Remake Dead Space Remake Infinite Money závada – jak to udělat | Načítání, mrtvý prostor Remake Infinite Ammo Cheat vám dává neomezené uzly – polygon

Jak získat nekonečné peníze v remake mrtvého prostoru

Jakmile si vyzvednete trochu hotovosti, koupte Kinetic Autoloader Pulse Rifle Upgrade z obchodu za 10 000 kreditů. To odemkne další dva kapacitní uzly – a jsou vedle sebe. To zvyšuje vaši kapacitu celkem o 20 výstřelů.

Remake Remake Dead Space Infinite Money závada – jak to udělat

Remake Dead Space nekonečné peníze: Isaac je vidět

Nyní, když byl mrtvý prostor venku, hráči objevili fascinující Remake mrtvých prostorů nekonečných peněz závada. Tato závada vám může činit masivní zisky a usnadnit vaši tvrdší projíždění ve hře.

Užijte si výhody mnoha kreditů, které si můžete koupit mnohem více v běhu mrtvého prostoru. To zahrnuje všechny modernizace mrtvých vesmírných zbraní, upgrady mrtvých vesmírných oblek, munice pro zbraně Remake Dead Space a zdravotní předměty a další vybavení. S tím vším můžete sundat šéfy mrtvých vesmírů a udělat to skrz kapitoly mrtvých vesmírů mnohem jednodušší a rychlejší.

Remake mrtvých prostorů nekonečných peněz

Dělat Remake Dead Space Remake nekonečné závady peníze, musíte střílet pulzní pušky, upgradovat kapacitu pušky a prodat doly, které zasadíte.

To vám efektivně umožní neustále procházet upgrady na pulzní pušce, zasadit nové blízké doly, když upgradujete její kapacitu (která doplňuje munici) a poté prodává doly, které vyzvednete zpět. Tato závada funguje, protože peníze, které vyděláváte z prodeje munice.

Takže pro podrobnější rozdělení načtení níže nebo použijte ‘Lap the Flash‘ průvodce zde:

Thumbnail YouTube

Nejprve se chcete vydat na místo, kde je poblíž lavička a nakupujte. Kromě toho budete muset zásobovat uzly, asi deset až 13. Můžete to udělat se sedmi, ale budete chtít co nejvíce stromu upgradu pro zbraň, ale naše umístění mrtvých kosmických uzlů vám s tím může pomoci.

Jakmile tam, vystřelte svou pulzní pušku blízkost miny na zemi poblíž vás pomocí tlačítka alternativního ohně na ovladači nebo myš. Dále jděte na lavičku a upgradujte pulzní pušku pomocí uzlů, dokud nezasáhnete jednu z upgradů kapacity

Tím se doplní veškerá vaše munice ve vašem časopise. Poté můžete opustit lavičku a střílet další mysli přiblížení. Odtud jednoduše opakujte, upgradujte pušku na další upgrade kapacity a vypálí více dolů.

Jakmile jste upgradovali pulzní pušku a vyplnili všechny sloty kapacity, vydejte se na lavičku a rozhodněte se resetovat upgrady pro pulzní pušku, což vás bude stát 5 000 $ kredity. Ale v munici budete mít mnohem víc než to na zemi.

S resetováním upgradů jednoduše opakujte proces, jak získat mrtvý prostorový kredity buď pro váš mrtvý prostor nová hra plus běh nebo mrtvý prostor nemožný režim běh. To stále funguje právě teď, ale motiv je pravděpodobně brzy naplatí, takže tyto kredity získejte, zatímco můžete.

Je nejlepší to udělat později ve hře, aby bylo možné opravdu střílet co nejvíce munice a koupit co nejvíce upgradů před resetováním stromu upgradu. Nyní víte, jak udělat remake Dead Space nekonečné závady, zjistěte ještě více tipů a průvodců v našem remake v remake v průchodu na hru přežití.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak získat nekonečné peníze v remake mrtvého prostoru

Mrtvý prostor Isaac stojící před hromadou munice pulzní pušky se dostal přes vykořisťování nekonečného munice

Jeffrey Parkin (on/ho) píše průvodce videoher pro polygon téměř sedm let. Naučil se milovat téměř každý žánr hry, který existuje.

The Mrtvý prostor předělat opravdu nakloní se do nedostatku a zoufalství. Jak jsme již řekli, budete většinu hry utratit nízko na zdraví, docházet mu munice a jen doufat, že se dostanete na další bod uložení, než se to všechno pokazí.

