Sbírky – Náhled a tester se zaregistrujte v modech a komunitě Nexus, instalace sbírky |

Začínáme se sbírkami

Pokud máme důvod se domnívat, že jste nebo jste posílali uživatele autorům Mod, můžeme podniknout kroky proti vašemu sběru a/nebo účtu.

Sbírky – Náhled a zaregistrování testeru

Sbírky – Projekt, na kterém jsme pracovali na snaze usnadnit Modding pro každého, dosáhne fáze testování, ve které chceme pozvat 100+ uživatelů, aby nám pomohli testovat. Každý, kdo má zájem, se může požádat o to, aby se stal testerem prostřednictvím níže uvedeného formuláře Google. Nyní jsme poprvé, sdílíme další informace a (alfa) záběry, jak systém bude fungovat. Doufejme, že by to mělo odpovědět a řešit spoustu otázek, které byly vzneseny, ale pokud máte pocit, že existuje více Otázky v jedné z živých událostí na našem serveru Discord.

Co jsou to sbírky?
Před chvílí jsme začali pracovat na projektu – nyní označovaném jako „sbírky“ – s cílem usnadnit MODSING pro každého. Funkce sbírek vám umožní stáhnout kompletní seznam kurátorovaných modů – spolu s dalšími důležitými metadatami – a replikovat celé nastavení modu, a to vše, zatímco zajistí, aby autoři mod dostávají stahování pro své mody a stále vydělávají odměny Mod, pokud mají rozhodl se do našeho programu DP.

Je důležité pochopit, že kolekce nepřerozvírá zahrnuté mody zabalené jako jediný archiv. Spíše to můžete myslet jako na seznam mod, řekněte seznam „top modů“ pro danou hru, kurátoru někdo jiný. Rozdíl spočívá v tom, že kolekce je navržena tak, aby byla přečtena a interpretována spíše manažerem mod, a přitom je proces stahování a instalace zefektivněn. Tímto způsobem je zajištěno, že skončíte se stejným nastavením modu.

Jsme přesvědčeni, že systém sbírek sníží bariéru pro vstup, aby si více lidí mohlo vychutnat náš společný koníček modingu, ale nevěříme, že to zcela nahradí „tradiční“ moding – spíše jej doplní. Představte si, že jste ve hře nováčkem a chcete to zkusit MODSING: Můžete začít zkoušet několik sbírek, abyste získali pocit, jak lze hru změnit. Pak začnete přizpůsobovat mody, které jste nainstalovali, a dozvíte se více o tom, jak Modding funguje pro vytvoření vlastního nastavení. Tento postup do scény modingu může vést ke sdílení vlastních kurátorských sbírek nebo dokonce vytvoření vlastních modů.

Jak bude fungovat stahování sbírky?
Když hledáte sbírku ke stažení, budete nasměrováni na náš nový „Micro-Site“ s názvem Nexus Mods Next. Toto je oblast sandboxu, kde si budete moci vyzkoušet nadcházející funkce před úplným vydáním na hlavním webu – považujte to za místo k vidění, co je další na Nexus Mods – Chytrý, správně? Možná si všimnete, že Nexus Mods Next používá některá různá písma, barvy a designové témata ve srovnání s současným webem – jako ukázka toho, jak plánujeme vyvinout uživatelské rozhraní v budoucích iteracích hlavních webových stránek Nexus Mods.

Obrázek může říci tisíc slov, proto jsme zaznamenali tři videa a nahráli je na YouTube, demonstrující různé aspekty funkce nové sbírky.

Zřeknutí se odpovědnosti: Veškerý diskutovaný a představený obsah je stále pod aktivním vývojem. Návrh a funkčnost se podléhají změnám na základě zpětné vazby od testerů.

Stahování kolekce bude podobné přidání mod do Vortex. Prominentní tlačítko na stránce sběru dává Vortexu, aby vytáhl metadata sběru a začněl stahovat mody. Funkce sbírek nebude vyžadovat prvotřídní členství, ale – stejně jako prémiové členství nezasahuje vaši rychlost stahování – bude to rychlejší a pohodlnější, pokud se rozhodnete podporovat naši komunitu.

