto nulovou volností. Nemluvě o tom, že by to vždy trvalo 3 fáze poškození, což by boje ještě déle. A pokud jste ho nezabil ve 3, otřel jsi.

Jak byste zařadili 9 nájezdů Destiny 2 z hlediska obtíží?

Důležité: Předpokládám „normální okolnosti“, takže návrat zpět do Levithanu s přes poháněnou zbraní, které jsme nepoužívali, si myslím, že je trochu nespravedlivé. Získáte bod.

Viděl jsem, jak někteří lidé říkají, že zahrada byla nejtěžší nájezdem, o kterém si osobně myslím, že je absurdní. Jak byste zařadili každý nájezd? Tady je moje, s krátkým vysvětlením.

RAID obtíže (za normálních okolností)

9: Crypt Deep Stone: velmi snadný nájezd. Nejtěžší část je neironicky skákací hádanka. První setkání je obvykle poraženo první pokus za 90 sekund. Druhé setkání je obvykle poraženo první pokus, i když o něco déle. Třetí setkání trvá chvíli, ale je velmi snadné a poslední setkání je obvykle první pokus za 90 sekund. Miloval nájezd poprvé, ale poté ne tolik.

8: Klenba skla: V blízkosti DSC je většina setkání nejprve poražena. Vog je o něco těžší, protože atheon vyžaduje, aby se nějaká komunikace a věštcovy někdy mohly, i když jen zřídka, ohromující.

7: Eater of Worlds: Původně jsem to měl naposledy, ale není neobvyklé, že se skutečně otřete zlomením setkání štítů jednoduše došli časem. Během šéfa také může být mechanik omráčení po poškození někdy složitý. Stále však procházka dortů.

6: Scourge minulosti: První nálet s určitým stupněm obtíží. Setkání 1, 2 a 3 jsou téměř vždy poraženy první pokus, ale šéfní setkání vyžaduje, abyste byli rychlí a každý musí dělat svou práci. Dělá to těžší než předchozí 3.

5: Leviathan: Bazény a zvířata jsou snadné, ale Gauntlet může být dráždivý kvůli tomu, jak dlouho to je, a setkání šéfů bylo při uvolnění obtížné kvůli množství doplňků. Pokud jste tento nálet nehráli během roku 1, může se to zdát na místě, ale tento nálet byl skutečně mnohem obtížnější.

4: Zahrada spásy: Setkání 1 a 2 jsou velmi snadné. Setkání 3 vyžaduje rychlost, komunikaci a dovednosti hry, ale obvykle se zbije v několika pokusech. Totéž platí pro setkání 4 opravdu. Každý musí dělat práci, ale není to nic příliš obtížného.

3: Koruna zármutku: Je možné otírat na setkání 1 jednoduše kvůli tomu, jak dlouho to je, a zatímco setkání 2 je snadné, setkání 3 je poměrně obtížné a může to být moje oblíbené setkání s nájezdem. Každý, tentokrát, musí vědět, co dělají. Boj šéfů je velmi hektický, ale obvykle ho vezme jen 2 fáze, aby ho sundal.

2: Spire of Stars: Setkání 1 a 2 jsou snadné, ale setkání 3 je brutální. Nejen, že jsou nepřátelé obtížné spravovat (v roce 1), ale v celém boji je mnoho mechaniků s naprosto nulovou volností. Nemluvě o tom, že by to vždy trvalo 3 fáze poškození, což by boje ještě déle. A pokud jste ho nezabil ve 3, otřel jsi.

