Reddit – Ponořte se do všeho, Destiny 2 Best Hunter Build for PVE a PVP.

Destiny 2 Best Hunter Build for PVE a PVP

Klíčem k této sestavě spočívá v páteři mladé Ahamkary, exotická paže pro lovce, stejně jako využití modů a určitých fragmentů k navázání neformálního vztahu mezi granátem a dodge schopnostmi.

S17 Void Hunter Nightstalker sestavení pro obsah koncové hry. Myšlenky?

Ahoj všichni! Jsem vracející se hráč, který se právě vrátil do hry uprostřed sezóny 16, ale od té doby hraji nezdravé množství.

Chtěl jsem se podělit o své sestavení lovce prázdných. Vím, že Solar je právě teď vztekem, ale jsem příliš přísavka pro chladný faktor použití luku voightlight. Jsem docela hrdý na to, jak se stavba vyvinula, ale jsem zvědavý, že slyším zpětnou vazbu od zkušenějších hráčů venku. Vypadá to solidní? Měl bych znovu zaměřit určité statistiky? V dokonalém světě bych vyměnil část svého nadbytečného intelektu za ještě větší mobilitu, ale snažil jsem se najít perfektní kousky brnění kvůli seskupení statistik.

Ve svém jádru jsem vytvořil omni sestavení, která využívá výhody Synergy Orb a obviněno ze světla. Chtěl jsem něco, co nebylo jen „nóbl restaurování a čepel Brrrr“. Sezónní modu zářivé koule vám umožňují vyzvednout koule, i když je váš super plný, což dělá harmonický/kinetický sifon, převzetí a pohlcuje ještě užitečnější. To je kromě toho, že se také zářilo na vyzvednutí Orb.

Moje hlavní statistiky jsou, 80mob, 100res, 100str. Kdybych se rozhodl zrušit fragment Devour, mohl bych mít také 100 v mobilitě. Tuto verzi jsem spustil na chvíli, ale zjistil jsem, že veškerá koule synergie je mnohem cennější než mírně nižší Dodge Cooldown. To je obzvláště důležité, pokud jde o zotavení, o kterém budu diskutovat za sekundu. S 100strem je můj kouř natolik, že Dodge je tak více zvyklý na rozšíření neviditelnosti, když to musím udělat. Zřídka ho musím použít pro Invis nebo získat kouř zpět. To jsou častěji panické scénáře.

Věřím, že největší slabostí v této sestavě je nízké zotavení, ale naštěstí je to vymyslet s použitím požívání. Dokud držím krok s pobouřením a vytvářením/zvednutím více koulí, moje nízké zotavení není patrné.

Měl bych objasnit, že jsem navrhl tuto sestavu kolem vysoké přežití, podporovat spoluhráče s Invisem, neustále chodit na oživení a dobrý jediný cíl DPS. Tato sestava není navržena pro spamování granátů nebo úžasné reklamy. Osobně se cítím, jako by to nebylo to, co má moje vize lovce prázdnoty dělat jako roli.

Dejte mi vědět, pokud si myslíte, že se jedná o skvělou stavbu! Nebo sdílet některé nápady, jak to ještě zlepšit!

Destiny 2 Best Hunter Build for PVE a PVP

Destiny 2 Best Hunter Build for PVE a PVP

Hledám Destiny 2 Best Hunter Build for PVE a PVP? Lovci jsou nejoblíbenější třídou v Destiny 2 z nějakého důvodu. Často jsou to ti, kteří utrpěli největší poškození v hasičkách a mají také potenciál jít sólo v případě potřeby. Ale i když je tato třída ze své podstaty silná, jeho potenciál je zbytečný, pokud není převeden do správné sestavení.

Abychom pomohli svému lovce vyniknout a naskládat se proti Destiny 2 Best Titan Build a Destiny 2 Best Warlock Build, zde jsou některé z našich návrhů pro nejlepší sestavení PVP a PVE Hunter.

Nejlepší lovec PVE staví v Destiny 2

Nejlepší stavění Destiny 2 Hunter pro PVE je prázdnota, zmocněná prázdnými zbraněmi a exotikou Orpheus Rig.

Nastavení podtřídy a vybavení

Zde je návod, jak budete chtít nastavit podtřídu a zbraně a brnění, abyste co nejlépe využili.