Pro uživatele prémie začne kolotoč v horní části stránky představovat mody zahrnuté do kolekce, zatímco proces stahování a instalace dochází automaticky na pozadí. Každý snímek bude obsahovat odkazy na stránku MOD a autorův profil, abyste se mohli dozvědět více o instalovaném obsahu (to zatím není plně implementováno, takže se ve videích nekonezuje).

Pro uživatele zdarma (a příznivci) se objeví vyskakovací okno s informacemi o modu, který se chystáte nainstalovat, a nasměruje vás na stránku MOD pro každé stahování souboru. Tento krok je vyžadován tak, aby uživatelé zdarma neobchodovali celý náš tok příjmů tím, že neviděli žádné reklamy. Jakmile jste začali stahovat soubor, vyskakovací okno se automaticky obnoví na další mod ve frontě. Tento proces se opakuje pro každý mod, ale instalace dochází automaticky. Bezplatná uživatelská zkušenost proto bude trochu jako stahování modů v tradičním seznamu mod, se zvýšeným pohodlím nasměrování do přesného souboru a také získávání všech výhod pro automatické řešení konfliktů prostřednictvím Vortexu.

I když to není zobrazeno ve videích, v závislosti na sbírce mohou být v celé instalaci výzev ke stažení externích požadavků (jako je SKSE pro Skyrim) nebo pro výběr možností v modových instalacích.

Celkově funkce sbírek poskytne mnohem pohodlnější způsob stahování a instalace kurátorského seznamu modů než ručně tím, že odkazuje na textový seznam.

Jak bude fungovat vytvoření sbírky?
Kolekce je v podstatě svazek metadat, včetně seznamu modů ke stažení, pravidel konfliktů souborů, nastavení hry a informací o objednávce načítání. Přesná struktura dat se bude lišit od jedné hry k druhé.

Chcete -li vytvořit sbírku, budete muset vytvořit nastavení pracovního modu ve Vortexu a potom pomocí nové sekce sbírek sestavte všechny relevantní informace pro sdílení. Každý – Prémiový i bezplatný uživatelé – budou moci vytvářet sbírky a neexistují žádné rozdíly v toku bez ohledu na váš stav členství.

Až budete mít vše připraveno k odjezdu, budete moci vytvořit stránku sběrného sběru na webu. To bude místo, kde si mohou ostatní uživatelé prohlížet a komunikovat s vaší sbírkou. Po přidání kategorie, popisu a obrázků budete moci zveřejnit stránku sběru a sdílet ji se světem. Stránka představí jak mody, a autoři mod, kteří je vytvořili.

Během vydání testování nebudeme dovolit zveřejnit žádné sbírky (i.E. ke stažení ostatními uživateli), aniž by byl nejprve prověřen naším týmem. To nám umožní pečlivě sledovat, jak se funkce používá, a vyzvednout jakékoli potenciální chyby, které dělají kurátoři, než budou jejich seznamy zveřejněny.

Mod verze
Při přidávání modů do sbírky budete moci určit, která verze souboru by měla být používána. Můžete se rozhodnout vždy použít nejnovější verzi daného souboru, použít nejnovější nerchiovanou verzi nebo vyžadovat přesně tu, kterou jste v současné době nainstalovali. Pokud požadujete verzi mod, která byla od té doby archivována autor MO, uživatelé, kteří tuto verzi stáhnou. Výchozí bude vždy používat nejnovější verzi, která není archivována.

Externí zdroje
V rámci sbírky budete moci poskytnout pokyny pro uživatele jako součást sbírky. Plánujeme také umožnit vývojářům komunity integrovat API ze zdrojů nenexus modů pomocí rozšíření, pokud by chtěli poskytnout větší pohodlí uživatelům Vortex.

Svazek obsah
Některé typy obsahu (například dynamicky generované nebo konfigurační soubory) mohou být také spojeny jako součást sbírky pro větší pohodlí. Sbalený obsah bude důkladně naskenován virem, než bude k dispozici ke stažení a bude přijetí moderování proti sbírkám, které přímo zahrnují obsah bez povolení k tomu.

