Sestavy | Wasteland 3 Wiki, Wasteland 3 Staví: Nejlepší dovednosti pro vaši párty | PCGamesn

Wasteland 3 Builds: Nejlepší dovednosti pro vaši stranu

Contents

Brawleři mohou být smrtící se správnou kombinací atributů a dovedností.

Sestavy | Wasteland 3 Wiki

Sestavy Pro Wasteland 3 je optimalizovaná kombinace vybavení, jako jsou dovednosti, zbraně, brnění a drobnosti, které definuje konkrétní sadu stylu hry nebo zdůrazňují určitou přirozenou sílu charakteru. Tato stránka obsahuje seznam sestav Wasteland 3 vytvořených týmem Fextralife a také sestavením uživatelem.

Wasteland 3 sestavení

Sneaky Sniper Build Guide: High DPS Sniper

. . . Pokud jste hledali sestavení odstřelovače, zkontrolujte si to!

Předpokládat průvodce sestavením Rocketeer: Výbušná zábava

Wasteland 3 Builds Guide – Recon Rocketeer Build. Používá rakety a pistole, které vyhodí nepřátelům Smithereens. . !

. . Jak to vytvořit, včetně toho, jaké zbraně používat, jaké dovednosti a jaké výhody vyzvednout. !

Wasteland 3 Builds Guide – Shotgun Sergeant Build: Používá brokovnice k skartování svých nepřátel o tucet, to vše při tomto procesu. Jak to vytvořit, včetně toho, jaké zbraně používat, jaké dovednosti a jaké výhody vyzvednout. Pokud jste hledali sestavení brokovnice, zkontrolujte tento!

Průvodce Build Figher Fugher: Melee Critical

. Jak to vytvořit, včetně toho, jaké zbraně používat, jaké dovednosti a jaké výhody vyzvednout. Pokud jste hledali sestavení melee, zkontrolujte si to!

Průvodce sestavením těžkého hitteru: Velké zbraně!

Průvodce Wasteland 3 Builds: Heavy Hitter Build: Používá těžké kulomety a odpalovače raket k vyhození živého sračky z každého nepřítele na obrazovce. Jak to vytvořit, včetně toho, jaké zbraně používat, jaké dovednosti a jaké výhody vyzvednout. Pokud jste hledali těžkou postavení střelce, s trochou vedení, pak si to prohlédněte!

Fantastický průvodce sestavením Firestarter: Dominance Flamethrower

. Jak to vytvořit, včetně toho, jaké zbraně používat, jaké dovednosti a jaké výhody vyzvednout. Pokud jste hledali sestavení pyro!

Další stavby přicházejí brzy!

!

Builds Community for Wasteland 3

Sdílejte své výtvory sestavení přidáním níže!

Připojte se k diskusi o stránce unavené z příspěvků anonu? Registrovat!
Provozoval jsem záludný sračka smrt přání výbušného odstřelovače. Sneak Attack Rocket zabíjí ftw!

Právě začínající hru a udělám jednu z mých prvních dvou postav Sneaky Sniper. Opravdu miloval mít charakter melee v pustině 2 (vládl kladivo v plazmě!) – Jakékoli plány na vytvoření postavy z melee?

Milující stavby a já se pokusím pro brokovnici a záludný odstřelovač z netopýra, ale vím z vašeho složení videa, je trochu těžké se ujistit, že máte všechno zakryté. Jakékoli návrhy na to, aby se stavby fungovaly společně (kterákoli z nich jste dali dohromady) nebo raději vytvořili párty z některých zábavných sestav, které jste v případě potřeby vytvořili s několika vylepšeními?

Hledáte nejlepší sestavy pustiny 3? Pokud jste pohřbeni v nejnovější hře pustiny, možná budete potřebovat ruku s výběrem smrtícího týmu pro svou výpravu přes apokalyptické Colorado. Ve svém týmu můžete mít až šest lidí, včetně dvou společníků a čtyř strážců. .

