Seznam kletby v komoře Chaos – přehled – Chaos Chamber | Tiny Tina S Wonderlands | Gamer Guides®, Every Chaos Chamber Curse a co dělají v Tiny Tina S Wonderlands – Gamepur

Každá kletba komory Chaos a co dělají v divů Tiny Tiny

V tvrdé sadě je rozhodně několik kletby, které na vašem konci mohou věci mnohem obtížnější. První je Rogue Lite, Což zcela odstraní mechaniku Save Your Soul, než zemřete, což znamená, že již nemůžete získat druhý vítr a automaticky ztratí život. Bulwark kamarádi je také velmi otravné, protože nepřátelé budou zcela imunní vůči všem poškození. Spektrální pomsta Vytvoří trochu létající lebky, která vás okamžitě dostane do zachránit svou duši, pokud se vás náhodou dotkne. S tím, jak se chaotické věci mohou občas získat, možná si ani nevšimnete lebky přicházející po vás.

Seznam kletby v komoře Chaos

Chaosová komora je obsah koncové hry, který odemkne po dokončení hlavního příběhu hry. Hráči, kteří neočekávají svou strukturu, může být docela obtížné, zejména proto, že se najednou děje tolik různých věcí. Jednou z mechaniků v Chaosové komoře je myšlenka kletby, která bude představovat určitý druh omezení nebo výzvy, přičemž se zvýší množství duhových krystalů, které mohou klesnout. Tato stránka se zaměří na seznam kletby, co dělají, a na určité nahlédnutí, pokud jsou škodlivé nebo ne.

Prokletí v chaosových komorách jsou přítomny pouze na konci první místnosti, kterou dokončíte, nebo pokud si vyberete portál Dragon Lord. Přicházejí ve třech úrovních: snadné, střední a tvrdé. Po dokončení místnosti po procházení příslušným portálem vám Dragon Lord představí výběr jednoho ze dvou kletby na konci. Bohužel nevíte, co kletba dělá, dokud si ji nevyberete, což představuje problém, protože ve hře je dobré množství kletby. Obtížnost kletby, pokud jde o odměny, pouze zvyšuje šanci nepřátele upustit z duhových krystalů a také zvyšuje množství bonusových krystalů.

Vyberte si Portál Dragon Lord na konci místnosti

Vyberte si Portál Dragon Lord na konci místnosti

bude předložen výběr mezi dvěma různými kletbami

(1 ze 2) Vyberte si Portál Dragon Lord na konci místnosti

Vyberte si Portál Dragon Lord na konci místnosti

bude předložen výběr mezi dvěma různými kletbami

Vyberte si portál Dragon Lord na konci místnosti (vlevo), který má být předložen výběr mezi dvěma různými kletbami (vpravo)

  • Snadná kletba – +30% bonusové krystaly, +25% Crystal Drop Chance na nepřátelskou smrt
  • Střední kletba – +60% bonusové krystaly, +25% Crystal Drop Chance při nepřátelské smrti
  • Tvrdá kletba – +125% bonusové krystaly, +25% Crystal Drop Chance na nepřátelskou smrt

Seznam snadných kletby v komoře Chaos

Kletba Popis
Anarchie +25% poškození zbraně, +100% zpětný ráz, +100% šíření zbraně.
Kritický znalec -50% ke všem poškozením, +50% na kritiku poškození.
Zasahování temnoty Uložit svůj časovač duše je snížen.
Čas na party Zabíjení nepřítele má 10% šanci způsobit lootsplosion! Zaručení kritických zabití zaručí, že nepřítel bude lootslosion.
Vykrývat a prasknout Nepřátelé bez šéfa pod 15% celkově zdravotní záři a explodujte do zdravotních lektvarů, pokud jsou zasaženi melee.
Důvěra v magii -50% maximální zdraví, +100% maximální oddělení
Dejte pozor Setkání mají další pasti

Většina snadných sad kletby nic nevydělává ani nelobí, protože mají tendenci být docela utlumené. Pokud máte kritickou postavu zásahu, pak Kritický znalec může být skutečným přínosem k vašemu poškození. Jediní, kteří by mohli být trochu nepříjemnější/ne tak dobří, jsou Zasahování temnoty a Dejte pozor. První z nich v podstatě zkracuje čas, který máte pro druhý vítr, v režimu Save Your Soul (když jste sestřelení), což je špatné, pokud se vám často snížíte. Ten jen přidává více pastí do různých místností (samozřejmě mimo hlavní šéfovou místnost), což je nepříjemnější než ve skutečnosti škodlivé.

Bylo vám řečeno, co kletba dělá po výběru

Bylo vám řečeno, co kletba dělá po výběru

Seznam středních kletby v Chaosově komoře

Kletba Popis
Rozbít to! Poškození nepřátel a míra požáru se zvýší o 30%, zatímco poblíž ostatních nepřátel.
Zmrazená pomsta Zabití nepřítele má šanci uvolnit Frost Buddy. Frost Orbs neustále uvolňují Frost Novas a po poškození jsou zpomaleny.
Léčení pomsty Zabití nepřítele má šanci uvolnit léčivou duši. Uzdravení prvního nepřítele a upustí léčivé lektvary, pokud je zabito.
Porušení magmatu Poté, co se ponechává nebo poškodí, se po dobu trvání vynoří kaluž lávy.
Ošklivý únik Nepřátelé upustí elementární bazény, když jsou vyčerpány jejich brnění, oddělení nebo zdraví.
Anulovat Po poškození nepřátelé získají 3% snížení poškození proti typu poškození po dobu 3 sekund. Tento efekt může naskládat až 20krát.
Uvězněná srdce Při zásahu mají nepřátelé šanci vytvořit pasti spinneru. Spinner Traps emitují škodlivé elementární paprsky. Po zničení bude spinner explodovat a způsobí značné poškození.
Nebezpečí na pracovišti Setkání bez šéfa má nyní další nebezpečí.