Instalační programy MOD (FOMODS)
Některé mody přicházejí s instalačními programy MOD, které uživateli poskytují možnosti (například výběr červené/modré textury pro brnění). Kurátor sbírky může určit, zda bude jejich volba začleněna do sbírky, nebo zda chtějí, aby uživatel prošel samotným instalačním programem Mod, a vybírá si, jakoukoli možnost, kterou preferují.

Na co lze sbírky použít?
Sbírky vám mohou umožnit sdílet cokoli od úplné přepracování vaší hry až po hrst tematických modů, které rádi používáte společně. Je také možné nainstalovat více sbírek současně, což znamená, že můžete smíchat a shodovat se z různých tématických seznamů a vytvořit svůj preferovaný zážitek.

Možná jen chcete mít soukromý záznam všech modů, které jste v současné době nainstalovali pro příštím hraní hry? Nebo hrajete na serveru Valheim a chcete pohodlný způsob sdílení seznamu požadavků pro nové hráče? Existuje spousta způsobů, jak využít funkce sbírek, ale budeme opravdu vědět, jak si budou zvyknout!

Testování plánu – Jak se mohu připojit?
Od dnešního dne se můžete přihlásit k tomu, abyste se stali testerem naší funkce sbírek vyplněním tohoto formuláře žádosti. Každá aplikace bude přezkoumána našimi zaměstnanci a pokud se domníváme, že jste dobře, pošleme vám pokyny, jak začít prostřednictvím soukromé zprávy nebo Discord DM.

Nebojte se, pokud však neslyšíte, budete se stále moci připojit k testování v pozdější fázi.

V nadcházejících týdnech také začneme zobrazovat speciální banner náhodnému vzorku dlouhodobých uživatelů webu, kteří budou vyzváni, aby se zúčastnili této uzavřené fáze Alpha.

Hledáme 100+ uživatelů, kteří se mohou účastnit této fáze, a postupně otevíráme další a více slotů pro další testery, jak projekt postupuje.

Během uzavřeného alfa provedeme jakékoli zásadní změny na základě zpětné vazby od těchto uživatelů, než se přesuneme na otevřenou alfa, která umožní každému vyzkoušet sbírky sám.

Nastavíme konkrétní milníky, které budeme muset zasáhnout před absolventy projektu sbírek na status Alpha a na webu se stane plně naplněnou funkcí. To však nebude konec silnice. Po úplném vydání budeme i nadále sledovat zpětnou vazbu, abychom tuto funkci dále vyvinuli na základě potřeb komunity.

Vezměte prosím na vědomí, že to, co jste zde dnes viděli, se může stále změnit na základě zpětné vazby během testování, ale jsme nadšeni, že konečně můžeme tuto novou funkci vložit do rukou našich uživatelů.

Rychlé FAQ
Do kolekcí balíte všechny uvedené mody do jediného stahování „Modpack“?
Ne. Všechny modové soubory jsou staženy z původních stránek MOD a autor MOD bude stále dostávat stahování a Mod Rewards, pokud se rozhodli do našeho programu DP.

Mohu se odhlásit ze sbírek?
Jak je uvedeno výše v článku, kolekce je pouze seznam modů, které jsou interpretovány manažerem mod. Stejně jako byste neočekávali, že se budete moci odhlásit z někoho, kdo zmiňuje váš mod v jejich seznamu „Top 10 Mods“, nemáme pocit, že je rozumné očekávat totéž sbírky.

Kdy se uvolňují sbírky?
Fáze testování nám umožní zachytit zásadní zpětnou vazbu komunity, která nám umožní správně porozumět chybám i požadovaným funkcím, které můžeme zmapovat do našeho budoucího vývoje. V tomto okamžiku vstupujeme do „uzavřené alfa“, takže stále do relativně rané fáze testování. V závislosti na zpětné vazbě a zprávách o chybách se pak podíváme na úvodní sbírky na to, co lze považovat za otevřenou etapu alfa relativně brzy.

Jako autor mod, budu stále dostávat stahování/doprovody/dárcovské body, když je můj mod stažen jako součást sbírky?
Ano. Protože kolekce je pouze seznam pokynů, které mají být interpretovány Vortexem, stahování stále pochází z vaší stránky mod, takže vaše statistiky budou náležitě zvýšeny. Uživatelé jsou také stále schopni podpořit váš soubor z Vortex nebo na webu.

