Remake mrtvého prostoru – jak odemknout všechny úrovně bezpečnostní prověrky., Prověřování zabezpečení mrtvého prostoru pro úroveň 1, 2 a 3 dveře | Gamesradar

Získání prověrky zabezpečení mrtvého prostoru 1, 2 a 3 vysvětleno

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Remake mrtvého prostoru – jak odemknout všechny úrovně bezpečnostní prověrky

Remake mrtvého prostoru - jak odemknout všechny úrovně bezpečnostní prověrky

Tom Bardwell

Aktualizováno 1. února 2023 Tomem Bardwellem

Úrovně bezpečnostní prověrky patří mezi řadu nových funkcí zavedených společností Motive in Dead Space Remake. Tyto úrovně bezpečnostní prověrky působí efektivně jako klíčové.

Tyto uzamčené oblasti často obsahují cennou kořist, jako je střeliva, uzly, polovodiče, upgrady a kredity. Pouze z tohoto důvodu stojí za to zpětné sledování, jakmile odemknete odpovídající úroveň bezpečnostní prověrky. Většina z těchto uzamčených skrýš je volitelná, ale některé jsou součástí příběhu Remake Dead Space a jsou nepřípustné.

V této příručce vysvětlíme, jak získat bezpečnostní prověrku úroveň 1, úroveň pro prověrku zabezpečení 2 a úroveň bezpečnostní prověrky 3 v remake Dead Space Remake.

Jak odemknout úrovně bezpečnostní prověrky v remake mrtvého prostoru

Remake mrtvého prostoru - jak odemknout všechny úrovně bezpečnostní prověrky

Všechny tři úrovně bezpečnostní prověrky jsou odemčeny postupem příběhu, takže není šance, že vám nebude chybět. Pokud jste si všimli místnosti plné šťavnaté kořisti, ale prozatím k ní nemůžete přistupovat, nebojte se; V rámci příběhu se často vracíte do oblastí nebo můžete ustoupit pomocí systému tramvaje. Na mapě se objevují dveře, které vyžadují úroveň bezpečnostní prověrky s číslem.

Úroveň 1 úrovně bezpečnostních prověrků 1

Úroveň bezpečnosti 1 je odemčena během kapitoly 2 – intenzivní péče po zajištění kapitánské plošiny v lékařské palubě.

Bezpečnostní prověrka 2

Během kapitoly 4 si vyberete bezpečnostní prověrku 2-Po opětovné kalibraci děl AD a rozhovoru s Hammondem v kapitánově hnízdě se hrozí.

Úroveň 3 úrovně bezpečnostní prověrky 3

Nakonec nedostanete bezpečnostní prověrku úroveň 3 až do kapitoly 7 – do prázdnoty a jakmile jste našli soupravu 2. inženýra Dallasu na těžební palubě.

Remake mrtvého prostoru - jak odemknout všechny úrovně bezpečnostní prověrky

Jak odemknout hlavní přepsání

Různé paluby USG Ishimura jsou pepřeny po pokojích a kontejnerech zamčené za jinou úrovní bezpečnostní prověrky s názvem Master Tresride. Tyto pokoje mají tendenci obsahovat cenné upgrady vysokých úrovní zbraní.

Chcete -li odemknout Master Override, budete muset dokončit You Are Authorized Side Quest. Úkol zahrnuje nalezení všech sedmi souprav posádky, poté navštívení kapitánova hnízda a použití obrazovky v přední části místnosti, aby se přepsala pána.

Získání prověrky zabezpečení mrtvého prostoru 1, 2 a 3 vysvětleno

Prověřování zabezpečení mrtvého prostoru

Pro otevření úrovně 1, 2 a 3 dveří, bedny a skříňky je zapotřebí bezpečnostní prověrky mrtvého prostoru, ale dostanete ji na určitých bodech a místech. Bezpečnostní prověrka je vázána na konkrétní okamžiky v kampani. Ale hráči si mohou udělat laskavost tím, že se pohánějí, aby se k nim dostali co nejdříve.

Neměl bych si příliš starosti o zpětné sledování, když získáte další úroveň vůle, protože se hodně vracíte zpět do starých oblastí, když vás příběh pohybuje kolem. Různé úrovně zabezpečení, které postupně odemknete, jsou spíše o tom, že vám odkapává zdroje později, spíše o čemkoli jiném. Neexistuje žádný skutečný způsob, jak zde nic zkrat.

K dispozici jsou také plošiny posádky mrtvých kosmiků a přepsání mistra, aby se ve hře dostaly mnohem později. Tato konečná úroveň přístupu vás vidí, jak shromažďujete několik souprav z různých posádky Ishimura, abyste vytvořili nejvyšší úroveň přístupu pro několik dveří na lodi a některé bedny s vysokou úrovní – ale to je jiný výše uvedený průvodce. Prozatím je návod, jak získat všechny bezpečnostní prověrky v remake mrtvého prostoru.

Všechny úrovně pro prověrku zabezpečení mrtvého prostoru a jak je získat

Zde je místo, kde najít všechny tři úrovně prověrky zabezpečení mrtvého prostoru:

  • Střesová prověrka mrtvého prostoru 1 – Získáno z kapitánské soupravy během kapitoly 2.
  • Prověřování bezpečnosti mrtvého prostoru 2 Získal od Hammonda, když se s ním setkáte v kapitánově hnízdě během kapitoly 3.
  • Prověrka mrtvého prostoru 3 Získáno během mise kapitoly 7 k nalezení administrátorské soupravy.

Každé z nich pokryjeme podrobněji níže, takže buď přejděte dolů, abyste je našli v pořádku, nebo kliknutím na odkazy přeskočíte přímo na to, který potřebujete.

Střesová prověrka mrtvého prostoru 1

Během mise kapitoly 2 získáte bezpečnostní prověrku 1, abyste našli tělo kapitána. Jakmile jste se vypořádali s nekromorfy a dostali kapitánovu soupravu, promluvíte s Hammondem a získáte bezpečnostní prověrku úrovně 1.

Prověřování bezpečnosti mrtvého prostoru 2

Isaac dostane bezpečnostní prověrku 2 během mise kapitoly 3, aby se setkal s Hammondem v kapitánově hnízdě, poblíž The Dead Space Centrifuge Puzzle. Vydejte se na most a sledujte ho do hnízda, kde vám řekne, že našel výkonnou klíčovou kartu CEC a může upgradovat vaše zabezpečení na úroveň 2.

Prověrka mrtvého prostoru 3

DEAD Space Comms Array

The Dead Space Comms Array Puzzle je tvrdá – ale zjistěte, jak ji porazit zde!

Během mise kapitoly 7 bude získána úroveň 3, najděte administrátorskou soupravu. Uvidí vás pronásledovat supervizora Dallase. Bude vám řečeno, že je to v kontrolní místnosti zpracování, ale budete muset vyčistit některé nebezpečné anomálie (skály), protože dveře, které potřebujete zářící horniny a hodí je do těžebního paprsku. Udělejte to a můžete konečně dosáhnout toho, co zbylo z Dallasu a nárokovat si prověrku 3.

Samozřejmě, pokud hledáte více způsobů, jak obejít Ishimuru, občas budete muset najít různé klíčové karty a komponenty. Pokud jste uvězněni v inženýrství, zde je návod, jak najít klíčovou kartu Dead Space Fuel Station, nebo pokud zkoumáte hydroponiku, zde je umístění klíčové karty System!

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.