Roblox New 2022 Logo PNG vektor v SVG, PDF, AI, CDR formát, úplná historie loga Roblox | Taktika kapes

Kompletní historie loga Roblox

První hlavní redesign loga byl také jedním z jeho nejdivočejších. Stačí se podívat na ten výrazný červený obrys a malý přízvuk nad „O“. Jistě, je to bolestně v polovině roku 2000, ale podle dnešních standardů je to tak zřetelné a retro, ale oceníte si to.

Logo Roblox New 2022

Roblox New 2022 Logo PNG vektor ve SVG, PDF, AI, CDR FORMAT

Logo Roblox je stylizované „r“ s obklopujícím čtverci. Logo je obvykle bílé s černým čtvercovým pozadím, ale lze jej vidět také v jiných barevných variacích. Logo se používá jako hlavní značka pro platformu Roblox a je často vidět na webových stránkách Roblox, aplikace a dalších materiálech souvisejících s Robloxem. Návrh loga má být jednoduchý a moderní, což odráží uživatelsky přívětivou a přístupnou povahu platformy Roblox.

Roblox je online platforma a systém tvorby her, který uživatelům umožňuje navrhnout své vlastní hry a hrát širokou škálu her vytvořených jinými uživateli. Platforma byla propuštěna v roce 2006 a je zaměřena na děti a teenagery. Má masivní uživatelskou základnu, s více než 100 miliony aktivních měsíčních uživatelů.

Roblox je k dispozici na různých platformách, včetně PC, Mac, iOS, Android, Xbox One a Oculus Rift. Uživatelé mohou vytvářet hry pomocí Roblox Studio, vývojového nástroje, který jim umožňuje vytvářet 3D prostředí a přidat do svých her řadu objektů a postav.

Podrobnosti o logu
  • Kategorie: Hry
  • Země: Global
  • Barvy:
  • Témata: Wordmark
  • Formáty souboru:

Kompletní historie loga Roblox

Přemýšlel se, jak se Roblox v průběhu let vyvinul? Vizuální reprezentace toho všeho můžete vidět s naším ohlédnutím na logo Roblox v průběhu let

Publikováno: 2. prosince 2022

Roblox má jednu z nejvíce vášnivých komunit ve všech hrách a všechno o něm má tendenci být vybírán a diskutováno. Jedním takovým příkladem by bylo jeho logo. Počet změn provedených na Logo Roblox Nemělo by být příliš mnoho překvapení vzhledem k tomu, že hra má nyní 14 let.

Ano, Roblox byl spuštěn v roce 2006, ale věděli jste, že společnost byla založena dva roky před Davidem Baszuckim a Erikem Casselem? Tehdy bylo odhaleno jeho vůbec první logo, a tam se začneme ohlédnout zpět na historii loga Robloxu.

Logo Roblox skrz věky

Logo Roblox: 2004

Tenhle určitě ukazuje svůj věk, není to tak? Přesto je to úhledná část historie, která také zdůrazňuje, jak daleko přišel Roblox. Rozmanité barvy se zdají docela hravé, ale možná to trochu příliš blízko k některým z dřívějších návrhů společnosti Google. Tenhle se dlouho nedržel a následoval ho radikální nový vzhled.

Logo Roblox: 2005

První hlavní redesign loga byl také jedním z jeho nejdivočejších. Stačí se podívat na ten výrazný červený obrys a malý přízvuk nad „O“. Jistě, je to bolestně v polovině roku 2000, ale podle dnešních standardů je to tak zřetelné a retro, ale oceníte si to.

Logo Roblox: 2006

Tenhle byl další obrovský odklon od toho, co přišlo dříve. Vypadá to mnohem více pro děti a zábavnější než předchozí logo, snad ve snaze zapojit mladší hráče.

Logo Roblox: 2015

Byl to velmi iterativní redesign, zdokonaloval předchozí koncept, aniž by se věci příliš měnily. Obecně je to jen mnohem hezčí pohled než na gen tři design.

Logo Roblox: 2017

Páté hlavní logo Roblox dorazilo začátkem roku 2017 a nabídlo dosud nejčistší redesign. S pěknými, blokovanými písmeny, červeným zbarvením a nakloněným „O“ je to velmi moderní logo s hodně ocenit. V oficiální aktualizaci společnosti to David Baszucki nazval „svědectvím o naší vizi napříč platformami a také náš závazek pomáhat posilovat představivost dětí všech věkových skupin po celém světě.“

Logo Roblox: 2020

Nejnovějším logem Roblox je další iterativní aktualizace. Nejčastěji je bílý, i když existují také černé a dokonce i grafitové varianty. Nakloněná „o“ v Robloxu se stále používá jako ikona klíčové hry.

Logo Roblox: 2022

Nejnovější občerstvení loga Roblox je jen nepatrné, s druhým „o“ už není čtverec a písmo vypadá trochu štíhlejší a úhlednější.

Thumbnail YouTube

Jak nakreslit logo Roblox

Konečně, tady je praktický video tutoriál o tom, jak nakreslit moderní logo Roblox. Červené zbarvení je nyní mírně zastaralé, ale to je snadná oprava, když jdete vytvořit vlastní.

Thumbnail YouTube

Roblox můžete chytit nyní z Over At App Store a Google Play. A když jste tady, měli byste také zkontrolovat náš seznam nejlepších her Roblox, Roblox Slender Guide a tipy, jak vydělat Roblox zdarma robux.

Více z kapesní taktiky

Cameron Bald Cameron bude hrát téměř cokoli, i když RPG a nejmenší z Indie drží zvláštní místo v jeho srdci.