Reddit – ponořte se do všeho, jaký je závoj v Destiny 2? | Načtení

Jaký je závoj v Destiny 2

I když nyní máme o závoji více solidních informací, od spuštění Destiny 2 Lightfall bylo mnoho teorií o závoji.

Nakonec je ve hře vysvětlen závoj

Pro kohokoli, kdo spolu nesledoval, byla v této sezoně přidána mise závoje na Neomuně. Jeho první úvod byl pro nový aspekt Strand, ale každý týden přidal nový archiv k dešifrování (audio log) od Neomuna Scientist Chioma ESI.

Během sezóny, Osiris a Nimbus, poslouchají tyto archivy, když Chioma spustí lore bomby a další podrobnosti o prvním z lidstva experimentů s závojem. A konečně, 9. týden, out vysvětluje, že závoj je (parafrázující) „sdílené vědomí, jako je Vex, ale organický. Proto jsou VEX po nás, pokud měli přístup k závoji, mohli by provést paracauzální simulace… “Hlavní dopad na budoucnost, pokud je útok vex v Neomuně někdy úspěšný nebo pokud je závoj někdy ohrožen

Je vzrušující vidět hojnost poskytnutých informací a dotazů správně zodpovězených ve hře, i když je to jen zvukový protokol a i když je to postava, která přímo uvádí svůj účel. “Tento tajemný objekt.”? Je to vědomí připojené k pacauzálnímu. Můžeme jej použít pro X a naši nepřátelé jej mohou použít pro y.„Nemyslím si, že tento druh formátu těží z aktualizace týdne po týdnu, ale bylo to něco nového, co bylo přidáno, co padá na tajnější stranu.

Představuji si, že spravedlivé množství hráčů investovaných do příběhu si toho nebylo vědomo a usoudil, že to stojí za podíl

Jaký je závoj v Destiny 2?

Zajímalo by vás, co je závoj v Destiny 2? Zde je to, co víme o tajemném objektu na Neptunu, který jsou po strážcích a svědcích.

Publikováno: 21. srpna 2023

Jaký je závoj v Destiny 2? Mnoho z vás míří do konečného tvaru, mnoho z vás je stále zmatených o závoji v Destiny 2. Koneckonců, Lightfall nedal nejlepšímu vysvětlení a mise zadržování závoje jsou tak skryté, většina hráčů nezažila kapoty s tradicí. Je to však klíčem k budoucnosti vesmíru a svržení svědka.

Pokud tedy chcete plné debrief o tom, co je závoj a co od něj můžete očekávat do budoucna v Destiny 2, je tento článek pro vás. Tato příručka vás provede všemu, co víme o závoji vedoucím k Destiny 2 v konečném datu vydání tvaru, a také o tom, co se naučíme během mise Destiny 2 Lighfall.

Jaký je závoj v Destiny 2?

Závoj v Destiny 2 je paracauzální entita pohřbená hluboko v kolektivním zařízení Ishtar v Neomuně na Neptunu, které je v souladu s temnotou. Byl svědkem použito k vytvoření portálu na neznámé místo na konci rozšiřování Lightfall expanze.

I když v současné době slouží jako zdroj energie pro město Neomuna a také jako základ Cloudarku díky jeho parokauzálním emisím, tato entita je schopna velká síla.

Destiny 2 Závoj: Detail závoje v Neomuně

Jako (nebo) zdroj temnoty je závoj protikladem cestovatele. Několik znaků, včetně duchů a zvukových protokolů, které zanechal neomunský výzkumný pracovník Dr. Chioma ESI, naznačují, že závoj představuje síť vědomí. S cestovatelem, který má zvládnutí fyzického světa, závoj zdánlivě ovládá metafyzickou – temnotu. Tato síla je formována myšlenkou a vědomím.