Destiny 2 Best Hunter Build: Void podtřída obrazovky

 • Podtřída: Void Nightstalker
 • Super schopnost: Shadowshot: Deadfall
 • Grenát: Vortex Grenade
 • Melee: Snare Bomb
 • Schopnost třídy: Gambler’s Dodge
 • Aspekty: Zmizející krok a stylový exekuce
 • Fragmenty: ozvěna nestability, ozvěna ukončení, ozvěna hladovění, ozvěna sklizně
 • Exotická brnění: Orpheus Rig
 • Zbraně: Pro tuto sestavu musíte spustit alespoň jednu neplatnou zbraň, i když se doporučují dva. Funnleweb SMG a opakující se dopadový kulomet by byl naše nejlepší volby.

Sezónní artefakční mody

Chcete -li co nejlépe využít tuto sestavu, existují zejména čtyři mody, které se ujistíte. Tyto jsou:

Autorizované mody: Void – brnění ovlivňující neplatné zbraně stojí méně energie.

Do porušení – při používání podtřídy Void, porážení jakéhokoli cíle s prázdným debuffem, vytváří porušení prázdnoty.

Ochranné porušení – Zvednutí porušení prázdnoty dává outshield nebo osvěžuje existující outshield.

Supernova – vyzvednutí porušení prázdnoty způsobí, že váš další zdroj poškození prázdnoty exploduje, což způsobuje slabost na nedaleké nepřátele.

Statistiky

V této sestavě je důležité udržovat všechny své schopnosti nabité. Pokud by tok boje byl přerušen a buffy nebo debuffy zmizely, je nezbytné obnovit rytmus co nejrychleji. Z tohoto důvodu doporučujeme, aby se disciplína zaměřila na klíčové zaměření, abyste mohli své granáty regenerovat co nejrychleji pro volatilní kola. Intelekt je dobrým sekundárním zaměřením, pokud chcete maximalizovat svůj Super Regen, ale neignorujte odolnost a navrácení, protože přežití během fáze super přestávky je stejně důležitý jako samotný cyklus super-granátu.

Jak funguje stavba

Tato sestava je převážně soustředěna kolem jednoho hlavního zaměření – váš super. Po úplném nastavení, využití bojového cyklu, který tento stav poskytuje, by mělo obnovit váš super výjimečně rychle, s dalším bojovým cyklem během dobití, aby se zohlednily případy, kdy jej nebudete mít k dispozici.

Destiny 2 Best Hunter Build: Vortex Grenade detonuje na úlu ogre

První je synergie mezi mrtvým a Orpheusovým soupravou; Toto je základ budovy. Když je vystřelena, kotva z Deadshot přitáhne nepřátele k němu a zároveň způsobí slabost a potlačení. Budete chtít hodit svůj vírový granát do klastru. Jakmile se nepřáteli připojíte, vygenerují pro vás super energii na základě počtu ulovených cílů. Po zabíjení granátů vygenerujete další super energii ze samotných zabití a koule moci díky ozvěně fragmentu sklizně. Stejný fragment bude také generovat porušení prázdnoty.

Druhou částí této sestavy jsou porušení neplatných. V kombinaci s doporučenými mody, to, co jsme dosud pokryli. I když je to fantastické, je nemožné mít vaše super aktivní navždy a vždy bude nějaké prostoje. Porušení prázdnoty jsou vaším klíčem k tomu, abyste během této části cyklu zůstali naživu.

Máte několik způsobů, jak generovat porušení prázdnoty. Echo nestability dává vašim prázdným zbraním volatilní kola na granátových zabíjení, což znamená. Echo odvykání poskytuje zálohu a způsobuje volatilní debuff na nepřátele v okolí, kdykoli provedete finišer. Stejný fragment ASO generuje porušení prázdnoty, kdykoli porazíte volatilní cíle, proto je tento debuff relevantní. Porážka na oslabených nepřátel díky Echo of Harvest je dalším způsobem, jak dosáhnout porušení, jak již bylo zmíněno. Nejvýrazněji ze všech na porušení artefaktu Perk poskytuje porušení neplatných. Sestavte, tyto tři metody usnadňují porušení prázdných.

