Seznam serverů Dayz – filtrování a prohledávání všech serverů – Battlemetrics, The Best Dayz Servers 2023 | PCGamesn

Nejlepší servery Dayz 2023

Budete moci vyrazit na všech populárních místech Dayz Stejně jako Livonia, Deer Isle, Namalsk, Chernarus a Pripyat s vlastními speciálními doplňky.

Servery Dayz

Níže najdete seznam nejlepších / nejoblíbenějších serverů na světě. Seznam obsahuje pořadí serveru, jméno, počet hráčů, umístění (vzdálenost od počítače) a další informace o konkrétní hře.

Pořadí serveru je založena na objektivní popularitě serveru. Vypočítáme hodnost na základě času, kdy hráči strávili na serveru v předchozích sedmi (7) dnech. Pořady jsou re-nakakotočeny denně v 01:00 UTC. Nezohledňujeme hlasy hráče ani jiný faktor.

Pořadí „NR“ znamená, že server je podezřelý z bot, nafouknutí nebo jinak zkreslení jeho skutečných hráčů. Tyto servery jsou ve výchozím nastavení skryty ze seznamu serverů, ale mohou se objevit ve vašem vyhledávání specifické pro termín. Doporučujeme vyhnout se těmto serverům pro vaši bezpečnost.

Při provádění vyhledávání serveru doporučujeme zabalit podmínky s uvozovkami „“ pro vrácení přesných zápasů.

Tlačítka stavu serveru umožňují filtrovat mezi offline (červená „x“), online (zelená „kontrola“) nebo obojí (šedá „hvězdička“).

Pomocí filtru „hráčů“ můžete nastavit minimální nebo maximální počet hráčů, které chcete, aby server měl.

Filtr „maximální vzdálenost“ vám umožňuje stanovit limit na to, jak daleko je server od vaší polohy. Používáme databázi geoip k určení fyzické umístění serveru i vaší polohy. Toto je užitečná aproximace, jak by měla být vaše latence / ping na server. Většina her neposkytuje informace o pingu prostřednictvím protokolu dotazu, takže náš filtr „maximální vzdálenost“ by vám měl poskytnout dobrou aproximaci. Můžete to také použít k nalezení více regionálních serverů.

Filtr „zemí“ vám umožňuje hledat na základě, v jaké zemi si myslíme, že je server. V tuto chvíli se jedná pouze o vyhledávání whitelistů, takže si budete muset vybrat země, ve kterých chcete hrát.

Nejlepší servery Dayz 2023

Ať už hledáte servery PVP, PVE, Roleplay nebo Modded, nehledejte dále na seznam těch nejlepších serverů Dayz, které se mají připojit v roce 2023.

Publikováno: 7. července 2023

Jaké jsou nejlepší servery Dayz, které se mají připojit v roce 2023? Prohledali jsme internet a hledali nejlepší servery Dayz a klastry serverů, aby vyhovovaly všem zážitkům. Ať už hledáte intenzivní PVP, uvolněnou karanténu PVE, modifikovaný server, který nabízí něco zcela čerstvého, nebo dokonce místo pro roleplay, jako je Dayz Underground, kde kreativní komunita skutečně prožila roky příběhů a vytvářet autentické Lore ve vesmíru. Budeme také mluvit o tom, co na vás čeká na oficiálních serverech.

Dean Hall, možná vedoucí postava ve hře přežití revoluce na začátku roku 2010, poprvé vytvořila Zombie hru jako mod v ARMA 2, a poté se připojila k Bohemii Interactive, aby pracovala na samostatném vydání. Zatímco se Hall od té doby posunul dál, Bohemia pokračovala v aktualizaci hry a od první formy to prošla dlouhou cestu jako sim zombie. Desítky dalších systémů mají téměř proměnil to v život sim a nekonečná modlitelnost znamená, že pokud nemůžete něco udělat ve vanilkovém vydání, pravděpodobně to můžete udělat na upraveném serveru. Ale veškerá tato flexibilita přinesla rozmanitou škálu online zážitků a navigace, že krajina může být matoucí. To je místo, kde přicházíme. Přečtěte si dále pro náš seznam některých z nejlepších a nejlidnatějších oficiálních a komunitních serverů a rozpadu přesně toho, co nabízejí náročnému hráči Dayz.

Zde je náš seznam nejlepších serverů Dayz, které se mají připojit v roce 2023:

Oficiální servery Dayz

Oficiální servery Dayz jsou nejviditelnějším místem pro zahájení vaší cesty, i když to má výhody a nevýhody. Máte tendenci získat zde více hackerů a zármutků, protože noví hráči jsou snadné kořist, bariéry vstupu jsou nízké a oficiální servery nemají žádná pravidla nad rámec používání, ani jejich proaktivní policejní práce.

