Sestavy | Baldurs Gate 3 Wiki, sestaví archivy – Mobalytika

Baldur S Gate 3: Stavby

Contents

Podtřída – Beast Master
Závod – dřevěný elf
Pozadí – Outlander
Dovednosti – obratnost a moudrost
Zbraň – Longbow

Sestavy | Baldurs Gate 3 Wiki

Sestavy pro Baldurova brána 3 V roce 2023 jsou hratelná nastavení vytvořená hráči s různými třídami BG3 a multiclasses spolu s jejich závody, zbraněmi, brněním, schopnostmi, dovednostmi, výkony a funkcemi, které definuje specifickou řadu herního stylu nebo zdůrazňují určitou přirozenou sílu třídy nebo nebo postava. Stavby v Baldurově bráně 3 mají zvláštní důraz na vytváření postav, protože třídy nezískají mnoho bodů schopností nebo výkony, a výběry jsou při vyrovnávání poměrně omezené, na rozdíl od některých jiných RPG.

Baldur’s Gate 3 staví

Nejlepší sestavy v Baldurova brána 3 Zaměřte se na optimalizaci tvorby znaků s úmyslem min/maxingu, přesně víte, kolik úrovní může každá sestavení a kolik úrovní každé třídy je potřeba (v případě multiclassing). K dosažení toho je zapotřebí pokusů a chyb v mnoha případech, protože nepřátelská kompozice hraje roli v tom, co kouzla a třídy jsou užitečnější než ostatní. Přizpůsobení sestavení přesné věci, kterým budete čelit v Baldurově bráně 3, je obrovská část toho, co dělá konkrétní stavby lepší než ty, které byste mohli najít v běžném DND 5e. Pokud hledáte nejlepší sestavy v Baldurově bráně 3, můžete si vybrat z kterékoli z následujících.

BG3 sestavuje podle třídy

 • Barbarian staví
 • Bard staví
 • Cleric staví
 • Druid staví
 • Staví bojovníky
 • Monk staví
 • Paladin staví
 • Ranger staví
 • Rogue staví
 • Kouzelník staví
 • Warlock staví
 • Průvodce staví

Nejlepší sestavy podle hodnosti

 1. Druid – kruh měsíce
 2. Warlock – The Fiend
 3. Bard – College of Valor
 4. Ranger – Hunter
 5. Bojovník – Eldritch Knight
 6. Barbarian – Berserker
 7. Warlock – Melee
 8. Cleric – Light Domain
 9. Rogue – zloděj
 10. Průvodce – evokační škola
 11. Kouzelník – Dragon Ancestor
 12. Paladin – přísaha oddanosti

Nejlepší sestavení melee

 1. Druid – kruh měsíce
 2. Barbarian – Berserker
 3. Bard – College of Valor
 4. Bojovník – Eldritch Knight
 5. Warlock – Melee
 6. Rogue – zloděj
 7. Paladin – přísaha oddanosti

Nejlépe sestavy

 1. Warlock – The Fiend
 2. Ranger – Hunter
 3. Cleric – Light Domain
 4. Průvodce – evokační škola
 5. Kouzelník – Dragon Ancestor

Baldur’s Gate 3 Builds – Základy

První věc, kterou je třeba přijít na to, když se staví v Baldurově bráně 3, je to, co chcete hrát. Nedělejte si starosti s tím, jakou rasu chcete hrát nebo jaké pozadí chcete nebo skóre schopností (body atributů), dokud jste se rozhodli. Prohlédněte si třídy a najděte ten, který chcete. V některých případech si budete moci také vybrat svou podtřídu během vytváření postav, ale ne vždy.

Jakmile si vyberete svou třídu a pokud je to možné, budete muset vybrat závod, který je pro tuto třídu nejlépe vhodný. To není 100% nutné, takže si můžete vybrat, jakýkoli závod chcete, ale pokud se snažíte optimalizovat své sestavení 100%, pak je to váš nejlepší postup.

Respic a postava v Baldurově bráně 3

V Baldurově bráně 3 budete moci respektovat své postavy tolikrát, kolikrát chcete, pokud máte požadované zlato a již jste do tábora přidali Withers. Přístup k němu a vyberte respec mezi službami, které poskytuje. Withers požádá o 100 Zlaté kousky pro jeho službu. Cena služby Ne Zvyšte v průběhu hry, ani pokud ji často používáte.

Jakákoli postava může interagovat s Withers a Respec, EVen vašeho Společníci, Pokud zaplatí požadovanou cenu. Všimněte si, že respekce postavy nemění své interakce nebo úkoly.

