Reddit – Ponořte se do všeho, Tekken 8 S Evo Trailers Potvrďte, že celý únik seznamu je ve skutečnosti skutečný | PC hráč

TEKKEN 8 S Evo Trailers Potvrďte, že celý únik seznamu je ve skutečnosti skutečný

– Eliza: Přestože je původní postavou, to samé platí pro ni jako 2D. . Další hlasitý typ fanbase menšiny pro ni.

**VAROVÁNÍ: SPOILER**, Pokud jste se dostali tak daleko a nechcete vědět o uniklém seznamu, otočte se hned teď.

. Fotografie níže pro ty, kteří to neviděli.

Kredit U/ThegreatMarcucio za fotografii s titulky

Nyní si promluvme o tom, co můžeme očekávat a jaké jsou některé zřejmé opomenutí pro Tekken 8:


. Vidím, jak přidávají několik dalších znaků, ale 32 je v tomto časovém období hodně pro základní seznam. .

 • Lidia, Fahkumram, Kunimitsu II: Tyto postavy jsou DLC v pozdním stádiu a jsou všechny nové postavy (ano Kuni II je založeno na starém Kunimitsu, ale mladší je technicky nový). Můžete s texturami a modely obličeje říci, že tyto postavy byly vytvořeny s Tekken 8 již ve vývoji, takže by se dalo předpokládat, že tyto postavy byly navrženy pro Tekken 8. . Také nemá smysl, aby tyto postavy přicházely a odešly bez zapojení příběhu. Ano, Tekken 7 měl vtip příběhu pro vedlejší postavy, ale znaky DLC ani nezískaly nic kromě krátkého odstavce Lore. Myslíte si, že jejich začlenění naznačilo určité zapojení do další splátky. Nejsem si jistý, zda je zdroj, ale mnozí říkají, že Harada dokonce zmínila Lidia, která měla značnou roli v příběhu Tekken 8. Tyto postavy tedy určitě hledají. Poslední věc, kterou je třeba zmínit, je, že to vypadá jako alespoň jeden z Fahkumram, Josie nebo Bruce Irvin, který by měl udělat hru, za jejich zastoupení Muay Thai/Kickbox. Skutečnost, že bývalé 2 postavy byly v podstatě představeny, aby nahradily Bruce.

– Armor King, Marduk: Jedná se o klasické postavy s vysokou mírou využití v T7, Armor King je v top 5. . .

– Julia, Anna: Mám pocit, že tyto postavy vždy přidají nějakou pěknou odrůdu v ​​seznamu Tekken, a mají použití střední úrovně, aby je podpořily. . Cítím se pro tebe.

– . .. Azucena), možná to budou DLC, kdo ví.


. Ale s množstvím zdrojů, které je potřeba k vytvoření postav, a chtějí představit nové v každé hře, musí někde snížit tuk.

– . Stěžovat si, že bez těchto postav neexistuje nic jako hra Tekken, ale pak se nikdy nehrají, když jsou ve hře. Bohužel prostě nejsou dostatečně populární, aby dělali řez. .

– Katarina, Josie, Lucky Chloe, Gigas: Tekken 7 měl spoustu nováčků a někteří se podle mého názoru dostali na rovinu. . V dokonalém světě si přeji, aby všichni mohli získat druhou šanci, ale v tomto okamžiku jsou tyto postavy prostě tak nevýrazné a nepřinášejí do seznamu nic zvláštního. Také nedostali tak velkou recepci, takže pochopitelně neudělali řez.

– . Bohužel se však zdá, že jejich příběh dosáhl slepé uličky a jejich bojové styly mohou být začleněny do jiných seznamů pohybu. Doufám však, že je uvidím!

Zjevné vyloučení:

– Akuma, husy, noctic, negan: hostující postavy jsou obvykle jednorázovou věcí. Kromě toho jsou 2D znaky pravděpodobně nejvíce polarizujícím mluvením Tekken 7, takže se vývojáři pravděpodobně chtějí tentokrát vyhnout.

– Eliza: Přestože je původní postavou, to samé platí pro ni jako 2D. Navíc její použití je velmi nízké. .

– Violet, Master Raven atd.: Klonové postavy; by nebylo překvapeno, kdyby sdíleli slot, ale nepotřebují vlastní postavu.

– Heihachi, Kazumi: Stejně jako nás všechny bolí, myslím, že Namco chce zabít Heihachi navždy. Zdá se, že role Kazumi v příběhu dosáhla také konce. .