Komunitní servery se liší v jejich úrovni podpory a dohledu, ale obecně budou určovat své populace. Oficiální servery nespustí mody a jako takové jsou zřejmé místo, kam chcete jít. Opět stojí za zvážení komunitního serveru, který to nabízí, pokud jste noví pro přežití her a chcete se uklidnit.

Servery Spaggie

Spaggie provozuje několik serverů s méně než filozofií, o které diskutují o hloubce na svém informativním webu. Tvrdí, že se nestarají o populace nebo žebříčky serverů, ale „jen chtějí, aby lidé měli dobré místo ke hře.„Je v nabídce řada zkušeností, ale Modding má tendenci být minimální: Spaggie nabízí kvalitní vanilkové servery a Spaggies Namalsk Hardcore nabízí holé kosti a brutální zážitek z přežití na mapě Dayz oblíbené chladiče počasí.

Aktivní administrátoři vynucují pravidla serveru, která udržují zážitek spravedlivé a pozitivní, ale obecně neregulují legitimní chování ve hře-e.G. Neexistují žádné edikty týkající se zabíjení na dohledu (KOS) nebo podobně. Není těžké najít neoficiální důkaz o určité toxicitě v komunitě Discord, proto buďte upozorněni na to, ale samotné servery jsou doporučovány hráčům, kteří vědí, co dělají, a chtějí spolehlivé místo pro hraní blízkého vanilky s minimálním rušení.

Následky

Aftermath je populární klastr serveru, jehož cílem je nabídnout „konečný zážitek z Dayz“, což znamená rozšířený, ale nikoli zásadně změněný.

Použité mody jsou o přidání nového obsahu a možností hraní: najdete více než sto zbraní a příloh, které jsou exkluzivní pro server, a také vlastní mod budování základny, který usnadňuje vytváření osobního pochybnosti (a řetězová pila, která se má při útoku na snížení na ostatní hráče).

Někdy se nazývá ‘Vanilla plus‘, Tyto druhy nastavení jsou v hráčské základně velmi populární, takže máme pro vás několik takových doporučení. Aftermath provozuje hry napříč všemi nejoblíbenějšími mapami – včetně Namalsk, Chernarus, Livonia, Deer Isle a Pripyat – většina z nich měla trochu úpravy, aby přidala nové oblasti.

Servery následků jsou obvykle dobře naplněné; shluk jako celek nárokuje přes 2 500 jedinečných denních hráčů. Připojte se k nim, pokud jste po rozšířeném, ale stále známém zážitku Dayz, se spoustou možností v PvP i PVE.

Karmakrew

Preferovaný hangout Topetec, jednoho z největších Dayz YouTubers, servery Karmakrew jsou upřednostňovány tvůrci obsahu pro jejich rychlost, stabilitu, aktivní administrátoři a modul světla, který vytočí akci Vanilla Dayz. Nejradikálnějšími změnami jsou perspektiva první osoby a volba odhlásit se z budování základny-některé (ne všechny) servery KK to deaktivují.

Karmakrew rotují mapy na svých serverech pravidelně, aby pokryly všechna základní lokalita, včetně Namalsk, Chernarus, Livonia a Esseker, a populace jsou spolehlivé díky tomuto povýšení. Podívejte se na to, pokud chcete spolehlivou zážitek z vanilky+ s mírným šťouchnutím směrem k PvP.

XDC Dayz

Servery XDC jsou další oblíbenou možností pro mnoho hráčů Dayz, kteří hledají vanilku nebo vanilku+. XDC provozuje řadu serverů, které to nabízejí, s vylepšenou budováním a nájezdem na základnu, více zbraní a vozidel včetně vrtulníků a lodí a hardcore přežití na Namalsku, pokud chcete vyzkoušet své dovednosti.

Cílem skupiny je „poskytnout zážitek z Dayz, který je co nejvíce neomezený.„Můžete stavět základny tak velké, jak chcete, a„ do značné míry “cokoli jde kromě podvádění, pokud jde o útok. Robustní podpora a spravedlivá, ale přísně vynucená pravidla zajišťují minimální narušení.

Kryptic

Servery Kryptic patří mezi nejoblíbenější PVP server Nabídky v Dayz. Provozují mody, které optimalizují konkurenční stránku hry, sprchují svět kořistí a vysoce úrovně zbraní, aby minimalizovaly aspekty shromáždění a řemeslného zpracování, a přidávají zabijáky a žebříčky a žebříčky, abyste viděli, jak se hromadíte nahoru.