BG3 sestaví – vše, co byste měli vědět

Výběr závodu pro vaši sestavu v BG3

Při výběru závodu pro vaši sestavu je opravdu několik věcí, o kterých je třeba přemýšlet a první je body schopností. Dává vám tato rasa jakékoli zlepšení skóre schopností směrem k schopnostem, které nejlépe prospívají vaší třídě. Například, pokud hrajete cleric, výběr závodu, který poskytuje určitou výhodu pro moudrost, by bylo optimální, protože duchovní používají moudrost k obsazení svých kouzel. Tyto závody zahrnují dřevěný elf, lidský a zlatý trpaslík.

Jakmile jste našli ty se zvýšenou moudrostí, budete se chtít podívat na to, jaké další výhody poskytují, jako je flotila nohy dřeva nebo dřevařského trpaslíka trpaslíka. Použijte tyto věci, abyste vám pomohli udělat nejlepší rozhodnutí.

Skóre schopností 16 pro Baldurovy brány 3 sestavení

Důvod, proč je důležité vybrat rasy, které zvyšují skóre vaší schopnosti pro primární schopnost vaší třídy, je to, že chcete zasáhnout 16 v této schopnosti během vytváření postav 99% času. Během tvorby postav můžete zasáhnout pouze 15, aniž byste získali podporu z vaší rasy, takže je to do značné míry nutností.

Skóre lichých schopností vám neposkytuje žádný další výhodu, takže je důležité, abyste dostali další bod, abyste se dostali na 16, abyste se dostali a navíc +1 do vašich útočných rolí/poškození rolí nebo kouzla DC, stejně jako úspory hody a další Bonusy. Bez ohledu na to, jaké sestavení vyberete, je dobré se zaměřit na rovnoměrné hodnoty během vytváření znaků a střílet pro získání primárního atributu na 16:

 • Cleric and Druid: moudrost 16
 • Fighter and Ranger: Síla 16 – Verze melee, které nedují duální
 • Fighter, Ranger a Rogue: Dexterity 16 – Dual Wielders and Ranged Varianty
 • Průvodce: Intelligence 16
 • Warlock a Paladin: Charisma 16

Nejlepší sestavy v Baldurově bráně 3

Baldurovy brány 3 sestavení: nově přidané – sestavy podle třídy

BG3 Barbarian Staví

Tři sestavení prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti barbarské třídy. Přečtěte si průvodce Barbarian Build Průvodce zde. nebo sledovat na YouTube:

BG3 Bard sestaví

Tři sestavení prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy Bard. Přečtěte si průvodce budováním Bard (Early Game). nebo sledovat na YouTube:

BG3 Cleric sestaví

Tři sestavení prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy Cleric. Přečtěte si průvodce cleric build zde. nebo sledovat na YouTube:

BG3 Druid sestaví

Tři sestavení prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy Druid. Přečtěte si průvodce budováním Druid zde. nebo sledovat na YouTube:

BG3 Fighter sestavy

Tři sestavy prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy stíhačky. Přečtěte si průvodce stavění bojovníků zde (raná hra). nebo sledovat na YouTube:

BG3 Monk staví

Tři sestavení prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy mnich. Přečtěte si průvodce sestavením moka zde. nebo sledovat na YouTube:

BG3 Paladin staví

Tři sestavení prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy Paladin. Přečtěte si průvodce Paladin Build Průvodce zde. nebo sledovat na YouTube:

BG3 Ranger sestaví

Tři sestavení prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy Ranger. Přečtěte si průvodce build build zde (raná hra). nebo sledovat na YouTube:

BG3 Rogue sestavy

Tři sestavení prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti Rogue Class. Přečtěte si průvodce Rogue Build zde. nebo sledovat na YouTube:

BG3 čaroděj se staví

Tři sestavy prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy Sorcerer. Přečtěte si průvodce Sorcerer Build Průvodce zde. nebo sledovat na YouTube:

BG3 Warlock staví

Tři sestavy prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy Warlock. Přečtěte si průvodce Warlock Build zde (Early Game). nebo sledovat na YouTube:

BG3 Průvodce staví

Tři sestavy prvních her pro úrovně 1-6, představující možnosti třídy čarodějnice. Přečtěte si průvodce budováním průvodce. nebo sledovat na YouTube:

BG3 Companion Build Guides

BG3 Shadowheart Build Guide

BG3 Karlach Build Guide

Nejlepší sestavy v Baldur’s Gate 3 Early Access

Níže jsou uvedeny některé z nejlepších sestav v Baldur’s Gate 3 Early Access, které jsem dal dohromady. Ty budou upraveny při spuštění tak, aby zahrnovaly věci, které jsem se naučil od té doby, co je vyráběli, a také přidáním informací o dalších úrovních a kde tyto sestavy minulé úrovně 4, jakmile je zvýšena úroveň čepice v plné hře.

