Resident Evil 4: The Mercenaries VR, Resident Evil 4 Remake Mercenaries Odměny, postavy a mapy | PCGamesn

Resident Evil 4 Remake Mercenaries Odměny, postavy a mapy

Hráči musí dokončit hru – O jakýchkoli potížích – Odemknout režim žoldáků v remake Resident Evil 4. Zatímco Leon je zpočátku jedinou dostupnou postavou, můžete také odemknout Luis Serra, Jack Krauser a Hunk jako hratelné bonusové postavy.

Resident Evil 4: The Mercenaries VR

Čelit nápormu Ganadosu ve vlnovém režimu založeném na vlnovém režimu Resident Evil 4, žoldáky. Bitva na čtyřech jedinečných mapách, nárokujte si místo na žebříčku, vyberte svou oblíbenou postavu ze seznamu hrdinů a darebáků a přijímá 20 výzev vyrobených pro VR.

Resident Evil 4: The Mercenaries VR – nejnovější obsah

Resident Evil 4 VR's The Mercenaries Mode je dnes k dispozici (News Resident Evil 4: The Mercenaries VR)

Resident Evil 4 VR’s The Mercenaries Mode je dnes k dispozici

Také chicago typerwriter je zpět, všichni!

IGN jihovýchodní Asie je provozována na základě licence společností Media Prima Digital Sdn Bhd

Resident Evil 4 Remake Mercenaries Odměny, postavy a mapy

Režim Resident Evil 4 Mercenaries Režim je zde a existuje spousta nových odemykatelných a odměn, které můžete objevit v tvrdém remake RE4 DLC.

Resident Evil 4 Remake The Mercenaries Datum vydání: Krauser se dívá dál, s jeho jizvou na obličeji, na sobě karmínový baret jako součást své vojenské uniformy

Publikováno: 11. dubna 2023

Resident Evil 4 Remake Mercenaries Mode je fanoušek oblíbený, režim po hře z dlouhodobé série, ale chyběl z remake RE4 při spuštění. Naštěstí pro hráče horka očekávaného remake byl žoldáci přidáni jako DLC po hře.

Resident Evil 4 Remake již získal své místo jako jedna z nejlepších PC her v okolí, ale jakmile dokončíte hlavní hru, určitě chcete vědět, co bude dál pro Leon a Gang. Žoldáci jsou plnohodnotný režim po hře, ve kterém musíte jednoduše zabít co nejvíce nepřátel v přiděleném čase-čím více bodů, tím lepší, přirozeně. Obvykle existuje několik map a hratelných postav, z nichž si můžete vybrat v hororové hře, s různými odemknutí. To znamená, že zde je vše, co potřebujete vědět o odměnách, mapách a dalších remake žoldáků Resident Evil 4.

Thumbnail YouTube

Resident Evil 4 Remake Mercenaries Rewards

V současné době je jedinou odemykatelnou odměnou v žoldáků Handcannon, který je odemčen dosažením S-Rank-skóre nejméně 200 000-ve všech třech fázích.

Handcannon je také k dispozici pro dokončení hlavního příběhu v profesionálním režimu bez použití bonusových zbraní. Odemknutí handcannon v žoldákách je však podle většiny standardů mnohem jednodušší, takže pokud se ještě máte dostat na jednu z nejlepších remake zbraní Resident Evil 4, možná je použijte k získání této pozice Resident Evil 4 Remake S, pak tohle toto je snad způsob, jak jít. Po odemčení je Handcannon k dispozici pro 1 000 CP v obchodě s extra obsah.

Další odemykatelné předměty v rezidentním zlé 4 remake žoldáky jsou zbývající hratelné postavy, protože nejprve je k dispozici pouze Leon.

  • Luis Serra – dosáhnout pozice nebo vyššího jako Leon v jakékoli fázi.
  • Jack Krauser – Dosáhnout hodnosti nebo vyššího jako luis v jakékoli fázi.
  • SKÝVA – Dosáhnout hodnosti nebo vyššího jako Krauser v jakékoli fázi.