Správci jsou aktivní, technický výkon je silným bodem – jak byste doufali ze serveru PVP – a populace serverů jsou obvykle docela dobré, takže nemusíte hledat daleko pro dobrý boj. Pokud vám nevadí výrazný posun daleko od Dayz’s PVE a systémů přežití směrem k hektickému deathmatchu PVP, najdete zde domov.

Archon

Pokud hledáte server PVE, měli byste zkontrolovat Archon. Provozuje sadu modů určených k optimalizaci pro tuto stranu Dayz, přidává nová a jedinečná vozidla včetně vrtulníků a lodí, rozšiřování budovy základny a dokonce přidávání nových systémů, jako je obchodování, zákon a mise.

Na serveru není vůbec žádný PVP; Místo toho vystřelíte své zbraně vedle ostatních hráčů, když spolupracujete na převzetí zombie. Server si možná povižně vyvinul pověst pro přátelskou a příjemnou komunitu-nějaký úspěch ve hře známé pro svou tvrdou hráčskou základnu-a jeho technická podpora je prvotřídní a může se pochlubit „vysoce specializovanými servery“ s „bleskem- Rychlé připojení 1 GB/S “. Pokud chcete PVE, už nehledejte.

Pouze noobs

Dayz je hluboká a náročná hra a křivka učení je strmá. Díky bohu tedy za servery jako NOOBS – jeden z nejlepších serverů Dayz pro začátečníky. Zabíjení hráčů a útočících základů jsou zakázány, takže se nemusíte starat o žádné takové hrubé přerušení, zatímco se snažíte hru naučit, a aktivní administrátorský tým pracuje na tom, aby vybudoval uvítací a přátelskou komunitu, která je šťastná a učí Nováčci hry.

Pravidelné události vám poskytnou nové cíle, které byste měli sledovat místo jakéhokoli PVP, populace hráčů jsou obvykle slušné a sada modů dále zvyšuje server pro uživatelskou přívětivost. Ještě lepší je, že jejich nesouhlas má kanály věnované odpovědi na otázky začátečníků.

Dayz Underground

Trend hraní rolí, neboli RP, se od svého exploze v GTA online rozšířil pouze před několika lety. Je to stále populárnější v Dayz a Dayz Underground je jedním z serverů OG Roleplay.

Zaměřuje se na „organický roleplay“, bez nucených interakcí a svobody vytvářet své vlastní příběhy, v prostředí „Enhanced Vanilla“, které prohlubuje aspekty Dayz přežití a přitom zůstává věrná svému duchu. Server spustí mody pro tento účel optimalizovat, přidává pohlcující perspektivu první osoby, exkluzivní nový obsah, vyvážené ničení základny a mnoho dalšího.

Hráči vytvářejí postavu s vlastním příběhem, identitou a programem a autenticky ji role. Po chvíli běhu, najdete uvítací a kreativní komunitu, která společně napsala bohatou historii příběhů na serveru, což vedlo ke vzniku skupinové politiky a frakcí s jejich vlastní identitou. Je to Dayz, ale s hlubším přežitím a fascinujícím vyprávěním ve vesmíru.

Stalkerz

Dayz hodně sdílí s ikonickými střelci série S.T.A.L.K.E.R., jako je odvážné post-sovětské prostředí a zaměření na přežití nejen proti životnímu prostředí, ale hordy mutantů (nebo zombie). Jak byste mohli hádat z jeho jména, Stalkerz zahrnuje tyto společné rysy; Je výslovně nastaven do fikce Stalker, takže pokud se nemůžete jen dočkat datum vydání Stalker 2, je to místo, kde se má opravit.

Stejně jako Dayz Underground se jedná o přední server v trendu RP, ale je nastaven do vesmíru se silnou zavedenou tradicí, takže si to prohlédněte, pokud dáváte přednost trochu více směru nebo pokud jste jen svědění, abyste se vrátili zpět do zóny. Každý je vítán, aby se připojil k tomuto serveru Stalker, ale pokud jste nehráli hru Stalker, webové stránky serveru navrhuje, abyste si prostudovali jeho praktický nátěr v Lore, takže můžete efektivněji roleplay efektivněji.

Opětovný

Silně upravený serverový shluk, Retled neustále tlačí limity přizpůsobitelnosti Dayz, přidává nový obsah a systémy na pravidelné. Její základní zkušenost je inspirována únikem z Tarkova a je nesmírně populární, s upevňovanými servery, které v daném dni doplňují různé nejvíce osídlené seznamy, takže si můžete být jisti hrou.