1: Poslední přání: Nejobtížnější nájezd. Kalli obvykle zbije první pokus, i když mohou existovat problémy, pokud lidé nevědí, jak počítat dveře. Shuro Chi, je 2. nejtěžší setkání v tomto nájezdu a je neuvěřitelně snadné pokazit obrázek, pokud nevěnujete pozornost tam, kde stojíte. Neschopnost stát se podruhé na stejné desce dělá tuto sekci občas hektickou. Morgeth je docela snadné všechny věci zvažovat, ale stále je možné otírat. Klenba je také docela snadná, ale opět je možné vymazat. Riven, šéf, je dlouhý, hektický a komunikační boj, který není vůbec snadný. Obvykle užíváte 3 fáze poškození, museli jste opravdu vědět, co děláte, abyste porazili tento šéf legitimní. A konečně, Queenswalk, může to být nepopulární názor, ale toto setkání je obtížnější než většina setkání ve hře. Může být složité koordinovat, kdo se chystá vyzvednout každou kouli.

A tady to máte, je můj seznam. Rád bych viděl všechny ostatní!

Který osud nájezd je nejtěžší?

Samotná zahrada spásy je nejnáročnějším nájezdem v Destiny 2 pro nové světlo. Kromě předchozího bodu je nájezd pro nováčky nedbale matoucí, i když neuvěřitelně krásné. Je tu také šéf, který prohrával nervy mnoha strážců – posvěcená mysl.

Jaký je nejdelší nálet v osudu?

Autor této odpovědi požádal o odstranění tohoto obsahu.

Jaké jsou úrovně obtížnosti v osudových nájezdech?

Pro nájezdy existují dvě úrovně obtížnosti: normální a tvrdé (prestiž). Normální režim musí být dokončen dříve, než se bude možné pokusit o tvrdší. To znamená, že hráči, kteří dokončili normální obtížnost.

Destiny 2 Lore – úroveň hodnocení všech šéfů osudu podle jejich síly v tradici!

Jsou nájezdy těžší než dungeony?

Dungeony jsou jako mini-nálety, s mechanikou a setkáními, ale mnohem méně náročné než skutečné šestičlenné nájezdy. Proto je také možné je také sólo, i když to vyžaduje obrovskou přípravu a dovednosti od hráče.

Jaký je nejjednodušší název RAID Destiny 2?

Hluboká kamenná krypta má nejjednodušší výzvy nájezdu a neexistují žádné potíže s hlavním. Za předpokladu, že jste v nájezdech.

Jaký je nejrychlejší nájezd vůbec?

RAID 0 je zdaleka nejrychlejším typem nájezdu. Je to však také jediný typ nájezdu bez odolnosti k poruchám. Pokud jeden disk selže, všechna data v poli RAID 0 jsou ztracena. Neměl by být používán pro kritické systémy.

Co je nejtěžší věc v Destiny 2?

Noční můra lovu a jáma kacířství jsou dvě hlavní aktivity, které jsou vázány na Harbinger. Dokončení časových zkoušek lovu noční můry na obtížnosti hlavního masa je pravděpodobně nejtěžší triumf pro tento titul. Dokončení jámy kacířství sólo a dokončení dalšího běhu bez umírání je také významnou výzvou pro většinu.

Jaký je nejtěžší obsah v Destiny 2?

SOUTYSTERNY GRADSASTER jsou jedny z nejtěžších obsahu v Destiny 2. Vyžadují, aby fireteams spolupracovali s téměř dokonalou koordinací, aby překonali své výzvy, a za jejich trestů může být i ty nejjednodušší stávky obtížné být obtížné.

Jaký je nejslabší šéf nájezdu?

Jednoduše řečeno, Magikarp je nejslabší Pokémonem v Pokemon Go, pokud jsou zvažovány statistiky. V důsledku toho dělá Magikarp definitivní nejslabší šéf nájezdu v historii hry.

Jaké jsou nejtěžší maximální nájezdy?

Jeden z nejlepších a také nejtěžších nájezdů Max v Pokémon Sword & Shield je pro Gyarados. Konkrétně Gyarados, který má svou skrytou schopnost, Moxie, která zvyšuje jeho útok na jednu fázi pro každý Pokémon, který je kos v bitvě.

Můžete porazit nájezd na úrovni 1?

Neúčastníky úrovně 1 jsou velmi snadné a mohou být sólo.

Jaký je nejoblíbenější Raid v Destiny 2?

Poslední přání. Dokonce i po čtyřech letech ročních expanzí, aktualizací a sezónního obsahu, jeden nájezd stále představuje vrchol obsahu RAID Destiny 2. Poslední přání je skutečně podívanou na herním designu, dosažení dokonalé směsi obtížnosti, zábavy, odměn a mechanické složitosti.

Který Destiny 2 Dungeon je nejjednodušší?

Nejjednodušší Destiny 2 Dungeon

Nejjednodušší dungeon v Destiny 2 je zdaleka rozbitý trůn. První vydaný dungeon Bungie, rozbitý trůn je relikvie minulosti.

Jaká je nejoblíbenější třída v Destiny 2?

Lovci jsou zdaleka nejoblíbenější a vždy byli. Titani a Warlocks jsou o něco blíž, s Titani právě vycházejí z populace Warlock.
.
Obecně Crucible Destiny 2 je diferenciace mezi 3 základními třídami následující:

  • 41.7% jsou lovci.
  • 30.8% jsou Titani.
  • 27.5% jsou Warlocks.

Jaký je nejvzácnější titul v Destiny 2?

Nehynoucí (sezóna nehynoucí): 9.10% hráčů.

Jaká je nejvíce přemožená zbraň v Destiny 2?

Osamělý meč stojí na vrcholu tohoto seznamu. Nářek je absolutní zvíře a umožňuje některé z nejvíce DPS ve hře, kvůli jeho schopnosti být oživeno a řešit masivní bonusové poškození.

Jaký je nejsilnější typ nájezdu?

RAID 0: Vysoký výkon

RAID 0 nabízí nejrychlejší rychlosti čtení/zápisu a maximální dostupnost surového skladovacího kapacity. Přestože je RAID obvykle spojen s redundance dat, RAID 0 neposkytuje žádné. Poskytuje však nejlepší výkon jakékoli úrovně RAID.

Jaká je nejoblíbenější úroveň RAID?

Nejběžnějšími typy jsou RAID 0 (pruhování), RAID 1 (zrcadlení) a jeho varianty, RAID 5 (Distribuovaná parita) a RAID 6 (duální parita). Více úrovní RAID lze také kombinovat nebo vnořit, například RAID 10 (pruhování zrcadel) nebo RAID 01 (zrcadlení pruhových sad).

Proč je Raid 6 lepší než Raid 1?

RAID-1 a 10 jsou užitečné, pokud potřebujete velmi vysoký výkon a spolehlivost a jsou běžně vidět na pohonech OS/Boot a vysoce výkonných aplikačních serverech. RAID-6 se obvykle používá, když je vyžadováno velké množství úložiště a ve hře je velké množství disků. Poskytuje redundanci N+2.

Jaký je nejlepší nájezd na sólo?

World of Warcraft: 10 nejlepších raidů na sólo

  1. 1 Citadela ledu: položení prince k odpočinku.
  2. 2 Naxxramy: Necropolis v pohybu! .
  3. 3 Černý chrám: Tragédie, kterou lze vyhnout. .
  4. 4 Blackwing Lair: Více draků! .
  5. 5 Tempest Keep: Elvish Style s Phoenixem. .
  6. 6 roztavené jádro: Definice odkazu. .
  7. 7 Karazhan: Strana života. .

Jaký je nejsilnější sólová třída Destiny 2?

Nejlepší třída pro sólové hráče v Destiny 2 je Hunter kvůli své sadě dovedností, které mohou hráčům pomoci uniknout závazkům a regenerovat zdraví. Schopnost třídy Dodge je zvláště užitečná při vyhýbání se nepřátelským útokům a po spárování se správnou podtřídou vám může dokonce poskytnout dočasnou neviditelnost.

Jaký je nejdelší čas nájezdu v Destiny 2?

Clan trvalo uplatnění kolosálního 18 hodin a 48 minut, než vyčistil poslední nájezd na přání, počínaje večerem 14. září 2018, uzavřen v časných hodinách 15. září.