Sezóna 29 Seznam úrovní: SOLO Greater Rift Push Build Rantings – Diablo 3 – ledové žíly, nejlepší sestavení Diablo 3 pro všechny třídy – aktualizováno pro nejnovější roční období

Nejlepší sestavení Diablo 3 pro všechny třídy – Aktualizováno pro nejnovější období

Snažíme se provádět vyvážené stavby tím, že udržujeme obranu i přestupky na přiměřené úrovni. Tímto způsobem naše sestavy poskytnou nejuspokojivější herní zážitek.

Sezóna sezóny 29 SEZNAM: SOLO GRAGE RIft Push Build Rankings

Tato stránka přechází přes současný stav každé třídy v sezóně 25, pokud jde o jejich sólové clearingové schopnosti a poskytuje úplné hodnocení každé sestavy, které jsou v současné době k dispozici na webu.

Obsah této stránky

Top Solo Greater Rift tlačí sestavy pro každou třídu

Sezóna 29 nemá hlavní sadu změn ve třídě, ale místo toho představuje novou čepici Paragon 800. Tato čepice významně ovlivní to, jak určité vytváření je v průběhu času v důsledku ztráty tisíců primárních statistik. To znamená, že primární statistiky se stanou výrazně cennějším na zařízení než dříve, což dopadne na některé stavy více než ostatní.

Barbar

V sezóně 28 byl Raekor přepracován a masivně oblékán, aby primárně prospěch Boulder Toss. To spolu s několika dalšími barbarskými stavbami dominovalo v žebříčku v této sezóně, ale to bylo také kvůli masivnímu sezónnímu tematickému síle, ke kterému měli ostny přístup. Boulder Toss si stále zachovává neuvěřitelné množství síly přicházející do této sezóny a měla by být stavění barbar pro sólo tlačení.

Křižák

Navzdory jedné z nových přepracovaných sad v této sezoně mohou křižáci stále očekávat, že Aov pěst nebesů bude vládnout. Toto je stále blízko s několika dalšími sestavami, mnohem více než dříve, ale na horním konci by měl být stále prosazovaným tlačením.

Lovec démonů

Novinka v sezóně 28, Natalya’s byla přepracována tak, aby byla stavěna kolem Spike Traps. Jedná se o extrémně silnou, ale složitá sestavení, které vyžaduje nastavení s více knoflíky, pevné polohování a praxi, aby se dobře prováděla. Lovci démonů celkově vypadají v nové sezóně docela silně, takže pokud hledáte výzvu, rozhodně dejte třídě a.

Mnich

Monk je další třída, která dostává velmi málo ve způsobu změn pro sezónu 29. Můžeme očekávat, že meta, aby mniši zůstali zhruba stejní, což znamená.

Necromancer

Necromancers dostávají v sezóně 29 několik výkonných nových sestav, včetně některých masivních nadšenců na sestavení smrti Nova. Tito absolutně dominovali žebříčku v sezóně 28 a očekáváme, že smrt Nova Necro bude jednou z mála sestav schopných v této sezoně vyčistit gr 150 sólo.

Šaman

Mundunugu znovu vypadá jako sada volby pro lékaře čarodějnice. Mundunugu je výjimečný při řešení obrovského poškození prasknutí malých oblastí cílů, což je těžké dobře vytáhnout. S dostatečně dobrou hrou však můžete vytvořit masivní výbuchy, které decimují obrovské skupiny nepřátel nebo šéfy. Arachyr Chicken Witch Doctor Build také vypadá docela slibně po některých masivních buffy a přepracování v této sezoně, ale

kouzelník

Po některých změnách v sezóně 28 se čarodějové meteoru chystají být opět velmi mocní. Schopnost provozovat meteorovou sprchu a Star Pakt jako runy by měly způsobit, že Tal Rasha i LOD silné sestavy schopné vyčistit na nejvyšší úrovni. Ty byly již schopny Gr 150 sólo v sezóně 28 a čarodějové by měli být opět schopni stejného výkonu. Meteor Wizards jsou možná jedinou nejsilnější sestavou do sezóny 29.