Výběr dovedností Wasteland 3 se může zdát životně důležité pro přežití na začátku hry, ale nemusíte je všechny utrácet najednou a navrhujeme čekat, až se dostanete na HQ Ranger a dostanete skupinu, do které chcete investovat do skupiny. Samozřejmě jsme zjistili, že některé dovednosti jsou mnohem lepší než jiné; bez nich, bez nichž nemohli přežít, a ty, které jsme moc nevyužili. Na mapě, která jsou ochotna se připojit k pouštním Strážcům, můžete také najít společníky pustin 3 na různých místech a přicházejí s předem vytvořenou sadou dovedností, „in“ s určitými frakcemi a někdy speciální zbraní.

Při formování své posádky musíte také přemýšlet o dovednostech, které potřebujete obejít určité kontrolní body kolem mapy, abyste mohli pokročit ve hře, jako je oprava stroje, aby prošel dveřmi, uzamkl trezor, prchl z boje nebo přesvědčil a Rogue protivník jste špatně vybaveni.

Koho byste měli mít ve své párty pustiny 3?

Při budování skupiny pustiny 3 chcete mít variantu typů poškození a specializací, zejména proto, že různé situace, s nimiž se setkáte s tím, že na něj voláte, jako je boj proti mechům, nebo přijímání velkých mutovaných medvědů. To platí také pro bojová místa, ať už je to odvezeno z silnice krvežíznivými Dorseys, nebo převzetí vrahů v podzemních a velmi děsivých bludištích tunelů. Pokud však potřebujete sestavení, které je připraveno pro každou příležitost, zde je naše doporučené a nejlepší sestavy pustiny 3 pro každou postavu a kdo byste měli mít ve své párty Wasteland 3, včetně výhod pro začátečníky, a hlavní atributy, na kterých byste měli stavět.

Wasteland-3-Builds-Combat-Medic

Combat Medic

 • Dovednosti:
 • Atributy: Koordinace, rychlost, inteligence
 • Výhody:
 • Zbraně: Pistole a brokovnice

Budování v koordinaci znamená, že si můžete hrát spoustu AP, s nímž budete potřebovat, abyste se mohli obejít jako určený pole Medic. Znamená to také, že budete hbití při cestování na dlouhé vzdálenosti, zavedením blízkého dosahu a ustupujete do bezpečí. Armor Modding je další dosažitelnou výhodou této sestavy, více než Modding zbraní, kde většina modů vyžaduje asi 10 dovedností.

ZÁMEČNÍK

 • Automatické zbraně/Lockpicking/Hard Ass
 • Atributy: Koordinace, síla, rychlost
 • Ztuhlý, zdravý, lovec gopherů
 • Puška a SMG

Na vaší cestě přes mnoho, mnoho oblastí Colorada jste pravděpodobně objevili naprosté množství dveří, bedrátů a trezorů – většina z nich může být otevřena pouze zámkem. Vždy můžete upírat granát nebo spustit výbušninu, ale Lockpicking je mnohem tišší a znamená se vyhnout jakýmkoli zbytečným boji a plýtvání cenným zdrojům. Hard Ass je také další dovednost, kterou potřebujete pro kontroly dialogu na bráně, aby vás zabránily potížech s hlučnými gangy a tvrdšími davy.

Wasteland-3-Builds-Sniper

ODSTŘELOVAČ

 • Dovednosti: Sniper pušky/přežití/ruční paže
 • Atributy:
 • Výhody: Označte cíl, mistrovská přesnost, koncentrace
 • Zbraně: Sniper & Pistol

. Mnoho Strážců přichází se zvířecím šepotem vybaveným odstřelovačům, což vám dává schopnost okouzlit nepřátelská zvířata v bitvě, ale musíte být ve velmi těsné blízkosti, aby to fungovalo, a přesto to nebude fungovat na vyšších potížích zvířat. Ani to také není masivně užitečné vybavené na ostřelovačích, kvůli jejich rozsahu od nepřátelských hrozeb, ale můžete získat nějaké využití z několika dovednostních bodů investovaných do ručních zbraní. Přežití je také další masivní nutností pro procházení pustinného otevřeného světa a dostane vás z lepivých situací, pokud jste skočili, zatímco se potulujete v Kodiak s několika zásobami a zraněnou skupinou.