Budou kurátoři sbírky získat dárcovské body za své sbírky?
Ne. Výdělkové dárcovské body jsou v současné době funkcí exkluzivní pro autory mod.

A co přímé dary?
V současné době můžete darovat jakémukoli uživateli na stránce profilu a nemáme v plánu to změnit. Nebudeme prozatím zobrazovat výzev pro kurátora na stránku sběru, ale v budoucnu můžeme prozkoumat možnosti darování v budoucnu. Jak již bylo řečeno, myslíme si, že kurátoři seznamu/sběru mod jsou a budou do komunity přidávat hodnotu, takže si nevěříme.

Mohu „vlastní“ sbírku?
V zájmu udržování věcí jednoduchých a spravedlivých, žádný jediný uživatel nemůže mít exkluzivní vlastnictví konkrétní kombinace nebo seznamu modů. To znamená, že pokud sdílím sbírku, jste vítáni, abyste ji zkopírovali, vyladili a znovu ji převzali. Samotné mody zůstávají chráněny oprávněními zveřejněnými na stránce mod.

Mohu dovolit ostatním aktualizovat moji stránku sběru?
V současné době ne. Na rozdíl od Mod Pages bude mít kolekce pouze jediného majitele. I když můžete stále spolupracovat s ostatními, musí být k zveřejnění aktualizovaných revizí použit jednotný uživatelský účet. To je něco, co v budoucnu prozkoumáme, pokud bude poptávka po něm.

Potřebuji vír pro použití sbírek?
Zahájíme kolekční systém s Vortexem – naším oficiálním manažerem MOD – takže to bude nutné. Stejně jako u všeho, co vytváříme, však poskytneme zdrojový kód pro Vortex a Open GraphQL API, které může použít nástroje třetích stran k využití této funkce. Dokumentace bude zpřístupněna někdy po úplném 1.0.0 Vydání sbírek.

Stále mají otázky?
Pokud máte otázku, na kterou byste chtěli odpovědět, pošlete ji při použití tohoto formuláře. Během relací otázek a odpovědí budeme vyřadit odpovědi a shromáždit nejžádanější otázky. Na fórech bude zveřejněn přepis každé relace a do tohoto článku bude přidán odkaz.

V následujících časech se k nám můžete připojit:

 • Středa 22. září 2021 15:00 – 15:30 (GMT+1) (Zobrazit v mém časovém pásmu)
 • Středa 29. září 2021 17:00 – 17:30 (GMT+1) (Zobrazit v mém časovém pásmu) – Zrušeno.

Děkujeme, že jste součástí naší komunity a že jste se k nám připojili na této vzrušující cestě!

¶ Začínáme se sbírkami

Používání sbírek je skvělý způsob, jak začít s Modding A Nová hra.

 • Sledování odkazu ve Vortexu můžete začít procházet sbírky.

Discover_Collections.jpg

 • Doporučujeme stahovat sbírky s čistou instalací (nemodovaná hra).
 • Pokud máte pro vaši hru velký a pracovní modlist, uvědomte si, že instalace sbírky by mohla způsobit komplikace pro vaše aktuální nastavení.
 • Sbírky se budou lišit, takže mějte na paměti, že byste si mohli stáhnout sbírku all-inclusive nebo řadu menších sbírek, abyste zlepšili své zkušenosti, v závislosti na hře.
 • Věnujte pozornost popisům, protože různé revize by pro vás mohly fungovat lépe než ostatní.

¶ Stahování/instalace vaší první kolekce

¶ Stahování

Stahování kolekce je snadné.

Máme také videa pro stahování/instalaci sbírek jako uživatele zdarma a jako prémiový uživatel na YouTube.

 • Před spuštěním otevřete vír a ujistěte se, že spravuje správnou hru (i.E. Skyrim SE pro sbírku Skyrim SE).

add_to_vortex.jpg

 1. Projít další.Nexusmods.com
 2. Vyberte hru a najděte požadovanou sbírku.
 3. Vyberte „Přidat do víru“

Můžete vidět, jak populární je revize podle jeho zdravotního hodnocení.