Klerické sestavení ♦ Druid sestavy ♦ BYNISTER BEALS ♦ Stavby Ranger ♦ Rogue sestavy ♦ Warlock sestavy ♦ BUDOVÉ STAVY ♦ Druid sestavy ♦ Sestavy čaroděje ♦ Sestavy Paladin sestavy

Kouzelník sestaví

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Čarokořen: Čarodějové jsou dobře známí svou magickou zdatností, která pramení ze starověké krve, nekontrolované chaotické magie nebo záhadné okolnosti. Na rozdíl od Warlocks nezávisí na patronech na síle svých kouzel a daleko od kouzelníků, tajemné knihy nejsou nezbytné pro další rozvoj jejich schopností. Jednou z funkcí třídy, která je odlišuje od ostatních kouzelných, je jejich schopnost začlenit metamagické manipulaci s tím, jak kouzla fungují podle jejich představ, což je činí všestranným. To také kompenzuje jejich nedostatek znalosti brnění, protože jim to umožňuje ujmout se v boji.

Druid Build

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Druid: Druids jsou božští kouzelníci, kteří nejen vrhají škodlivá kouzla, ale mohou také uzdravit a brát tvar různých tvorů prostřednictvím své funkce divokého tvaru třídy. Divoký tvar je to, co opravdu odlišuje Druid od ostatních tříd, a v raném přístupu se Druids v současné době mohou změnit na 7 různých zvířat včetně: Dire Wolf, Raven, Badger, Polar Bear, Cat, Deep Rothe, Spider a Aberant Intellect Devyrer, ale více, ale více se očekávají po úplném vydání hry.

Průvodce a sestavení Warlock

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Warlock: Warlocks in Baldur’s Gate 3 jsou nesmírně silné kvůli jejich cantrip Eldritch Blast, která mezi 1-10 poškozením při každém použití od 18 metrů od 18 metrů, a cantrips lze odevzdat bez použití kouzelných slotů. Navíc mají několik velmi dobrých kouzel, která způsobují poškození aoe, a mohou také efektivně naleznout kvůli paktu čepele.

Eldritch Knight Build

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Eldritch Knight: Fighters se mohou stát Eldritch Knights na úrovni 3 v Baldur’s Gate 3, a když tak učiní, získají přístup k některým kouzelům kouzelníků. V časném přístupu budou moci získat pouze maximálně 3 kouzla úrovně 1, což není obrovské množství. Tyto cíle však mohou být použity z dálky nebo k ničivým útokům AOE, když v dosahu melee.

Build

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Hunter: Rangers se mohou stát lovci na úrovni 3 v Baldur’s Gate 3, a když to udělají, získají výběr mocných pasiv. Colossus Slayer poskytne další 1-8 poškození jakéhokoli cíle, který zasáhli útokem na zbraň. Vzhledem k tomu, že poškození útoku se počítá před stanovením zabití Colossus, funguje to s plným zdravotním cílem, i když popis způsobuje, že to vypadá, jako by tomu tak nebylo. To umožňuje lovcům způsobit neuvěřitelné poškození v každém kole, aniž by vynakládala jakékoli zdroje.

Cleric Build

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Cleric: Clerics Vyberte svou doménu během vytváření znaků a pro tuto sestavu vám ukážu své nastavení mé světelné domény. Důvod, proč jsem si vybral světelnou doménu, je to, že jsem chtěl udělat duchovní, který by mohl způsobit dobré škody a stále mít nějaká podpora kouzel, a lehká doména to dělá slušnou práci. Tuto sestavení však můžete provést z velké části pomocí jiných domén v raném přístupu, ale bude vám chybět několik opravdu silných kouzel. Koncept je stále v podstatě stejný.

Průvodce sestavení

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Wizard: Wizards in Baldur’s Gate 3 Vyberte si školu magie na úrovni 2 a pro časný přístup důrazně doporučuji vzít si evokační školu. Je tomu tak proto, že abyste pravidelně získali tajemné oddělení ze školy, musíte neustále obsadit kouzla abjurace. Kouzla na abjuraci nemusí být vrhána tak často, a ani potom není oddělení, které získáte, příliš silné. To znamená, že byste také mohli vyvolat evokaci, i když nepotřebujete jeho pasivní výhodu, že spojenci zaručují spojenské úspory, když jsou zasaženy vašimi kouzly tak často.

