Remake mrtvého prostoru skrývá tajné moře Shante Velikonoční vajíčko

Jak najít mořské chmurné velikonoční vejce v remake mrtvého prostoru

Můžete dokončit mrtvé kosmické moře Shant Velikonoční vejce v místnosti pro přestávku na mostě části Ishimury. Existují některé kódy, které musíte dát dohromady a poté zadat v červeném kruhu přestávky, ale díky YouTuber Xgarbettovi víme, že vše, co musíte udělat, je dupat a melee v určitém pořadí. Most je na přední straně lodi a místnost přestávky je na podlaze 1 na obrázku níže.

Remake mrtvého prostoru skrývá tajné mořské chlupaté velikonoční vejce

Včera v noci jsem se potuloval po USG Ishimura a našel jsem strašidelnou místnost pro zaměstnance, kde byl před televizní obrazovkou uspořádán kruh svíček.

Místnost vypadala zralá pro tajemství, a tak jsem začal vyzvednout svíčky jeden po druhém se stázou a házet je na podlahu – což je také vyhodilo. Se nic nestalo.

Dnes ráno jsem viděl, jak ostatní měli více štěstí než já při odemknutí zvláštního tajemství – a že Devent Space Remake Developer Motive má nádherné velikonoční vejce ukryté pro ty, kteří si udělají čas, aby si to házeli.

Digitální slévárna zkoumá remake mrtvého vesmíru.

Ano, tato oblast obsahuje svou vlastní verzi Wellerman, chytlavé mořské chatrče, která loni na Tiktok vyhodila a také získala verzi Fortnite.

Jak odemknete tuto mořskou chatrku v mrtvém prostoru? Budete muset stát v modlitebním kruhu, pak dupat podlahu a použít svůj útok na melee ve velmi specifickém rytmu.

Stopy k tomuto rytmu jsou skryty na několika místech po Ishimuře, roztříštěné záhadným symbolem vlny pod ním. Připojte se k nim společně, jak má YouTuber Jester ve videu níže. A to je to, co dostanete:

Velikonoční vajíčko Dead Space Remake’s Secret Code.

„Kdysi byla loď z CEC, Ishimura USG, popraskala Měsíc s gravitací, jdi mě šikany chlapci jít. “

Zájem vidět velikonoční vajíčko pro sebe? Eurogamer má praktický mrtvý kosmický průvodce mořem.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Sledujte mrtvý prostor
  • Horor následovat
  • PC Sledujte
  • PS5 následovat
  • Xbox Series X/S Sledujte

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Tom je šéfredaktor Eurogamera. Píše spoustu zpráv, některé hříčky a zajišťuje, že jsme na Pokémona položili přízvuk.

Jak najít mořské chmurné velikonoční vejce v remake mrtvého prostoru

Dead-Space-Remake-Op-MultiPlayer

Motive Studio skutečně vytáhlo všechny zastávky pro svůj uznávaný remake sci-fi hororového klasiky, mrtvého prostoru. Zde je rychlý přehled: Vylepšená grafika? Šek. Nové vedlejší mise? Ty Betcha. Více koncovek? To je správně. Tajné mořské chatrče?! Aye, Aye, kapitán.

Jo, to je správné námořníci, nedávno bylo odhaleno, že skryté mezi mnoha hrůzami USG Ishimura je tajná mořská chlupatá zvukovým protokolu, který lze pokrýt pouze velmi zvláštním procesem. Takže zpívejte podél hráčů, protože jsme párty, jako by to bylo 2021 na mořské chatrči Tiktok, a demonstrujte, jak najít nejtříbší velikonoční vejce mrtvého prostoru.

Kde najdete moře shanty velikonoční vejce v mrtvém prostoru?

Na mostě, které se nachází v kapitole 4 a dále, najdete na moři na moři, které je k dispozici v kapitolách.

V atriu zamířte do Atrium Systems and Comms Array Elevator.

Ve výtahu vyberte Podlaha 3.

Jednou ve třetím patře, najděte Break Room, Je to boční místnost se dveřmi umístěnými na pravé straně chodby.

Break Room má děsivý červený kruh obklopený svíčkami před obrazovkou s videem značky. To je místo, kde lze nalézt mořské chmurné velikonoční vajíčko.

Jak získat mořskou chvástání zvukového protokolu v remake mrtvého prostoru

Chcete -li získat mořskou chatrnou velikonoční vejce, musíte přesunout Izák uprostřed červeného kruhu a v tomto přesném pořadí zadat následující příkazy:

Melee, Stomp, Melee, Melee, Stomp, Melee, Stomp, Melee, Melee, Melee, Melee, Stomp

Pokud jste provedli správnou sekvenci, obrazovka videa se značkou změní tmavší, načervenalé barvy a vedle Isaac se objeví zvukový protokol. Toto je mořské chmurné velikonoční vejce.