¶ Instalace jako bezplatný uživatel

Ve Vortexu budete vyzváni k instalaci sbírky.

install_collection.jpg

 • Po potvrzení se sbírka začne stahovat s modálem, který se objeví pro každý mod.

Collection_free_modal.jpg

 • Přeskočení bude ignorovat aktuální mod a vybírání „Stáhnout“ otevře normální stránku MOD na webu.

Collection_free_download.jpg

 • Jakmile projdete obvyklým procesem stahování, otevře se nový modál pro další mod na Vortexu a kroky opakujete, dokud nebude instalace dokončena.
 • V závislosti na mod, v určitých fázích může vás vír nasměrovat k požadavkům mimo místo, pro které mohou kurátor poskytovat pokyny pro instalaci.

¶ Instalace jako prémiová uživatel

Instalace jako prémiová uživatel je stejná jako uživatel zdarma, ale rychlejší a s mnohem méně kroky

install_collection.jpg

 • Jakmile je sbírka potvrzena, stáhne si všechny mody z webu a nainstalujte je.
 • Některé mody však mohou mít více možností a závislostí, pokud je kolekce dobře kurátorská, bude to proces „jednorázové kliknutí na všechny“ se všemi možnostmi a objednávkami předem vybranými.

¶ Pozastavte/zrušit

Stahování sbírky můžete pozastavit nebo zrušit z pravého dolního sběru nebo na konkrétních modálech pro každý mod jako bezplatný uživatel.

 • Zrušení odstraní sbírku zcela včetně všeho dosud staženého.

pause_cancel.jpg

¶ Aktualizace přidané kolekce

Když má vaše kolekce novou revizi, jednoduše najděte nejnovější revizi na webu a přidejte ji do Vortexu a aktualizujte svou sbírku.

Revize1.jpg

 • Kliknutím na revizi získáte přístup do rozbalovací nabídky.

Revisision2.jpg

¶ Odstranění sbírky

remont_collection.jpg

 • Odstranění sbírky se provádí buď ze stránky semináře nebo sběru ve Vortexu a má dvě další možnosti.

remont_collection_2.jpg

 • „Odebrat mody“ vám umožňuje nainstalovat mody, které byly součástí této sbírky.
 • „Odstranit archiv“ odstraní stahování mod z Vortex.

¶ Postupujte podle níže uvedených odkazů pro více informací

Pokyny pro sbírky

Nápověda webu Nexus Mods

Chápeme a vážíme si jemné rovnováhy a vztahu mezi mody a sbírkami, jakož i autory mod a kurátory sbírek.

Cílem systému sběru je zlepšit a usnadnit a snazší pro všechny, jsou zavedena tato pravidla a pokyny, aby se zajistilo, že nic, co kurátor sběru nebo sběr nebude mít negativně dopad na autory mod a jejich práci.

Věříme, že na našem webu existuje místo pro mody i sbírky a budeme se snažit zajistit, aby vztah mezi nimi byl vzájemně prospěšný.

Terminologie

(Mod) autor Stvořitel mod.
(Sběr) kurátor Stvořitel sbírky.
sbírka Sbírka modů v souvislosti s mody Nexus, která se skládá z meta souboru odkazující na seznam modů a (volitelně) sdružených aktiv. Žádné skutečné soubory modů nebo mod nebo mods nemohou být zahrnuty do kolekce.
Sdružené aktiva (Volitelné) Aktiva zahrnutá ve sbírce – tyto nemusí zahrnovat mody nebo modové soubory a jsou přísně vyhrazeny pro soubory generované nástrojem E.G. Výstup dyndolodu.
Externí zdroje Jedná se o zdroje a/nebo mody/mod/mod/mod soubory hostované mimo mody Nexus. V rámci sbírky budou tyto odkazy prezentovány jako odkazy pro uživatele k návštěvě externího webu, aby je stáhli.

Kolekce jsou zveřejněny do veřejné domény

V podstatě jsou sbírky seznamy modů, které lze nainstalovat automaticky prostřednictvím Vortex.