Zloděj staví

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Thief: Rogues in Baldur’s Gate 3 se může stát zlodějům na úrovni 3 a doporučuji si vybrat tuto podtřídu nad tajemným podvodníkem v raném přístupu, pokud jste ve hře nováčková. Je to proto, že Thiefs získávají další bonusovou akci a mohou ji použít pro strčení, skákání nebo dokonce při jejich mazané akci: Dash. To jim umožňuje stále zaútočit na jejich hlavní i mimo rukou po provedení bonusové akce nebo získat další útok na zbraň mimo ruku, pokud nepoužili bonusovou akci za nic jiného.

Barbarian Build

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Barbarian: Barbaři jsou dobře známí jejich vzteky spolu s jejich vrozenou schopností ji využít, což není v jakékoli jiné třídě neviditelné. Hněv je to, co podporuje jejich sílu a následný dopad v boji, což jim umožňuje způsobit masivní poškození ve více zatáčkách bez závažných dopadů kromě toho, že sem a tam dlouho odpočívá. Pro ostatní však jejich silné pouto s přírodou a zvířatami dává život jejich zuřivosti. Kvůli těmto faktorům jsou barbary nezávisle odolní a mohou nést svou váhu při setkáních, pokud jde o poškození melee nebo na dálku. Díky tomu jsou vysoce kvalifikovaní válečníci.

Bard Build

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Bard: Bardové ovládají magii odlišně ve srovnání s jinými kolečkami v tom, že ji hladce propojují do podmanivých příběhů, které vypráví, a do krásných melodií, které hrají. Kvůli jejich vysoké charisma mohou snadno inspirovat kamarády, zatímco zmrzačují nepřátele dovnitř a ven z boje. Bardové jsou také zběhlí, když se chrání před příliš velkým poškozením odléváním buffů a zlepšováním typu brnění, které nosí. Na rozdíl od kouzelníků evokační školy, kteří se zaměřují na primárně obsazení útočných kouzel, bardi často využívají schopnosti kontroly davu k manipulaci s směrem boje.

Průvodce a sestavení Paladin

Baldur’s Gate 3 Build Guide: Paladin: Paladins jsou mocní božští válečníci, kteří jsou dobře známí svou útočnou a podpůrnou rolí v boji. Nejen, že jsou velmi spolehliví, pokud jde o řešení důsledného poškození melee kvůli jejich kouzlům smutku, ale také vynikají v pomoci spojencům s požehnáním a léčbou rány. Abychom přidali k všestrannosti Paladinu, jsou také velmi charismatičtí, což umožňuje zajímavé (a často) manipulativní rozhodnutí v dialogu, aby naklonila stupnice v jejich prospěch. Ale někdy se mohou dostat do potíží v okamžiku, kdy se zabloudí ze svého slova a porušují svůj slib. Otevírá to nový styl Play, který se zaměřuje na způsobení nejvíce krveprolití a zároveň je méně hráče týmu.

Připojte se k diskusi o stránce unavené z příspěvků anonu? Registrovat!

Aktualizace 15. září! Nyní jsme pro každou třídu dokončili 3 stavění her. Dále je dokončit sestavy Companion a poté se přesunout na plnou hru / Endgame Builds. Budeme mít přibližně stejné tempo jako my, takže můžete očekávat nové video každý den nebo dva. Průvodce sestavením nyní mají na blogu také písemnou verzi: https: // fextralife.com/průvodce/baldurs-gate-3-guides/

Vytváří aktualizaci pokroku pro lidi, kteří se ptají:
Dokončíme průvodce třídy + 3 předčasné sestavení pro každou třídu. Poté uděláme společníky a přesuneme se z těchto sestav Lategame (zahrnovat až do úrovně 12). Jedná se o pomalý proces, protože musíme hrát každou třídu na maximální úroveň a najít to, co funguje se zařízením na různých setkáních atd., Ale nakonec vše vyplníme. Děkujeme vám za trpělivost a jako vždy je to wiki, takže neváhejte upravit tuto stránku s vlastními sestavy nebo vytvořit stránky pro své vlastní sestavy.

