Resident Evil 4 Remake na parní palubě: Nejlepší nastavení a výkon – Dexerto, Resident Evil 4 Remake: Steam Deck Performance and Best Settings | Shotkul skalního papíru

Resident Evil 4 Remake: parní paluba a nejlepší nastavení

Otočení zpět nezměnilo. Konsenzus mezi uživateli parní paluby je, že je nejlepší jej použít pro vymačkání téměř všeho z kapesního počítače.

Resident Evil 4 Remake na Steam Deck: Nejlepší nastavení a výkon

Resident Evil 4

Resident Evil 4 Remake se plazil přímo na nás a strčil zemědělský srp v našich zádech. rezident Steam Deck Mificionado, rozhodli jsme se vidět, jak to běží na ručním systému Valve.

Původní RE4 běží skvěle na parní balíčku, ale nejsme tady pro tento titul. Zatímco demo řetězové pily bylo o něco horší pro opotřebení na palubě parní, samotná hra běží dobře – po nějakém vylepšení. Je to masivní vydání AAA, samozřejmě přichází s vlastními upozorněními.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Běží remake Resident Evil 4 na parní palubě?

Leon a Ashley stojící společně v rezidentní remake Resident Evil 4

Ano, Resident Evil 4 Remake běží dobře na parní balíčku, ale vyžaduje trochu další úsilí, aby se vyhladilo.

Zatímco demo remake Resident Evil 4 nám dalo obavy ohledně plné hry běžící na parní balíčku, naštěstí se toho moc nestaráme dělat starosti. .

Hra není nijak zvlášť těžká, ale je neuvěřitelně podrobná se spoustou věrnosti. Nikdy to nebylo zamýšleno běžet na systému jako parní balíček, takže mu můžeme některé odpustit.

Článek pokračuje po reklamě

Během našeho testování jsme to spustili s FSR 2.0 ON, AMD’s Supersampling Možnosti. I když si přejeme, aby byl Xess Intel zahrnut poté, co to skvěle pracovalo s PC port Spider-Man. FSR 2..

Článek pokračuje po reklamě

Zde bychom mohli hru použít při proměnných obnovech, abychom se dostali mezi 40-60fps, a solidní 30fps bez jakýchkoli občasných poklesu nalezených v demu. Ve skutečnosti vám vlastně doporučujeme spustit remake RE4 na 30 snímků za sekundu na parní balíčku pro nejlepší zážitek.

Příbuzný:

Top 10 nejdražších NFT, které kdy byly prodány

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší nastavení remake Resident Evil 4 na parní palubě

RE4 remake běží nejlépe na parní balíčku na nízké úrovni, s pomocí FSR 2.0. Bez jakéhokoli jiného softwaru pro supersampling ve verzi paluby jsme bohužel přilepeni k nástrojům, které máme.

Můžeme mít trochu odlišný zážitek než průměrného uživatele, protože jsme vybavili náš parní balíček s výkřikem. Máme pro to úplný průvodce, ale v podstatě nutí balíček používat více svého fyzického RAM, spíše než pro výchozí nastavení softwaru.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Otočení zpět nezměnilo. .

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Mimo vylepšení rozlišení však výchozí nízké nastavení hry Funguje a léčba. Správně, navzdory přepínání nastavení, remake RE4 funguje skvěle na parní balíčku.

Důvodem, proč jsme rozlišení přepnuli na 720p, spíše než na zásoby 1280 × 800, je to, že hra má tyto černé bary obklopující hratelnost. Spíše než položit další stres na systém, můžete jej také odmítnout a dostat z toho výdrž baterie navíc.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

FSR 2.0 je také nutné za všech okolností. Hra je na parní balíčku příliš náročná na to, aby byla považována za hratelnou bez ní. I když nejsme fanoušci FSR 2.0 Supersampling, je to lepší než nic.

Doporučená nastavení

 • Rozlišení: 1280 × 720
 • Obnovová sazba: 60 Hz
 • Snímková frekvence: 30 snímků
 • Vertikální synchronizace: ON
 • .0): Vyvážená/kvalita

Potom jsme také všechno odmítli, jako jsou trvalé mrtvoly a rozostření pohybu. Snížením věcí na nízké úrovni budete moci přežít hromady, které na vás přicházejí v pravý čas.

Jak opravit resident Evil 4 Remake Black Pixels na Steam Deck

.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li získat remake Resident Evil 4 Běh bez černých pixelů na Steam Deck, budete muset aktualizovat svůj systém.

Článek pokračuje po reklamě

Můžete vyměnit zamířením do nastavení> Systém a poté zkontrolovat aktualizaci.