Thumbnail YouTube

Původ závoje v Destiny 2

Původ závoje v Destiny 2 musí být ještě odhalen, i když víme, že to objevil druhy svědků a přiveden zpět do svého domovského světa. Druh svědka se snažil spojit závoj s cestovatelem, aby posílil jejich spojení s kosmickými silami světla a tmy.

Jakmile však cestovatel uprchl, byl závoj pravděpodobně přiveden s svědkem Sol ve snaze o cestovatele, protože je klíčem k tomu, aby se „konečný tvar“ vesmíru vyvolal. Během prvního kolapsu Země Sapathûn skryl závoj na Neptunu, kde se objevili neomuniány o století později.

Destiny 2 Závoj: Origins závoje, zobrazený v ručně kresleném stylu

Kdo nás informoval o závoji v Destiny 2?

Strážci byli informováni o závoji v Destiny 2 během závěrečné zprávy z Rasputinu v sezóně Seraph v roce 2023. Byla to poslední zpráva odeslaná, když se Rasputin obětoval, aby zničil Warminds.

Rasputin vedl záznam o Neomuně poté, co obdrželi zprávy od Soteria, AI, která pomáhala při založení Neomuny. Tato informace však byla úmyslně skryta, aby udržovala Neomunu – pravděpodobně závoj – tajemství. Poté, co mi bylo řečeno o závoji, Destiny 2 Lightfall nás viděl závodit s Neomunou, abychom ji získali, než se k němu dostanou nejprve Calus a svědek.

Teorie osudu 2 závoje

I když nyní máme o závoji více solidních informací, od spuštění Destiny 2 Lightfall bylo mnoho teorií o závoji.

Snad nejzajímavější teorie byla od uživatele Reddit ‘tunelinggeek‘, který navrhl, že závoj působí jako most mezi světlem a tmou. Tato teorie byla těžce založena na našem chápání Strand, síly vytvořené jako vedlejší produkt závoje. Osiris uvádí, že světlo je sférou fyzické, zatímco temnota je doménou metafyzického, včetně snů, nočních můr a podvědomí. Strand, který Osiris označuje jako „paracauzální superpozice“, odpovídá této definici – sílu temnoty, která manipuluje s fyzickým světem.

I když bylo potvrzeno, že závoj je zdrojem temnoty nebo alespoň jednoho zdroje, může být stále pravda, že působí jako zeď mezi světlem a tmou, která po rozbití vytváří spojení mezi dvěma parocauzálními silami. Například se zdá, že to je to, co svědek udělal na konci kampaně Lightfall, kde využil závoj k zdánlivě rozbití oddělení mezi světlem a tmou, aby vstoupil do říše do samotného cestovatele.

A to je vše, co je třeba vědět o závoji v Destiny 2 právě teď. Pro ještě více vysvětlení tradice, když se blížíme ke konci ságy světla a temnoty, nenechte si ujít zjištění všeho o Destiny 2 The Witness. Koneckonců, všechno jde o svědka v konečné formě.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. . Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Bungie právě debutovala nejdůležitější cutscene v devítileté historii Destiny

Černobílý obrázek cestovatele s veil portálem zabudovaným do něj

Ryan Gilliam (on/ho) pracuje v Polygonu téměř sedm let. Primárně tráví svůj čas psaním průvodců pro masivně populární hry jako Diablo 4 A Destiny 2.

Franšíza Destiny má od svého narození téměř před devíti lety některá dlouhodobá záhada a Destiny 2 od jeho uvolnění je prohloubil. Je tedy překvapivé, že po letech nabídky více záhad než odpovědí se Bungie rozhodl upustit masivní lore bombu v náhodném úterý uprostřed Destiny 2: Sezóna hluboké.