Úplný seznam úrovně sestavení

Rozdíl mezi níže uvedenými úrovními je zhruba rovný 5 Gr hladin. Také si pamatujte, že sestavy se vyvíjejí a přizpůsobují se a níže uvedený seznam úrovní končí téměř nad některými sestavami, když hrají během sezóny. Tento seznam je nyní stanoven do kamene a má dostatek prostoru pro změnu, když se dozvíme více o nových sestavách.

Stupní stavění

Třída Stavět
kouzelník Tal Rasha Meteor Wizard
Necromancer Trag’oul Death Nova Necromancer

A-úrovně sestavy

Pro A-Tier a níže se stavění již nebudou umisťovat v pořádku. Existuje příliš mnoho sestav, které jsou příliš blízko, aby měly přesné hodnocení mezi sestavy ve stejné úrovni.

Třída Stavět
Barbar Boulder házet Raekor Barbarian
Mnich Lodu vlny lehkého mnicha
Necromancer Maškarní kostní oštěp nekromancer
Šaman Arachyr Angry Chicken Witch Doktor
Křižák Akkhan odsuzuje Crusader
Lovec démonů Natalya Spike Trap Demon Hunter
kouzelník Průvodce Typhon Hydra
Necromancer Rathma armáda mrtvého nekromanceru
Mnich Inna mystic spojenec mnich
Lovec démonů Unhalowed Essence Multishot Demon Hunter
Lovec démonů Bůh hladovějící šipka démona lovec
Barbar Lon Hota Barbarian
kouzelník Průvodce ohně
Barbar Wrath of the Wastes Rend Barbarian
Šaman Mundunugu’s Regalia Spirit Barrage Witch Doctor
Mnich Vzory spravedlnosti Tempest Rush Monk
Lovec démonů Impale Demon Hunter
Necromancer Lod Singularity Mage Necromancer
Necromancer Lodu jedovatý nekromancer
Křižák Aegis of Valor Fist of Heavens Crusader
Křižák Thorns Invoker Crusader
Křižák Lod Bombarment Crusader

Staví B-Tier

Třída Stavět
kouzelník Lod Energy Twister Wizard
Barbar Horde z devadesáti divokých šílenců Barbarian
kouzelník Průvodce zamrzlým kouzlem
kouzelník LOD HYDRA Průvodce
kouzelník DMO zmrazený kouzelník
Lovec démonů Marauder Multishot Demon Hunter
Šaman Arachyr Corpse Spiders Witch Doktor
kouzelník VYR ARCHON WIZARD
Šaman Zunimassa Poison Dart Witch Doktor
Necromancer LOD CORPSE Explosion Necromancer
Barbar Nesmrtelný král hota barbar
Lovec démonů Marauder Sentry Demon Hunter
Mnich Sunwuko Tempest Rush Monk
Mnich Uliana explodující palmový mnich
Barbar Leap Quake Barbarian
Barbar Moci Země Seismic Slam Barbarian
Lovec démonů Lod Rapid Fire Demon Hunter
Necromancer Lod Corpse Lance Necromancer
Šaman Jade Harvester Witch Doktor
Necromancer Lod Thorns Necromancer
Šaman LOD PODIE DART čarodějnice Doktor
Šaman Lod Spirit Barrage Witch Doctor
Křižák Lod Blessed Shield Crusader
Lovec démonů Lovec démona boha
Křižák LOD Odsuzujte Crusader
Mnich Sunwuko vlna lehkého mnicha
Mnich Generátor délky
Necromancer Pestilence Corpse Lance Necromancer

Sestavy C-Tier

Třída Stavět
kouzelník Tal Rasha Frozen Orb Wizard
Šaman Zombie Bear Witch Doktor
Barbar Vířivý barbar
Křižák Blahoslavený kladivo Crusader
Křižák Sweep Attack Crusader
Necromancer Rathma Bone Spirit Necromancer
Necromancer Inarius Generator Necromancer
Šaman Gargantuanská čarodějnice
kouzelník Průvodce Lightning Archon