 • Dovednosti:
 • Atributy: Koordinace, síla, rychlost
 • Výhody: Pohybovat se nahoru, strukturální slabost, užitečné
 • Zbraně: Flamethrower a těžký kulomet

„Velké zbraně“ v pustině 3 Ne vždy sbalí úder, který je potřebujete, a zjistili jsme, že plamenomet byl mnohem spolehlivější (nebojte se fanoušků dos, je to docela obsažené). . . Chcete se také vybudovat v mechanických výhodách, když se dostanete po ruce.

Wasteland-3-Builds-Leadership

Právník

 • Automatické zbraně/výbušniny/vedení/zadek
 • Atributy:
 • Výhody: Rally, demoralizace, propíchnutí výstřelu
 • Zbraně: Puška a raketa

Automatické zbraně jsou v boji nejcennější kvůli jejich všestrannosti a výstupu s vysokým poškozením, zdá se, že také kořistí více munice než jakýkoli jiný typ, což znamená. . .

Gunslinger/Researcher

 • Dovednosti: Modrice maličkých palných rukáv/podivných věd/blbeček
 • Koordinace, síla, inteligence
 • Výhody: Penny Pincher, oportunista, Scroungerův dotek

Podivné vědecké zbraně a vybavení poskytují nejrůznější výhody od zmenšujících se granátů až po mrazivé výbušniny. Tato budování pustin 3 je zaměnitelné s automatickými puškami a ručními pažemi, ale hackerské roboty a počítače jsou opravdu užitečné a také otevírají další možnosti dialogu. Pokud jako první společník nemáte stavění strážce nebo Lucia Wesson, Pizepi Joren najdete v Aspenu a má všechny tyto dovednosti již vybavené.

. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Pustin 3 nejlepší sestavy průvodce

Najděte nejlepší sestavení pro svou postavu pomocí této příručky k pustině 3.

Najděte nejlepší sestavení pro svou postavu pomocí této příručky k pustině 3.

Vytváření znaků v je nyní neuvěřitelně zábavná kvůli obrovskému množství dovedností, vtípků a výhod. Cherry nahoře je distribuce atributů, což umožňuje poslední kousek doladění.

Tato příručka vám poskytne některé z nejlepších sestav Pustina 3 To se hodí k jakémukoli druhu stylu, od taktického ostřelování a výbušného ničení až po brutální brawling. Pro vaše postavy je optimální sestavení.

Sniper sestavení

Odstřelovač potřebuje extrémní přesnost a vysoké kritické poškození, protože každý, kdo si užil vzrušení svého druhu boje s vysokým dosahem. Tato sestava slouží k tomu, aby vyhovovala těmto cílům a dalším.

Kozí zabiják je nejlepší pozadí pro tento typ sestavení kvůli jeho 5% bonusu za kritickou zásah.

Atributy
Atribut
Body
Koordinace 2
Povědomí 10
Síla 1
Rychlost
inteligence
Charisma
 • – Zvyšuje šanci na odstřelovací pušku až na 30%.
 • Sneaky sračky – zvyšuje příjem až na 10% a iniciativu až na 40%.
Nejlepší vtip
 • – Získejte až 3 další AP.
Nejlepší výhody
 • Koncentrace – Zvyšuje šanci zásahu o 10%.
 • Zhasnutý .

Assault Rifle Build

Hráči, kteří chtějí způsobit absurdní poškození při pobytu relativně v bezpečí.

Vyber Stoner .

Atributy

Body
Koordinace 6
štěstí 3
Povědomí
Síla 3
2
inteligence 2
Charisma
Nejlepší dovednosti
 • Automatické zbraně – Zvyšuje náhodou útočné pušky o 30%.
 • První pomoc – Zvyšuje účinnost léčivých položek o 30%.
Nejlepší vtip
 • Doomsday Prepper – Zvyšuje odolnost proti efektu stavu o 35%.
Nejlepší výhody
 • Dvojí poklepání – Druhým zásahem je vždy kritický zásah.
 • Spouštět šťastný – dává další 3 AP pro mrtvého nepřítele jednou za tah.

Brawleři mohou být smrtící se správnou kombinací atributů a dovedností.

Tato sestava se silně spoléhá na rychlost útoku a kritických kombo hitů. Sexuální stroj, protože zvyšuje rychlost boje o 0..