Jistě, můžete srazit potíže s tím, abyste získali větší poškození na výstřel, nebo byste mohli prohrát systém s cheaty nebo vykořisťování. The Mrtvý prostor Remake byl venku jen několik dní, ale hráči již přišli na to, jak to přesně udělat. Toto vykořisťování bylo vysvětleno U/MRTHROWAWAWAWAWAWAWAYMCGEE na Reddit.

Následuje a Mrtvý prostor Infinite Ammo Exploit Guide, který vás projde vším, co potřebujete vědět o používání pulzní pušky, abyste získali na lavičce zdarma munici – bezplatné munice, kterou můžete prodat za nákup tolik munice a zdraví, nebo tolik upgradu uzly jak chceš.

Co potřebujete, než můžete využít vykořisťování

Za prvé, nemůžete použít toto vykořisťování od začátku hry. Budete muset trochu hrát, dokud nebudete mít:

 • Pulzní puška. Když dosáhnete, najdete pulzní pušku Tramská stanice letové paluby v Hangar-Cargo-Tram Control během Kapitola 1 „Nové příjezdy.“ Vysvětlíme, proč toto vykořisťování funguje pouze s pulzní puškou níže.
 • Minimálně čtyři uzly a nejlépe sedm uzlů (a maximum 13) vložit pulzní pušku na a Lavice. To mohou být ty, které jste ještě nenainstalovali, nebo je můžete ukrást z jiného zařízení. Začnete otočit super malý zisk pouze se čtyřmi uzly, ale tento proces to hodně urychlí s každým dalším uzlem, se kterým musíte pracovat.
 • Pokud jste již trochu upgradovali pulzní pušku, budete také potřebovat alespoň 5 000 kreditů Resetovat upgrady pulzní pušky.

Jak resetovat upgrady v remake mrtvého prostoru

Mrtvý prostor Isaac pomocí lavičky k resetování všech upgradovacích uzlů v pulzní pušce

Kdykoli najdete a Lavice, Nainstalujete své zbraně nebo oblek uzly Našli jste se do stromu upgradu tohoto zařízení. Pokud z jakéhokoli důvodu chcete obnovit svůj pokrok prostřednictvím stromu upgradu, můžete stisknout čtverec/x Chcete -li utratit 5 000 kreditů a odinstalovat všechny upgrady uzlů pro tuto zbraň (dostanete uzly zpět). Pokud chcete resetovat násobky, budete muset utratit 5 000 kreditů na každou zbraň.

Nejlepší místo pro použití vykořisťování

Využití bezplatného munice bude nejjednodušší (a nejvíce časově efektivní) někde, kde máte obchod a lavičku v těsné blízkosti.

Mrtvý prostor Isaac Při pohledu na mapu hangáru-Cargo-Tram-Tram Control Flight Deck Station stanice

Brzy je dobré místo Kapitola 1 „Nové příjezdy.“ Po výměně tramvajového vozu a nainstalujete datovou desku, otevřete Tramská stanice letové paluby v Hangar-Cargo-Tram Control. Při chůzi do tramvajové stanice je obchod a lavička skrz Na lékař dveře na druhém konci.

Na začátku je také dobrý Kapitola 7 „Do prázdnoty“ v Místnost soupravy.

Upgradování kapacity zbraně doplňuje klip

Způsob, jakým toto vykořisťování funguje, je to, že upgradování jakékoli zbraně kapacita s uzel na a Lavice doplňuje klip. Přemýšlejte o tom, jak vyrovnávání postavy RPG (v některých hrách) naplňuje jejich zdraví. (To je také obecně dobrý způsob, jak získat několik dalších kulek na špetku.)

To se stane vykořisťováním pouze tehdy, pokud můžete nějak prodat tu munici zdarma, a proto…

Pouze pulzní puška funguje

Mrtvý prostor Isaac Používání R1 k získání munice z dolu blízkosti

Alternativní oheň pulzní pušky – zasažení R1 místo R2 na střílení – rostliny a Důl proximitu To vás stojí 25 kulek. Pokud však důl nevybuchne, můžete jej vyzvednout tím, že znovu zasáhnete R1, abyste získali zpět munici do svého inventáře. Pokud si pulzní pušku neobnovíte, zůstane ve vašem inventáři v snadno prodaném balíčku.