Pro hudebně nakloněné hráče nebo ty, kteří by chtěli jen zpívat, jsou uvedeny texty mořské chvění Dead Space (parodie na „Wellerman“, mořská balada šedesátých let, která pocházela z Nového Zélandu).

LEAT Space Sea Shanty Texty

(Verš jeden)

“Kdysi byla loď z CEC.”,

Ishimura USG,

Rozbila by Měsíc s gravitací,

Jdi mi bullyboys, jdi – ha!

(Refrén)

Brzy může Kellion přijít,

Zachránit naše duše a vzít nás domů,

Jednoho dne, kdy je oprava hotová,

Vezmeme si dovolenou a půjdeme,

(Verš dva)

Tři roky skóre sloužila svému turné,

Třicet planet prasklo a další,

Kapitán volal „no-fly“ a přísahal,

Vzal by tu značku do závěsu – ha!

(Opakování sboru)

(Most)

La-da-da-da-da-da,

Da-da-da-da-da-da-da-da-da,

La-da-da-da-da-da,

La-da-da da-da-da,

(Verš tři)

Předtím, než se loď mohla postavit na domov,

Tragédie je zasažena a kolonie je pryč,

Stará červená značka je udělala špatně,

A přinesl horníky low-ha!

(Opakování sboru)

(Verš čtyři)

Ghouls na palubě, tajemství,

Mluvil o jednotě,

Kapitán přísahal, že si nechal své vyznání,

A odtáhl svou posádku tak – ha!

(Opakování sboru)

o autorovi

Grant testa

Grant Testa je spisovatel společnosti Prima Games, který se specializuje na lov a hororové hry. Je také vášnivým čtenářem/sběratelem komiksů, fantasy fotbalisty a fanatikem rockové hudby. Tisíce lidí, kteří byli poraženi Grantem v online hrách pro více hráčů?! Proč nemohu být herní poloboh jako on?„Pravděpodobně by byli překvapeni, když zjistili, že Grant ve skutečnosti zdědil své elitní herní schopnosti od své matky Joann Hansen, jednoho z nejrychlejších stenografů/pimářů v národě (a pravděpodobně svět). Zábavný fakt: Je také synem prvního „Let’s Player“ a Comedy Legend, Tim Testa.

Mrtvé vesmírné moře Shanty Velikonoční vajíčko je strašidelné a veselé

Toto mrtvé kosmické mořské velikonoční vejce je hororové hry nejvíce strašidelné a veselé tajemství, protože promění USG Ishimura na jiný druh lodi.

Mrtvé vesmírné moře Shanty Velikonoční vajíčko je strašidelné i veselé

Publikováno: 4. února 2023

Nyní, když je to konečně tady, hráči objevují hodně o remake mrtvého vesmíru. Hororová hra je naplněna až po okraj tajemstvím, velikonočními vejci a příležitostmi maximalizovat vaše šance na přežití, ale absolutně mě nic nemohlo připravit na mrtvý kosmické moře … a ne, ani si nedělám srandu v nejmenším.

Můžete dokončit mrtvé kosmické moře Shant Velikonoční vejce v místnosti pro přestávku na mostě části Ishimury. Existují některé kódy, které musíte dát dohromady a poté zadat v červeném kruhu přestávky, ale díky YouTuber Xgarbettovi víme, že vše, co musíte udělat, je dupat a melee v určitém pořadí. Most je na přední straně lodi a místnost přestávky je na podlaze 1 na obrázku níže.

Mrtvé vesmírné moře Shanty Velikonoční vajíčko je strašidelné i veselé

Řád je: Melee, Stomp, Melee, Melee, Stomp, Melee, Stomp, Melee, Melee, Melee, Stomp.

Jakmile toho dosáhnete, na zemi se objeví zvukový protokol s mořskou chatrkou mrtvého vesmíru.

Thumbnail YouTube

Dávat Assassin’s Creed IV: Black Flag Sea Shantes útěk za své peníze, toto mrtvé vesmírné velikonoční vajíčko může být jedním z mých absolutních favoritu za nějakou dobu. Dává to smysl? Ne. Ale je to dobré? Oh, absolutně. To způsobuje, že tělo hororová katastrofa USG Ishimura se zdá být téměř zábavná na krátkou chvíli, což není něco, o čem jsem si myslel, že bych řekl po hraní remake mrtvého vesmíru.

Můžete také získat nějaká další mrtvá vesmírná velikonoční vejce ve stejné místnosti, takže si dejte pozor na velmi drobné spoilery, pokud se chcete pokusit vymyslet pro sebe. S kódem je příležitost pro dva power uzly: Melee, Melee, Stomp, Melee, Melee, Stomp, Stomp, Melee, Melee, Stomp, Stomp.

Pokud chcete ještě více pomoci, aby se na Ishimuru vyřadilo, rozešli jsme všechna schémata Schematická místa a umístění mrtvých vesmírných energetických uzlů, abychom vám pomohli zesílit se, když prozkoumáte hallowed haly.

Video YouTube nahráno Xgarbettem

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.