Chtěli si vytvořit nejvyšší sestavu opičích dovedností, která je také dobrá v boji pro sólovou přehrávání.
6lore bard 5pakt čepele starých Warlock 1war cleric (pro těžké brnění, kouzelný slot, thaumaturgie a příležitostné bonusové útoky), je to, s čím jsem skončil. (Teorie řemesla to ještě nevyrovnala).

Jako githyanki s astrální znalostí moudrosti, Charlatan Backgals, má moje tav v následujících dovednostech:
Atletika,
Mírná ruka,
Manipulace se zvířaty, vhled, medicína, vnímání, přežití,
Arcana, historie, náboženství, podvod, přesvědčování,
S Thaumaturgií má výhodu v oblasti výkonu a zastrašuje místo odborné způsobilosti.

Jedinou dovedností, se kterou nejsem zdatný (nebo na výhodu), jsou tedy:
Acrobatics (na které máme atletiku, na tom nezáleží)
Stealth (místo toho jen používám neviditelnost)
Nature (což je jedna z nejvzácnějších kontrol dovedností).

Nyní, pokud se někdo více zajímá o syrovou bojovou sílu místo toho, aby byl dovednostní opicí, mohl by jít 1 bojovník, 5 Warlock, 6 meč, místo toho.
To by znamenalo odbornost v ústavě šetří pro kontroly koncentrace, 3 útoky na akci místo dvou a zvláštní vzkvétající útoky. (Od doby tohoto příspěvku Pakt komínů čepelí s dalším útokem z jiných zdrojů).
Ale také by to znamenalo o 3 menší znalosti, žádná thaumaturgie a několik méně kouzelných tajemství, ale protože závod je githyanki, mohl by jen dlouhý odpočinek a změnil buff astrální znalosti na něco jiného dočasně, když tito 3 chyběly znalosti.

Moje dosud oblíbená sestavení je paladin 7 (Vengeance nebo Oathbreaker), Warlock 5 (Pact of Blade) Multiclass – vložte všechny body do Chr.
Popadněte velkou 2 hander a získáte tři útoky na jednu akci. Navíc získáte Eldritch Blast, což je skvělý útok na dálku, a dva sloty kouzla úrovně 3, které se dobíjí na krátké odpočinek pro ještě více ušpiňování.

Další zábavný je Rogue (Theif) 4 a Fighter (Champion) 8 – a bojovat s dvěma zbraněmi. Získáte tunu útoků na kolo s velkou mobilitou, vysokým střídavým proudem, spoustou kritiků a banda výkonu. Poškozuje to!

Baldurova brána 3:
Sestavy

Ranger (Gree Stalker) Build Guide for Baldur’s Gate 3

Průvodce Průvodcem Průvodce pro Baldur’s Gate 3 Build Průvodce

Druid (Circle of the Moon) Build Průvodce pro Baldurovu bránu 3

Barbarian (Wildheart) Build Guide for Baldur’s Gate 3

Druid (Circle of the Land) Build Průvodce pro Baldurovu bránu 3

Bard (College of Lore) Build Guide for Baldur’s Gate 3

Rogue (Thief) Build Průvodce pro Baldurovu bránu 3

Barbarian (Berserker) Build Guide for Baldur’s Gate 3

Paladin (Oathbreaker) Build Guide for Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate 3 Multiclass Guide (+seznam schopností a funkcí třídy)

Populární příspěvky

Mobalytika je 1. osobní herní asistent, který má vše, co budete potřebovat k posílení vašeho výkonu a celkového herního zážitku.

Promluvte si s naším týmem na:

Produkt

Zdroje

Společnost

Hry

jiný

 • Zakladatelé Wall
 • Twitch Extension
 • Prokázání půdy
 • Ascendentas

Ručně vyráběné hráči pro hráče

Copyright © 2016-2023 Všechna práva vyhrazena společností Gamers Net, Inc.

Mobalytics není podporována nepokojovými hrami a neodráží názory nebo názory nepokojů nebo kohokoli oficiálně zapojeného do výroby nebo správy League of Legends. Hry League of Legends ™ a Riot jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky Riot Games, Inc.

 • Podmínky služby
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Politika souborů cookie

Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašich zkušeností. Předpokládáme, že jste s tím v pořádku, ale pokud si přejete, můžete se odhlásit.Přijměte číst více

Zásady soukromí a souborů cookie

Přehled ochrany osobních údajů

Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašich zkušeností při procházení webem. Z těchto souborů cookie jsou soubory cookie, které jsou kategorizovány podle potřeby. Používáme také cookies třetích stran, které nám pomáhají analyzovat a pochopit, jak používáte tento web. Tyto soubory cookie budou uloženy ve vašem prohlížeči pouze s vaším souhlasem. Máte také možnost odhlásit se z těchto cookies. Ale odhlášení z některých z těchto souborů cookie může mít vliv na váš zážitek z prohlížení.