Pochybné inkluze:
!

– Shaheen: Osobně se mi líbí Shaheen a oceňuji reprezentaci na Středním východě, ale musím přiznat v Tekken 7 Je to docela nudná postava a spadá do stejné kategorie, kterou jsem dal Katarině, gigas atd. .

– Kuma/Panda: Já vím, neexistuje nic jako tekken bez medvědů, ale opravdu potřebují dva sloty postavy? Vím, že to má mnoho lidí šílených a právem, protože ne mnoho lidí dokonce hraje medvědy na prvním místě.

– . To je další postava, kde nemám ponětí, kam jejich příběh dokonce jde, a pokud je právě zahrnuli, aby se rozběhli seznam. (Jen můj názor. Ne urazit Leo Mains)

Bez-válci:

– Steve, Dragunov, Feng, Yoshimitsu, Kuma/Panda (jeden slot), Alisa, Lee: Myslím, že je spravedlivé říci, že většina z nás očekává, že tyto postavy ve hře uvidí vidět tyto postavy ve hře. . Osobně jsem měl strach s Dragunovem s veškerým politickým nepořádkem s Ruskem, ale jsem rád, že to udělal.

– .

– Devil Jin: Bylo tam mnoho spekulací s zapojením D Jin, které bylo uděleno Jin’s Moveset. Budu mít zájem vidět, jak dělají Devil Jin jedinečným, protože je vždy vítaným doplňkem.

– ! .

Jak jsem řekl, doufám, že k tomuto seznamu bude více doplňků a že všichni naši oblíbení to dělají, ať už na základně, nebo jako DLC. Ale vzhledem k tomu, že únik je v podstatě potvrzen, že vyvolává některé otázky. ? Jsem vděčný za 2 oznámení v EVO, ale já jsem přemýšlel.. a je to? . Kdy můžeme očekávat, že tuto hru uvidíme? Zbývá nám minimálně 14 znaků, a pokud to bude stejně řídké jako v poslední době, možná tuto hru nevidíme dlouho. Skutečnost, že se právě teď staví hra s tímto mnoha postavami. Bez ohledu na to, dejte mi vědět vaše myšlenky a pokud mi někdo zmeškal! . Stejně jako zřeknutí se odpovědnosti je také všechno, co je jen můj názor.

Přívěsy Evo Tekken 8 potvrzují, že celý únik seznamu je ve skutečnosti skutečný

Raven v Tekken 8

. .

Začátkem tohoto týdne se objevil další únik, kdy se začalo obrušovat obrázek na základním seznamu Tekken 8 a následovalo nespočet argumentů kolem jeho legitimity. Zdá se, že odhalení Evo tohoto víkendu dokázal, že je to velmi skutečné.

Ti, kteří měli to štěstí, že se stali součástí vlaku Evo Hype, byli 6. srpna ošetřeni dvěma zbrusu novými přívěsy Tekken 8 Character. . Oba se objevili v úniku seznamu, přičemž jejich seznamové obrázky byly totožné s jejich vykreslením zobrazeným v přívěsu.

Pokud vložíme uniklý obrázek a dohromady minulý měsíc podvádějící znaky, věci se seřadí. Znamená to také, že máme odhalení 12 postav – většinou navrátil, ale alespoň dva další nově příchozí, které jsme ještě měli vidět. Odvrátíte svůj pohled z tohoto seznamu, pokud si nepřejete vidět, kdo jiný je připraven připojit se k seznamu znaků Tekken 8, ale zde je každý, kdo musí být ještě oznámen:

 • Zafina
 • Victor (nováček)
 • Reina (nováček)
 • Yoshimitsu
 • Kuma
 • Shaheen
 • Steve
 • Ďábel Jin
 • Alisa
 • Feng
 • Panda

. Vzhledem k tomu, že zasáhli hřebík na hlavu se jménem a osobností Azuceny, můžeme předpokládat.

V některých ohledech jsem zmatený, abych měl celý seznam na otevřeném. . Bandai Namco Europe omylem unikl Hwoarangovo odhalení zpět v květnu a dokonce i mezi úniky se podařilo odhalit Azucenu a Ravenovy přívěsy hodiny předtím. Na druhé straně mohu oficiálně truchlit na ztrátu Lucky Chloe a vybrat novou postavu na hlavní.

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

.