Nový cutscén, který se objeví po 5. týdne quest „Into the the Tho the the the Tho the the the the the the the the the the the the the the the the the Thore“, vysvětluje původ velkého špatného, ​​svědka série a dokonce začne rozpadat záhadu závoje – hráči MacGuffin pronásledovali nejvíce Nedávná expanze, Lightfall, Nakonec se o tom nic nedozvědí. Ještě důležitější je, že Cutscene konečně dává hráčům nějaké informace o tom, co cestovatel – obří vesmírná koule, která seděl v panorama Destiny téměř deset let – vlastně je vlastně – ve skutečnosti je.

[Varování: Tento článek obsahuje spoilery pro nový Destiny 2 cutscén, stejně jako konec Lightfall kampaň. Pokud nechcete být zkaženi, přejděte na 5. týdne questline „do hloubky“ a dokončete Lightfall nejprve expanze.]

Cutscén se otevírá na skupině lidí ze stejné mimozemské rasy, od kterého pochází svědek. Sloane (dlouho zapomenutá NPC) vypráví hráči o progenitorech svědků a o tom, jak trpěli sami na své planetě. Ukázalo se, že cestovatel byl po celou dobu pohřben ve svém domovském světě.

Po osvobození od planety cestovatel požehnal lidem svědka se zlatým věkem a oni to nazvali zahradníkem. Toto jméno je významné, protože potvrzuje, že cestovatel a zahradník – považováni za potenciálně dva různé světelné entity po celá léta – jsou ve skutečnosti jedno a stejné.

Během zobrazení tohoto zlatého věku cutscénu vidíme, že tito lidé stavěli zlověstné pyramidové lodě, které od ukončení hráčů ohrožovaly hráče Destiny 2Kampaň na červenou válku. Ale po „věcích“ prosperity se lidé unavili z ticha cestovatele a požadovali, aby jim poskytli nějakou formu dalšího vedení. To vedlo lidi k hledání entity, se kterou zahradník sdílel spojení s: Winnower nebo, jak víme, závoj.

. Bungie má dlouho škádlené hráče o totožnosti hlavních sil světla a temnoty – volají jeden Gardner a druhý Winnower – a strážci strávili roky spekulací, kdo nebo co by mohli být. Nyní víme, že zahradník je cestovatel (bytost čistého světla) a Winnower je závoj (protějšek temnoty cestovatele).

Svědci lidé našli závoj a zase je učili o povaze světla a tmy. Zjistili, že světlo je schopné stvoření i zničení. Takže považovali světlo za sílu chaosu a řekli, že je třeba zkrotit. Temnota byla jejich odpovědí na tento chaos, protože byla formována „myšlenkou a vědomím.“

Černobílá mozaika svědků, kteří uctívají světlo a temnotu v Destiny 2

Použitím temnoty k zkrocení světla lidé svědčí věřili, že by mohl vytvořit dokonalý vesmír, který nazvali konečný tvar. Toto je další významné odhalení, protože to dává smysl jménu Destiny 2Další expanze: Konečný tvar.

Když se však lidé svědků pokusili použít závoj k zkrocení cestovatele, koule je opustila. Nelze přijmout, že jejich konečný tvar by nikdy nebyl, použili temnotu, aby se sloučili – všechny zbývající členy druhu – do svědka (tak pojmenovaní, protože „byli svědky pravdy ve tmě“).

Od té doby svědek pronásledoval cestovatele přes vesmír ve snaze „uložit význam na nesmyslný vesmír.„Cutscene končí obrazem sloučeného cestovatele a závoje, ke kterému došlo na konci Lightfall kampaň.

Konečný tvar. A i když je to stále nejasné, kdo nebo co vytvořil cestovatele a závoj (a kdo ví, jestli tyto odpovědi někdy dostaneme), toto je nejvíce informací, jaké jsme kdy dostali na původ světla, temnoty a Svědek.

Tento cutscen je vítanou chutí průhlednosti po příliš kryptice Bungie Lightfall expanze. Doufáme, že studio nalepí přistání Konečný tvar, které oficiálně odhalí v srpnu. 22 ve svém ročním Destiny 2 Vitrína.