Jakmile si vyberete porušení, stanou se tři věci. Za prvé, ochranné porušení vám poskytne outshield a zvýší přežití. Za druhé, Supernova způsobí, že váš další zdroj poškození prázdnoty způsobí oslabení na nepřátele v okolí. Zatřetí, ozvěna hladovění vám poskytne pohlcení – můžete to také získat z koulí moci. Devour je jedním z nejsilnějších nadšenců ve hře a vrátí vám zdraví, kdykoli porazíte nepřátele. Je to jako efektivnější, ale náročnější verze armletů Karnstein. V kombinaci s outshieldem vám to způsobí, že vás velmi přežije. Aspekty mizejícího a stylového popravčího aspektu vám poskytují neviditelnost, kdykoli se vyhýbáte nebo zabijete debuffed.

Destiny 2 Best Hunter Build: Hive Knight je odpařen Void Light poté, co se stal volatilním

Možná jste si také všimli, že sezónní mody artefaktů poskytují další výhodu. Jakmile oslabíte cíl nebo je učiníte volatilním, zabíjení se aktivuje k porušení, a také ozvěnu odvykání nebo ozvěny sklizně, čímž se porušuje prázdnota. Vyzvednutí je aktivuje všechny výhody, které poskytuje, jako je ochranné porušení, a také Prime Supernova, aby způsobila oslabení. Poté můžete tyto cíle znovu porazit, aktivovat se k porušení a ozvěně ukončení atd.

Při dokonalé práci vám tato stavba poskytne mocný super, který způsobí nepřátelům polí debuffů, následuje řada buffů v závislosti na tom, jak je porazíte. Tito nadšenci, plodná neviditelnost a sezónní mody artefaktů vás mohou udržet naživu, zatímco na dobití, co jen málo vašeho postroje, zabíjení a koule síly již nebylo doplněno.

Jako poslední poznámka můžete spustit chvění Moebius namísto mrtvého pádu pro tuto sestavu, pokud se vám líbí – jednoduše jsme si vybrali jeho vynikající rozsah a trvání.

Destiny 2 Best Hunter Build: Hive Acolyte začne explodovat pod útokem silně levovaného lovce

Brnění

Zde jsou mody, které doporučujeme běžet na každém kusu brnění, aby z této sestavy co nejlépe využili:

 • Helma – popel na aktiva, dvakrát. To vám dá bonusovou super energii na granátových zabíjení. Dva mody poskytují energii granátu rovnající se 600% super regenu. To masivně zvyšuje účinnost sestavení, takže se jedná o mody.
 • Zbraně – palebná síla, přenos hybnosti, indukce dopadu. Palebná síla vytvoří koule energie z granátových zabití a ještě dále dostane tento super osvěžující čas. I když jsme se toho moc nedotkli, váš melee bomby Snare je dalším způsobem, jak způsobit oslabení cílů. Přenos hybnosti pomůže regeneraci schopností melee tím, že udělí energii na poškození granátů a malé poškození melee, které způsobuje, poskytne energii granátu díky indukci dopadu. To je docela pěkně navazuje na stavbu.
 • Hrudník – v této sestavě můžete použít jakékoli mody, které se vám líbí pro své hrudní brnění. Doporučujeme Mod Void Reserves, aby vaše neplatné zbraně udržely kapacitu – levnější díky autorizovaným modem: Void stejně. Mody o odporu poškození jsou také dobrým nápadem pro další zlepšení vaší přežití.
 • Nohy – zotavení, inervace, ověření. Všechny tři z nich poskytují bonusy při vyzvedávání koulí energie. Zkušenost vám poskytne malé množství okamžitého zdraví, inervace poskytne granátovou energii a invigorace poskytne energii na blízko. Tito vám pomůže snáze zůstat na vrcholu schopností.
 • Cloak – bombardér, silná atrakce, Reaper. Bombardér sníží váš granát cooldown, když se vyhýbáte. Silná přitažlivost usnadní rychlejší a snadnější vyzvednutí koulí energie a zlepšení efektivity pro Super Regen. Reaper zaručí koule na další zabití po uhýbání a další zvýšení generování koule.

Nejlepší lovec PVP staví v Destiny 2

Nejlepší stavění Destiny 2 Hunter pro PvP je v současné době solární sestava, censtrující kolem tripmine granátů a exotiky páteře mladé Ahamkary.

