Reddit – Ponořte se do všeho, Total War: Warhammer 3 – Seznam frakcí a jak hrají | Windows Central

Total War: Warhammer 3 – Seznam frakcí a jak hrají

Celková válka: Warhammer 3 je v současné době k dispozici a omezuje trilogii her vyvinutých kreativním shromážděním. Je tu i ještě co přijde, s bezplatným a placeným DLC na cestě, spolu s hlavními aktualizacemi, které budou zážitek otřást. Jako takový jsme sestavili průvodce o porozumění každé z frakcí v celkové válce: Warhammer 3, s krátkým přehledem o tom, kdo jsou a jak hrají.

Total War Warhammer 3: Jaké hratelné závody a frakce získáte bez jakéhokoli DLC a které DLC koupit? (Informativní příspěvek)

Total War: Warhammer 3 má hodně DLC, ale ne bez jeho zásluh. Pokaždé, když dojde k DLC (Takže hráči DLC a non-DLC mají stejnou mapu) Jediný rozdíl je v tom, že potřebujete DLC hrát s touto rasou nebo lordem.

TL; DR Verze:

. Například v posledních DLC Chaos Trpaslíci byli například přidáni hráči, kteří nemají trpaslíky Chaosu DLC, stále najdou trpaslíky chaosu na mapě (stejně jako hráč DLC) jsou stále schopni bojovat s trpaslíky chaosu a může interagovat s trpaslíky chaosu (stejně jako hráč DLC), Hráči mimo DLC a DLC mají v podstatě stejnou mapu. .

Zdá se mi to jako velmi dobrý obchod. .

Pokud jde o frakce: Bez DLC, v tutoriálu Kampaň budete moci hrát jako všechny 1/1 závody. Říše chaosu Kampaň budete moci hrát jako závody 7/10. V obrovské karanténě Kampaň budete moci hrát jako 9/24 závodů. Nebo 18/24 závody, pokud také vlastníte předchozí 2 hry (Warhammer 1 & Warhammer 2) a potřebuje pouze DLC pro posledních 8 frakcí. Temnota a disharmonie Budete si moci hrát jako 5/6 závodů bez DLC (Předchozí hry mají vliv pouze na kampaň nesmrtelných říší). A v kampani pro více hráčů Budete si moci hrát jako všechny 1/1 závody, existují 3 frakce, takže si každý hráč vybere frakci. Nesmrtelné říše Kampaně lze také přehrávat multiplayerem až u 8 hráčů, PVP i Co-op.

Podle mého názoru, jediná věc, která vám chybí s 0 DLC, jsou některé hratelné frakce. . Ale frakce jsou stále tam a všechny. Řekl bych tedy, že s 0 DLC máte stále 80% hry, pravděpodobně 90%. Můj závěr je tedy, že i když Warhammer 3 má spoustu DLC, nenechte se oklamat, že dostanete pouze 10% hry tím závody, které již existují.

Konec tl; dr;

. . . Ale toto bytí Warhammer, rozdělený svět, závod má několik frakcí. Není to záruka, že frakce stejné rasy vycházejí spolu. . .

Tady je to, co vám chybí ve Warhammer 3 bez jakéhokoli DLC:

 1. Ztracený Bůh
  Toto je výuková kampaň, naučí vás základy hry a skvělý příběh. Slouží jako prequel Říše chaosu kampaň. . A žádné frakce DLC.
  Kislev
 2. Říše chaosu
  Toto je hlavní kampaň hry založená na příběhu, mnohem menší než . Zde si můžete hrát jako několik závodů a frakcí, každý se snaží něco udělat kvůli událostem, které se uvádějí do kampaně ztraceného boha.
  Kislev, Grand Cathay, Khrone, Tzeench, Nurgle, Slaanesh, démoni chaosu.
  Ogre Kingdoms, Chaos Dwarves, Warriors of Chaos
  . . . Což je jen problém, pokud vám došli dalších 7 závodů. Nemá mnoho odrůdy frakcí, ale to platí také u DLC.
 3. Nesmrtelná říše
  Toto je obrovský zážitek z karantény. Tato kampaň hry není řízena příběhem, vytvoříte si svůj vlastní příběh, stále máte nějaké jedinečné úkoly a takové a speciální funkce, ale lze ji v podstatě shrnout „Udělejte, co chcete na této obří mapě“. A myslím Giant.
  https: // náhled.redd..?Auto = webp & s = 23e3c7749db910e84d045aea8650e2e51b82c7f3
  Každý banner na tomto obrázku je jiná frakce.
  . Pokud také vlastníte Warhammer 1: Říše (protagonisté 1. hry), Counts Vampire, Greenskins, Trpaslíci. Pokud také vlastníte Warhammer 2: Vysoké elfové (protagonisté 2. hry), Dark Elfové, Skaven, Lizardmen, DLC: .
  Výsledek: Z 24 závodů si můžete hrát jako 9 závodů bez Warhammer 1 nebo Warhammer 2 (Takže pouze základní hra Warhammer 3) a 18 závodů bez jakéhokoli DLC . A potřebuje pouze DLC pro dalších 8 závodů. . . .
  FAQ: Musím vlastnit Warhammer 1 a Warhammer 2, abych mohl hrát nesmrtelné říše? . Vše, co potřebujete, je jen Warhammer 3. . Potřebuji Warhammer 1 a Warhammer 2, abych hrál závody představené ve Warhammer 1 a Warhammer 2? . To nebo DLC (Lord Pack) s jedním z závodů, buď je odemkne.