. Zjistili jsme také, že hra běží lépe na protonu Experimentální, takže to nezapomeňte změnit, jak je podrobně uvedeno výše.

Pokud kliknete na odkaz na produkt na této stránce.

Resident Evil 4 Remake: parní paluba a nejlepší nastavení

Remake Resident Evil 4 je většinou skvělý běžec na stolních počítačích a dobrá zpráva, pokud jste nedávno vyzvedli určitý ruční počítač v prodeji: jeho výkon parního balíčku je také v pořádku. Možná ne na ponoření baterií, snímkem shodného rozsahu nejlepších her na parník, ale se správným nastavením může Nu-Resi 4 udržet svou pytlovou propuštěnou hlavu výrazně nad 30 snímků za sekundu.

Vypracoval jsem několik kombinací nastavení, ze kterých si můžete vybrat, ale nejprve základy. Ačkoli Valve v době psaní nehodnotil Resident Evil 4 pro kompatibilitu parního paluby, plně očekávám, že bude následovat rezidenty Resident Evil 2 a Resident Evil 3 Remakes při vydělávání buď hratelného nebo vyhledávaného ověřeného ověřeného stavu. Ovládací prvky paluby jsou v pořádku, využívají výhody trackpadů jako alternativní cíl nebo vstupy pro výběr zbraní a text je vždy čitelný na displeji 7in, 1280×800. Jsem pár hodin a nezažil jsem žádné problémy s nesprávným přehráváním cutscenes nebo zvuku, i když jsem sledoval Valveovu radu o instalaci protonu experimentální z parního obchodu a s tím spustil je. Budete chtít používat nejnovější Steasos 3.4.6 Verze studny – to jak experimentální i proton experimentální, zahrnují některé z vlastních výkonů Valve a zlepšení stability. To je také snadné nastavit – jakmile nainstalujete experimentální proton, bude ve výchozím nastavení spuštěn Resident Evil 4.

Remake Resident Evil 4, který běží na parní balíčku

Bohužel je nemožné, aby Resident Evil 4 upevnil solidní 60 snímků za sekundu na hardwaru parní balíčky. Dokonce i na nastavení kvality skalního dna, s přesazováním FSR 2 v nejrychlejším režimu výkonu ultra, klesne do rozsahu 40-50fps-i když je to hodně hratelné, a protože mnoho jednotlivých nastavení Resi 4 nemá moc vlivu výkon, je možné přiblížit se této rychlostní úrovni a zároveň zvyšovat kvalitu zálohování.

Zkusil jsem své nastavení optimalizované PC z hlavního průvodce výkonnosti Resis 4 a s jedním přidáním , to fungovalo překvapivě dobře – z velké části. Ony Použijte maximální předvolbu jako rámec, ale s následujícími změnami:

Ty by obecně přiměly k tomu, aby Resident Evil 4 běžel kolem 45 snímků za sekundu, v těsných interiérech stoupal na 50-60 snímků. A já bych je doporučil znovu za sekundu, kdyby to nebylo pro jednu konkrétní sekci několik kapitol, kde kombinace těžkých povětrnostních účinků a hustých nepřátelských hord viděla obávané kapky sub-30fps. .

Remake Resident Evil 4, který běží na parní balíčku

Je na vás, pokud si chcete zašpinit zuby a hrát tuto sekci na 25-28 snímků, výměnou za nastavení vysoce kvality a dobrý výkon jinde jinde. Nebo, pokud chcete vyhnout se vodorysům 30 snímků za sekundu, existuje alternativa. Tentokrát, Začněte s nejrychlejším předvolbou priority,

 • Filtrování textur: High (Aniso X16)
 • Kontaktní stíny: Na
 • Objemové osvětlení: Střední
 • Kvalita osvětlení částic: Vysoký
 • Květ: Na
 • Reflexe prostoru obrazovky: Na
 • Podpovrchový rozptyl:
 • Grafické rozebrání: Na
 • Trvalé mrtvoly: Na
 • Fyzika mrtvoly: Vysoký
 • Rozmanité animace nepřátel: Na
 • Rozostření pohybu: Vypnuto
 • Zkreslení čočky: Vypnuto

.

Tato nastavení způsobí, že remake Resident Evil 4 bude vypadat přímo lépe než surový prioritizující výkonnostní předvolbu, aniž by skutečně upustil od svého výkonu. . . To účinně omezí snímku na stejnou hodnotu FPS, ale pokud stejně tak neudržíte 60 snímků za sekundu, je to v pořádku.

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.