Resident Evil 4 Remake Získá demo zdarma, které můžete hrát hned, Capcom právě vydal demo rezidentní remake 4 remake

Capcom právě upustil demo rezidentní 4 remake

Dnes během nejnovějšího online reflektoru Capcomu dokonce vydavatel oficiálně oznámil a vydal demo pro nadcházející Resident Evil 4 předělat .

Remake „Resident Evil 4“ získává demo zdarma, které můžete hrát hned

Resident Evil 4 Remake Demo. Kredit: CAPCOM

Capcom vydal pro nadcházející demo bezplatné demo Resident Evil 4 remake, nabízející hráčům „vzrušující kousek“ hrůzy přežití před jeho pochodu vydáním.

  • Přečtěte si více: Nejlepší hororové hry: Jaká je nejlepší hrůza, kterou můžete hrát v roce 2023?

The Demo řetězová pila Resident Evil 4 Spuštěno včera v noci (9. března) a je k dispozici pro hraní na PC, Xbox Series X | S, PS4 a PS5.

Podle demo stránky Steam to umožní fanouškům hrát „speciálně vyladěnou“ verzi Resident Evil 4Otevírací sekvence.

Na rozdíl od minulosti Resident Evil Demos, tento nebude mít žádný připojený časový limit – což znamená, že ačkoli je hratelná oblast omezená, hráči to mohou prozkoumat tak dlouho, jak se jim líbí.

“Zažijte chuť Resident Evil 4, Reimagining původní hry vydané v roce 2005, “přečte popis. „S modernizovaným hraním, přepracovaným příběhem a živě podrobnou grafikou si můžete prožít noční můru hrůzy pro přežití.“

Demo bylo vyhlášeno na včerejším Capcom Refterlight, který také přinesl nový upoutávka na hru pro hru. Sledujte to níže:

Teaser ukazuje protagonista Leon Kennedy, který se snaží zachránit dceru amerického prezidenta Ashley Grahamové před spárami kultu ve venkovském Španělsku.

Remake je pouhých dva týdny od spuštění a dorazí 24. března pro všechny platformy, které je demo k dispozici na.

Minulý měsíc, Capcom sdílel delší přívěs pro hru, která ukázala více mise z Leona. Spolu s přívěsem to vývojář odhalil Resident EvilRežim „Fan-Favourite Mercenaries se vrátí jako„ zdarma po spuštění DLC “pro 4.

Není to jediná aktualizace plánovaná k vydání poté Resident Evil 4Spuštění, protože Capcom také potvrdil, že funkce VR bude zavedena po vydání standardní hry.

Capcom právě upustil Resident Evil 4

Nadcházející remake CAPCOM Classic 2005 Survival hororová hra je venku koncem tohoto měsíce

Publikováno 9. března 2023
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Snímek obrazovky ukazuje Leon a Ashley společně, jak se objevují v novém remake

Dnes během nejnovějšího online reflektoru Capcomu dokonce vydavatel oficiálně oznámil a vydal demo pro nadcházející Resident Evil 4 .

Doufejme, že nový otevřený svět Street Fighter 6 nebude znamenat, že Capcom na boji dotáhne
Street Fighter 6Moderní ovládací prvky jsou pro hru skvělé
Street Fighter 6 Má nejlepší tréninkový režim, jaký jsem kdy viděl

Toto demo není super šokující zprávy, protože dnes fanoušci spatřili a hlásili, že viděli reklamy na Twitch pro tehdy neznámé Remake Demo, zdánlivě kazí překvapení, které Capcom naplánoval na dnešní událost. A Capcom nám také v únoru řekl, že má v plánu vydat demo, ale v té době nesdílel žádné další podrobnosti.

Nové demo se dnes odehrává na začátku hry v ikonické sekci přepadení vesnice . Demo se nazývá demo řetězové pily a je nyní na PS5, PS4, Xbox Series X/S a PC. A ne, to není překlep. Capcom přeskakuje Xbox One pro tento remake.

Capcom potvrdil, že na rozdíl od některé minulosti Resident Evil Demo, toto nové demo řetězové pily nemá časový limit a lze jej přehrát tolik, kolik chcete. Očekávám, že to budu hrát hodně, když se připravuji na nákup Resident Evil 4 znovu. Znovu. (Znovu.)