ChangeLog

 • 14. září. 2023: Aktualizováno pro sezónu 29.
 • 06 Mar. 2023: Aktualizace střední sezóny pro sezónu 28.
 • 22 Feb. 2023: Aktualizováno pro sezónu 28.
 • 20. srpna. 2022: Aktualizováno pro sezónu 27.
 • 14 APR. 2022: Aktualizováno pro sezónu 26.
 • 10. prosince. 2021: Aktualizováno pro sezónu 25.
 • 23. července. 2021: Aktualizováno pro sezónu 24.
 • 29 Mar. 2021: Aktualizováno pro sezónu 23.
 • 17. listopadu. 2020: Aktualizováno pro sezónu 22.
 • 01 JUL. 2020: Mírné úpravy seznamu úrovně.
 • 29. června. 2020: Aktualizováno pro sezónu 21.
 • 09 Mar. 2020: Aktualizováno pro sezónu 20.
 • 23. listopadu. 2019: Přidána stránka.

Nejlepší Diablo 3 staví od Odealo
Aktuální aktualizace: Sezóna 16 a Patch 2.6.4

Představujeme úplný seznam všech našich sestav Diablo 3. V současné době aktualizujeme všechny sestavy pro Patch 2.6.4 (a sezóna 16). Přestože se v sestavách příliš nezměnilo, s přidáním Ring of Royal Grandeur v sezóně 16 můžete použít další položky ve většině populárních sestav.

Všechny sestavy jsou aktualizovány pro Patch 2.6.1 a bude upgradován v průběhu aktuální sezóny. Snažíme se vybrat ty nejlepší sestavy pro probíhající roční období a zahrnout je do našeho seznamu. Všechny naše sestavy budou pravidelně aktualizovány po každé opravě, pokud nebudou konkrétní sady zastaralé, a poté bude sestavení popsáno jako zastaralé.

Snažíme se provádět vyvážené stavby tím, že udržujeme obranu i přestupky na přiměřené úrovni. Tímto způsobem naše sestavy poskytnou nejuspokojivější herní zážitek.

Odealo je bezpečná obchodní platforma pro hráče MMO. Diablo 3 je jednou z podporovaných her, ve kterých si můžete koupit Multiboxing, Vyrovnání energie, a Podporující služby.

Barbar

Barbarian staví

 1. [2.6.4]Raekorovo kladivo starověké budování – nejlepší barbarské v tuto chvíli. Je to o něco lepší než nabitý Barb, když máte podobné vybavení a paragon, a my věříme, že také usnadňuje udržení vysokých DPS s touto mechanikou sestavení
 2. [2.6.4]Nesmrtelný král Hammer of Antikent Build – Solid Barbarian Build, založený na souboru nesmrtelného krále a Istvanovy párové čepele pro jejich šílené bonusy na rychlost útoku. Tato sestava je GR110+ životaschopná
 3. [2.6.1] Sestavení zemětřesení „Leapquake“ – další zajímavá barbarská stavba. Je to několik úrovní GR za sestavou Hota, ale může se přitahovat k hráčům, kteří upřednostňují jiný styl Play Style

Křižák

Crusader staví

 1. [2.6.4]Rolandova dědictví Sweek Attack Build – svázané pro první místo pro nejlepšího křižáka v sezóně 16 a Patch 2.6.4 Na základě Rolandova dědictví a úžasné rychlosti útoku a bonusy s redukcí poškození poskytnuté dovedností útoku zametání
 2. [2.6.4]Akkhan Odsuzující sestavení – nejlepší Diablo 3 Build in Patch 2.6.1. a dále. V současné době je svázána pro nejvyšší úroveň Crusader sestavení s zametáním Roland Build
 3. [2.6.4]Holy Hammerdin Build – Seeker of the Light Set obdržel povědomý posílení v Patch 2.6.4 a v současné době je v nejvyšší úrovni pro třídu Crusader
 4. [2.6.1] Thorns Invoker staví – je to skoro nejslabší sada křivodičů, ale přesto jsme našli místo pro tuto sestavu na našem seznamu. Je to proto, že tato stavba poskytuje naprosto odlišnou mechaniku hry, spoléhá se na jinou sadu statistik než jakýkoli jiný sestavení Diablo 3