Nezbytné soubory cookie jsou naprosto nezbytné, aby web správně fungoval. Tato kategorie zahrnuje pouze soubory cookie, které zajišťují základní funkce a bezpečnostní funkce webu. Tyto soubory cookie neukládají žádné osobní údaje.

Jakékoli soubory cookie, které nemusí být zvláště nezbytné, aby web fungoval, se používají konkrétně ke sběru uživatelských osobních údajů prostřednictvím analytiky, reklam, další vložený obsah se nazývají nezbytné cookie. Před spuštěním těchto souborů cookie na vašem webu je povinné zajistit souhlas uživatelů.

Nejlepší Baldur’s Gate 3 sestavy

PCGamesn vytvořil nejlepší Baldurovu bránu 3 sestavení pro všechny třídy, faktoring v jejich podtřídě, závodě, pozadí, dovednostech a zbrani.

Baldurova brána 3 nejlepší sestavy: mužský dragonborn hledí na svého společníka, jejich vlnící se zelené měřítka a rohy typické pro jejich humanoidní rasu .

Publikováno: 8. září 2023

Jaké jsou nejlepší Baldur’s Gate 3 sestavy? Existuje tolik způsobů, jak můžete svou postavu utvářet v BG3, že může být obtížné vědět, kde začít. Mezi závody a pozadím, třídami a dovednostmi, existuje nespočet kombinací – a některé jsou nepochybně lepší než jiné. Naštěstí jsme tu, abychom pomohli, se sbírkou sestav k vytvoření postav, které milujete, které stále mohou zabalit úder.

Po rozsáhlém testování a výzkumu vám přinášíme naše absolutně oblíbené sestavy pro všechny třídy Baldur’s Gate 3 v dlouho očekávané hře Larian Studios, včetně jejich optimální podtřídy, rasy a pozadí. Abychom to udrželi jednoduché, poskytli jsme obecný přehled o každé sestavě spolu s možností ponořit se do vyhrazených průvodců pro své nejlepší dovednosti a zbraně, když vylepšujete svou postavu v Baldur’s Gate 3. Pokud se cítíte trochu ohromeni všemi volbami, které vám jsou předloženy ve vytváření postav, náš průvodce nejlepším BG3 sestaví je zaručeno, že vám pomůže vytvořit nejlepší možnou postavu.

Jaké jsou nejlepší sestavy BG3?

Toto jsou nejlepší Baldur’s Gate 3 sestavy:

 • Berserker Barbarian – pro detailní sílu a ponechání nepřátel náchylných
 • College of Valor Bard – pro odolnost vůči stavovým účinkům a vyššímu výkonu poškození než váš typický bard
 • Lehký duchovní – Pro regeneraci a uzdravení na maximum
 • Moon Druid – Pro nejvíce shapeshifting schopností a syrovou sílu
 • Eldritch Fighter – Přidat do výtržníka ořezávání kouzel
 • Způsob Shadow Monk – Na čas, který si chcete promluvit z boje
 • Přísaha starověkých paladinů – Pro obrovské uzdravení a bonusy k zastrašování a kontrole vnímání
 • Beast Master Ranger – Pro zvířecího společníka a tančení mimo nebezpečí
 • Zloděj Rogue – Pro efektivní utajení, krádež a podvod
 • Draconic Sorcerer – Pro větší HP a tvrdohlavé čarodějnictví
 • Velký starý Warlock – Pro charismatickou kontrolu davu
 • Evokační průvodce – Pro nejtěžší kouzla ve Faerunu

Baldur

Berserker Barbarian Build

Podtřída – Berserker
Závod – Štít trpaslík
Pozadí – Voják
Dovednosti – Atletika a zastrašování
Zbraň – Everburn Blade

Pokud se chystáte napojit na syrovou, šílenou sílu výtržníka zblízka, není to o nic lepší než naše Baldurská brána 3 Barbarian Build. Podtřída Berserker využívá vnitřní vztek vaší postavy a převádí ji do dalších útoků na melee a bojové pohyby, které mohou vašemu soupeři nechat ležet náchylné. Zatímco trpasličí štít mohl mít omezený pohyb, tato rasa více než to nahradí řadou zbraní a bonusy při atributech síle a ústavě. Pozadí vojáků je konečné vzkvétání, s zastrašováním.