Thumbnail YouTube

Hratelné postavy žoldáků

Čtyři hratelné postavy v Resident Evil 4 remake žoldáky jsou:

To se liší od úniku informací před datem vydání režimu, které se zdálo, že by se ukázalo, že stejně jako v původním režimu Mercenaries Resident Evil 4 by se Ada Wong a Albert Wesker přehrávali.

Dataminované informace od BiohazardDoctor také odhalily, co se předpokládá, že je kosmetika žoldáků pro Leon a Ada. Místo toho se zdá, že se Ada a Wesker v budoucnu mohou vrátit do režimu po hře. Možná, že některé problémy s ADA vznikly ze obtěžování, které hlasový herec Ada Wong obdržel po datu vydání Resident Evil 4, což může také vložit klíč do prací pro režim Resident Evil 4 Remake Samostay Ways.

Resident Evil 4 Remake Mercenaries Maps

V současné době existují tři mapy žoldáků nebo fází v remake Resident Evil 4, se čtvrtým podezřelým, že bude přidán v budoucí aktualizaci.

Hrad je okamžitě odemčen po dokončení jednoho průchodu vesnice, bez ohledu na vaše skóre. Totéž se říká pro ostrov, na jednom dokončení hradu.

To je vše, co potřebujete vědět o odměnách a odemknutí žoldáků Resident Evil. Zálohujeme tvrzení, že je to vynikající v našem recenzi Resident Evil 4 Review, a máme také spoustu tipů Resident Evil 4 pro úspěch, pokud stále bojujete v hlavní hře.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Resident Evil 4 Remake Mercenaries: Jak odemknout, odměny, postavy a další

Režim žoldáků

Capcom

Režim žoldáků je oslavovanou minihrou, kterou mohou hráči odemknout ve většině her Resident Evil, ale režim se vrací do remake Resident Evil 4?

Mercenáři nebo „Mercs Mode“, známý také jako Battle Mode nebo Raid Mode v některých her nebo regionech, je minihrou, která byla součástí série Resident Evil od RE3 na PS1. Původní RE4 také představoval žoldáky a rozšířil režim na něco mnohem ambicióznějšího. Resident Evil Village to také představoval jako odemykatelné navíc, ale zahrnuje to remake rezidentů zlý?

Článek pokračuje po reklamě

Remake Resident Evil 3 Cut Mercs Režim ve prospěch zapomenutelného odporu Resident Evil, což byl kontroverzní tah, který podrážděný fanoušky originálu. Otázkou tedy je, že remake Resident Evil 4 přináší zpět žoldáky? Tady je vše, co potřebujete vědět.

Článek pokračuje po reklamě

Snímek z remake Resident Evil 4

Režim žoldáků bude pravděpodobně představovat hratelnější postavy, jako je ADA a další.

Zahrnuje remake Resident Evil 4 The Molderaries?

Ano, remake rezidentního zla 4 Zahrnuje režim žoldáků. Je k dispozici jako po spuštění DLC zdarma který byl propuštěn na 7. dubna 2023.

Jak odemknout režim žoldáků v RE4

Hráči musí dokončit hru – O jakýchkoli potížích – Odemknout režim žoldáků v remake Resident Evil 4. Zatímco Leon je zpočátku jedinou dostupnou postavou, můžete také odemknout Luis Serra, Jack Krauser a Hunk jako hratelné bonusové postavy.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

V současné době jsou k dispozici 3 mapy v žoldáků: Village, Castle and Island. Přestože se o 4. místě v budoucnu říká, že se pro tento režim vyvíjí.

Pokud jste schopni porazit každou fázi pomocí S-Rank (skóre 200 000 nebo více), pak také odemknete Handcannon pro použití během režimu příběhu.

Článek pokračuje po reklamě

To je všechno, co víme o žoldácích v remake Resident Evil 4. Další obsah Resident Evil 4 najdete v následujících průvodcích níže: