REDDIT – Ponořte se do všeho, zkuste se ocitnout na mapě Skyrim o sedmi miliardách pixelů, počkáme | PCGamesn

Pokuste se ocitnout na mapě sedmi miliard pixelů, počkáme

Skyrim Geogussr vám poskytne náhodné umístění z kriticky uznávané hry Bethesdy a umožní vám prozkoumat své okolí, než uhodnete své přesné umístění na mapě. Čím blíže je váš špendlík na vaši skutečnou polohu, tím lépe.

Představujeme Talsgar! Hádavá hra zasazená do světa Skyrimu, inspirovaná Geoguessr!

Na oslavu nadcházejícího 11. výročí Skyrimu jsme hrdí na to, že můžeme představit Talsgar.com .

Uveďte své znalosti mapy Skyrim na test ve formátu inspirovaném geoguessr a obsahují:

  • Více než 1 000 míst
  • Přizpůsobitelné délky kulatých
  • Přepínací posouvání a přiblížení
  • Odkazy na výzvu
  • Místní výsledková tabulka

Tento projekt trval mnoho měsíců plánování, navrhování a shromažďování dat, takže doufáme, že jste s výsledky spokojeni! Máte -li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte a pošlete nám e -mail v [email protected] .

Klikněte sem pro přívěs představující web.

Všimněte si, že to je nejlépe zkušené buď na notebooku nebo na ploše, a mobilní zážitek může být subpar kvůli velikosti obrazovky a omezení výkonu.

Zvláštní poděkování Bethesdovi za vytvoření světa Skyrimu a Geoguessru za inspiraci formátu!

Někteří mohou najít svou inspiraci zastrčenou v Tomes nebo Carousing ve městech, ale najdu ji zde v obrovských expanzích Skyrimu.

Pokuste se ocitnout na mapě sedmi miliard pixelů, počkáme

Skyrim Geogussr je tu proto, aby vyzkoušel vaše znalosti o mapě hry Bethesda RPG a můžete konkurovat svým přátelům, abyste viděli, kdo ví Tamriel Best.

Pokuste se ocitnout na mapě sedmi miliard pixelů, počkáme

Publikováno: 1. dubna 2023

Pokud jste strávili stovky, nebo tisíce hodin ve Skyrimu a přemýšleli jste, kdy by vaše znalost Tamrielovy topografie konečně přišla zbytečná, trvá to jen 12 let. Protože od nynějška má ikonická hra Bethesda RPG konečně svou vlastní hru pro hádání geografie, s Skyrimem Geoguessrem realitou po celou tu dobu.

Skyrim Geogussr vám poskytne náhodné umístění z kriticky uznávané hry Bethesdy a umožní vám prozkoumat své okolí, než uhodnete své přesné umístění na mapě. Čím blíže je váš špendlík na vaši skutečnou polohu, tím lépe.

Skyrim Geoguessr vyvinul TheEDenchild a jejich přítel a sdílel na Redditu, používá více než 6000 míst z celého světa a neuvěřitelných 99 600 x 75 106 pixelů mapy – to je neuvěřitelných 7 480 557 600 pixelů pro navigování ve hře.

Zkuste se ocitnout na mapě sedmi miliard pixelů, my, my

“Máme spoustu funkcí, včetně multiplayeru, žebříčku a různých herních nastavení,” píše TheEdchild. „V současné době pracujeme na přidání samostatných funkcí Google Maps/Street View Style, takže můžete prozkoumat herní svět ve svém vlastním volném čase a identifikovat a označit body zájmu.“

Můžete dokonce hrát proti svým přátelům (a brzy na svět) v Skyrim Geoguessr, takže budete moci snadno zjistit, kdo má nejmenší znalost virtuální trávy a kdo jiný nehrál Skyrim po tisíce hodin.

To však není všechno, protože domov Skyrima Geoguessa Lostgamer.IO má také hry Geogussr pro Red Dead Redemption 2, Elden Ring, Fortnite, GTA 5 a další, pokud chcete vyzkoušet svůj topografický talent napříč řadou videoher, pokud máte chuť trochu navíc výzvu.

I když existuje spousta her jako Skyrim, které máte k dispozici, jen málokdo si vezme základní zážitek z Bethesdovy fantasy hry jako Skyrim Geoguessr. Můžete si stáhnout spoustu modů Skyrim, aby se otřesenou hru samotnou, ale nic opravdu nepřekonává výzvu pokusit se porazit své přátele, dělá to?

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.