Baldur

College of Valor Bard Build

Podtřída – College of Valor
Závod – Dřevo napůl elf
Pozadí – Bavič
Dovednosti – Akrobacie a výkon
Kouzla – Léčivé slovo, hrdinství, disonantní šepot, Thunderwave

College of Valor propůjčuje naši Baldurovu bránu 3 bard sestavení s větší kapacitou k poškození v boji, než aby byla zařazena do podpůrné role. Dřevěné poloviny je pro Bard výjimečnou volbou díky opravdové hromadě užitečnosti-od dalšího pohybu a utajení, odporu vůči určitým stavovým účinkům a samozřejmě z Darkvision. Ideální bard samozřejmě přichází s bažičkou; Nejen, že je to dokonalá tematická volba, ale je to kompletní se vší obratou, o kterou by měl začínající bard požádat.

Baldur

Lehká duchovní stavba

Podtřída – Light Domain
Závod – člověk
Pozadí – Acolyte
Dovednosti – Moudrost a obratnost
Zbraň – Longbow

Rozhodnutí stát se duchovním nemusí znamenat život pobytu na vedlejší koleji a vyhazováním uzdravení nebo dvou, jak brzy objevíte s naší Baldurovou bránou 3 Cleric Build. Světelná podtřída vám umožňuje odbočit z těchto regeneračních efektů, abyste udeřili své nepřátele přímo spolu se svými spojenci. Lidský akolyt je skvělým všestranným třídou Cleric, který vám uděluje bonusové body v každém statu, stejně jako další vhled a náboženství, které pomáhají v sociálních situacích.

Baldur

Moon Druid sestavení

Podtřída – kruh měsíce
Závod – dřevěný elf
Pozadí – Outlander
Dovednosti – Manipulace s zvířaty a příroda
Zbraň – Jakýkoli čtvrtstaff nebo klub

Druids jsou výjimečně flexibilní třídou díky jejich hojným shapeshifitářským schopnostem, které jsme upřednostňovali v naší Baldur’s Gate 3 Druid Build. Není překvapením, že dřevěný elf je fantastický závod, který se má spojit s třídou Druid, vzhledem k jejich zvýšenému pohybu a utajení, stejně jako bonus k moudrosti, nejdůležitější statistiku této sestavy této budovy. Pozadí Outlanderu také dokazuje, že zvyšuje celkovou atletiku a přežití Druida, takže můžete po zemi procházet bez ohledu na to, jakou zvířete podobu.

Baldur

Eldritch Fighter Build

Podtřída – Eldritch Knight
Závod – Githyanki
Pozadí – Outlander
Dovednosti – Síla a ústava
Zbraň – Swords

Brawler s holým kloubem se může zdát jako jedna z přímějších tříd, ale dali jsme Baldurovu bránu 3 bojovníka postavit další chuť s podtřídou Eldritch Knight. Vaše kouzla nikdy nebude tak zdatná jako čaroděj nebo kouzelník, ale můžete využít svou magickou zdatnost, abyste posílili svou obranu. Githyanki Outlander vám dává větší kapacitu, abyste překonali své nepřátele a přežili v divočině zapomenutých říší.

Way of Shadow Monk Build

Podtřída – způsob stínů
Závod – dřevěný elf
Pozadí – Urchin
Dovednosti – obratnost a síla
Zbraň – neozbrojené

Zatímco mnich má sílu doslova explodovat člověka tím, že je poškodí dokonale načasovanými útoky, jsou překvapivě Zen, když využijete naše nejlepší stavění mnicha. Mnich má určitě moc způsobit poškození těsné vzdálenosti holými rukama, ale mohou si promluvit z boje uklidněním situace. Podtřída Shadows vám umožní v okamžiku skočit ze stínu na Shadow – to je mimo boj jako nesmírně užitečné, protože můžete dokončit obtížné úkoly během okamžiků s mnichem na vaší párty.

Baldur

Přísaha stavění paladinu

Podtřída – Přísaha starodáv
Závod – Zariel Tiefling
Pozadí – voják
Dovednosti – Atletika a zastrašování
Zbraň – Everburn Blade

Pokud se snažíte stát se konečným paladinem a chránit své spojence před poškozením, je pro vás stavění naše Baldur’s Gate 3 Paladin. Léčivá záře s laskavým svolením přísahy podtřídy Antients přináší na vaši stranu silné uzdravení AOE uvnitř i vně boje a udržuje všechny členy Hale a Hearty. Zarial Tiefling přispívá k dokonalému paladinu v tomto ohledu a nabízí bonusový atribut body vaší síle a charisma, stejně jako zlepšené zastrašování a kontroly výkonu prostřednictvím rasové vlastnosti Thaumaturgy.