Atribut
Body
Koordinace
štěstí 1
Povědomí 1
Síla
2
inteligence 4
Charisma 3
 • .
 • Vedení lidí .
Nejlepší vtip
 • Cirkusový blázen .
Nejlepší výhody
 • Smrtící kombo – zdvojnásobí náhodou Combo Critical hit.
 • Závazek úderů -Všechny útoky na brawling stojí -1 AP.

Stavba léčitele/lékaře

Léčitelé nebo lékaři jsou nezbytnými spoluhráči, kteří se kdykoli uzdraví a oživí spojence.

Tato sestava se silně spoléhá na progresivní zvýšení schopností hojení a leštění, což vyžaduje Knihomol Pozadí, které dává 5% bonus za zkušenosti.

Atributy

Body
Koordinace 2
1
Povědomí 2
2
Rychlost 2
inteligence 2
Charisma 10
 • První pomoc – umožňuje 100% léčení při oživení spojenců.
 • Vedení lidí – Zvyšuje stripování pole o 100%.
Nejlepší vtip
 • Poindexter – Zvyšuje bonusové dovednosti o 1 každé dvě úrovně UPS.
Nejlepší výhody
 • Fyzikální terapie – Při oživení je zvyšuje šanci na spojence.
 • – Zvyšuje konstituci o 25% s každým uzdravením na 3 zatáčky.

.

Explodomaniac pozadí, protože zvyšuje výstup poškození o 15%.

Atributy
Atribut
Body
Koordinace 4
1
Povědomí 6
Síla 6
Rychlost 2
1
Charisma 1
Nejlepší dovednosti
 • Velké zbraně – Zvyšuje šanci na hit z těžkého kulometu o 30%.
 • Výbušniny – Zvyšuje výbušné poškození o 50%.
Nejlepší vtip
 • Pyromaniac – Zvyšuje poškození oheň a výbušné o 25%.
Nejlepší výhody
 • Široké šíření – Zvyšuje palebný oblouk těžkého kulometu o 35%.
 • – Zvyšuje poškození AOE o 40%.

Melee sestavení

Poškození melee může být nesnesitelné v .

Tato sestava používá jak Bladed, tak tupé zbraně, které pomocí dalšího 10% poškození pomocí Smrtící zbraň Pozadí.

Atributy
Atribut
Body
Koordinace 6
štěstí 1
Povědomí 1
Síla 6
Rychlost 5
inteligence 1
Charisma 1
Nejlepší dovednosti
 • Boj na melee – Zvyšuje tupé a čepelé zbraně zasáhlo šanci o 30%.
 • Výbušniny – umožňuje vám odzbrojit pozemní doly a pasti.
Nejlepší vtip
 • Chyba – Zvyšuje veškeré poškození melee o 15%.
Nejlepší výhody
 • Bloodsport – Zvyšuje šanci kritického zásahu pro ohromené a slepé nepřátele.
 • Hack’n’slash – Poskytuje bezplatný bonusový útok po dvou po sobě jdoucích hitů s čepelkou zbraní.

Flamethrower Op Build

Spalování nepřátel v balíčcích je hodně zábavy. .

Učedník kovu pozadí, aby se zvýšila výstup poškození plamenometů o 15% a všechno spálil za pouhé sekundy.

Atributy
Atribut
Body
Koordinace 4
2
Povědomí 2
Síla 7
inteligence 4
Charisma 1
Nejlepší dovednosti
 • Oprava toustovače – Poskytuje přístup k topnému prvku, který zvyšuje poškození požáru o 25%.
 • Velké zbraně – Zvyšuje náhodu Flamethrower o 30%.
Nejlepší vtip
 • Pyromaniac – Zvyšuje požární poškození plamenometů o 25%.
Nejlepší výhody
 • Toasty – způsobuje účinku automatického stavového statusu svému dalšímu nepříteli.
 • Terorizátor – Snižuje šanci na zásah všech nepřátel o 15%.

To byly nejlepší stavby Pustina 3, A pokud hledáte způsob, jak si hrát se svými přáteli v režimu Co-op, podívejte se . a dále dávejte pozor na Gameskinny Pustina 3 průvodci.

Serhii Patskan

. Jeho oblíbené hry jsou MTG, Dark Souls, Diablo a Divinity: Original Sin.