Kroky exploit

Nyní, když pochopíte, proč a jak to funguje, pojďme mluvit o skutečných krocích, které musíte následovat. Chcete -li začít, jděte vedle lavičky a:

Mrtvý prostor Isaac s inventářem plné munice pulzní pušky

 1. Zasadit tolik blízkých dolů, kolik máte munice pro (bez opětovného načtení) a přeměňte je zpět na munici s R1. Je v pořádku nechat tu munici na podlaze.
 2. Zamířte na lavičku a Resetovat všechny uzly na puls pušky (pokud jste ji vůbec upgradovali). Upgradujte první uzel – prostě se stane zvýšení kapacity – pro doplnění klipu.
 3. Proměňte tento klip volné munice na blízké doly a poté zpět na sběratelskou munici (že můžete také nechat na podlaze).
 4. Přejděte na lavičku a upgradujte na další slot kapacity a znovu doplňte klip.
 5. Opakujte kroky 3 a 4, dokud nedojde upgrady kapacity (nebo uzlů).
 6. Pokud máte hotovost po ruce, znovu resetujte všechny uzly a opakujte proces.
 7. Když máte peníze na resetování, vyzvedněte všechny své bezplatné munice a vezměte ji zpět do obchodu. Prodat to všechno.
 8. Pěna, opláchněte a opakujte podle obsahu vašeho srdce.

Přechod z nulových kulek, protékání pěti výchozích kapacity pulzní pušky (vyžadující sedm uzlů) a poté prodání munice zdarma vás 8 750 kreditů. Odečtěte 5 000 kreditů, které jste utratili za resetování uzlů, a odjedete 2 750 kreditů ve zisku.

Jakmile se vybudujete trochu bankolu, budete mít dost na několikrát resetování uzlů. Díky tomu je proces návratu do obchodu prodat své bezplatné kulky mnohem efektivnější, protože budete mít mnohem více kulek. Pokaždé, když můžete resetovat všechny uzly, získáte dalších 2 750 na cestu.

Jak získat více z vykořisťování

Jakmile si vyzvednete trochu hotovosti, koupte Kinetic Autoloader Pulse Rifle Upgrade z obchodu za 10 000 kreditů. To odemkne další dva kapacitní uzly – a jsou vedle sebe. To zvyšuje vaši kapacitu celkem o 20 výstřelů.

Mrtvý prostor Isaac Při pohledu na mapu úložiště elektrických systémů mostu

K dispozici je také snadno chybná upgrade pulzní pušky Kapitola 4 „Oborné je bezprostřední.“ Poté, co jste porazili brutní Hlavní síň z Most, Zamířte do výtahu nejblíže místa, kde se brutálními dveřmi zatřila. Sundat to Podlaha 3. Hledáte Úložiště elektrických systémů Pokoj trochu na východ (východ na vaší mapě – uvědomujeme si, že ve vesmíru není žádný „východ“).

Mrtvý prostor Isaac zaměřuje řezačku plazmy na pojistku vedle zamčených dveří

Vydejte se na druhou stranu místnosti, kde uvidíte, jak se tělo rozbilo oknem. Vytáhněte tělo a pak použijte Kinesis přesunout bedny u dveří. Zastřelte pojistka vlevo od dveří odemkněte místnost. Uvnitř je několik skříňek, které vyžadují Úroveň zabezpečení 3, trochu Kredity, a Str.C.S.I. Custom Magazine Pulse Rifle Upgrade.

Tree Upgrade Pulse Pulse Pulse Pulse Pulse Pulse

Tato upgrade odemkne další dva kapacita uzly a odemkne Special 2 (SP2) uzel, který „výrazně zvyšuje kapacitu munice“ – což zvyšuje vaši kapacitu o 20 místo pouhých 10.

Rychlá poznámka k tomu však: SP2 nenaplní váš klip, když jej odemknete – přidává do svého klipu pouze 20 kulek – takže se ujistěte, že je odemknete co nejdříve, abyste vytěžili maximum z rozšířené kapacity.

S oběma upgrady vás 13 uzlů dostane až do kapacity 160. Probíhá výše uvedeným procesem získáte 950 kuliček zdarma v hodnotě 23 750 kreditů (nebo 18 750 zisků) Za resetování vše – proces, který trvá asi pět minut.