Returnal Hits PC 15. února a nakonec nebude potřebovat 32 GB RAM – datum vydání Verge, returnal PC, specifikace a funkce přívěsu odhaleno | VGC

Datum vydání PC, specifikace a funkce přívěsu

“Byly přidány NVIDIA DLSS a AMD FSR, což vám umožní vytočit váš snímky, aniž by to ohrozilo řešení,” řekl ředitel značky HouseMarque Mikael Haveri v doprovodném blogu PlayStation.

Returnal Hits PC 15. února a nakonec nebude potřebovat 32 GB RAM

Strašidelné mimozemské 3D Bullet Hell nabídne trasování paprsků, podporu ultrawide monitor, Dolby Atmos, DLSS, FSR a podpora pro Dualsense Gamepad na PC.

Autor: Sean Hollister, vedoucí redaktor a zakládající člen Verge, který pokrývá gadgety, hry a hračky. Strávil 15 let úpravou jako CNET, Gizmodo a Engadget.

18. ledna 2023, 18:30 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Máme rande – Vracet, Jeden z prvních přesvědčivých exkluzivních PS5 je skok na PC 15. února. Společnost Sony dnes oznámila datum v oficiálním blogovém příspěvku, který také odhaluje strašidelné požadavky na PC System pronásledovaného 3D Bullet Hell – a uvádí pozoruhodný počet vlajkových lodí PC herní funkce.

Největším překvapením je pravděpodobně toto: hra již nedoporučuje 32 GB RAM. V prosinci jsme to oznámili Vracet . Nyní Sony navrhuje, že budete moci zasáhnout 1080p 60fps na „vysokých“ úrovních detailů s pouhými 16 GB RAM, RTX 2070 Super nebo RX 6700 XT a 3..

Vracet byla jednou z prvních her PS5, která zjevně využila rychlejší úložiště.

. Klepnutím zde získáte větší pohled. Obrázek: Sony

Pokud to zní jako lehký výtah pro váš počítač, můžete absolutně jít výše než to. . A hra bude podporovat ultrawide monitory v poměrech stran 21: 9 a 32: 9 – jako je sestava Monster Samsung Odyssey G9 a její nová konkurence.

Hra bude také obsahovat zvuk Dolby Atmos – za předpokladu, že jej připojíte do kompatibilního systému reproduktorů – a můžete připojit řadič dualsense PS5, abyste zažili vynikající haptickou zpětnou vazbu, adaptivní spouštěče a extra pohlcující zvuk z reproduktoru řadiče a extra pohlcující zvuk.

Pokud nemáte výkon pro vaši konfiguraci volby, bude také zahrnovat techniky UPScalingu DLSS AMD FSR a NVIDIA – i když Sony neříká, které verze. A když Sony doporučuje GTX 1060, jen aby zasáhl 720p 60fps při nízkém specifikaci, mám podezření, že parní balíček bude mít těžký čas. Prsty zkřížily solidní 40fps, ale vsadím se, že to bude hra o délce 30 snímků.

Ať tak či onak, je skvělé vidět Sony z celého srdce podporovat PC podle plánu. Je to vítaná změna od dnech, kdy se očekávali, že si lidé kupují proprietární disky a paměťové tyčinky. Zajímalo by mě, jestli by Sony mohla jít o otevřenější trasu s hrami PSVR2.

Datum vydání PC, specifikace a funkce přívěsu

Společnost Sony Interactive Entertainment oznámila, že PC verze Returnal bude vydána 15. února 2023.

Datum vydání hry bylo odhaleno společně se svými specifikacemi PC a nových funkcí přívěsu, které lze vidět níže.

“Byly přidány NVIDIA DLSS a AMD FSR, což vám umožní vytočit váš snímky, aniž by to ohrozilo řešení,” řekl ředitel značky HouseMarque Mikael Haveri v doprovodném blogu PlayStation.

„Nvidia NIS byla také přidána pro ty hráče, kteří také chtějí vidět zvýšení výkonu, ale nemají hardware pro podporu DLS nebo FSR.

PC verze hry, která byla vyvinuta britskými Climax Studios (Silent Hill: Origins, Silent Hill: Shattered Memories), přidává podporu pro paprskové odrazy kromě paprskových stínových stínů podporovaných na PS5.

“Díky tomu bude kontrast tmavého prostředí a neonových kulek vyskočí ještě více než dříve,” řekl Haveri. „To vše lze nyní vidět ve dvou nových formátech širokého rozlišení, ultrawide ve 21: 9 a Super Ultrawide 32: 9. Přemýšlejte o všech nemovitostech této obrazovky, kterou budete moci vzít, když nejste uprostřed boje obřího šéfa.“

Dodal: „Užijte si oceněný zvuk a hudbu prostřednictvím Dolby Atmos, dvou 3D zvukových řešení nebo 5..1 prostorový zvuk.“

Hra podporuje ovládací prvky přizpůsobitelné klávesnice a myši, ačkoli Haveri uvedl, že je to „nejlépe zkušené na ovladači DualSense ve své plné haptické zpětné vazbě a adaptivní spouštěcí slávě“.

Returnal vydal pro PS5 v dubnu 2021 a je dosud největším a nejambicióznějším titulem finského studia Housemarque po několika desetiletích zaměřených na 2D arkádové střelce, jako jsou Super Stardust HD a Resogun. O několik měsíců později HouseMarque získala společnost Sony.

„Returnal“ dorazí na PC 15. února

Hit PS5 přistane na Steam a The Epic Games Store těsně před „Poslední z nás část I.’

Kris Holt

Přispívající reportér
St, 18. ledna 2023, 19:05

Další bývalý exkluzivní, který Sony přináší na PC, je, protože Bullet Hell Roguelike zasáhne Steam a Epic Games Store 15. února. To je jen pár týdnů před 3. březnem.

Spolu s datem vydání odhalil HouseMarque ve vlastnictví Sony více podrobností o verzi PC. Je tu podpora pro a upscaling, stejně jako technologie NVIDIA obrazu. Climax Studios, která podporovala rozvoj Vracet, Přidaná podpora pro odrazy vystopovaných paprsků, které by mohly jít spolu s existujícími RT Shadows.

Chcete -li zobrazit tento obsah, musíte aktualizovat nastavení ochrany osobních údajů. Klikněte sem a zobrazte „Partneři obsahu a sociálních médií“ Nastavení tak učinit.

Vracet Má dva nové formáty širokého rozlišení na PC, Ultrawide 21: 9 a Super Ultrawide 32: 9. Na zvukové straně můžete očekávat Dolby Atmos, dvě 3D zvukové možnosti a 5.1 nebo 7.1 prostorový zvuk. Můžete připojit ovladač DualSense pro haptickou zpětnou vazbu a adaptivní spouštěcí podporu, nebo byste se mohli raději pokusit přežít smrtící mimozemskou planetu Atropos pomocí myši a klávesnice.

Hrát Vracet Na PC budete potřebovat alespoň NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB) nebo AMD Radeon RX 580 (8 GB) GPU, Intel Core i5-6400 (čtyřjádrový 2 2.7GHz) nebo AMD Ryzen 5 1500X (čtyřjádrový 3.5GHz) procesor, 16 GB paměti DDR4 a 60 GB úložiště. Přirozeně budete potřebovat silnější soupravu, abyste dosáhli plného dopadu VracetPůsobivé vizuální a neonové kulky. Má více podrobností o specifikacích.