Destiny 2 Best Hunter Build: Služba sluneční podtřídy

Nastavení podtřídy a vybavení

Zde je návod, jak budete chtít nastavit podtřídu a zbraně a brnění, abyste co nejlépe využili.

 • Podtřída: Solar Gunslinger
 • Super schopnost: Blade Barrage
 • Grenát: Tripminový granát
 • Melee: Výbušný nůž na blízkost
 • Schopnost třídy: Marksman’s Dodge
 • Aspekty: Knock ‘em dolů a na svou značku
 • Fragmenty: Ember of Ashes, Ember of Singing, Ember of Beams, Ember of Searing, Ember of Mercy
 • Exotická brnění: Páteř mladé Ahamkary
 • Zbraně: Neexistují žádné konkrétní zbraně, které musíte pro tuto sestavení spustit. Doporučujeme si vybrat jakékoli zbraně, se kterými jste nejvíce pohodlí.

Sezónní artefakční mody

Neexistují žádné specifické mody sezónní artefakty, které musíte pro tuto sestavu vybavit. Stále bychom doporučili zaměření na autorizační mody, protože tyto mody zbroje ovlivňují určité typy zbraní levnější, což vám umožní více zapadnout do vaší stavby.

Statistiky

Aby toto sestavení dosáhlo svého nejlepšího potenciálu, je důležité se zaměřit zejména na tři statistiky. Disciplína by měla být vaším prvním zaměřením, aby se zajistilo, že se vaše granáty vrátí co nejrychleji a zabráníte dlouhým cooldownům, pokud nejste schopni dokončit akční řetězec. Vaše další nejvyšší zaměření by měla být mobilita, aby se zajistilo, že váš dodge je připraven tak často, jak to může být. Nakonec se zaměřte na zotavení, protože rychlejší zdraví Regen je v PVP vysoce použitelné.

Jak funguje stavba

Toto sestavení se soustředí kolem granátu Tripmine a také plodné použití uhýbání. Má také mnoho menších funkcí zaměřených na optimalizaci vašeho herního stylu v hráči versus hráče zakázky.

Tripmine Grenade vyniká v kontextu PVP kvůli své přírodě podobné mému. Pro nepřátele je snadné spustit, způsobit vážné poškození a má dobrý poloměr. Je důležité, že vám pomůže ovládat tok boje, odříznout cesty útoku na nepřátele, tlačit je zpět nebo je zakrývat. Tento typ kontroly davu klade iniciativu na váš soud, takže je mnohem snazší vyhrát.

Destiny 2 Best Hunter Build: Hunter vrhá čepel proti silnému Vex Minotaur

Klíčem k této sestavě spočívá v páteři mladé Ahamkary, exotická paže pro lovce, stejně jako využití modů a určitých fragmentů k navázání neformálního vztahu mezi granátem a dodge schopnostmi.

Páteř mladé Ahamkary poskytuje obrovský rozsah výhod pro tripmine granáty. Zvyšuje to jejich poškození, masivně zvyšuje jejich dosah, dělá je rychlejší házet a zabrání jim, aby vás poškodili, pokud jste v blízkosti. Také dává dole samotným zdravím, což je pro nepřátele ztěžuje a časově náročnější. Poskytuje také energii granátů pro jakékoli řešení pro sluneční schopnosti. V kombinaci s Ember of Ashes, který uplatňuje více poškození popálení na cílech, to má za následek okamžitou 66% granátovou energii regen na přímým hitem s granátem Tripmine Grenade. Ember of Searing vytváří firesprite pro porážku spálených cílů a odměňuje agresivní hry po přistání dokonce i částečného granátu.

Firesprites jsou první z několika způsobů, jak přidat další dobití granátu. Vyzvednutí jednoho dává granátovou energii a díky Ember of Mercy také dávají navrácení, uzdravují vás. Druhým způsobem, jak zvýšit dobití granátů, je pomocí vašeho dodge. S více mody bombardérů a vybaveným modem Reaper bude každá dodge generovat energii granátů a poté zabíjení vytvoří kouli síly. Běh inervačních modů bude znamenat, že vyzvednutí této koule uděluje ještě více energie granátu. Díky Ember of Singing, způsobení Scorch udělí Dodge Energy. Provozujeme také Marksmanova Dodge, protože má nejkratší cooldown ze všech lovců solárních dodges.