Jako takové jsou nakonec vyvinutou verzí tradičních seznamů modi nebo průvodců mod, které uživatelé instruují, na které mody ke stažení a instalaci, aby (znovu) vytvořili konkrétní herní zážitek.

I když si vážíme, že vytvoření opravdu dobrého seznamu mod může být hodně práce, nemáme pocit, že takový seznam modů a/nebo pokynů může nebo by měl být něčím, co lze vlastnit stejným způsobem, například 3D aktivum nebo hudební skladba. Když nahrajete svou sbírku do Nexus Mods, souhlasíte s tím, že samotný seznam a přidružená metadata (shrnutí, popis, pokyny) je uvolněno do veřejné domény. V kontextu našeho webu to znamená, že kdokoli bude mít povoleno vytvořit podobnou nebo téměř identickou sbírku nebo použít svou sbírku jako základnu pro novou.

Abychom zabránili spamu, odstraníme však sbírky, které jsou přesné duplikáty již existujících.

Kurátorská sbírka v žádném případě nemá tvar ani forma vlastnictví nebo žádná práva týkající se modů ve sbírce.

Mods odkazoval ve sbírkách

Když uvolníte mod na Nexus Mods, ponecháte si práva na jakákoli aktiva, která vlastníte, a my prosadíme naše pokyny pro odesílání souboru i.E. Nikdo nemůže vzít vaše aktiva/práci a přerozdělit je bez vašeho výslovného povolení.

Jak již bylo řečeno, vezměte prosím na vědomí, že zahrnutí mod do sbírky je obecně pouze odkazem podobným jako u modu do seznamu modů doporučených pro konkrétní herní zážitek (e.G. Top 10 nejlepších magických modů).Nikdo nemůže vynutit, zda ostatní mohou nebo nemohou zahrnout svůj mod do seznamu mod, a věříme, že to samé by se mělo vztahovat na kolekci modů Nexus – což je nakonec pouze seznam odkazující na různé mody.

Jak již bylo řečeno, vynucujeme pokyny specifické pro sběr, které zaručují respektující manipulaci s mody, která byla součástí dané sbírky.

Sdružené aktiva

V rámci našeho systému sběru poskytujeme kurátorům schopni shrnout aktiva s jejich sbírkou. Tato funkce je určena k tomu, aby kurátoři mohli zahrnout konkrétní soubory generované nástroji třetích stran, jako je E.G. Lod soubory pro hry Bethesda (vytvořené nástroji jako Dyndolod).

Vezměte prosím na vědomí, že tato funkce není míněna jako způsob, jak zahrnout mody nebo modové soubory a že aktiva spojená tímto způsobem spadají pod pokyny pro odesílání souborů.

Pokud jde o záplaty: cokoli, co by mohlo být hostováno na jeho vlastní stránce mod.

Externí zdroje

Pokud se u modů Nexus není hostován mod nebo zdroj, který chcete udělat část vaší sbírky.

Takový „externí zdroj“ nemusí odkazovat na nic, co by bylo v rozporu s pokyny pro předkládání souborů, pokud by byl nahrán na náš web.

Například externí zdroj nemusí odkazovat na:

 • Mod zahrnující materiál chráněný autorskými právy od třetí strany bez jejich výslovného povolení.
 • Disk Google, nebo podobný, přičemž mody/soubory jsou přerozděleny bez povolení od vlastníků souborů.
 • Mod nebo soubory, které jsou nabízeny výměnou za peníze/dary.

Obsah dospělých ve sbírkách

Kolekce je považována za obsah dospělého v souvislosti s pokyny pro dospělé obsah, jakmile se jeden nebo více modů v něm obsahuje, považuje se za NSFW/Adult nebo (ve vzácných případech), pokud kombinace modů ve sbírce má za následek nastavení modu, které by bylo, které by bylo, které by bylo považován za dospělého, pokud jde o naše pokyny.

Když kolekce obsahuje jeden nebo více modů, které jsou klasifikovány jako obsah pro dospělé, automaticky se na značkách zachytí a celou sbírku označí jako dospělé. Vezměte prosím na vědomí, že jakmile je sbírka označena dospělým, všechny současné i budoucí revize – bez ohledu na to, že mody zahrnovaly, že jsou nebo nebudou dospělé mody – zůstanou označeny jako kolekce dospělých.