Věci se trochu zvyšují přes snadnou sadu kletby, s Anulovat potenciálně být nejhorším z parta, zvláště pokud rychle nezabíjíte nepřátele. Zmrazená pomsta Může to být také špatné, protože malé mrazové koule, které se objeví. Navzdory popisu pro Uvězněná srdce, Spinner Traps nejsou tak nebezpečné, protože jejich paprsky nemají obrovský rozsah a jejich explozi můžete použít k tomu, aby nedošlo k některým velkým poškozením nepřátelům. Léčení pomsty je rozhodně nejslabší ze země, protože srdce, která se tkaní pohybuje velmi pomalu a lze je snadno zabít, což vám dává šanci naradit zemi se zdravotními lektvary.

Seznam tvrdých kletby v Chaosově komoře

Kletba Popis
Buffové kamarádi Nepřátelé mají šanci se vynořit s Buffem, který je podporuje.
Bulwark kamarádi Nepřátelé mohou být podporováni kamarádem z Bulwark, který poskytuje imunitu vůči všem poškozením, dokud není zničen.
Elementární přetečení Nepřátelé mohou být naplněni jedním prvkem na setkání. Infuzovaní nepřátelé jsou vůči tomuto typu poškození imunní a při zabití uvolňují nova. Prvek změní každé setkání.
Ven, zatraceně tečka! Poškození stavového účinku proti nepřátelům se sníží o 80%.
Rogue Lite Před smrtí již nevstoupíte do uložení duše. Všichni nepřátelé po smrti upouštějí zdravotní lektvary.
Searing Tether Nedaleké nepřátelé jsou připojeni škodlivým elementárním paprskem.
Spektrální pomsta Zabití nepřítele má šanci vydat Specter, který následuje po vás. Pokud se vás dotkne Specter, okamžitě vstoupíte na ušetřete duši.
Drž se zpátky V blízkém dosahu k vám nepřátelé připojí škodlivý elementární paprsek.
Bezzubý -75% poškození kritického zásahu

V tvrdé sadě je rozhodně několik kletby, které na vašem konci mohou věci mnohem obtížnější. První je Rogue Lite, Což zcela odstraní mechaniku Save Your Soul, než zemřete, což znamená, že již nemůžete získat druhý vítr a automaticky ztratí život. Bulwark kamarádi je také velmi otravné, protože nepřátelé budou zcela imunní vůči všem poškození. Spektrální pomsta Vytvoří trochu létající lebky, která vás okamžitě dostane do zachránit svou duši, pokud se vás náhodou dotkne. S tím, jak se chaotické věci mohou občas získat, možná si ani nevšimnete lebky přicházející po vás.

Každá kletba komory Chaos a co dělají v divů Tiny Tiny

Chaosová komora je plná kletby. Tyto modifikátory mění vaši komoru chaosu a ztěžují ji nebo snadněji v závislosti na tom, které z nich si vyberete. Někteří by mohli způsobit, že vám způsobí stále více poškození, zatímco jiní by vás mohli přimět k ztrátě schopnosti zachránit svou duši. Volba je na vás, když se objeví dračí pán, ale musíte si vybrat. Co si vyberete? Tady je každá Choas Chamber Curse a co dělají v Tiny Tini’s Wonderlands.

Existuje celkem 23 kletby, které se mohou objevit, když se dračí lord objeví ve vaší komoře Chaos. Tyto kletby sahají od snadných obtíží po tvrdé. Prokletí snadných obtíží jsou ty, které vám s větší pravděpodobností pomohou během běhu, zatímco střední a tvrdé potíže kletby jsou ty, které budou nepřátelé mnohem nepříjemnějšími, aby se s nimi vypořádali. Zde jsou všechny kletby, s nimiž se můžete setkat:

  • Snadné-Rend and Rapture: Nepřátelé bez šéfa pod 15% celkově zdraví záře modři a explodujte do zdravotních lektvarů, pokud jsou zasaženy útoky na melee.
  • Snadné – Čas strany: Zabíjení nepřítele má 10% šanci způsobit lootslosion. Záruka kritického zabití, že nepřítel bude lootsplode.
  • Snadné -kritický znalec: -50% ke všem poškození. +50% na kritické poškození.
  • Snadné – anarchie: +25% poškození zbraně. +100% zpětný ráz. +100% šíření zbraně.
  • Snadné – zasahování temnoty: Uložte svůj časovač duše.
  • Snadné -důvěra v magii: -50% maximální zdraví. +100% maximální oddělení.

Buďte opatrní, kterou kletbu si vyberete, když se objeví dračí pán. Možná se ocitnete, že prosíte o milosrdenství uprostřed všech chaosu.

O autorovi

Aden Carter

Aden Carter je spisovatel na volné noze pro Gamepur, který miluje RPG, a nebojí se čelit nejobtížnějším šéfům. Když není hraje, tráví svůj čas psaním roleplaying herních úkolů, kajaku a užíváním přírody.