Destiny 2 Best Hunter Build: Tripmine granát začíná vybuchnout vedle harpy

Tyto rysy by se měly kombinovat do životaschopného bojového řetězce, dokonce i pod tlakem. Házejte granát, vyhýbejte se, zabijte svého zraněného soupeře a zvedněte koule, kterou padají. Pokud je vše v pořádku, mělo by to mít za následek dostatečnou energii granátu, aby se znovu získal granát po dokončení řetězu.

Abychom tuto sestavení završili, uděluje Ember of Mercy obnova na oživení Ally, takže je zachránce v konkurenčních režimech PvP. Ember of Beams and Knock ‘em Mezitím zlepší vaši čepel, což jí poskytne lepší sledování a větší poškození pro maximální destruktivní potenciál. Aspekt na vašem značce mezitím zlepší manipulaci se zbraněmi pro přesné výstřely, což ještě usnadní skóre zabití. A konečně, vaše schopnost blízkého výbušného nože bude působit jako mini tripminový granát a poskytne některé stejné výhody v těch okamžicích, kdy váš granát nemusí být k dispozici.

Destiny 2 Best Hunter Build: Tripmine granát exploduje pod vexovým minotaurem a ohromí je

Brnění

Zde jsou mody, které doporučujeme běžet na každém kusu brnění, aby z této sestavy co nejlépe využili:

 • Helma – I když ve vaší helmě neexistují žádné konkrétní mody, doporučujeme spustit cílové mody, které odpovídají typu poškození energetiky vašich zbraní, aby se zlepšila jejich cílová akvizice.
 • Arms – Grenade Kickstart, relevantní mody obratnosti. Grenade Kickstart vám poskytne energii granátu bezprostředně po házení jedné, spolu s extra granátovou energií konzumací brnění po vyzvednutí koulí energie. Mods obratnosti odpovídající typu poškození energetiky zbraně zlepší rychlost připravené a ukládání pro všechny vaše zbraně, což vám poskytne výhodu při spontánních setkáních.
 • Hrudník – doporučujeme spustit neochvějné mody, které odpovídají typům poškození energetických zbraní, aby se snížilo trhnutí a při zakázky zamířilo do přesnějšího ohně během zakázek.
 • Nohy – Absoluce, dvakrát inervace. Při vyzvednutí koule síly se rozhřešení sníží veškerá schopnost cooldowns a inervace poskytne energii granátů.
 • Plášť – Reaper, dvakrát bombardér. O nich jsme o nich diskutovali na délce. Spuštění těchto modů je lynchpin k získání granátů co nejrychleji a nejefektivněji.

Co jsou lovci dobří v Destiny 2?

Lovci jsou vynikající přeživší. Tato přežití pochází z jejich všestrannosti. Lovci mají potenciál pro výjimečné sólové poškození, ale mohou stejně snadno způsobit debuffy nepřátelům, aby své spoluhráče nastavili za zabíjenou ránu. Jejich zaměření na rychlost a přesnost z nich činí dobré škody.

To pokrývá vše, co máme pro nejlepší lovci v Destiny 2, pro PVE i PVP. Určitě to budeme aktualizovat, protože meta se během hry neustále mění. Nezapomeňte se s námi podívat na to, než začne sezóna Destiny 22, takže můžete jít do dalšího kroku cesty co nejpřipravenější.

Je lovec dobrý pro sólo v osudu 2?

Hunter je třída s největším sólovým potenciálem je Destiny 2, výkon lépe bez pomoci fireteam než Titan nebo Warlock.

Jsou lovci nejlepší třídou PvP v Destiny 2?

Je špatné říkat, že lovci jsou kategoricky nejlepší třídou PVP v Destiny 2, ale mají vynikající mobilitu, obratnost a všestrannost, která jim pomáhá přežít angažmá a oponenty outflank.

Jaké jsou nejlepší exotiky lovců v Destiny 2?

Neexistuje žádný definitivní nejlepší exotický pro lovce v Destiny 2. Naše výběry pro některé z nejlepších by byly Wormhusk Crown, Assassin’s Cowl, dračí stín a Orpheus Rig.