Jako kurátor sběru je vaší odpovědností, že sbírka je náležitě označena a zajistit, aby automatizovaný systém fungoval tak, jak je zamýšlený. Pokud není vaše sbírka správně označena, kontaktujte administrátora, pokud jde o stav obsahu pro dospělé.

Vezměte prosím na vědomí, že externí zdroje nelze automaticky identifikovat jako dospělý a že je vaší odpovědností jako kurátor, aby svou sbírku označilo ručně, pokud zahrnujete jeden nebo více externích zdrojů, které by byly považovány za obsah pro dospělé podle našich pokynů.

Úctyhodné zacházení s mody

Jako kurátor je na vás, abys s úctyhodným způsobem zvládl mody, na které se ve vaší sbírce zabývají mody. Název sbírky, popis, média a poznámky/pokyny nemusí být použity způsobem, který by mohl být považován za neúctivé vůči autorovi Mod (autorů) modů ve vaší sbírce.

Příklady nepřijatelného chování:

 • Dávat sbírce pohrdavý název jako například „Sbírka špatných modů“, „Stupid Mods“ atd.
 • Zkreslení obsahu mod, například nepravdivě uvedlo, že mod dělá X, když to ve skutečnosti ne.
 • V rozporu s instrukcemi/doporučeními, které autor MOD dává o jejich mod neúctivým způsobem, například tím, že uživatelům řekne, aby ignorovali pokyny, které autor MOD dává jejich mod (ty) – „Ignorujte, co autor MOD X říká o modu , je to všechno špatně a nevědí, o čem mluví “
 • Úmyslně uvedení mod od autora MOD do sbírky sugestivním způsobem svědčící o trollingu, například vložení něčího modu SFW do seznamu modulů NSFW ve snaze je otravovat je.

Vyhrazujeme si právo interpretovat to, co dělá a nepředstavuje respektující chování, pokud jde o toto pravidlo podle našeho výhradního uvážení.

Zprávy a podpora chyb

Potvrzujeme jemný vztah mezi mody a sbírkami, žádáme, aby se kurátoři sbírky snažili zabránit dalšímu pracovnímu zatížení autorům v důsledku jejich práce součástí dané sbírky.

Jako kurátor je vaší odpovědností pomoci uživatelům řešit problémy, které zažívají s vaší sbírkou, spíše než autoři mod.

Pokud jde o odstraňování problémů, může dojít k odkazování uživatelů na autory modu nebo mods obsažených ve vaší sbírce pouze v případě, že dotyčný autor (autory) MOD výslovně souhlasil s poskytováním podpory uživatelům vaší sbírky.

Pokud máme důvod se domnívat, že jste nebo jste posílali uživatele autorům Mod, můžeme podniknout kroky proti vašemu sběru a/nebo účtu.

Dary

V současné době můžete darovat jakémukoli uživateli na stránce profilu a nemáme v plánu to změnit. Nebudeme prozatím zobrazovat výzev pro kurátora na stránku sběru, ale v budoucnu můžeme prozkoumat možnosti darování v budoucnu.

Jak již bylo řečeno, myslíme si, že kurátoři seznamu/sběru mod jsou a budou do komunity přidávat hodnotu, takže si nevěříme.

Pokud byste chtěli zahrnout odkaz na Patreon/Kofi, můžete tak učinit, pokud dodržujete naše pokyny pro darování.

Použití sbírek třetích stran

Zahájíme kolekční systém s Vortexem – naším oficiálním manažerem MOD – takže to bude nutné. Stejně jako u všeho, co vytváříme, však poskytneme zdrojový kód pro Vortex a Open GraphQL API, které může použít nástroje třetích stran k využití této funkce. Dokumentace bude zpřístupněna někdy po úplném 1.0.0 Vydání sbírek. Platí naše politika přijatelného použití.

Poslední aktualizace 15. července 2022

Související články

 • Podmínky služby
 • Pokyny pro odeslání souboru
 • Zásady přijatelného použití API

Kategorie

 • Politiky a pokyny
 • Často kladené otázky
 • Nastavení účtu
 • Funkce webových stránek
 • Umírněnost