Baldur

Beast Master Ranger Build

Podtřída – Beast Master
Závod – dřevěný elf
Pozadí – Outlander
Dovednosti – obratnost a moudrost
Zbraň – Longbow

Nejlepší přítel člověka může přijít ve všech druzích tvarů a velikostí s naším Baldurovým baldurským sestavením Gate 3 Ranger, který spáruje váš běžecký tracker s věrným společníkem zvířat. To vám dává další nástroj pro správu různých scénářů: můžete prozkoumat životní prostředí s havranem nebo vyzvat medvěda jako přenosný tank. Dřevěné elfy vlastnosti spárované s outlanderovým pozadím vás udržují světlo na nohou, schopné tančit z cesty poškození, zatímco necháte své společníky dělat veškerou práci.

Baldur

Zloděj Rogue Build

Podtřída – Zloděj
Závod – Drow
Pozadí – Urchin
Dovednosti – Obratnost
Zbraň – dýka

Rogue je od přírody kluzká třída a naše Baldurská brána 3 Rogue Build to využívá s podtřídou zloděje, což vám umožní proklouznout, vyhýbat se a provádět skoky na obsah srdce. S vysokou obratností a bleskovou dýkou, kterou máte k dispozici, vás vaši nepřátelé nikdy neuvidí přicházet. Drow Urchin je perfektní volbou pro kluzký kapes.

Baldur

Draconic Sorcerer Build

Podtřída – Draconic Bloodline
Závod -Dřevo napůl elf
Pozadí – Charlatan
Dovednosti – podvod a utajení
Kouzla – Magické rakety, chromatická koule, Thunderwave

Naplněná síla Draconic Magic, náš Baldur’s Gate 3 Sorcerer Build vám uděluje bonusovou odolnost díky dalším hitovým bodům a zvýšené třídě brnění. Tuto podtřídu jsme spárovali s dřevěným napůl elfem charlatanem, abychom ještě více posílili přirozenou charisma vašeho čaroděje, stejně jako další tajné utajení, aby vás udržela naživu.

Baldur

Velká starák stará stará válečka

Podtřída – ten velký starý
Závod – Tiefling
Pozadí – Sage
Dovednosti – Charisma a inteligence
Zbraň – čtvrtstaff

Sportovní vysoká charisma uvnitř i vně boje, naše Baldur’s Gate 3 Warlock Build vám dává spoustu příležitostí manipulovat se všemi kolem vás, aby vyhovovali vašim potřebám. Velký starý je mistrem kontroly davu, což způsobuje, že nepřátelé v jejich bezprostředním okolí uprchnou, kdykoli způsobí kritický zásah. Také jsme se rozhodli pro Mefistopheles Tiefling, abychom ještě více posílili charisma vašeho Warlocka, spárovaní s mudrcovým zázemím pro bonusové odborné způsobilosti v Arcaně, historii a dalších dovednostech založených na zpravodajských informacích.

Baldur

Evokační průvodce sestavení

Podtřída – Evokační škola
Závod -High-Elf
Pozadí – Artisan Guild
Dovednosti – Inteligence a moudrost
Zbraň – čtvrtstave

Rozhodli jsme se pro Raw SpellPower nad podporou v naší Baldur’s Gate 3 Wizard Build, což vám umožní pokračovat v ofenzívu s palbou magie. Většina výstupu poškození této budovy pramení z podtřídy evokační školy, zatímco zázemí řemeslného cechu nabízí vhled a přesvědčování životně důležité pro navigaci v konverzačních bitvách. Poloviční elf je perfektní závod, který má tento budování a poskytuje odpor vůči stavovým efektům obsazeným nepřátelskými kouzelníky.

To zabalí nejlepší sestavy Baldur’s Gate 3, které můžete vytvořit v jedné z nejlepších PC her tohoto roku – pokud potřebujete respec, nyní je čas. Adventuringový hrdina samozřejmě potřebuje silnou párty, aby vedla k vítězství, takže na všechny společníky Baldur’s Gate 3 si můžete najmout na svých cestách. Rovněž stojí za to revidovat mnoho výkonu, které může vaše postava vyzvednout po cestě, a také to, jak může temný původ nutkání ovlivnit volby, která si uděláte.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.