Schopnost – Destinypedia, The Destiny Wiki, Super schopnost | Destiny Wiki | Fandom

Super schopnost

Schopnosti jsou klasifikovány jako techniky, útoky, zbraně nebo síly, které nejsou primární ruční zbraní, kterou entita používá útoky. To zahrnuje granáty, pohybové schopnosti, jedinečné útoky/triky používané šéfy Raid a Strike a další. Využití schopností lze zastavit s účinky potlačení a jejich regenerace zpomalena pomalými účinky, modifikátory nebo protivízovými zbraněmi.

Schopnost

„Jak budeme vědět, kdy jsme našli všechny snímky obrazovky?” Bylo požadováno snímky) být nahrán a přidán na tuto stránku nebo sekci. Odstraňte tuto šablonu jednou Obrázky byly nahrány a aplikovány.

Schopnosti jsou různé síly nebo zbraně, které bytosti napříč vesmírem Destiny jsou schopny použít.

Obsah

 • 1 Přehled
  • 1.1 schopnosti strážce
   • 1.1.1 Pohybové schopnosti
   • 1.1.2 granátové schopnosti
   • 1.1.3 schopnosti melee
   • 1.1.4 třídní schopnosti
   • 1.1.5 super schopností
   • 1.1.6 leteckých pohybů

   Přehled [Upravit]

   Schopnosti jsou klasifikovány jako techniky, útoky, zbraně nebo síly, které nejsou primární ruční zbraní, kterou entita používá útoky. To zahrnuje granáty, pohybové schopnosti, jedinečné útoky/triky používané šéfy Raid a Strike a další. Využití schopností lze zastavit s účinky potlačení a jejich regenerace zpomalena pomalými účinky, modifikátory nebo protivízovými zbraněmi.

   Guardian schopnosti [EDIT]

   Strážci si mohou vybrat své schopnosti na základě podtřídy, kterou používají. Všechny schopnosti opatrovníků způsobují poškození elementárních a mají období cooldown. Účinky Guardian Abilitů mohou být i drasticky upraveny různými účinky, jmenovitě aspekty, fragmenty a exotickým brněním.

   Pohybové schopnosti [EDIT]

   Pohybové schopnosti definují, jak skáká strážce. Lovci mohou provádět několik skoků po vzduchu, Warlocks klouže ve směru, kterým čelí, a Titani se pohybují nahoru v prasknutí. Pohybové schopnosti jsou sdíleny ve stejné třídě. Všechny podtřídy sdílejí tři, ale mohou mít své vlastní exkluzivní.

   Schopnosti granátů [EDIT]

   Grenáty jsou výbušné schopnosti, které způsobují těžké nebo nepřetržité poškození, oslabují nepřátele nebo stéčí své spojence. Jsou sdíleny napříč třídami. Jejich cooldown závisí na disciplíně.

   Melee schopnosti [EDIT]

   Melees jsou schopnosti spojeny s blízkým bojem. Některé abilties z melee vytvářejí viditelné účinky, zatímco jiné jednoduše zvyšují sílu nebo užitečnost základního útoku na melee. Jsou exkluzivní pro třídní podtřídu. Jejich cooldown závisí na Strenghu.

   Schopnosti třídy [Upravit]

   Představeno v Destiny 2, Schopnosti třídy jsou pohyby, které definují třídu. Všechny podtřídy sdílejí dva, ale mohou mít své vlastní exkluzivní, s lovci jsou schopni rychlého úhlu, Warlocks mohou vytvářet studny pro zvýšení jejich poškození nebo regenerace a Titani mohou vytvořit dočasné barikády. Jejich cooldown závisí na statu třídy (mobilita, odolnost nebo zotavení).

   Super schopnosti [Upravit]

   Super schopnosti jsou pohyby měnící hru, které umožňují strážcům přežít ohromující šance. Supers umožňují strážcům v okamžiku masivní poškození, zabíjet obrovské hordy nepřátel nebo nesmírně zvyšovat jejich sílu a odolnost. Všechny podtřídy mají alespoň jeden super. Super cooldown závisí na intelektu.

   Letecké pohyby [Upravit]

   Některé podtřídy umožňují strážci používat další pohyb ve vzduchu. Příklady jsou rychlá pomlčka Icarus nebo dolů ShatterDive. Obvykle mají pevné, krátké cooldowns.

   Nepřátelské schopnosti [Upravit]

   Nepřátelské ability jsou definovány jako všichni útoky, které nepřátelé dělají bez použití své ovládané zbraně nebo pěsti, jakož i nejvíce zvláštních režimů pohybu, jako je teleportace Vex. To zahrnuje použití granátů. Nepřátelské schopnosti mají také cooldowns, i když méně zjevné než strážce. Zatímco nepřátelské schopnosti jsou exkluzivní pro jeden typ nepřítele, ultra nepřátelé mohou často používat ability jiných nepřátel, jako je to, jak Crota, syn Oryxe používá výbuch kouzelníků a často mají schopnosti zásadní pro vývoj jejich bitvy.

   Super schopnost

   Super schopnosti jsou schopnosti v Osud a Destiny 2 To, když je aktivováno, nechte hráči uvolnit mocné ofenzivní, defenzivní nebo taktické síly. [1] [2] Každá super schopnost je specifická pro konkrétní podtřídu (zatímco podtřídy jsou zase specifické pro konkrétní třídy hráčů). [1] [2]

   Po použití je třeba nabití super schopností, [1] a fráze „super nabitá“ se objeví v HUD hráče po dokončení nabíjení. [3] Super schopnosti se obvykle dobíjí za 5 minut a 30 sekund. Toto cooldown lze snížit zvýšením intelektu strážce (.35 sekund za bod intelektu), zabíjení nepřátel (2.8 sekund za zabití), provádění určitých her ve hře nebo vyzvednutí koulí světla. [3] Kourky světla jsou vytvářeny jinými strážci, když používají své vlastní super schopnosti, kooperativní herní mechanik navržený tak, aby povzbuzoval hráče, aby hráli v požárech a spolupracovali. [4]

   Obsah

   • 1 Super schopnosti
    • 1.1 Osud Super schopnosti
     • 1.1.1 Hunter
     • 1.1.2 Titan
     • 1.1.3 Warlock
     • 1.1.4 Relikvie
     • 1.2.1 Hunter
     • 1.2.2 Titan
     • 1.2.3 Warlock

     Super schopnosti []

     Osud Super schopnosti []

     Lovec [ ]

     Recenze expertů GameSpot