 4. Toto je mapa pro více hráčů PVP. Vždy můžete hrát versus nebo Nesmrtelná říše Kampaně, ale tyto kampaně jsou velké, obrovské, co když nechcete boj, který vám bude trvat déle než 1 den? . .
  Grand Cathay, Khrone, Tzeench, Nurgle, Slaanesh
  DLC: Ogre Kingdom
  Výsledek: Co je třeba říct? Chybí vám pouze ogre království bez DLC.

 5. Naproti tomu je to malá kooperační mapa. Je to poháněný příběh a mohou hrát pouze 3 hráči na rozdíl od normálních 8 hráčů v každé jiné hře pro více hráčů, protože si můžete vybrat pouze 3 frakce. To je pravda, frakce. Protože všichni hrajete jako Kislev, je to jen to, že hrajete jako různé frakce v Kislevu a snažíte se objevit spiknutí.
  Hratelné:

. .

?

Řekněme, že jste hráli hodně Warhammer 3 se všemi frakcemi a závody, které hra bez DLC nabízí, a chcete objevit nové závody. ?

Moje osobní doporučení jsou následující: Existují 2 typy DLC, ‘Race Pack’ DLC, která přidává nové závody (tím myslím, že je činí přehnatelnými), Je zřejmé, že budete chtít nové závody.

Pokud dostanu frakční balíček DLC, který má 1 pán, jehož závodní balíček jsem nekoupil, budu moci hrát s tím pánem/rasou? Ano. “Síle dřevěných elfů” ale existuje lord DLC , v tomto případě je soumrak frakce dřeva. bez “Síle dřevěných elfů”. (3 nebo 4) kde jako lordský balíček vám dává pouze 2 lordy na 2 různé závody.

Takže zde jsou moje osobní doporučení, co DLC koupit, pokud chcete:

 1. Říše dřevěných elfů -> Hratelné dřevo elfové. . . .
  NEBO
  Twisted and the Twilight -> hratelná 1 dřevěná elfy frakce a 1 frakce Skaven. . . Pokud vlastníte obě sféru dřevěných elfů a zkroucených a soumraku, získáte také 1 další frakce dřeva, Drycha, zlý duch stromů.
 2. Norsca -. . Vikingská armáda s Rush and Dransling. Lidé, kteří podporují bohy chaosu.
 3. -> Hratelné pobřeží Vampire. . Upíři a piráti, dva nápady, které by neměly fungovat dobře, ale nějak spolu fungují velmi skvěle.
 4. -. 4 frakce. Co kdyby mumie z Egypta vstaly a vytvořily vlastní království? Vývojáři se ptali sami sebe.
 5. Volání bestmen -> Hratelná bestmen. 3 frakce. Nelíbí se mi, nikdy jsem je nehrál, ale jsou to jedinečná frakce, takže si zaslouží místo na vrcholu.
 6. -> Hratelné trpaslíci chaosu. 3 frakce. Problém není v tom, že je to špatné, ale je to drahé, právě teď je vydáno asi 20 eur, možná počkejte nějaký čas.
 7. !. 2 frakce. No, stejně drahé jako ostatní závodní balíčky vydané ve Warhammer 3 cokoli pod trpaslíky Chaosu v tomto vrcholu bylo vydáno ve Warhammer 2 a 1, takže jejich DLC jsou velmi levné.
 8. -. Chaos má největší počet hratelných frakcí ve hře, 8, a z dobrého důvodu jsou to velký chlap, velké zlo a cítí se, že se to cítí. Šampion DLCS Chaosu a Chaos Warriors jsou na sobě nezávislí, nákup některé z nich odemkne své příslušné frakce (3 a 4) a již máte v základní hře jednu frakci Chaos Warriors. A umožní vám hrát Warriors Chaos Warriors v kampani Chaos (Můžete hrát pouze s 1 Chaosovým pánem v nesmrtelných říších, protože je protivníkem v říši chaosu, je to chlap, kterého musíte porazit). Doporučuji šampióny Chaos DLC nad Chaos Warriors DLC Protože 4 je lepší než 3 a jsou to novější a mohou si s nimi také hrát v říši Chaosu .