Lovec démonů

Démon Hunter staví

 1. [2.6.4]Shadow Impale Build – Top Tier Demon Hunter Build. Pokud jde o vysoké tlačení GR
 2. [2.6.4]Unformated Essence Multishot – Jedna z nejuspokojivějších stavění démonů. Poskytuje dokonalou mobilitu, poškození AOE a má vysokou schopnost tlačení GR s nedávnými změnami zavedenými v Patch 2.6.4

Mnich

Monk staví

 1. [2.6.4]Inna’s Mantra WOL Build – nejlepší sestavení pro sezónu 16 a Patch 2.6.4, pokud jde o vysokou GR tlačení třídy mnich
 2. [2.6.4]Sunwuko Wave of Light Build – velmi solidní sestavení pro větší trhliny. Je to v top 5 sestavách pro třídu mnich
 3. [2.6.4]Variace farmy s rychlostí Sunwuko WOL – sestavení solidních mnich pro vyčištění pravidelných trhlin a odměn. Poskytuje dobrou mobilitu a velké poškození AOE pro zvýšenou jasnou rychlost

Necromancer

Staví nekromancer

 1. [2.6.4]Pestilence Corpse Lancer – Nejlepší stav nekromanceru od Patch 2.6.1 a stále zůstává jeden ze 2.6.4 a sezóna 16
 2. [2.6.4]Built Rathma Singularity Skelet Mages – druhý nejsilnější nekromancer v záplatě 2.6.4. Nabízí také jedinečný přisluhovač herního stylu
 3. [2.6.1] Trag’oul’s Blood Lancer – velmi podobný z hlediska stylu hry na výstavbu moru. Je o něco méně výkonný od Patch 2.6.1 a buffy na pestilence sada
 4. [2.6.1] Build Explosion Inarius Corpse Explosion – Přestože je Inarius Grace nejslabší sadou nekromancer, tato sestava stojí za zmínku zde. Hraje je stále příjemné a je to jedna z nejvhodnějších sestav Necro pro obsah s nižším úrovním zemědělství
 1. Inarius Corpse Lance Build – nejlepší nekromancer sestaví před Nerfs na Miranae’s Proc Coeficience
 2. Rise of the Necromancer PTR sestaví náhled – náhled nekromanceru před oficiálním zahájením expanze

Šaman

Staví doktor čarodějnice

 1. [2.6.4]Jade Harvester – Nejlepší doktor čarodějnice pro Patch 2.6.4 a sezóna 16. DPS je prostě úžasný, což z něj činí jednu z nejlepších sestav v Diablo 3
 2. [2.6.4]Arachyr Firebats Build – Druhá nejsilnější WD staví v sezóně 16. Je nejvhodnější pro sólové tlaky
 3. [2.6.1] Helltooth Gargantuan Build – nejlepší domácí mazlíčci čarodějnice. Je to zároveň jeden z nejlepších čarodějnických lékařů obecně, s Gargantuanovým pobuřujícím poškozením

kouzelník

Průvodce staví

 1. [2.6.4]Stavba meteoru hvězdného palutu Tal Rasha – nejlepší sestavení kouzelníku pro Patch 2.6.4 S velmi hladkým přechodem na rychlost zemědělství sestavení pro odměny a GR Keys Farming
 2. [2.6.4]Sestavení meteoru Firebird’s Finery Channeling – velmi solidní průvodce, se změnami v jiných třídách však tato variace již není pro třídu čarodějnictví nejvyšší úrovní
 3. [2.6.1] Tal Rasha’s Meteor Build – další výkonná meteorová stavba, která poskytuje mnohem lepší mobilitu a je mnohem vhodnější pro zemědělství s nižším úrovněmi obsahu

Všechno Legendární a Nastavit položky Lze rychle získat prostřednictvím farmářských a multiboxingových služeb, které jsou nabízeny na Odealo.Com’s Diablo 3 Market.

Máte -li nějaké návrhy, na které sestavy by měly být přidány do našeho seznamu, jste více než vítáni, abyste zanechali komentář níže.

Obrázky použité v tomto článku jsou duševní vlastnictví Blizzard Entertainment.