Kromě střelce na extrakci podobný Tarkovu najdete také zcela nová pozemní vozidla, lodě a vrtulníky; Vlastní herní systémy, jako jsou dynamické klíčové karty a zámky; Spousta vlastních a upravených map; a pravidelné ekonomické převahy a aktualizace kvality života. Rozhodně si to prohlédněte, pokud si užijete Tarkov nebo se chcete ponořit do úžasného potenciálu Dayz pro nový vlastní obsah.

Jak najít a připojit se ke serveru Dayz

Zde je návod, jak se připojit ke serveru Dayz:

Z oficiálního spouštěče Dayz kliknutím na kartu „Komunita“ procházíte veškerou komunitu nebo neoficiální servery. Odtud můžete zadat do spouštěče filtrovat seznam serverů v závislosti na tom, co hledáte; Většina serverů v tomto seznamu lze nalézt a připojit jednoduše zadáním názvu serveru.

Některé podmínky se v komunitě staly přijatou nomenklaturou, takže pokud hledáte vanilkové servery, můžete zkusit zadat „vanilku“ nebo „žádné mody“; PVE nebo PVP; sólo; roleplay nebo RP; zápas na život a na smrt; a tak dále v závislosti na zážitku.

A tady to máte, seznam nejlepších serverů Dayz, které vás na konci pobaví celé hodiny. Pokud chcete hrát na pokročilých serverech, budete potřebovat náš průvodce budováním základny Dayz, který vám pomůže přivést k rychlosti se zbytkem základny hráče. Chcete vyzkoušet něco úplně jiného? Zde je seznam nejlepších her pro více hráčů, které vám začaly.

Richard Scott-Jones Rich nenávidí klišé, takže jeho oblíbená hra jsou přirozeně Dark Souls. Je to strategické hry, totální válečné hry a Warhammer Games Nerd. Zeptejte se ho na svůj osud 2 hrací čas.

Nejlepší servery Dayz, na kterých se můžete hrát v roce 2023

Automobivka Bohemia Interactive Dayz

Dayz byl už roky a každý rok přichází nový server, aby zaujal své místo na pódiu nejlepších serverů. Najít to nejlepší Dayz Server může být fuška, naplněná po okraj s umíráním znovu a znovu. Naštěstí je tu dot esports, aby pomohl.

Dáme vám některé z nejlepších Dayz Servery z roku 2023 a také získáte zaručený dobrý čas na alespoň jeden z nich. Všichni jsme se pokusili najít nejlepší servery, ale zemřeli jsme příliš mnohokrát po cestě, což vedlo k tomu, že jsme se vzdali těsně předtím, než jsme zasáhli jackpot.

Jako někdo, kdo strávil mnoho hodin Dayz, Shromáždil jsem řadu serverů, které poskytují hloubku a rozptyl. Každý server zde byl ručně vybrán a měl jsem to potěšení, že mi alespoň jednou umírá.

Nejlepší Dayz Servery v roce 2023

Náchylné zabíjet zombie v Dayz

1) Úředník Dayz Servery

Pokud hledáte typický Dayz Zkušenost s umíráním několikrát a získání průměrného kořisti po cestě jsou pro vás oficiální servery. Osobně skočím zpět do této prázdnoty mnohokrát ročně a užívám si to většinu času.

2) následky

Tyto servery poskytují věrné Dayz Zkušenosti. Budete si užít všechny zázraky, že jste zradili přítel, se kterým jste se setkali před 20 minutami, ale s přidaným luxusem vlastního stavebního modu. Také se budete snažit nenajít zbraně, protože zbraně a jejich různé připoutanosti jsou rozptýleny všude.

Budete moci vyrazit na všech populárních místech Dayz Stejně jako Livonia, Deer Isle, Namalsk, Chernarus a Pripyat s vlastními speciálními doplňky.

3) Kryptic

Pro ty z vás, kteří doufají, že narazí na některé přátelské hráče a úplně zničí jejich den, je to místo pro vás. Tyto servery jsou nakloněny směrem k zážitku z PVP a pravděpodobně povedou k tomu, že umíráte, hodně. Na kryptických serverech najdete lodní zatížení vysokoškolských zbraní, což znamená, že se nemusíte snažit přežít s nejhoršími zbraněmi, které si lze představit dlouho.

4) Pouze NOOBS

A konečně, pro tyto novější hráče poskytují Servery NOOBS pouze Servery Snadnoho, kdy se můžete naučit mechaniku. Naučíte se, jak přežít, jako by to byl víkendový výlet s rodinou. Zatímco za rohem se mohou skrývat některé zombie, zabíjení a nájezd je zcela zakázáno pouze na serverech NOOB.

CS: GO, Overwatch a Valorant Staff Writer – Hrál CS: GO od roku 2012 a pozor na další tituly. Dej mi hru a já o tom píšu. Řady jsou soukromé informace. Kontakt [chráněn e -mailem]