. S těmito 3 DLC máte odemčené všechny závody.

Nyní pro frakce balíčků:

 1. Zkroucené a soumrak -> Pokud jste to nedostali místo sféry elfů, nyní je čas. Pokud se vám líbily dřevěné elfy z předchozího závodního balíčku DLC, sestry Twilight jsou pravděpodobně nejlepší kampaní na dřevo elfy venku.
 2. -> Proč? Pro Warlock. . Stačí to Google a podívejte se na slávu Skaven Nukes.
 3. The Hunter & The Beast -> Proč? Lovec. . Ale pokud máte všechny tyto DLC, už jste profesionál. ? .
  . Už nehrajete v srdci říše, jste Christopher Columbus v expedici. A na veškerou věc najmete nějaké dřevěné elfy, trpaslíky a další.
 4. Chaos Warriors -> Přidá 3 frakce Chaos Warriors, ale Chaos Warriors je již hratelný závod bez DLC. Tohle však zahrnuje Archaon The Everchosen, oblíbený generál všech bohů Chaosu, jejich Ultimate Campion, baví se rekting The Empire.
 5. -? Čepel. . .

. Zbývá několik z nich jako ponurý a hrob, krev pro boha krve nebo do strážce a Pauch, ale podle mého názoru nejsou tak významné. Ale opět je tento seznam subjektivní, takže prozkoumejte vše, možná máte jiný vkus.

Bavte se!

Total War: Warhammer 3 – Seznam frakcí a jak hrají

Total Warhammer 3 Art 2k

. . Jako takový jsme sestavili průvodce o porozumění každé z frakcí v celkové válce: Warhammer 3, s krátkým přehledem o tom, kdo jsou a jak hrají.

Celková válka: Warhammer 3 – Seznam frakcí

Celková válka: Warhammer 3 spuštěn se sedmi různými frakcemi, osm, pokud zahrnete startu DLC. .

Nakonec plánuje kreativní shromáždění vydat bezplatnou DLC, která zkombinuje všechny tři totální válka: Warhammer Games do jednoho velkého strategického zážitku a přidat předchozí frakce do seznamu. Až se stane eventuální sloučení, budeme si jistě aktualizovat tento článek.

Démoni chaosu

 • : Prince démona

. Prince démona lze přizpůsobit jako v RPG a vyměnit různé části těla, které udělují různé bonusy. Tato frakce je tak směšně flexibilní a schopná se přizpůsobit téměř jakékoli situaci. Jejich seznam však může pomalu růst, zejména pokud se rozhodnete utratit stejné úsilí na každý Boží chaos.

 • Legendární pánové: Miao Ying, Zhao Ming

Cathay je o rovnováze, s mechanikem Yin a Yang ovlivňující strategii a bojiště. . Cathay má také přístup k obchodním karavanám, brzy investovat a riskovat je za možné výplaty ve velkém měřítku.

Khorne

 • Legendární pánové: Skarbrand

Khorneovy síly ztělesňují zuřivosti boha krve, způsobují masivní poškození melee, s skutečně děsivou zdatností pěchoty, včetně silně obrněných válečníků Chaos Warriors. Tato frakce má však omezené schopnosti na dálku, ale pouze k dispozici je pouze duše a HellCannon pro bít cíle daleko.

 • Legendární pánové

. . .

Nurgle

 • : Ku’gath Plaguefather

Nurgle má motto „pomalu a stabilní“ do svého maximálního teoretického bodu zlomu. Se seznamem pomalých jednotek a pomalým růstem mapy kampaně se nikam rychle nedostanete. Vojáci Nurgle jsou však nesmírně tvrdí, zatímco hráč může také odemknout smrtící rány, aby na světě uvolnil, změkčení před útokem nebo obranou.

 • Legendární pánové: Greasus Goldtooth, Skrag The Slaghter

Ogres, moji pánové, dámy a oni jsou brutální druh, ale to, co jim chybí v mozcích, se desetkrát vyrovnávají v mozkovém. . .

Slaanesh

. Chybí jim brnění a Schopnosti na dálku však, kde se do hry vstává mechanik svádění Slaanesh, protože hráč bude muset myslet na kontrolu nepřátel.

Tzeentch

 • Legendární pánové: Kairos Fateweaver

. V bitvě mají vojáci Tzeentch magické bariéry a také nejsilnější možnosti a destruktivní magii čtyř chaosových bohů.

Více!

Tento seznam se postupem času rozšiřuje, proto se často podívejte na aktualizace nových DLC a dalších doplňků. Total War: Warhammer 3 je skvělý základ, a jak roste, bude to v řadách nejlepších PC her všech dob.